Strona główna » Nieruchomości< powrót

Nieruchomości

Wyszukiwanie ofert

Lista ofert

Lp.Zdjęcia obiektuInformacjeCena wywoławczaTermin licytacjiPrzewidywana cenaPrzewidywany miesiąc licytacji
12815
Warszawa ul. Chmielna
Gmina:
Powiat:
Województwo: mazowieckie

Stolica Polski to jedno z najszybciej rozwijające miast w Europie Środkowej dlatego już dziś skorzystaj z oferty Poczty Polskiej na zakup 1 ha gruntu w centrum Warszawy. Doskonałe położenie, duży teren o regularnym kształcie, idealne połączenia komunikacyjne, prestiż to tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej działki. Jeżeli szukasz miejsca na siedzibę firmy lub chcesz wybudować biurowiec pod wynajem powierzchni, to trudno obecnie o lepszą ofertę. Sprawdź możliwości inwestycyjne tego terenu, zapoznaj się z przejrzystą dokumentacją i umów na wizję lokalną. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.poczta-polska.pl/nieruchomoscichmielna

12804
Dziadkowice
Gmina: Dziadkowice
Powiat: siemiatycki
Województwo: podlaskie

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem eksploatacyjnym, w dobrym stanie technicznym o pow. użytkowej 171,00 m2, z możliwością przekształcenia na cele mieszkalne, wraz z prawem wieczystego użytkowania działki gruntu o pow. 4200 m2 położona w miejscowości Dziadkowice gm. Dziadkowice. Miejscowość znajduje się przy drodze krajowej nr 19 między Siemiatyczami a Bielskiem Podlaskim. Budynek położony jest przy lokalnej drodze prowadzącej w kierunku wsi Malawicze. Ukształtowanie terenu jest płaskie. Nieruchomość położona w sąsiedztwie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z obiektami gospodarczymi. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy działka znajduje się na terenie zabudowy zagrodowo-ogrodowej.

16.04.2014
12779
Wierzchucino
Gmina: Krokowa
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Nieruchomość położona około 3 km od Morza Bałtyckiego, w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego, w cichej, spokojnej, przepięknej okolicy. Dzięki nabyciu właśnie tej nieruchomości spełni się Twoje marzenie o posiadaniu nieruchomości w „raju”, który każdego lata przyciąga tysiące turystów z Polski i ze świata. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 28 obszaru 600 m2, wraz z posadowionym na niej, stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 106,86 m2 położonej w miejscowości Wierzchucino, przy ulicy Antoniego Abrahama 42 w gminie Krokowa. Gmina Krokowa jest gminą rolniczo-turystyczną. Obszar gminy charakteryzuje się zróżnicowanymi walorami środowiska przyrodniczego. Znajduje się tu 10 rezerwatów przyrody, 2 obszary chronionego krajobrazu i 57 pomników przyrody. Lasy zajmują w gminie 32 % powierzchni. Wierzchucino to wieś kaszubska, w której znajduje się wiele ciekawych miejsc, zabytków i rezerwatów przyrody, stoją dwa kościoły. Jest też stary młyn wodny na rzece Bychowska Struga, w którym teraz mieści się restauracja. Wędrując wiejskimi ścieżkami można trafić także do zabytkowego folwarku i byłego niemieckiego ośrodka przygotowań olimpijskich z lat 30 – tych minionego wieku. We wsi można też oglądać domy murowano-szachulcowe z początku XX wieku. Na uwagę zasługują także Wierzchucińskie Błota, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na jego terenie znajduje się rezerwat przyrody Długosz Królewski.

12770
Henryków - lokal mieszkalny
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Pragniesz zamieszkać w ciekawej miejscowości? Skorzystaj z propozycji Poczty Polskiej S.A., która oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3  w miejscowości  Henryków, gminie Ziębice. Lokal o powierzchni użytkowej 48,84 m2  położony jest na poddaszu w budynku mieszkalnym. Lokal wyposażony jest w instalację c.o., elektryczną, wodociągową i kanalizację. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze w budynku gospodarczym. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 395 z której w odległości  niespełna 40 km jest zjazd na autostradę A4.Miejscowość oddalona jest o 54 kilometry od Wrocławia, 16 km od Strzelina i 8 km od Ziębic. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajduje się wiele obiektów niezbędnych do funkcjonowania tj. bank, ośrodek zdrowia, apteka oraz sklepy i punkty handlowe, restauracja.Wielką atrakcję miejscowości jest duży pocysterski zespół klasztorny, w którym działa oddział Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, Dom Opieki Społecznej, Katolickie Liceum Ogólnokształcące oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej.

12631
Giżycko
Gmina: Giżycko
Powiat: giżycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego, niezabudowanej działki przeznaczonej pod inwestycję, o powierzchni   335 m² położonej w miejscowości Giżycko przy ul. Łąkowej 1, gmina Giżycko w odległości około 500 m od centrum miasta i drogi wojewódzkiej nr 59,  oraz 1 km od  jeziora Mamry i Kisajno, z bezpośrednim dostępem do drogi  o nawierzchni asfaltowej oraz  infrastruktury miejskiej : energia elektryczna , gaz , woda, kanalizacja.  Dojazd środkami komunikacji miejskiej. Działka nie ogrodzona. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Giżycko  przedmiotowa działka znajduje się na terenie 71U – tereny przeznaczone na cele zabudowy usług nieuciążliwych i handlu.

18 000,00 zł
12530
Goryń
Gmina: Kisielice
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 2423m² , rodzaj użytku R położonej w miejscowości Goryń, gmina Kisielice. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na północnym skraju wsi  w pobliżu  jeziora Goryńskiego i Dłużek,  w odległości około 7 km od drogi wojewódzkiej nr 16 i gminy Kisielice. Miasto powiatowe Iława, położone jest w odległości  28 km. Działka z bezpośrednim dojazdem do nieruchomości drogą o nawierzchni żwirowej. Nie ogrodzona. Nieruchomość ma kształt regularny, o dość dużym skłonie w kierunku północnym. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kisielice,  przedmiotowa działka znajduje się na terenie T7 – tereny rolne.

13 000,00 zł
12516
Garki
Gmina: Odolanów
Powiat: ostrowski
Województwo: wielkopolskie

Jeśli szukasz nieruchomości w miejscu, gdzie dynamicznie rozwija się gospodarka, to nieruchomość dla Ciebie. Gmina i miasto Odolanów to kopalnie gazu zlokalizowane m.in. w Garkach, to stabilny rynek pracy, to atrakcyjne pod względem turystycznym i krajoznawczym miejsce. Na tym terenie funkcjonuje wiele przedsiębiorstw o międzynarodowej renomie. Głównym motorem napędzającym rozwój gminy jest oddział Polskiego Górnictwa i Gazownictwa. Gmina i Miasto Odolanów to istotny punkt na mapie turystycznej z uwagi na atrakcyjne położenie w Obszarze Specjalnej Ochrony NATURA 2000, Parku Krajobrazowym „Dolina Baryczy”, na Obszarach Chronionego Krajobrazu: Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska, Dąbrowy Krotoszyńskie, Baszków, Rochy.

12451
Sokolniki Las
Gmina: Ozorków
Powiat: zgierski
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu łącznego obszaru 1438m2, położonego w miejscowości Sokolniki Las, ul. Ozorkowska 14a, gminie Ozorków wraz posadowionymi na nim, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami i urządzeniami: usługowym o powierzchni użytkowej 65,79m2, letniskowym nr 1 o powierzchni użytkowej 40,15m2, letniskowym nr 2 o powierzchni użytkowej 13,12m2, letniskowym nr 3 o powierzchni użytkowej 40,15m2, letniskowym nr 4 o powierzchni użytkowej 20,24m2.Miejscowość ulokowana jest na 600 ha obszarze leśnym, tworzącym niepowtarzalne warunki zdrowotne. Sieć dróg lokalnych, bliskie sąsiedztwo drogi krajowej nr 1 i węzła drogowego Słowik – autostrady A2 zapewnia doskonałe skomunikowanie miejscowości.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

177 000,00 zł09.05.2014
12444
Chałupki ul. Powstańców Śląskich 26
Gmina: Krzyżanowice
Powiat: raciborski
Województwo: śląskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną zlokalizowaną w Chałupkach przy drodze lokalnej prowadzącej z centrum miejscowości do dworca PKP.Budynek mieszkalny wielolokalowy można wykorzystywać na lokale mieszkalne a parter do różnorodnej działalności.Chałupki to przyjazna wieś, przed którą rozciąga się szeroka perspektywa, z racji swojego  granicznego położenia.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

323 000,00 zł15.05.2014
12437
Lubicz Dolny
Gmina: Lubicz
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Planujesz zakup działki rekreacyjnej? Jesteś amatorem połowów ryb łososiowatych? A może preferujesz piesze wędrówki i spływy kajakowe? Poczta Polska S.A. przeznaczyła do sprzedaży działkę niezabudowaną położną w malowniczej dolinie Drwęcy.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 157/3 obszaru 2161 m2, położonej w miejscowości Lubicz Dolny przy ulicy Mostowej 1, gminie Lubicz, powiecie toruńskim, województwie kujawsko-pomorskim, objętej księgą wieczystą KW Nr TO1T/00050355/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych.Gmina Lubicz położona jest w województwie kujawsko pomorskim, powiecie toruńskim, na wschód od Torunia, nad Wisłą i obydwoma brzegami Drwęcy. Z gminą Lubicz sąsiadują gminy Toruń, Łysomice, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin i Obrowo.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowana przestrzennego części wsi Lubicz Dolny zatwierdzonym uchwałą NR XLI/490/05 Rady Gminy Lubicz z dnia 16 listopada 2005r., działka nr 157/3 znajduje się na terenie oznaczonym symbolem ZP3 - tereny przeznaczone pod zieleń parkową. 

12430
Lubicz Dolny - lokal użytkowy
Gmina: Lubicz
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Lubisz pracować samodzielnie? Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, ale nie posiadasz lokalu?Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w gminie charakteryzującej się wyższą niż typowe gminy wiejskie aktywnością gospodarczą.Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 4 o powierzchni użytkowej 135,47 m2usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-użytkowego, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 157/2 obszaru 2177 m2, położonej w miejscowości Lubicz Dolny przy ulicy Mostowej 1, gminie Lubicz, powiecie toruńskim, województwie kujawsko-pomorskim, do którego przynależy usytuowane w budynku gospodarczym nr 2: pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 15,59 m, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,4076 części. w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu  oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, objętej księgą wieczystą KW Nr TO1T/00050355/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych.Gmina Lubicz położona jest w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie toruńskim, na wschód od Torunia, nad Wisłą i obydwoma brzegami Drwęcy. Z gminą Lubicz sąsiadują gminy Toruń, Łysomice, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin i Obrowo.Wieś Lubicz Dolny stanowi centrum administracyjno – usługowe gminy Lubicz. Sołectwo Lubicz Dolny charakteryzuje się największą koncentracją firm i zakładów produkcyjnych.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowana przestrzennego części wsi Lubicz Dolny zatwierdzonym uchwałą NR XLI/490/05 Rady Gminy Lubicz z dnia 16 listopada 2005r., działka 157/2 znajduje się na terenie oznaczonym symbolem UŁ- tereny przeznaczone pod usługi łączności.

12413
Lubicz Dolny - lokal mieszkalny
Gmina: Lubicz
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Posiadasz nadwyżki finansowe? Zastanawiasz się jak wydatkować swoje oszczędności? Może myślisz o inwestycji w nieruchomości? Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty. To właśnie dla Ciebie Poczta Polska S.A. przygotowała ofertę sprzedaży.Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 40,09 m2 usytuowany na I piętrze w budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 157/2 obszaru 2177 m2, położonej w miejscowości Lubicz Dolny przy ulicy Mostowej 1, gminie Lubicz, powiecie toruńskim, województwie kujawsko-pomorskim, do którego przynależy usytuowane w budynku gospodarczym nr 1: pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 12,73 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,1425 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu  oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, objętej księgą wieczystą KW Nr TO1T/00050355/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych.Gmina Lubicz położona jest w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie toruńskim, na wschód od Torunia, nad Wisłą i obydwoma brzegami Drwęcy. Z gminą Lubicz sąsiadują gminy Toruń, Łysomice, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin i Obrowo.Bliskie sąsiedztwo miasta Torunia sprawia, że gmina charakteryzuje się wyższą niż typowe gminy wiejskie aktywnością gospodarczą, natomiast wieś Lubicz Dolny stanowi centrum administracyjno – usługowe gminy Lubicz. Sołectwo Lubicz Dolny charakteryzuje się największą koncentracją firm i zakładów produkcyjnych.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowana przestrzennego części wsi Lubicz Dolny zatwierdzonym uchwałą NR XLI/490/05 Rady Gminy Lubicz z dnia 16 listopada 2005r., działka 157/2 znajduje się na terenie oznaczonym symbolem UŁ- tereny przeznaczone pod usługi łączności.

