Strona główna » Paczki i listy » Odbiór » Skrytka < powrót

Skrytka

Share on Facebook

Nie chcesz odbierać swojej korespondencji pod adresem zamieszkania? Nic prostszego – wybierz najwygodniejszą dla siebie placówkę poczty i wynajmij skrytkę.


Jak to działaJak to działa?

Do wynajętej przez Ciebie skrytki pocztowej będziemy dostarczać wszystkie przesyłki nierejestrowane (listy zwykłe), zawiadomienia dotyczące przesyłek rejestrowanych (np.: list polecony, list z zadeklarowaną wartością), paczki bez potwierdzenia odbioru – wystarczy, że nadawca poda na przesyłce numer Twojej skrytki i adres placówki pocztowej.

Istnieje także możliwość otrzymywania przesyłek poleconych do skrytki pocztowej pod warunkiem złożenia pisemnego żądanie w momencie wynajęcia skrytki.

Do skrytki nie zostaną przekazane przesyłki z potwierdzeniem odbioru, z opłatą przerzuconą na adresata, o kształtach/rozmiarach uniemożliwiające włożenie do skrytki, czy przesyłki obciążone należnościami celnymi.


Jakz tego skorzystaćJak z tego skorzystać?

Wybierz dogodną dla siebie placówkę (Wykaz czynnych placówek pocztowych posiadających skrytki) i na miejscu sprawdź czy jest możliwość wynajęcia skrytki.


CennikJaka jest wysokość opłaty?

Korzystanie ze skrytek pocztowych jest bezpłatne, wnosi się tylko jednorazową, bezzwrotną opłatę za zamek i kluczyk do skrytki w wysokości 30 zł z VAT. Opłata za dodatkowy kluczyk wynosi 10 zł z VAT.


UwagaWażne!

Przed skorzystaniem z usługi zapoznaj się z Regulaminem udostępniania i korzystania ze skrytek pocztowych.