Strona główna » Paczki i listy » Odbiór » Paczki » Odbiór w punkcie< powrót

Odbiór w punkcie

Share on FacebookShare on Google+

Chcesz decydować o miejscu i czasie odbioru swoich przesyłek? Odbiór w punkcie to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu, czasie, przy okazji codziennych czynności. Do dyspozycji masz ponad  5000 punktów odbioru. Udostępniliśmy opcję odbioru przesyłek kurierskich i paczkowych w placówkach pocztowych oraz na blisko 1000 stacji paliw Orlen czynnych w większości 24 h/7 dni w tygodniu.

Powiadomimy Cię SMS-em, że Twoja przesyłka już na Ciebie czeka.  Możesz również śledzić jej status w systemie eMonitoring. Odbiór w punkcie jest nie tylko rozwiązaniem oszczędnym, ale przede wszystkim wygodnym – odbierasz gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Przesyłki przekazujemy bezpośrednio do rąk odbiorcy, po stwierdzeniu tożsamości i uzyskaniu pokwitowania odbioru. Istnieje możliwość odebrania przesyłki także przez inną osobę niż adresat:

w punkcie partnerskim przesyłkę odebrać może pełnomocnik bądź przedstawiciel ustawowy,

w punkcie odbioru (czyli placówce pocztowej) przesyłkę odebrać może pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy lub dorosły domownik.

Osoba pełnoletnia zamieszkała wspólnie z adresatem może odebrać przesyłkę w placówce pocztowej po złożeniu na piśmie oświadczenia o zamieszkiwaniu razem z adresatem, o ile adresat nie złożył w placówce pocztowej zastrzeżenia w zakresie wydawania przesyłek w ten sposób.

Znajdź punkt odbioru zlokalizowany najdogodniej dla Ciebie >>>

odbiór w punkcie