12405
Rozgarty
Gmina:
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Oferowana przez Pocztę Polską S.A. do sprzedaży nieruchomość położona jest w malowniczej części wsi Rozgarty w gminie Zławieś Wielka, w odległości 10 km od centrum Torunia, do którego dojazd nawet w godzinach szczytu trwa około 10 minut. Nabywając tą nieruchomość połączysz pragnienie bliskości przyrody, ciszy, spokoju z potrzebą dostępu do miejskich atrakcji oraz możliwości, jakie oferuje miasto Toruń. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 97/4 obszaru 1452 m2. Gmina Zławieś Wielka położona jest w środkowej części województwa kujawsko -pomorskiego, w powiecie toruńskim. Umiejscowiona jest pomiędzy dwoma największymi ośrodkami województwa Toruniem i Bydgoszczą, w związku z czym wykazuje szereg cech zurbanizowanego obszaru podmiejskiego.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

134 470,00 zł08.05.2014
12373
Tajęcina i Jasionka
Gmina: Trzebownisko
Powiat: rzeszowski
Województwo: podkarpackie

Szukasz dogodnego miejsca pod magazyn lub fabrykę? Chcesz wysyłać produkty na całą Polskę i świat i zależy Ci na dobrym połączeniu drogowym i lotniczym? Poczta Polska SA oferuje atrakcyjne działki położone w rejonie strefy ekonomicznej EURO – PARK Mielec, Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego „Aeropolis” i portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Ponad 13 hektarów czeka na nowego właściciela i nową inwestycję. Dostęp do mediów takich jak: energia elektryczna, wodociągi, kanalizacja, a także dogodne drogi dojazdowe, czytelnie ukształtowany obszar funkcjonalny oraz uchwalony plan miejscowy zagospodarowania przestrzennego pozwolą na natychmiastowe rozpoczęcie inwestycji!

12124
Kuźnica Żelichowska
Gmina: czarnkowsko-trzcianecki
Powiat: Krzyż Wielkopolski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego działkę nr 156 o powierzchni 1.000 m² wraz z posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami i urządzeniami: administracyjnym o powierzchni użytkowej 139,30 m2, gospodarczym o powierzchni użytkowej 36,20 m2 oraz wiatą śmietnikową, położonego w miejscowości Kuźnica Żelichowska nr 25.

12117
Ląd
Gmina: Lądek
Powiat: słupecki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska oferuje nieruchomość zlokalizowaną w m. Ląd nad rzeką Wartą. W bezpośrednim sąsiedztwie oferowanej do sprzedaży nieruchomości znajduje się zespół dworsko – parkowy, a w pobliżu zabytkowy zespół klasztorny (dawny klasztor cystersów). Ląd jest siedzibą Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezjańskiego. Nieruchomość położona jest w pobliżu głównej ulicy wiejskiej, przy utwardzonej zatoczce z przystankiem autobusowym. 

11989
Wielgus
Gmina: Kazimierza Wielka
Powiat: kazimierski
Województwo: świętokrzyskie

Jeśli szukasz nieruchomości odpowiedniej do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze usługowym (np. sklep) lub którą można zaadoptować na cele mieszkaniowe skorzystaj z propozycji Poczty Polskiej S.A., która oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Wielgus  gm. Kazimierza Wielka. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości, bezpośrednio przy skrzyżowaniu dróg powiatowych. O atrakcyjności tej nieruchomości świadczy jej położenie - odległość od Krakowa to jedynie około 40 km a od miasta powiatowego - Kazimierza Wielka tylko 5 km. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem o charakterze administracyjnym o powierzchni 184,19m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 22,14m2.  Budynki wzniesione są na działce nr ewid. 17 o powierzchni 0,0900 ha, będącej w użytkowaniu wieczystym. Obszar działki ogrodzony, korzystnie zagospodarowany – budynki usytuowane w granicach działki, co pozwala na urządzenie wewnętrznego parkingu lub ogrodu. Teren płaski,  z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

143 000,00 zł11.04.2014
11922
Niegowić
Gmina: Gdów
Powiat: wielicki
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 294/5 o powierzchni 300 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Niegowić przy drodze asfaltowej. Działka jest zabudowana budynkiem eksploatacyjnym (były urząd pocztowy) o powierzchni użytkowej 141,50 m2. Jest to budynek parterowy o konstrukcji drewnianej na podmurówce ceglanej, kryty dachówką ceramiczną. Budynek wykonany jest w stylu dawnego wiejskiego dworku z zadaszoną werandą wspartą na drewnianych kolumnach. Przed budynkiem znajduje się utwardzony parking na 4 samochody.Nieruchomość idealnie nadaje się jako lokal usługowy (np. karczma  ze względu na swój wygląd wiejskiego dworku), gdyż leży w centrum miejscowości przy głównej drodze i posiada parking. Czas dojazdu samochodem do centrum Gdowa to 10 minut, zaś dojazd do centrum Krakowa to 40 minut. 

11900
Łęg Probostwo
Gmina: Drobin
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zabudowanej działki w miejscowości Łęg Probostwo zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!Na działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 42 ( pow.1700 m²) posadowione są budynki:eksploatacyjny nr 1 (pow. użytk. 101,50 m²), gospodarczy nr 2 z kotłownią olejową (pow. użytk. 56,00 m²), gospodarczy nr 3 (pow. użytk 120,00 m²), gospodarczy nr 4 (pow. użytk 132,00 m²).Znakomita lokalizacja na działalność handlowo – usługową. Dobry dojazd - droga powiatowa nr 167 oraz drogi gminne nr 18, 20, 25 są dodatkowym atutem.Na terenie Lęgu Probostwo działają placówki oświatowe, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej oraz Klub Sportowy.  

11730
Drołtowice
Gmina: Syców
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania gruntu niezabudowanego o obszarze 1588 m². Teren ogrodzony z siatką mocowaną do słupków stalowych osadzonych w cokole betonowym, częściowo w gruncie, z  dostępem do drogi publicznej  poprzez dojazd pomiędzy gruntami zabudowanymi. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy w pobliżu skrzyżowania dróg Syców – Milicz i Oleśnica – Ostrów, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej. Wieś Drołtowice położona jest nieopodal  lasów sosnowych  urodzajnych w grzyby, jagody i inne owoce leśne.

11239
Rybotycze
Gmina: Fredropol
Powiat: przemyski
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w miejscowości Rybotycze, oznaczonej jako działki nr 244/2 i 243/2 o łącznej powierzchni 1.100 m2. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem murowanym o powierzchni 106,17 m2. Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr PR1P/00027332/1 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Przemyślu. Do budynku podłączona jest instalacja elektryczna i wodociągowa ze studni za pomocą hydroforu. Na działce znajduje się szambo szczelne. Budynek ogrzewany jest piecami kaflowymi. Działka jest płaska, ogrodzona i ma kształt regularny. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi w obszarze zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.

11232
Jędrychowo
Gmina: Kisielice
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 34,2m²,położony na parterze budynku mieszkalno - usługowego, do którego przynależy pomieszczenie o powierzchni 13,6m² w budynku gospodarczym wraz z przypadającym udziałem wynoszącym 31/100 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego działki  o pow. 1010m² oraz części wspólne budynku niesłużące do wyłącznego użytku właściciela lokalu. Kształt działki regularny, zbliżony do prostokąta. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno - kanalizacyjną oraz ogrzewanie - elektryczne. Dostępność do nieruchomości ulicą o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum mazurskiej wsi, przy drodze krajowej Nr 16. W pobliżu Znajduje się tu pałacyk oraz cmentarz poniemiecki. Wieś położona jest nad jeziorem Popówko, które mimo iż jest płytkie kryje w sobie wiele gatunków ryb, połączone jest ono z niewielką rzeką o nazwie Osa która wpada bezpośrednio do Wisły.

11219
Brzoza
Gmina: Nowa Wieś Wielka
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? A może szukasz idealnego miejsca do zainwestowania? Poczta Polska S.A. dla Ciebie przygotowała ofertę sprzedaży.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 78/2 obszaru 1815 m2, położonej w miejscowości Brzoza, gmina Nowa Wieś Wielka, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr BY1B/00023871/0 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych.Wieś Brzoza posiada bardzo dobrą dostępność komunikacyjną, przebiega przez nią droga krajowa nr 25, która łączy Pomorze Środkowe z aglomeracją wrocławską, droga wojewódzka nr 254 łącząca drogę krajową nr 15 z miastem Barcin oraz linia kolejowa północ-południe.Wieś położona jest w odległości 20 km od Bydgoszczy w której znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy.Gmina Nowa Wieś Wielka jest obszarem o wysokiej aktywności gospodarczej oraz turystycznej. Przez gminę Nowa Wieś Wielka przebiega kilka pieszych oraz rowerowych szlaków turystycznych. Dogodne położenie gminy w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Bydgoszczy sprawia, że gmina jest chętnie wybierana jako miejsce do inwestowania oraz sprawia, że coraz więcej osób wybiera ten teren, jako miejsce swojego osiedlenia.

10105
Bukowa Śląska
Gmina: Namysłów
Powiat: namysłowski
Województwo: opolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny usytuowany na parterze budynku handlowo-usługowego, położony w miejscowości Bukowa Śląska o powierzchni użytkowej 50,70m2, składający się z czterech pomieszczeń użytkowych. Budynek położony jest na działce o obszarze 1600m2, która posiada dostęp do drogi publicznej. Bukowa Śląska to wieś oddalona od miasta Namysłów o około 6 km. 

9860
Wołkowyja
Gmina: Solina
Powiat: leski
Województwo: podkarpackie

Do sprzedania piękna działka o łącznej powierzchni 2.002 m2 zabudowana budynkiem eksploatacyjno-mieszkalnym zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości w Bieszczadach w Wołkowyi.     Działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9, dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 894. Główne atuty nieruchomości: położenie w miejscowości turystycznej, bliskość obiektów rekreacyjnych, blisko jeziora solińskiego, otoczona niewysokimi górami, które zachęcają do turystyki pieszej. 

9784
Wyszki
Gmina: Wyszki
Powiat: bielski
Województwo: podlaskie

Niezwykle atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa,  zabudowana budynkiem piętrowym,  usługowym, w bardzo dobrym stanie technicznym   o pow. użytkowej 109,20 m2, przystosowanym w pełni do obsługi osób niepełnosprawnych możliwością przekształcenia na cele mieszkalne, wraz z prawem wieczystego użytkowania działki gruntu o pow. 800 m2 położona w miejscowości Wyszki gm. Wyszki. Nieruchomość  zlokalizowana  przy drodze powiatowej Łapy - Bielsk Podlaski w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy, w odległości  od siedziby powiatu miasta Bielsk Podlaski  około 16 km, od siedziby województwa, miasta Białystok około 45 km. 

9676
Rawicz-Sarnowa ul. Kolejowa
Gmina: Rawicz
Powiat: rawicki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska oferuje lokal o charakterze usługowym o powierzchni 52,28 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym, do którego przynależą: usytuowane w budynku mieszkalnym: w piwnicy – pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 22,80 m² oraz usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 7,40 m², położony w Rawiczu-Sarnowie przy ul. Kolejowej 50. Istnieje możliwość przekształcenia oferowanego do sprzedaży lokalu usługowego w lokal mieszkalny. Przez Rawicz przebiega droga powiatowa łącząca Poznań z Wrocławiem. Istniejąca w Rawiczu infrastruktura komunalna – łączność, drogi, kanalizacja, gazyfikacja, oczyszczalnia ścieków stwarzają doskonałe warunki do inwestowania. Obszar, na którym położona jest oferowana do sprzedaży nieruchomość posiada dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

64 000,00 zł30.04.2014
9564
Robakowo
Gmina: Kórnik
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2.400 m2 zbudowana budynkiem biurowo – mieszkalnym oraz gospodarczym, zlokalizowana w Robakowie przy ul. Kórnickiej 7. Robakowo jest miejscowością o charakterze podmiejskim, stanowi zaplecze mieszkalne miasta Poznania. Nieruchomość oferowana do sprzedaży jest oddalona od centrum Poznania o ok. 16 km. Dojazd do miasta bardzo dogodny i szybki – drogą ekspresową S11. Otoczenie sprzedawanej nieruchomości stanowi głównie zabudowa jednorodzinna, w pobliżu tereny leśne.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

219 000,00 zł09.05.2014
9459
Bydgoszcz Al. Jana Pawła II
Gmina:
Powiat:
Województwo: kujawsko-pomorskie

Doskonale położona nieruchomość inwestycyjna przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Bydgoszczy przy Al. Jana Pawła II.Nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 24 978 m2 wraz z budynkami: budynkiem biurowo-warsztatowym o powierzchni użytkowej 3631 m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 40 m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 311 m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 126 m2, budynkiem portierni o powierzchni użytkowej 42m2 oraz budynkiem stacji paliw o powierzchni użytkowej 29 m2   

8645
Olsztyn ul. Limanowskiego
Gmina: Olsztyn
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Oferowana nieruchomość położona jest na obrzeżu strefy śródmiejskiej miasta Olsztyn, bardzo dogodnie skomunikowanej z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami. Obszar, na którym znajduje się sprzedawana nieruchomość charakteryzuje się zabudową mieszkaniową. Jest to teren znajdujący się na terenie Zatorza - jednej z najstarszych dzielnic Olsztyna.Sprzedawany grunt jest w pełni uzbrojony w instalacje elektryczną wodociągową, kanalizacyjną, c.o. i telefoniczną i z powodzeniem może być przeznaczony na prowadzenie działalności usługowej, produkcyjnej, siedzibę firmy, magazynowej, parking, itp.  

8483
Przeworsk
Gmina: Przeworsk
Powiat: przeworski
Województwo: podkarpackie

Jeżeli szukasz idealnego miejsca do zainwestowania skorzystaj z propozycji Poczty Polskiej S.A., która oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Przeworsk, przy ul. Lubomirskich 16, gmina Przeworsk, pow. przeworski, woj. Podkarpackie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 443/2 o powierzchni 790 m2 zabudowana murowanym, wolnostojącym budynkiem dwukondygnacyjny, podpiwniczony wraz z przebudowanym garażem oraz wiatą blaszaną nie związaną trwale z gruntem. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 399 m2. Dodatkowo budynek wyposażony jest w dźwig towarowy i rampę załadunkowo-rozładunkową. Nad rampa zadaszenie z blachy trapezowej na konstrukcji stalowej. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe. Nieruchomość jest ogrodzona elementami stalowymi na betonowej podmurówce. Wewnątrz nieruchomości znajduje się plac manewrowy (parking) utwardzony kostką betonową.O atrakcyjności tej nieruchomości świadczy fakty, że Przeworsk posiada bardzo dobrą dostępność komunikacyjną, przebiega przez nią droga międzynarodowa E-40 (Calais – Lwów) wraz z drogą krajową nr 4 (Jędrzychowice – Korczowa) wzdłuż ulic: Łańcucka, Krakowska, Jagiellońska i Lwowska. Ponadto Miasto Przeworsk jest obszarem o wysokiej aktywności gospodarczej oraz turystyczne ze względu na liczne zabytki i walory historyczne. Na terenie Przeworska znajduje się rejon inwestycyjny Podstrefy Nowa Dęba Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przeworsk jest obiektem zainteresowania turystyki kulturowej i krajoznawczej. Miasto stanowi cel pielgrzymów przybywających do Sanktuarium Grobu Bożego.

8134
Sędzisław - lokal mieszkalny nr 5
Gmina: Marciszów
Powiat: kamiennogórski
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,40 m² składający się z dwóch pokoi i kuchni. Lokal usytuowany na II piętrze, wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe. Gmina posiada drogowe i kolejowe połączenie z Jelenią Górą, Wałbrzychem i Wrocławiem. Stacje kolejowe zlokalizowane są w Marciszowie (siedziba gminy) i Sędzisławiu.   W odległości około 2 kilometrów od Sędzisławia przebiega droga krajowa nr 5, która w nieodległej Lubawce łączy Polskę z Czechami.    

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł07.05.2014
8131
Sędzisław - lokal mieszkalny nr 1
Gmina: Marciszów
Powiat: kamiennogórski
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,00 m² składający się z kuchni i pokoju. Lokal usytuowany jest na parterze. Gmina posiada drogowe i kolejowe połączenie z Jelenią Górą, Wałbrzychem i Wrocławiem. Stacje kolejowe zlokalizowane są w Marciszowie (siedziba gminy) i Sędzisławiu.  W odległości około 2 kilometrów od Sędzisławia przebiega droga krajowa nr 5, która w nieodległej Lubawce łączy Polskę z Czechami.  

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

23 000,00 zł07.05.2014
8018
Łódź ul. Rudzka
Gmina: M. Łódź
Powiat:
Województwo: łódzkie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży  nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Łódź ul. Rudzka, w skład której wchodzi prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 1176 m2. Na nieruchomości posadowiony jest budynek usługowy o  powierzchni użytkowej 92,0 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w obszarze obrzeżowym miasta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, ul. Rudzkiej. Dojazd do nieruchomości nieskomplikowany, przystanki komunikacji miejskiej  w bezpośrednim sąsiedztwie. Ponadto dobre skomunikowanie z nieruchomością, w odległości ok. 1,700 m droga krajowa nr 14 oraz około 3.000 m droga krajowa nr 1. W najbliższej okolicy znajduje się sieć sklepów, kościół, tereny rekreacyjne oraz duża ilość zieleni.   

8011
Radom ul. Tybla
Gmina: M. Radom
Powiat:
Województwo: mazowieckie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu położonej w Radomiu przy ul. Tybla 8, położonej na obszarze zabytkowego zespołu urbanistyczno – architektonicznego miasta Radomia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta oraz przeznaczenie - umożliwiają różne formy inwestowania.  

7951
Sątoczno
Gmina: Korsze
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 45,92 m2 położony w miejscowości Sątoczno, w powiecie kętrzyńskim, w gminie Korsze przy ujściu rzeki Sajny do rzeki Guber. Sątoczno należy do najstarszych miejscowości w powiecie kętrzyńskim. Region Warmii i Mazur wyróżnia się w skali kraju różnorodnością i bogactwem środowiska przyrodniczego. Region dysponuje dobrze rozwiniętą siecią wód  powierzchniowych, na którą składają się liczne jeziora, oczka wodne, rzeki, kanały oraz część Zalewu Wiślanego. Wysokie walory  przyrodniczo- krajobrazowe umożliwiają rozwój różnych form rekreacji i lecznictwa uzdrowiskowego, przemysłu czystych technologii oraz rolnictwa wytwarzającego produkty najwyższej jakości. 

7942
Jegłownik
Gmina: Gronowo Elbląskie
Powiat: elbląski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Atrakcyjna nieruchomość na działalność usługową! Oferowana nieruchomość położona jest w centrum wsi Jegłownik, przy skrzyżowaniu ul. Malborskiej i ul. Szkolnej. Budynek usytuowany jest przy drodze krajowej nr 22, na trasie Sztum – Elbląg często uczęszczanej przez turystów, w odległości ok. 9 km. od Elbląga. Zgodnie z obowiązującym MPZP działka, na której położona jest nieruchomość przeznaczona jest pod działalność usługową.Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 69,84 m2 wraz z powierzchnia przynależną, usytuowany na parterze w budynku mieszkalno – usługowym posadowionym na działce nr 386 obszaru 1038m2 będącej w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A. do dnia 5 grudnia 2089r.

7891
Trzebiechów
Gmina: Trzebiechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Szukasz ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta? Jesteś zainteresowany aktywnym wypoczynkiem w otoczeniu zieleni? Poczta Polska oferuje atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w m. Trzebiechów przy ulicy Leśnej. Trzebiechów jest miejscowością o przeciętnym stopniu urbanizacji, co powoduje, że oferowana do sprzedaży nieruchomość jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość przyrody. Trzebiechów posiada doskonałe warunki dla rozwoju turystyki. Wielką atrakcję miejscowości stanowią zabytki architektury w tym m. in. park krajobrazowy istniejący od 1670 roku.

7724
Chełm ul. A. Mickiewicza
Gmina: Miasto Chełm
Powiat: chełmski
Województwo: lubelskie

Jeśli szukasz nieruchomości odpowiedniej do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze usługowym, handlowym, biurowym, magazynowym w Chełmie (przygranicznym, 70-tysięcznym mieście na prawach powiatu) skorzystaj z propozycji Poczty Polskiej S.A., która oferuje sprzedaż trzech jednokondygnacyjnych budynków: administracyjnego,  garażowego oraz stacji obsługi pojazdów o łącznej powierzchni użytkowej 796,80 m2. Budynki wzniesione są na działce nr ewid. 709, w użytkowaniu wieczystym, o powierzchni 1 855 m2. Obszar działki ogrodzony, korzystnie zagospodarowany – budynki usytuowane w granicach działki, co pozwala na urządzenie dużego wewnętrznego parkingu. Teren płaski,  z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość położona w charakterystycznej lokalizacji - w pobliżu ścisłego centrum miasta Chełm, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, obiektów handlowych, administracyjnych (Urząd Miasta Chełm, Urząd Skarbowy w Chełmie) i bankowych. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

982 000,00 zł14.05.2014
7201
Szwarcenowo
Gmina: Biskupiec
Powiat: nowomiejski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej na terenie, którego krajobraz tworzą przede wszystkim lasy i jeziora. Jeżeli planujesz zmianę miejsca zamieszkania to ta oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 166/1 obszaru 2558 m2, położonej w miejscowości Szwarcenowo, gmina Biskupiec, powiat nowomiejski, województwo warmińsko-mazurskie, objętej księgą wieczystą KW Nr EL1N/00018101/9 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Iławie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim.Szwarcenowo – wieś położona w gminie Biskupiec, nad jeziorem Szwarcenowskim. Gmina Biskupiec jest gminą typowo wiejską o charakterze rolniczo - przemysłowym. Miejscowe rolnictwo nastawione jest na uprawę zbóż i roślin okopowych. Krajobraz gminy Biskupiec tworzą przede wszystkim lasy i jeziora. Lasy zajmują 6311 ha powierzchni gminy, w tym 5776 ha to lasy państwowe, 528 ha prywatne a 7 ha komunalne. W całości lasy stanowią 26 % powierzchni gminy. Jeziora: Głowińskie, Osetno, Trupel, Płociczno, Płociczenko, Wielkie Partęczyny oraz Łąkotek stanowią podstawową formę wypoczynku zarówno dla tutejszej społeczności jak i przybyłych turystów. Przez teren gminy przepływają rzeki: Gać, Osa, Młynówka i Struga Laki. Kolejnym atutem gminy Biskupiec są rezerwaty przyrody, pomniki przyrody, parki podworskie i krajobrazowe. Stan środowiska jest bardzo dobry o czym świadczy fakt, iż cały obszar gminy został włączony w granice „Zielonych Płuc Polskich”.

7176
Kielce ul. Krakowska 256
Gmina: Kielce
Powiat: m. Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Jeśli szukasz nieruchomości w dynamicznie rozwijającym się mieście, bardzo przyjaznym nie tylko dla jego mieszkańców, ale również dla inwestorów i turystów, Poczta Polska S.A. proponuje CI nieruchomość położoną w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego. O atrakcyjności tej nieruchomości świadczy możliwość wykorzystania tej nieruchomości do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze usługowym lub możliwość zaadoptowania jej na cele mieszkaniowe. Na nieruchomość składa się prawo użytkowania wieczystego gruntu (działka nr 364 o pow. 0,0725 ha) oraz dwa budynki o pow. 100 m² i 24 m². Oferowana nieruchomość położona jest w kompleksie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bezpośrednio przy głównym pasie drogowym prowadzącym w kierunku Krakowa oraz w odległości jedynie 6 km od ścisłego centrum miasta. Działka uzbrojona jest w następujące media: wodociąg, kanalizację, energię elektryczną i cieplną (gaz sieciowy). Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kielce działka położona jest na obszarze oznaczonym jako: tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności o określonej wysokości z usługami podstawowymi istniejące/rozwojowe.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

211 000,00 zł16.05.2014
7133
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/6 o powierzchni 518 m2 z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł20.05.2014
7127
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/5 o powierzchni 528 m2 z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł20.05.2014
7121
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/4 o powierzchni 533 m2 z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł20.05.2014
7115
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/3 o powierzchni 538m2z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł20.05.2014
7107
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/2 o powierzchni 567m2z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

13 000,00 zł20.05.2014
7037
Brójce
Gmina: Trzciel
Powiat: międzyrzecki
Województwo: lubuskie

Szukasz ciszy i spokoju? Jesteś zainteresowany aktywnym wypoczynkiem na szlakach turystycznych pieszych, rowerowych i wodnych? Poczta Polska oferuje atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w m. Brójce przy Placu Wiosny Ludów 26. Brójce leżą w granicach obszaru chronionego Dolina Leniwej Obry zgłoszonego w ramach programu Natura 2000. Warto wybrać się do rezerwatu "Czarna Droga" w pobliżu Brójec, by zobaczyć pierwotny las liściasty z dębami sięgającymi 27m wysokości. Obwód pnia przekracza 7 m. W rezerwacie rośnie też stuletni las bukowy z rzadką lilią złotogłów. Jednym z zabytków Brójec jest pierwotna zabudowa miejska z rynkiem, datowana na XVIII/XIX wiek, przy ul. Poznańskiej, Świerczewskiego, 1 Maja, Placu Wiosny Ludów. Oferowana do sprzedaży nieruchomość jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość przyrody.

7031
Drawski Młyn
Gmina: Drawsko
Powiat: czarnkowsko - trzcianecki
Województwo: wielkopolskie

Szukasz miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej? Poczta Polska oferuje do sprzedaży nieruchomość, w miejscowości Drawski Młyn w gminie Drawsko, która ma dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Połączenia krajowe umożliwia droga wojewódzka nr 181 Drezdenko – Czarnków oraz droga nr 133 i nr 135. Stacja PKP w Krzyżu Wlkp. (w odległości 3 km od Drawska) oraz stacja PKP w Drawskim Młynie dają możliwość połączenia z Piłą, Bydgoszczą, Gorzowem Wlkp., Poznaniem, Szczecinem, Warszawą a także Berlinem.

7025
Leszno Górne
Gmina: Szprotawa
Powiat: żagański
Województwo: lubuskie

Szukasz ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta? Jesteś zainteresowany aktywnym wypoczynkiem w otoczeniu zieleni? Poczta Polska oferuje atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w m. Leszno Górne przy ulicy Bolesławieckiej. Leszno Górne jest miejscowością o przeciętnym stopniu urbanizacji, co powoduje, że oferowana do sprzedaży nieruchomość jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość przyrody. 

7013
Leszno Górne
Gmina: Szprotawa
Powiat: żagański
Województwo: lubuskie

Cenisz sobie bliskość przyrody, ale jednocześnie jesteś zainteresowany podjęciem nieuciążliwej działalności gospodarczej? Poczta Polska oferuje do sprzedaży nieruchomość, gdzie kulturowo i administracyjnie stykają się dwa województwa: lubuskie i dolnośląskie, co umożliwia czerpanie korzyści z obu rejonów. Potencjalnym inwestorom sprzyja położenie gminy Szprotawa w pobliżu autostrad A4 i A18 oraz skrzyżowania dróg krajowych Zielona Góra - Jelenia Góra oraz Leszno - Żary, dzięki którym gmina ma wygodną komunikację z dużymi miastami w Polsce oraz Niemcami i Czechami. 

7005
Gostyń - lokal użytkowy
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego nr 2 o powierzchni użytkowej 42,78m2, usytuowanego na parterze budynku mieszkalno-użytkowego, do którego przynależy usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 0,81m2,  położonego w miejscowości Gostyń nr 52, gmina Świerzno. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 1355/10000 części we współużytkowaniu wieczystym działki gruntu oznaczonej numerem 49/6 obszaru 961m2 oraz w częściach wspólnych  budynków i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, grzewczą – piec kaflowy, wodną i kanalizacyjną (podłączona do sieci lokalnej).Działka nr 49/6 posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta, zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym, w którym zlokalizowane są dwa lokale: mieszkalny i użytkowy (własność Poczty Polskiej) i cztery lokale stanowiące własność Gminy Świerzno, oraz trzema budynkami gospodarczymi (jeden własność Poczty, dwa własność gminy).Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w pobliżu ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności nieuciążliwych usług, bądź z przeznaczeniem na mieszkanie.Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km).Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł19.05.2014
6999
Gostyń - lokal mieszkalny
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni użytkowej 54,99m2, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-użytkowego, do którego przynależą: usytuowane w tymże budynku pomieszczenie piwniczne o powierzchni użytkowej 4,29m2 oraz usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie o powierzchni użytkowej 16,20m2,  położonego w miejscowości Gostyń nr 52, gmina Świerzno. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 2347/10000 części we współużytkowaniu wieczystym działki gruntu oznaczonej numerem 49/6 obszaru 961m2 oraz w częściach wspólnych  budynków i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Lokal wyposażony jest  w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną (podłączona do sieci lokalnej) i grzewczą – piece kaflowe.Działka nr 49/6 posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta, zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym, w którym zlokalizowane są dwa lokale: mieszkalny i użytkowy (własność Poczty Polskiej) i cztery lokale stanowiące własność Gminy Świerzno, oraz trzema budynkami gospodarczymi (jeden własność Poczty, dwa własność gminy).Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w pobliżu ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności nieuciążliwych usług, bądź z przeznaczeniem na mieszkanie.Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km).Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

45 000,00 zł19.05.2014
6871
Zawada
Gmina: Zielona Góra
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Szukasz ciszy i spokoju z jednoczesną bliskością miasta Zielona Góra? Jesteś zainteresowany aktywnym wypoczynkiem na szlakach turystycznych pieszych i rowerowych wokół Zielonej Góry? Poczta Polska oferuje atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w m. Zawada przy ulicy Zielonogórskiej. Lokalizacja i charakter miejscowości powoduje, że stanowi ona zaplecze mieszkalne miasta Zielona Góra a fakt, że Zawada jest miejscowością o umiarkowanym stopniu urbanizacji powoduje, że oferowana do sprzedaży nieruchomość jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących sobie cisze i bliskość przyrody.  

6841
Grabowno Wielkie
Gmina: Twardogóra
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania gruntu niezabudowanego o obszarze 760 m². Teren działki ogrodzony w części płytami żelbetowych prefabrykowanymi o wysokości1 metra a w części siatką, z  bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość zagospodarowana zielenią ozdobną i oczkiem wodnym. Otoczenie stanowi zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Grabowno Wielkie położona jest wśród lasów sosnowych. W pobliżu znajduje się rezerwat – torfowisko i zabytkowy park. Tereny sprzyjające osiedlaniu ze względu na cisze, niedużą  odległość od miasta Wrocławia i dobre połączenia komunikacyjne z pobliskimi miejscowościami. 

6834
Grabowno Wielkie
Gmina: Twardogóra
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania gruntu niezabudowanego o obszarze 1656 m². Teren działki ogrodzony płytami żelbetowych prefabrykowanymi o wysokości1 metra z  bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej. Nieruchomość porośnięta trawą i chwastami oraz pojedynczymi drzewami owocowymi bez wartości użytkowej. Otoczenie stanowi zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Grabowno Wielkie położona jest wśród lasów sosnowych. W pobliżu znajduje się rezerwat – torfowisko i zabytkowy park. Tereny sprzyjające osiedlaniu ze względu na cisze, niedużą  odległość od miasta Wrocławia i dobre połączenia komunikacyjne z pobliskimi miejscowościami.   

6771
Użranki
Gmina: Mrągowo
Powiat: mrągowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Nieruchomość położona jest w centralnej części Warmii i Mazur w miejscowości Użranki, w otoczeniu lasów i 7 jezior. Najbliższe jezioro jest w już w odległości 3 km. Miejscowość położona ok. 11 km. od turystycznego miasta Mrągowo. Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy oznaczony nr 5 o powierzchni użytkowej 39,05 m2 wraz z powierzchnia przynależną, usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-usługowym, posadowionym na działce gruntu nr 83/1 obszaru 1312 m2 będącej w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A do dnia 5 grudnia 2089r., w miejscowości Użranki nr 14, gminie Mrągowo.  

6776
Słonecznik
Gmina: Morąg
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Nieruchomość położona jest w centrum wsi Słonecznik przy głównej drodze. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa zagrodowa mieszkaniowa wolnostojąca, typowa dla wsi Słonecznik. Odległość do Morągu wynosi około 13 km. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych, jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze  mieszkaniowym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka o numerze 179 obszaru 500 m2, położona w miejscowości Słonecznik nr 44, gminie Morąg, powiecie ostródzkim, woj. warmińsko-mazurskim, wraz posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami: mieszkalno – usługowym o powierzchni użytkowej 94,21 m2, gospodarczym o powierzchni użytkowej 30,27 m2

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

88 800,00 zł16.04.2014
6791
Karwica
Gmina: Ruciane-Nida
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Jeżeli poszukujesz ciszy i spokoju i jesteś amatorem aktywnego wypoczynku, to właśnie znalazłeś odpowiednią nieruchomość! Oferowana nieruchomość położona jest w centralnej części Warmii i Mazur, której wyjątkowa malowniczość stała się miejscem wymarzonego wypoczynku dla wielu turystów odwiedzających te strony. Przedmiotem sprzedaży są dwa lokale: lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 50,90 m2 i lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 74,11 m2 mieszczące się w budynku mieszkalno-usługowym posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 84 obszaru 2600 m2 położonej w miejscowości  Karwica nr 31, gminie Ruciane Nida.

6749
Ujeździec Wielki
Gmina: Trzebnica
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze  budynku mieszkalno-usługowego  o pow. użytkowej 31,89 m² wraz z pomieszczeniami przynależnymi  o pow. użytkowej 20,46 m².   Dojazd do nieruchomości bezpośredni  z drogi wiejskiej utwardzonej asfaltem. Nieruchomość położona w centrum wsi z dobrym dostępem do infrastruktury. Ujeździec Wielki jest wsią oddaloną od Trzebnicy o 12 km, a o 1 km od parku krajobrazowego "DOLINA BARYCZY„.  

6737
Piaszczyna
Gmina: Miastko
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Z dala od zgiełku wielkich miast, Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości wraz z posadowionym na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość, budynkiem mieszkalno-usługowym i zbiornikiem bezodpływowym.Piaszczyna to kaszubska wieś położona na Pojezierzu Bytowskim, w województwie pomorskim, w powiecie bytowskim, w gminie Miastko, przy drodze krajowej nr 20 Stargard Szczeciński - Szczecinek - Gdynia, w pobliżu nieistniejącej już linii kolejowej Bytów-Miastko (obecnie trasa rowerowa). 

6594
Chełmce - lokal mieszkalny
Gmina: Kruszwica
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Chcesz zamieszkać w cichej, malowniczej okolicy ? A może chcesz ulokować swój kapitał, a nie wiesz w co zainwestować?. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż lokalu mieszkalnego usytuowanego w budynku mieszkalno-użytkowym posadowionym na działce w miejscowości Chełmce, gmina Kruszwica. Gmina Kruszwica jest gminą miejsko – wiejską, położoną wokół jeziora Gopło w południowej części województwa kujawsko – pomorskiego, w powiecie inowrocławskim. Przez gminę przebiega szereg szlaków turystycznych, z których najpiękniejszym i najbardziej znanym jest Szlak Piastowski.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

43 000,00 zł09.05.2014
6589
Chełmce - lokal użytkowy
Gmina: Kruszwica
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Myślisz o rozpoczęciu własnej działalności? Masz pomysł na biznes a nie masz lokalu? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy naszą ofertę. Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż lokalu użytkowego usytuowanego w budynku mieszkalno-użytkowym posadowionym na działce w miejscowości Chełmce gmina Kruszwica. Gmina Kruszwica jest gminą miejsko – wiejską, gminą wielu możliwości dla potencjalnych inwestorów. Przez obszar gminy przebiega droga krajowa łącząca Bydgoszcz i Inowrocław z Radziejowem oraz szlak komunikacyjny Poznań - Włocławek - Siemiatycze (trasa nr 62). W niewielkiej odległości od obszaru gminy znajdują się trzy duże miasta: Bydgoszcz, Włocławek oraz Toruń. Kruszwica jest miastem wielu możliwości dla potencjalnych inwestorów.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

40 000,00 zł09.05.2014
5915
Giętkie
Gmina: Biała Piska
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem  inwestycji o charakterze rekreacyjnym,  to właśnie znalazłeś odpowiedni grunt!Oferowana nieruchomość położona jest w środkowej części Mazur (Pojezierze Mazurskie), posiadająca bezpośredni dostęp do jeziora Roś w niewielkiej malowniczej wiosce o funkcji turystyczno-wypoczynkowej, spełniająca  warunki do budowy całorocznych ośrodków rekreacyjnych. Położona jest w sąsiedztwie kąpielisk i przystani żeglarskiej. Otoczenie lasów, tworzących kompleks zielonych płuc Polski  oraz licznych jezior pozwala Ci na spełnienie marzeń o własnej, malowniczej przystani! 

5908
Szklarska Poręba
Gmina: Szklarska Poręba M.
Powiat: jeleniogórski
Województwo: dolnośląskie

Doskonała oferta inwestycyjna - Twoim źródłem dochodu! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkami wypoczynkowymi,  położona w cichym i spokojnym miejscu Szklarskiej Poręby, w urokliwej lokalizacji z dostępem do  lasu, i  z widokiem na góry.  Niezwykłe krajobrazy oraz klimat stroniący od miejskiego zgiełku sprawiają, że w Szklarskiej Porębie zjawiają się turyści z całej Europy. Szklarska Poręba, zwana jest „Perłą Karkonoszy”, położona  w południowo-zachodniej Polsce, u zbiegu granic Polski i Czech,  jest największym ośrodkiem sportów zimowych w polskich Sudetach. Karkonosze to również region o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze turystycznej.   

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

1 564 000,00 zł13.05.2014
5880
Łasko
Gmina: Bierzwnik
Powiat: choszczeński
Województwo: zachodniopomorskie

Jeśli szukasz nieruchomości o charakterze biurowo-mieszkalnym  położonej w pobliżu lasów i jezior w otoczeniu unikalnej przyrody, gwarantującej możliwość czynnego relaksu i odpoczynku na Pojezierzu Dobiegniewskim, to nasza oferta skierowana jest do Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 110 o powierzchni 6400 m2 wraz z posadowionym na niej budynkiem wolnostojącym o funkcji biurowo - mieszkalnej o powierzchni użytkowej 236,6 m2 w miejscowości Łasko nr 40, gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie.Miejscowość Łasko położona jest w odległości 9 km na północny wschód od siedziby gminy Bierzwnik, nad Jeziorem Okrągłym oraz ok. 400 m na wschód od jeziora Przytoczno, na którego półwyspie znajduje się rezerwat porzyrody Łasko.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

236 000,00 zł09.05.2014
5810
Świerzno
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego nr 2 o powierzchni użytkowej 151,53m2, usytuowanego na parterze budynku nr 22, do którego przynależą: usytuowane w tymże budynku pomieszczenia piwniczne: nr 01/6 i nr 01/13 o łącznej powierzchni użytkowej 61,55m2, położonego w miejscowości Świerzno, gmina Świerzno. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 168/1000 części w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem 181/3 obszaru 2999m2 oraz w częściach wspólnych budynku nr 22 i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, grzewczą, wodno-kanalizacyjną. Budynek , w którym usytuowana jest przedmiotowa nieruchomość, zlokalizowany jest w centralnej części wsi przy drodze relacji Kamień Pomorski – Gryfice, Kamień Pomorski – Trzebiatów. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi budynek byłej piekarni, zbiornik wodny, szkoła podstawowa i gimnazjum, przystanek PKS, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep spożywczy. W dalszej odległości zlokalizowany jest budynek Urzędu Gminy Świerzno, kościół, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z towarzyszącą zabudową zagrodową, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, posterunek policji oraz zespół pałacowo – parkowy. Miejscowość Świerzno jest bardzo atrakcyjna ze względu na swoje położenie około 10 km od Morza Bałtyckiego, czyli zaledwie kilka kilometrów od nadmorskich miejscowości Łukęcin i Pobierowo, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych. Wszystko to sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu. To właśnie ten klimat zalecany jest przez lekarzy przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, w szczególności u dzieci.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

241 000,00 zł19.05.2014
5653
Rokitki
Gmina: Chojnów
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o obszarze 430 m²  kształtem zbliżona do trapezu, ogrodzona siatką od frontu z bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej. Otoczenie stanowi zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Rokitki położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. Teren bazuje na zbiornikach wodnych po wyrobiskach żwiru, w których istnieje możliwość wędkowania. Turystów przyciągają miedzy innymi wody I klasy czystości i zbliżony do morskiego mikroklimat o dużej zawartości jodu. 

5646
Rokitki - lokal mieszkalny
Gmina: Chojnów
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 80,81 m² z przynależnym pomieszczeniem w.c. o powierzchni 0,40 m² znajdujący się w budynku o numerze porządkowym 21, posadowionym na działce będącej w użytkowaniu wieczystym o obszarze 844 m². Lokal usytuowany na pierwszym piętrze składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju i spiżarni. Wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewany piecami kaflowymi. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej utwardzonej  asfaltem. Wieś Rokitki posiada dobrą infrastrukturę do uprawiania czynnego wypoczynku. 

5639
Rokitki - lokal użytkowy
Gmina: Chojnów
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 45,83 m² składający się z trzech pomieszczeń użytkowych, korytarza i w.c. z przynależnymi  pomieszczeniami o łącznej powierzchni 25,67 m²  znajdującymi się w budynku o numerze porządkowym 21 i z przynależnym budynkiem gospodarczym o powierzchni 22,32 m². Budynki posadowione są na działce będącej w użytkowaniu wieczystym o obszarze 844 m². Lokal usytuowany na parterze,  wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie etażowe. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej utwardzonej  asfaltem. Atrakcyjne położenie, warunki klimatyczne, baza gastronomiczna i wypoczynkowa, w okresie letnim przyciągają  wielu turystów dając możliwość różnorakiej działalności gospodarczej. 

5093
Ińsko ul. Orzechowa
Gmina: Ińsko
Powiat: stargardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska S.A. w miejscowości Ińsko nad jeziorem Ińsko w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego, ofertuje do  sprzedaży prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 14621 m2, wraz z posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość pięcioma budynkami wczasowymi oraz budynkiem kawiarni z salami konferencyjnymi, budynkiem hotelowym ze stołówką i zapleczem kuchennym oraz budynkami trafostacji, hydroforni i wiatą. Atutem wpływającym na atrakcyjność nieruchomości jest czystość wód jeziora o głębokości dochodzącej do 40m – raj do nurkowania oraz swobodnych kąpieli. Atrakcyjność nieruchomości podnosi własne ujęcie wodne - hydrofor oprócz miejskiej instalacji wodnej i sanitarnej.   W najbliższym otoczeniu znajdują się ośrodki wypoczynkowe. Ińsko znajduje się w odległości około 80 km od Szczecina i około 40 km od Stargardu Szczecińskiego. Dojazd do nieruchomości zapewnia droga asfaltowa przylegająca bezpośrednio do nieruchomości. 

4809
Brody
Gmina: Brody
Powiat: starachowicki
Województwo: świętokrzyskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony w miejscowości Brody przy ul. Stanisława Staszica, o powierzchni użytkowej 183,00 m2, położony na wysokim parterze budynku wzniesionego na działkach o łącznej powierzchni 0,2895 ha, oraz związany z tym lokalem udział wynoszący 1830/15525 w częściach wspólnych budynku oraz we współużytkowaniu wieczystym gruntu.Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal będący przedmiotem sprzedaży położony  jest w centrum miejscowości Brody wśród zabudowy usługowej i mieszkaniowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy Brody. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni asfaltowej z oświetlonej drogi publicznej. 

4657
Wrzosowo
Gmina: Dygowo
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 3 o powierzchni użytkowej 48,09 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalno biurowego, do którego przynależą: pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 31,83 m2, pomieszczenie gospodarcze o powqierzchni użytkowej 6,23 m2 oraz strych o powierzchni użytkowej 27,02 m2 zlokalizowane w budynku gospodarczym wraz ze związanym z tym lokalem udziałem w wysokości 0,4359 częściach wspólnych budynków i w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów numerem 136 o powierzchni 0,2500 ha w miejscowości Wrzosowo,  gmina Dygowo, powiat kołobrzeski.

4653
Wierzchowo
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Szukasz nieruchomości budynkowej, celem prowadzenia działalności usługowej w centrum wsi na skrzyżowaniu dróg na niedużej działce grutowej,  rozważ naszą propozycję. Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni0,0164 ha wraz ze stanowiącym odrębną nieruchomość znajdującym się na niej budynkiem o funkcji użytkowej o powierzchni użytkowej 137,9 m2 w miejscowości Wierzchowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki.  

4651
Szymbark
Gmina: Stężyca
Powiat: kartuski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość z dużym potencjałem w znanej i atrakcyjnej turystycznie miejscowości na Kaszubach. Miejsce doskonałe dla amatorów sportów zimowych ze względu na wyciągi narciarskie w okolicy (Wieżycy i Wieżyca Kotlinka). W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych (skansen, dom na głowie, ogród botaniczny etc.). Nieruchomość stanowi prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2 700 m2, na której posadowiony jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 199,70 m2 oraz gospodarczy o powierzchni użytkowej 39,90 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części wsi z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dojazd do nieruchomości jest nieskomplikowany zaś budynek jest doskonale widoczny z najbliższego skrzyżowania. W najbliższej okolicy znajduje się sieć sklepów, kościół, tereny rekreacyjne oraz duża ilość zieleni.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

327 000,00 zł16.04.2014
4649
Tursko
Gmina: Gołuchów
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 26,55 m², usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, posadowiony w budynku na działce o powierzchni 755 m², położony w miejscowości Tursko , gmina Gołuchów, powiat pleszewski, województwo wielkopolskie.

4645
Stradomia Wierzchnia
Gmina: Syców
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości , położonej w miejscowości Stradomia Wierzchnia o powierzchni 600 m²,  wraz z prawem własności budynków - usługowo - mieszkalnego o powierzchni użytkowej  239,81 m² i gospodarczego o powierzchni użytkowej  35,65 m².  Dojazd do nieruchomości bezpośrednio  z drogi oświetlonej, utwardzonej asfaltem. Działka, ogrodzona  siatką metalową. Rozwój wsi następuje w kierunku rozwoju założeń ekologicznych, z silnie utrzymywaną tradycją regionalną. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się ośrodek  wypoczynkowy  z domkami letniskowymi. Wieś jest dobrym miejscem do spokojnego zamieszkania, z jednoczesnym  dostępem do okolicznych miast Oleśnicy i Kępna. Miejscowość Stradomia Wierzchnia  leży na szlaku  komunikacyjnym Wrocław - Oleśnica  - Kępno. 

4640
Sikórz
Gmina: Brudzeń Duży
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 141 obszaru 700 m², wraz z posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami: budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 135,74 m², budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 33,33 m², położonej w miejscowości Sikórz, gminie Brudzeń Duży. Znakomita lokalizacja na działalność handlowo – usługową. Dobry dojazd - drogą wojewódzką Nr 559 łącząca Płock z Lipnem oraz drogą wojewódzką Nr 540 do Bielska są dodatkowym atutem. Na terenie gminy Brudzeń Duży funkcjonują placówki oświatowe, działa przedszkole samorządowe oraz ośrodek zdrowia.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

225 000,00 zł17.04.2014
4638
Rogajny
Gmina: Pasłęk
Powiat: elbląski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 0,800 ha położonej w miejscowości Rogajny, gm. Pasłęk, wraz z posadowionym na niej stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni zabudowy 112,29 m2. Gmina Pasłęk położona jest głównie na Równinie Warmińskiej i Pojezierzu Iławskim. Znaczącym walorem krajoznawczym gminy jest Kanał Elbląsko-Ostródzki będący unikatowym w skali światowej zabytkiem techniki. Na terenie gminy dobrze jest rozwinięta sieć komunikacyjna. Przez gminę Pasłęk przebiega linia kolejowa w kierunku Elbląga i Olsztyna. Połączenie z poszczególnymi miejscowościami zapewnia PKS.

4636
Przelewice
Gmina: Przelewice
Powiat: pyrzycki
Województwo: zachodniopomorskie

Jeśli szukasz domu wolnostojącego mieszkalno-użytkowego wraz z dużą działką, na której można urządzić rekreację, ogród, warzywnik, sad, itp.; nieruchomość znajdująca się na terenie turystyczno-rolniczej Równiny Pyrzycko – Stargardzkiej w zachodniej części Pojezierza Zachodniopomorskiego jest dobrą ofertą.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 159 o powierzchni 4815 m2 wraz z posadowionym na niej budynkiem wolnostojącym o funkcji mieszkalno - użytkowej o powierzchni użytkowej 185,5 m2 oraz trzema budynkami gospodarczymi nr 1 o powierzchni użytkowej 18,5 m2, nr 2 o powierzchni użytkowej 11,9 m2 oraz nr 3 o powierzchni użytkowej 5,1 m2 w miejscowości Przelewice nr 83, gmina Przelewice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW nr SZ2T/00010652/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

286 000,00 zł09.05.2014
4632
Pieranie
Gmina: Dąbrowa Biskupia
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w m. Pieranie, gmina Dąbrowa Biskupia, powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie o powierzchni 3 737 m2. Pieranie są położone w sąsiedztwie drogi Inowrocław Dąbrowa Biskupia. Gmina Dąbrowa Biskupia jest typową gminą rolniczą położoną pośrodku trójkąta Inowrocław – Toruń – Włocławek. Przedmiotowa nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni bitumicznej.

4627
Parsów
Gmina: Bielice
Powiat: pyrzycki
Województwo: zachodniopomorskie

Jeśli szukasz niedrogiego przestronnego mieszkania w zacisznej miejscowości, to skorzystaj z naszej oferty.  Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 117,43 m2, usytuowany na parterze i poddaszu w budynku mieszkalno – użytkowym, położonym na działce o powierzchni 896 m2  w miejscowości Parsów. Standard wykończenia: do remontu. 

4625
Parchów
Gmina: Chocianów
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 33,30 m² składającego się z dwóch pomieszczeń i w.c.,usytuowanego na parterze w budynku administracyjno-mieszkalnym, do którego przynależy budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej125,22 m² wraz z udziałem wynoszącym 6010/10000 części w nieruchomości wspólnej orazw prawie użytkowania wieczystego działki nr 587/2 o powierzchni 11917 m² położonej w miejscowości Parchów nr 38, gmina Chocianów.

4623
Parchów
Gmina: Chocianów
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 1279 m², położonej w miejscowości Parchów, gminie Chocianów. Działka jest niezabudowana, częściowo ogrodzona o kształcie wydłużonego prostokąta usytuowana na płaskim terenie.

4617
Nożyno
Gmina: Czarna Dąbrówka
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki, o powierzchni 0,4200 ha, położonej w miejscowości Nożyno, gmina Czarna Dąbrówka. Gmina Czarna Dąbrówka położona jest w północno-zachodniej części województwa pomorskiego.

4611
Miłoradz
Gmina: Miłoradz
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości - niezabudowanej działki gruntu położonej w miejscowości Miłoradz ul. Główna, o powierzchni 587 m2. Gmina Miłoradz leży na obszarze Żuław Wiślanych.

4606
Kosierz
Gmina: Dąbie
Powiat: krośnieński
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania niezabudowanej działki gruntu opowierzchni 837 m2, położnej w miejscowości Kosierz, gmina Dąbie.

4604
Korzeńsko
Gmina: Żmigród
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 1800 m² położonej w miejscowości Korzeńsko przy ul. Kolejowej, gminie Żmigród, wraz z posadowionym na niej budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 94,12 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 28,90 m². Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części wsi w pasie zwartej zabudowy o charakterze mieszkalnousługowym. Dojazd do nieruchomości bezpośredni z drogi wiejskiej utwardzonej asfaltem. Miejscowość Korzeńsko leży w pobliżu szlaku komunikacyjnego Wrocław-Poznań, w dolinie rzeki Orla.   

4599
Kolonia Promna
Gmina: Promna
Powiat: białobrzeski
Województwo: mazowieckie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lokalu użytkowego w dogodnej lokalizacji w miejscowości Kolonia Promna zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!  Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 78,39 m², usytuowany na poddaszu budynku.  Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal usytuowany jest w dobrej lokalizacji przy trasie Białobrzegi – Warka w bliskiej odległości od przystanku PKS oraz obiektów handlowych. Otoczenie stanowią budynki mieszkalne i usługowe. Dojazd do budynku dobry drogą asfaltową. 

4593
Kije
Gmina: Sulechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 55,27 m², usytuowany na parterze budynku usługowego wraz z pomieszczeniami przynależnymi: o łącznej powierzchni użytkowej 69,75 m2, położony w miejscowości Kije, gmina Sulechów, powiat zielonogórski, województwo lubuskie.

4591
Jordanowo
Gmina: Świebodzin
Powiat: świebodziński
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 86,19 m², usytuowany na parterze w budynku mieszkalno – usługowym, do którego przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni użytkowej 11,40 m², położony w miejscowości Jordanowo, gmina Świebodzin, powiat świebodziński, województwo lubuskie.

4589
Debrzno
Gmina: Debrzno
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o pow. 0,1370 ha położonej w m. Debrzno. Debrzno położone jest na Pojezierzu Krajeńskim, zwanym Wysoczyzną Krajeńską, rozciągającą się pomiędzy dolinami rzeki Brdy i Gwdy, a dochodzącą na południu do doliny Noteci, przy szlaku komunikacyjnym Człuchów-Złotów. Debrzno jest małym, malowniczym miasteczkiem położonym wśród czystych lasów i jezior – Jezioro Żuczek i Staw Miejski - co czyni je idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku. 

4586
Debrzno
Gmina: Debrzno
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o pow. 0,2677 ha położonej w m. Debrzno. Debrzno położone jest na Pojezierzu Krajeńskim, zwanym Wysoczyzną Krajeńską, rozciągającą się pomiędzy dolinami rzeki Brdy i Gwdy, a dochodzącą na południu do doliny Noteci, przy szlaku komunikacyjnym Człuchów-Złotów. Debrzno jest małym, malowniczym miasteczkiem położonym wśród czystych lasów i jezior – Jezioro Żuczek i Staw Miejski - co czyni je idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku. 

4583
Damnica
Gmina: Damnica
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o pow. 0,1634 ha położonej w miejscowości Damnica, pow. słupski, woj. pomorskie. Gmina Damnica położona jest w północno-zachodniej części województwa pomorskiego, we wschodniej części powiatu słupskiego, w pobliżu miasta Słupsk - zachodnia granica gminy przebiega zaledwie 3 km od wschodniej granicy miasta oraz stosunkowo niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego - północne fragmenty gminy w linii prostej są oddalone o około 18 km od brzegu morskiego.

4581
Cigacice
Gmina: Sulechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania działki niezabudowanej o powierzchni 1.856 m², położonej w miejscowości Cigacice przy pl. Roli Żymierskiego, gmina Sulechów, powiat zielonogórski, województwo lubuskie.

4579
Borek Strzeliński
Gmina: Borów
Powiat: strzeliński
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w miejscowości Borek Strzeliński ul. Szkolna, gmina Borów, województwo dolnośląskie, składający się z sześciu pomieszczeń o łącznej pow. użytkowej 63,36 m2 oraz trzech pomieszczeń przynależnych w budynku gospodarczym o łącznej pow. 30,42 m2.

4576
Bobowo
Gmina: Bobowo
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Myślisz o przeprowadzce na wieś ? Szukasz odpoczynku w ciszy i spokoju na łonie natury? To dla Ciebie przygotowana jest oferta Poczty Polskiej S.A. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 221/1, obszaru 1666 m2położonej w miejscowości Bobowo, ul. Gdańska 24, gmina Bobowo. Gmina położona jest w części południowej województwa pomorskiego, około65 km  od Gdańska – stolicy regionu oraz około12 km od Starogardu Gdańskiego – stolicy powiatu.

4537
Tuszyn
Gmina: Tuszyn
Powiat: łódzki wschodni
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni 521 m2 położonej w miejscowości Tuszyn. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta, ogrodzona częściowo z płyt betonowych prefabrykowanych, częściowo siatką stalową na słupkach stalowych, brama wjazdowa stalowa.  Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, ul. Rzgowskiej, która jest drogą urządzoną, z chodnikami i oświetleniem, o nawierzchni asfaltowej. Dojazd do nieruchomości nieskomplikowany, dobre skomunikowanie z nieruchomością, w odległości ok. 600 m od drogi krajowej nr 1. 

4066
Biała Nyska
Gmina: Nysa
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny usytuowany na parterze budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 29,58m2, składający się z czterech pomieszczeń użytkowych.Z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej w wysokości 228/1000, który stanowi prawo własności działki gruntowej nr 39/2 obszaru 500m2 oraz części wspólne budynku i urządzeń.Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.

4065
Starzyno
Gmina: Puck
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż lokalu użytkowego usytuowanego w budynku mieszkalnym posadowionym na działce w miejscowości Starzyno, w jednej z największych gmin województwa pomorskiego,  gminie Puck.Do najważniejszych atutów Gminy Puck należą: bliska odległość od Trójmiasta, sąsiedztwo Pucka i nadmorskich obszarów rekreacyjnych z dobrą siecią komunikacyjną; wielka różnorodność form przyrodniczych, krajobrazowych, tworzących idealne warunki dla rozwoju i rekreacji; bezpośredni dostęp do morza –14 km linia brzegowa; duże i różnorodne zasoby surowcowe: piaski, iły, sól kamienna, polihalit; istniejący potencjał urbanizacyjny; dobry stan środowiska.   

4064
Starzyno
Gmina: Puck
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu położonej w miejscowości Starzyno, w jednej z największych gmin województwa pomorskiego  gminie Puck.Do najważniejszych atutów Gminy Puck należą: bliska odległość od Trójmiasta, sąsiedztwo Pucka i nadmorskich obszarów rekreacyjnych z dobrą siecią komunikacyjną; wielka różnorodność form przyrodniczych, krajobrazowych, tworzących idealne warunki dla rozwoju i rekreacji; bezpośredni dostęp do morza –14 km linia brzegowa; duże i różnorodne zasoby surowcowe: piaski, iły, sól kamienna, polihalit; istniejący potencjał urbanizacyjny; dobry stan środowiska.

1814
Wrocław ul. Kolejowa
Gmina: Wrocław
Powiat: miasto Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanych nieruchomości o łącznej powierzchni 30 655 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa usługowa oraz obiekty użyteczności publicznej –szkoły. Dojazd do nieruchomości od ul. Kolejowej bezpośrednio z ul. Grabiszyńskiej-jednej z głównych ulic Wrocławia oraz od ul. Prostej. Teren działek ogrodzony i utwardzony w części kostką kamienną granitową, w części asfaltem i betonem. Działki posiadają pełne uzbrojenie w sieci infrastruktury technicznej.  

1807
Kłodawa
Gmina: Kłodawa
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o numerze ewidencyjnym 453/3 i powierzchni 4.709 m2 zabudowanej trzema budynkami (handlowo – usługowym o powierzchni użytkowej 51,23 m2 wraz z gospodarczym o powierzchni użytkowej 119,79 m2 stanowiącymi jedną bryłę o łącznej powierzchni użytkowej 171,02 m2 oraz gospodarczym – budynek stodoły - o powierzchni użytkowej 50,00 m2) wraz z udziałem ½ części w działce nr 453/2 o powierzchni 128 m2 stanowiącej drogę wewnętrzną (dojazdową). Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa przy ul. Gorzowskiej 43, gmina Kłodawa, powiat gorzowski, województwo lubuskie Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta KW nr GW1G/00014708/8. Uzbrojenie: instalacja elektryczna (wodociągowa, kanalizacyjna w zasięgu). Dojazd do nieruchomości ulicą Gorzowską o dość dużym natężeniu ruchu. Sąsiedztwo korzystne, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz jeziora Kłodawskiego. Większość działki nie jest zabudowana, rosną pojedyncze drzewa. Działka przylega do linii brzegowej jeziora. Teren, na którym znajduje się działka nie jest objęty obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłodawa zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy Kłodawa nr XLVIII/362/10 z dnia 30.07.2010 r. nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym jako obszar w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej, turystycznej oraz zieleni.

1800
Niedźwiednik - lokal użytkowy
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 46,30 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego  do którego przynależą pomieszczenia znajdujące się w w/w budynku o łącznej powierzchni użytkowej 24,74 m² oraz budynek gospodarczy o pow. użytkowej 8,76 m2. Nieruchomość znajduje się na skraju wsi, z dogodnym dojazdem bezpośrednio z ulicy. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Wieś  Niedźwiednik położona jest w pięknym, malowniczym i urozmaiconym terenie Przedgórza Sudeckiego, którą cechuje dobre położenie geograficzne w sąsiedztwie aktywnych społecznie i gospodarczo miast oraz sąsiednich gmin oraz położenie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 385.  

1793
Niedźwiednik
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki  o powierzchni 1200 m² położonej w miejscowości Niedźwiednik, gmina Ziębice. Działka położona na terenie płaskim. Kształt zbliżony do trójkąta.  Działka nie użytkowana, porośnięta trawą, nie ogrodzona.  Dojazd bezpośredni od strony ulicy. 

1772
Trzebień - lokal użytkowy
Gmina: Bolesławiec
Powiat: Bolesławiec
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony na parterze, o pow. użytkowej 39,20 m2 z przynależnymi pomieszczeniami o łącznej pow. użytk. 33,70 m2. Trzebień to wieś leżąca nad Bobrem w Borach Dolnośląskich przy drodze wojewódzkiej nr 297.

1765
Trzebień - lokal mieszkalny
Gmina: Bolesławiec
Powiat: Bolesławiec
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na I piętrze (poddaszu), o pow. użytkowej 63,00 m2. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki i poddasza. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną i centralnego ogrzewania oraz wodną i kanalizacyjną. Trzebień to wieś leżąca nad Bobrem w Borach Dolnośląskich przy drodze wojewódzkiej nr 297.

1744
Liniewo
Gmina: Liniewo
Powiat: kościerski
Województwo: pomorskie

Czyste wody rzek i jezior, niesamowicie kolorowe lasy pełne grzybów są to walory, które charakteryzują teren na którym znajduje się oferowana do sprzedaży przez Pocztę Polską S.A. nieruchomość. Na terenie tym panują idealne warunki do rozwoju sportu, rekreacji i wypoczynku, doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także sportów wodnych - żeglarstwa, motorowodniactwa czy kajakarstwa. Jest to również raj dla wędkarzy i myśliwych. Nabywając nieruchomość spełnisz swoje marzenie i staniesz się właścicielem nieruchomości dzięki posiadaniu, której zamieszkasz w cichej, malowniczej okolicy lub rozpoczniesz działalność pozarolniczą jaką jest turystyka wiejska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego w ewidencji gruntu jako działka nr 517/3 o powierzchni 0,2239 ha wraz z prawem własności posadowionego na niej budynku gospodarczego o powierzchni użytkowej 49,26 m2 oraz prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 517/4 o powierzchni 0,0158 ha położonych przy ul. Dworcowej 27 w miejscowości Liniewo Liniewo położone jest w centralnej części województwa pomorskiego, w powiecie kościerskim, w obszarze Mezoregionu Pojezierza Kaszubskiego.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

88 074,00 zł12.05.2014
1737
Grabowno Wielkie - lokal użytkowy
Gmina: Twardogóra
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 35,5 m² składający się z trzech pomieszczeń użytkowych, korytarza i w.c. z przynależnymi   siedmioma pomieszczeniami o łącznej powierzchni 35,36 m² znajdującymi się w budynku gospodarczym. Budynki posadowione są na działce będącej w użytkowaniu wieczystym o obszarze 1210 m². Lokal usytuowany na parterze,  wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie wspólne z lokalem mieszkalnym nr 2. Atrakcyjne położenie wsi wśród lasów sosnowych obfitujących w jagody i grzyby, pobliski rezerwat- torfowisko o powierzchni4,2 ha i park zabytkowy o powierzchni5,4 ha a także warunki klimatyczne,  przyciągają  wielu turystów dając możliwość różnorakiej działalności gospodarczej. 

1730
Wicimice
Gmina: Płoty
Powiat: gryficki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 52,27 m2 znajdujący się na parterze budynku mieszkalno – użytkowego wraz z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 72,80 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego zagrodowego.Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1716
Bińcze
Gmina: Czarne
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o pow. 0,4340 ha położonej w miejscowości Bińcze. Gmina Czarne to gmina miejsko-wiejska położona w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego, w powiecie człuchowskim. 

1709
Gorzanów
Gmina: Bystrzyca Kłodzka
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o łącznej pow. użytkowej 48,90 m2 usytuowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego, składający się z 5 pomieszczeń o pow. użytkowych: 3,80 m2, 17,96 m2, 1,47 m2, 22,54 m2, 3,13 m2, do którego przynależą pomieszczenia znajdujące się na parterze w/w budynku (wc o pow. użytkowej 2,10 m2, pom. gosp. 1 o pow. 1,97 m2) oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym (pom. gosp. 2 o pow. użytkowej 6,08 m2, pom. gosp. 3 o pow. użytkowej 5,51 m2). Lokal użytkowy wyposażony jest w instalacje: elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną – lokalne szambo bezodpływowe, ogrzewanie c.o. – z kotłowni lokalnej. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy wsi, z dogodnym dojazdem bezpośrednio z ulicy. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W pobliżu znajdują się podstawowe sklepy, kościół i szkoła. Wokół budynku teren zagospodarowany na zieleń przydomową i ogród warzywny. Działka jest ogrodzona.

1702
Korsze
Gmina: Korsze
Powiat: Kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni  1447m² położonej w miejscowości Korsze, przy ul. Orzeszkowej, gminie Korsze. Dojazd do nieruchomości jest dobry (od strony północnej przylega do ul. Orzeszkowej, od zachodu i południa sąsiaduje z istniejąca zabudową mieszkaniową.. Działka położona jest obrębie osiedla mieszkaniowego, w strefie centralnej miasta Korsze. Nie jest uzbrojona, jednak istnieje dostąp do pełnej infrastruktury miejskiej (energia elektryczna, woda kanalizacja).

1667
Jadowniki
Gmina: Brzesko
Powiat: brzeski
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu położonego w miejscowości Jadowniki przy ul. Wincentego Witosa 5a. Oferowany lokal nr 1 ma powierzchnie użytkową 152,90 m2 oraz usytuowany jest na parterze budynku biurowego, do którego przynależą usytuowane w piwnicy tego budynku pomieszczenia przynależne: o łącznej powierzchni użytkowej 85,60 m2.Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu miejskiej komunikacji zbiorowej: busowej oraz wzdłuż drogi krajowej E4 w relacji wschód-zachód. Teren usytuowany w rejonie niewielkiej koncentracji obiektów użytkowych – w tym  usługowych i handlowych oraz budownictwa jednorodzinnego.

1660
Czarna Dąbrówka
Gmina: Czarna Dąbrówka
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 0,2301 ha położonej w miejscowości Czarna Dąbrówka. Gmina Czarna Dąbrówka położona jest w północno-zachodniej części województwa pomorskiego. Od północy graniczy z gminą Potęgowo i Cewice, od wschodu z gminą Dębnica Kaszubska, od południa z gminą Borzytuchom, Bytów, Parchowo, od zachodu z gminą Sierakowice. 

1646
Marwałd
Gmina: Dąbrówno
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki  obszaru 1547m² położonej w miejscowości Marwałd, gminie Dąbrówno, powiecie ostródzkim, woj. warmińsko-mazurskim. Nieruchomość otoczona jest zabudową mieszkalno-użytkową oraz w bliskim sąsiedztwie znajduje się kościół z XV w., dostępność do nieruchomości ulicą o nawierzchni asfaltowej. Kształt działki nieregularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta. Urządzenia infrastruktury technicznej w ulicy: wodociąg, energia elektryczna, telefoniczna.

1639
Jarnołtówek
Gmina: Głuchołazy
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną zlokalizowaną w środku wsi przy drodze w kierunku Głuchołazy – Czechy. Urocza miejscowość wypoczynkowa położona w dolinie Złotego Potoku. Piękna przyroda, liczne szlaki turystyczne, bliskość przejść granicznych to uroki wsi. Kupując nieruchomość możesz tu odpocząć, korzystać z uroków Jarnołtówka lub założyć swoją działalność gospodarczą i umożliwić innym korzystanie z piękna miejscowości i okolicy.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

204 000,00 zł13.05.2014
1632
Suchy Dąb
Gmina: Suchy Dąb
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, spokojnej okolicy? Marzysz o życiu w wolniejszym tempie w zintegrowanym środowisku?Poczta Polska S.A. dla Ciebie przygotowała ofertę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu o pow. 0,1300 ha położonej w miejscowości Suchy Dąb, wraz z prawem odrębnej własności budynków: mieszkalno-usługowego o powierzchni użytkowej 113,99 m2 oraz gospodarczego o powierzchni 40,32 m2.Gmina Suchy Dąb to gmina położona na Żuławach Gdańskich pomiędzy Trójmiastem a Tczewem (Gdańsk-23km, Tczew-17km), w pobliżu dróg nr 1 i nr 7 oraz szlaku kolejowego Północ-Południe, w zasięgu Obszaru Chronionego Krajobrazu „Żuławy Gdańskie”. 

1625
Sochaczew
Gmina: Sochaczew
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lokalu mieszkalnego w dogodnej lokalizacji w centrum Sochaczewa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny nr 8 na III piętrze budynku mieszkalnego w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 22 wraz z pomieszczeniem przynależnym usytuowanym w piwnicy o powierzchni użytkowej 4,49 m².Dogodny dojazd do nieruchomości oraz bardzo dobra dostępność komunikacyjna będą dodatkowym atutem.

1618
Miłoradz
Gmina: Miłoradz
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości - niezabudowanej działki gruntu, położonej w miejscowości Miłoradz ul. Główna 40, o powierzchni 2199 m2, wraz z udziałem wynoszącym 0,7887 części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 103/4 (droga wewnętrzna) obszaru 174 m2. Gmina Miłoradz leży na obszarze Żuław Wiślanych. Na terenie Gminy Miłoradz znajdują się obszary i obiekty podlegające różnym formom ochrony prawnej. Istnienie obszarów i obiektów chronionych pozwala na zachowanie zasobów środowiska przyrodniczego i równowagi ekologicznej.

1611
Strzelce
Gmina: Strzelce
Powiat: kutnowski
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 76, obrębie 23, obszaru 800m2 położonej w miejscowości Strzelce, ul. Leśna, gm. Strzelce, pow. kutnowskim, woj. łódzkim, objęta księgą wieczystą KW nr LD1K/00023672/0 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kutnie, Wydział Ksiąg Wieczystych. W ewidencji gruntów działka opisana symbolami Br, Bs i według ustaleń zawartych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Strzelce dla przedmiotowej nieruchomości planowanym sposobem użytkowania jest zabudowa usługowa lub zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uwaga: przez środek działki biegnie linia kablowa podziemna NN oraz rurociąg kanalizacji sanitarnej.Droga dojazdowa do działki jest utwardzona – nawierzchnia betonowa. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Urzędu Gminy. Otoczenie miejscowości to malownicze tereny agrarne o nielicznej zabudowie.

1604
Mielec
Gmina: Mielec
Powiat: mielecki
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest sprzedaż prawa własności lokalu użytkowego o powierzchni 113,78 m2 położonego na parterze wielofunkcyjnego budynku jednopiętrowego. Nieruchomość położona jest w centralnej części dzielnicy Rzochów w Mielcu w obszarze budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego i usługowego wielofunkcyjnego. 

1562
Kozłów
Gmina: Kozłów
Powiat: miechowski
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w miejscowości Kozłów, o powierzchni 789 m2. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem murowanym, dwukondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 133,00 m2. Nieruchomość jest ogrodzona i ma kształt regularny. Otoczenie nieruchomości to zabudowa jednorodzinna, zagrodowa. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum miejscowości.

1555
Siedlęcin
Gmina: Jeżów Sudecki
Powiat: jeleniogórski
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości o pow. 3 500 m2 położonej w miejscowości Siedlęcin, gmina Jeżów Sudecki. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - asfaltowej. Siedlęcin to wieś założona na przełomie XIII i XIV wieku, położona w odległości ok. 5 km od Jeleniej Góry między sztucznym jeziorem Modrym a Wrzeszczyńskim.

1548
Niemysłów
Gmina: Poddębice
Powiat: poddębicki
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użyt. 212,10 m² usytuowany w budynku położonym w miejscowości Niemysłów, gm. Poddębice, powiecie poddębickim, woj. łódzkim. 

1527
Lelice
Gmina: Gozdowo
Powiat: sierpecki
Województwo: mazowieckie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zabudowanej działki w miejscowości Lelice zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!Na działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 65/3 ( pow.1.300 m²) posadowione są budynki: eksploatacyjny o powierzchni użytkowej 91,60 m² oraz gospodarczy o powierzchni użytkowej 61,80 m²Znakomita lokalizacja na działalność handlowo – usługową. Dobry dojazd -droga wojewódzka 560, łatwy dojazd do Płocka są dodatkowym atutem. Na terenie gminy Gozdowo funkcjonują placówki oświatowe, działa przedszkole samorządowe oraz Klub Dziecięcy „Kubusiowy Raj”Zapraszamy do licytacji!

1506
Żarki Letnisko
Gmina: Poraj
Powiat: myszkowski
Województwo: śląskie

PPoczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną zlokalizowaną w północnej części miejscowości z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dwa budynki o pow. użytkowej 376,82m2 posadowione są na pięknie zalesionej lasem sosnowym działce o powierzchni 4068m2. Budynek główny niemieszkalny przy niewielkim nakładzie można zmodernizować i przystosować do różnorodnej działalności. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Żarki –Letnisko posiada bardzo dobre połączenie kolejowe i drogowe z Częstochowa i Katowicami.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

501 000,00 zł14.05.2014
1499
Bezledy
Gmina: Bartoszyce
Powiat: bartoszycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości o powierzchni 400 m², położonej w miejscowości Bezledy, gm. Bartoszyce, wraz z posadowionym na niej stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowym, o powierzchni użytkowej 98,28 m² parterowym z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze krajowej nr 51 o nawierzchni asfaltowej, położona na północnym skraju wsi, odległej około 10 km od miasta Bartoszyce i około 5 km od przejścia granicznego. Działka ma kształt regularny, powierzchnia płaska. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym lit A w obszarze zabudowy mieszkaniowej i usługowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

92 000,00 zł16.04.2014
1492
Sadkowo - lokal użytkowy nr 1
Gmina: Tychowo
Powiat: białogardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 29,06 m2 zlokalizowany na parterze w budynku wraz z pomieszczeniem przynależnym znajdującym się w budynku gospodarczym  o powierzchni 31,56 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi Sadkowo. Odległość od gminy Tychowo ok. 5 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane budynkami budownictwa jednorodzinnego i zagrodowego.

1478
Stypułów
Gmina: Kożuchów
Powiat: nowosolski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości, stanowiącej działkę o powierzchni 84 m², położonej w miejscowości Stypułów, gminie Kożuchów, województwie lubuskim wraz z posadowionym na niej budynkiem pawilonu handlowego o powierzchni użytkowej 52,20 m². Nieruchomość położona jest ok. 8 km od Kożuchowa przy drodze wojewódzkiej nr 296. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe.

1471
Legnica
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Legnicy przy ul. Poznańskiej, o łącznej powierzchni 11655 m2. Nieruchomość składa się z dwóch niezabudowanych działek oraz działki zabudowanej halą magazynowo-produkcyjną z częścią biurowo-socjalną. Łączna powierzchni użytkowa hali wynosi 1717,20 m². Teren jest częściowo ogrodzony. Nieruchomość zlokalizowana jest ok. 50 m od ulicy Poznańskiej. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Legnica położona jest w południowo-zachodniej części Niziny Śląskiej. Odległości do dużych ośrodków miejskich nie przekraczają 100 km. Przez Legnicę wiodą ważne szlaki kolejowe i drogowe łączące ją z Wschodem i Zachodem Europy. Jest centrum gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym regionu, siedzibą władz powiatu.

1457
Kołczewo
Gmina: Wolin
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni 1601 m2, położonej w miejscowości Kołczewo ul. Pocztowa, gmina Wolin, powiat kamieński, województwo zachodniopomorskie, wraz z posadowionymi na gruncie budynkami: budynkiem użytkowym o pow. użytkowej 286,60 m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej 21,60 m2. 

1436
Krzemieniewo
Gmina: Krzemieniewo
Powiat: leszczyński
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o powierzchni 976 m2, położonej w miejscowości Krzemieniewo przy ul. Spółdzielczej, gmina Krzemieniewo, powiat leszczyński, województwo wielkopolskie. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z towarzyszącą zabudową gospodarczą. Nieruchomość położona jest ok. 12 km od Gostynia i ok. 25 km od Leszna. Dojazd do działki drogą o nawierzchni bitumicznej.

1429
Piła ul. Wawelska
Gmina: Piła
Powiat: pilski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna  zlokalizowana  na obrzeżach miasta Piły  przy ulicy Wawelskiej  w rejonie przemysłowo - usługowym (w sąsiedztwie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej). Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych, jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze przemysłowym, magazynowym i usługowym.

1422
Przytocko
Gmina: Kępice
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu o powierzchni 0,0713 ha położonej w miejscowości Przytocko, gmina Kępice wraz z prawem odrębnej własności posadowionego na niej budynku mieszkalnego o pow. użytkowej 145,8 m2.Gmina Kępice leży w południowej części powiatu słupskiego w województwie pomorskim.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

145 217,00 zł16.04.2014
1401
Iwiec
Gmina: Cekcyn
Powiat: tucholski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania gruntu położonego w m. Iwiec, gm. Cekcyn, o powierzchni 0,144 ha, wraz z posadowionymi na nim budyniem biurowo-mieszkalnym o pow. użytkowej 177,22 m2; wolnostojący, murowany o jednej kondygnacji nadziemnej, z poddaszem częściowo mieszkalnym, niepodpiwniczony oraz budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej 39,64 m2, wolnostojący, niepodpiwniczony, murowany, o jednej kondygnacji nadziemnej. 

1394
Stary Chwalim
Gmina: Barwice
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy powierzchni użytkowej 52,48 m2 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego wraz z dwoma pomieszczeniami przynależnymi (piwnice) o łącznej powierzchni 11,41 m2, położony w miejscowości Stary Chwalim, gmina Barwice. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze głównej asfaltowej prowadzącej przez wieś w otoczeniu zabudowy typu wiejskiego.

1365
Rostarzewo
Gmina: Rakoniewice
Powiat: grodziski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży prawo własności lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 47,15m² wraz z pomieszczeniami przynależnymi zlokalizowanymi na poddaszu o pow. użytkowej 114,15m² (w tym strych 29,01m²) i piwnicy o pow. użytkowej 11,55m², wraz z udziałem 17285/21399 w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu nr 643 o pow. 0,0400ha i częściach wspólnych pozostałych po wydzieleniu lokali w budynku mieszkalno – usługowym, położonym we wsi Rostarzewo przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 9, gmina Rakoniewice, powiat grodziski, województwo wielkopolskie. Nieruchomość objęta księgą wieczystą KW nr PO1S/00034505/3 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim V Wydział Ksiąg Wieczystych. Lokal jest wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, gazową wodną kanalizację ogrzewanie: piec gazowy i piece kaflowe Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum wsi Rostarzewo. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi usługami. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

1351
Wierzchowo
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Szukasz działki pod  zabudowę: mieszkaniową, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciązliwej,  w pobliżu czystych lasów i jezior, rozważ naszą propozycję. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,3449 ha. Działka posiada kształt nieregularny. Działka jest niezabudowana, nieuzbrojona, w zasięgu znajdują się następujące media: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo działki stanowią zabudowania zagrodowe – domy mieszkalne wraz z towarzyszącą zabudową gospodarczą oraz tereny zielone. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej. 

1344
Sadkowo - lokal użytkowy nr 2
Gmina: Tychowo
Powiat: białogardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 23,51 m2 zlokalizowany na poddaszu w budynku na wraz z pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 7,04 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi Sadkowo. Odległość od gminy Tychowo ok. 5 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane budynkami budownictwa jednorodzinnego i zagrodowego. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1337
Humniska
Gmina: Brzozów
Powiat: brzozowski
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego o powierzchni 0,0949 ha, położonej w miejscowości Humniska wraz z prawem własności budynku eksploatacyjnego i budynku magazynowego wraz z wiatą posadowionych na tej nieruchomości. Powierzchnia użytkowa budynku eksploatacyjnego wynosi 96,00 m2, zaś powierzchnia budynku magazynowego z wiatą niezabudowaną wynosi 249,50 m2. Budynki są murowane, parterowe niepodpiwniczone.

1330
Barcin ul. Świetego Wojciecha 7
Gmina: Barcin
Powiat: żniński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 52,7 m2 położony w miejscowości Barcin, w powiecie żnińskim, w gminie Barcin. Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego doskonale zlokalizowany u zbiegu ulic Żnińskiej i Świętego Wojciecha. Doskonale widoczny z bezpośrednim wejściem od ulicy. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności nieuciążliwych usług, przedstawicielstwa instytucji finansowych i inne.Na terenie Gminy Barcin istnieje Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, która zgodnie z rządowymi założeniami pozwala na utworzenie nowych miejsc pracy, wpływa na aktywizację gospodarczą i społeczną regionu oraz generuje dodatkowe wpływy do budżetu państwa i samorządu lokalnego.

1295
Podwiesk
Gmina: Chełmno
Powiat: chełmiński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, malowniczo położonej miejscowości?Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki numer: 180/1 oraz 180/3 łącznego obszaru 1340 m2, położonej w miejscowości Podwiesk, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko - pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr TO1C/00016512/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Chełmie V Wydział Ksiąg Wieczystych.Chełmno znajduje się w środkowej części województwa kujawsko – pomorskiego. Obszar gminy rozciąga się wzdłuż prawego brzegu Wisły. Pod względem administracyjnym Gmina Chełmno graniczy: od południa z Gminą Unisław, od wschodu z Gminami Kijewo Królewskie i Stolno, od północy z Gminą Grudziądz, a od zachodu i północnego zachodu z Miastem i Gminą Świecie. Granice gminy od wschodu prowadzone są w sposób sztuczny, a granice zachodnia i północno – zachodnia wykorzystują naturalną barierę rzeki Wisły. Siedziba władz gminnych znajduje się w mieście Chełmno, które również jest siedzibą samorządu miasta Chełmna oraz powiatu chełmińskiego.

1288
Skandawa
Gmina: Barciany
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Lokal użytkowy oznaczony nr 1 o powierzchni użytkowej 52,11 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalno–usługowym, posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym działce gruntu nr 211/2 obszaru 1350 m2 położonej w miejscowości Skandawa nr 13, gminie Barciany. Jest to mała miejscowość położona przy lokalnej drodze. Odległość do gminy Barciany wynosi ok. 12 km,  od miasta powiatowego Kętrzyn 30 km. Działka gruntu na której posadowiony jest budynek, znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach koncentracji funkcji mieszkaniowej.

1281
Sokołowice
Gmina: Oleśnica
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki  o powierzchni 14 837 m2. Działka sklasyfikowana jako grunty orne w klasie IV b i trwałe użytki zielone w klasie IV bonitacji gleb. Grunt użytkowany jako łąka. W części która sąsiaduje z działką zabudowaną budynkiem usługowo-mieszkalnym, działka ogrodzona jest siatką mocowaną do słupków żelbetonowych osadzonych w gruncie. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową, na krótkim odcinku z drogi wiejskiej utwardzonej asfaltem, bez utwardzonych ciągów dla pieszych, oświetloną. Działka gruntu posiada dostęp do podstawowego uzbrojenia w sieci infrastruktury technicznej ( posiada możliwość włączenia do sieci wodociągowej, energetycznej i telefonicznej) Miejscowość Sokołowice posiada duże możliwości rozwoju budownictwa jednorodzinnego, położona w nieodległym sąsiedztwie miasteczka Oleśnica na trasie Oleśnica – Wrocław. Okolice Sokołowic posiadają wysokie walory przyrodnicze, ciągnące się pasma lasów i pięknych łąk.

1274
Bobrowniki
Gmina: Grabów nad Prosną
Powiat: ostrzeszowski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki niezabudowanej o powierzchni 2857 m² położonej w miejscowości Bobrowniki, gmina Grabów nad Prosną, powiat ostrzeszowski, województwo wielkopolskie. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej. Powierzchnia działki jest płaska. Nieruchomość posiada kształt nieregularnego trapezu. W sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowane budynkami jednorodzinnymi, zabudowa zagrodowa o małej intensywności zabudowy i tereny niezabudowane użytkowane rolniczo. Infrastruktura techniczna przy drodze: sieć energetyczna, sieć wodociągowa, sieć telefoniczna.

1260
Iwonicz Zdrój
Gmina: Iwonicz Zdrój
Powiat: krośnieński
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości oznaczonej jako działka  o powierzchni 0,4083 ha, położonej w miejscowości Iwonicz Zdrój wraz z prawem własności budynków posadowionych na tej nieruchomości.  Nieruchomość zabudowana jest następującymi budynkami: budynek usługowy (hotelowy, szkoleniowo-wypoczynkowy) o pow. użytkowej 797,60 m2, budynek niemieszkalny (przewiązka) o pow. użytkowej 68,20 m2, budynek niemieszkalny (stołówka z zapleczem) o pow. użytkowej 270,40 m2, budynek niemieszkalny (gospodarczy) o pow. użytkowej 10,00 m2 i budynek niemieszkalny ( garażowo-letniskowy) o pow. użytkowej 23,60 m2. Do budynku podłączona jest instalacja elektryczna, wodnokanalizacyjna, gazowa, odgromowa, c.o. i telefoniczna. Działka jest lekko nachylona w kierunku zachodnim, jest ogrodzona i ma kształt regularny. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w centralnej części miasta Iwonicz Zdrój przy ul. Słonecznej po lewej stronie drogi publicznej prowadzącej do uzdrowiska.

1253
Wierzbięcin
Gmina: Nowogard
Powiat: goleniowski
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o pow. użytkowej 38,32 m2 wraz z dwoma pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 11,02 m2 , znajdującymi się w budynku biurowo-mieszkalnym: piwnice nr 01/1 i 01/2 oraz znajdującymi się w budynku gospodarczym dwoma pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 89,58 m2, znajdującymi się w budynku gospodarczym. Sprzedaż lokalu nastąpi wraz z udziałem wynoszącym 0,704 w częściach wspólnych budynków i w prawie użytkowania wieczystego działek gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów nr 54/2 o powierzchni 0,0163 ha i nr 56 o powierzchni 0,0212 ha. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną (szambo bezodpływowe), telefoniczną, odgromową, ogrzewanie piecowe. Nieruchomość położona jest w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego zagrodowego. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej. Przetarg odbędzie się w formie publicznej licytacji.

1246
Żółtnica
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 40,99 m2 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego w miejscowości Żółtnica, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, telefoniczną, ogrzewanie dawniej elektryczne (obecnie lokal nie ogrzewany). Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze utwardzonej prowadzącej przez wieś w otoczeniu zabudowy typu wiejskiego.

1239
Gorawino
Gmina: Rymań
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy  o powierzchni użytkowej 67,55 m2 wraz z dwoma pomieszczeniami przynależnymi o powierzchni 8,46 m2, znajdującymi się w budynku gospodarczym. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną (szambo bezodpływowe), telefoniczną , ogrzewanie piecowe. Nieruchomość położona jest w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego zagrodowego. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1232
Przeradź
Gmina: Grzmiąca
Powiat: Szczecinek
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,1810 ha. Działka położona jest na terenie płaskim. Kształt działki regularny w formie prostokąta. Dotychczas działka była użytkowana jako ogród przydomowy. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1218
Stare Kiełbonki
Gmina: Piecki
Powiat: mrągowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 40,34 m², usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego, do którego przynależy piwnica o powierzchni 41,62m².  Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum wsi odległej około 12 km od Piecek i około 25 km od Mrągowa. Dojazd do wsi drogą o nawierzchni bitumicznej. Działka ma kształt regularny.

1211
Radziądz
Gmina: Żmigród
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 1407 m². Teren działki w kształcie prostokąta, od frontu ogrodzony siatką metalową, jeden bok ogrodzony ogrodzeniem z prefabrykatów betonowych. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi utwardzonej asfaltem. Sąsiedztwo stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej. W pobliżu przystanek autobusowy. Miejscowość Radziądz leży w pobliżu szlaku komunikacyjnego Wrocław - Poznań.

1204
Samborowo
Gmina: Ostróda
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 44,00m², zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalno – usługowym, do którego przynależą pomieszczenia o łącznej pow. użytk. 18,1m². Kształt działki nieregularny, o niewielkim spadku w kierunku południowym. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie piecami kaflowymi. Nieruchomość zlokalizowana jest w na północnym skraju wsi, przy drodze krajowej Olsztyn-Grudziądz i linii kolejowej Ostróda – Iława, odległość od Ostródy 11km, Samborowo ze względu na swoje atrakcyjne położenie i dogodne połączenia komunikacyjne zatraca cechy tradycyjnej osady wiejskiej.

1197
Faryny
Gmina: Rozogi
Powiat: szczycieński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej działkę o powierzchni 468 m² położoną w miejscowości Faryny, gminie Rozogi, wraz z posadowionym na niej, stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 225,72m². Kształt działki regularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren przed budynkiem częściowo wybrukowany polbrukiem, pozostała część działki porośnięta trawą, nieruchomość ogrodzona jest prętami w ramach stalowych. Faryny oddalone są około 6 km od Rozóg (ośrodka gminnego) i około 26 km od miasta Szczytno. Przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest w centrum wsi, tuż przy drodze o nawierzchni bitumicznej. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa  i mieszkalno – usługowa oraz działki niezabudowane.

1183
Gilów
Gmina: Niemcza
Powiat: dzierżoniowski
Województwo: dolnośląskie

Pragniesz ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta? Poczta Polska oferuje do sprzedania ciekawą działkę niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Gilów, gminie Niemcza. Działka o powierzchni 2 660 m2. Teren działki płaski, kształt zbliżony do trapezu. Działka jest porośnięta trawą, ogrodzona. Dojazd drogą nieutwardzoną. Działka nie jest uzbrojona, ale zlokalizowana w zasięgu sieci wodociągowej, położona w zurbanizowanej części wsi Gilów, w rejonie zabudowany mieszkaniowo – zagrodowej. Odległość wsi od siedziby gminy w Niemczy wynosi 6 km a od siedziby powiatu w Dzierżoniowie 8 km.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

48 000,00 zł08.05.2014
1169
Maksymilianowo
Gmina: Osielsko
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Chcesz zamieszkać w najdynamiczniejszej gminie w Polsce? Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki nr 16/2 oraz nr 16/3 łącznego obszaru 1771 m2, położonej w miejscowości Maksymilianowo, gmina Osielsko, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr BY1B/00030635/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg  Wieczystych wraz z udziałem w wysokości 72/100 części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 16/4 obszaru 160 m2, położonej w miejscowości Maksymilianowo, gmina Osielsko, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr BY1B/00197139/7 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg  Wieczystych.Maksymilianowo – wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Wieś liczy ponad 1400 mieszkańców i jest ważnym węzłem kolejowym. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, punkt apteczny, 5 sklepów. Gmina Osielsko położona jest na skraju Wysoczyzny Świeckiej, pomiędzy rzekami Wisłą i Brdą i okala miasto Bydgoszcz od strony północnej. Od północnego zachodu graniczy z gminą Koronowo, od północnego wschodu z gminą Dobrcz, od południa z Bydgoszczą i od zachodu – na odcinku około 1,5 km - z gminą Sicienko. Gmina ma dogodne połączenia drogowe i kolejowe. Przebiegają tutaj linie kolejowe do Gdańska i Gdyni, droga krajowa nr 5 Bydgoszcz – Gdańsk, a także drogi wojewódzkie i powiatowe.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość jest położona w obszarze oznaczonym A9M opisanym następująco: teren mieszkalnictwa.