Strona główna » Partnerzy< powrót

Partnerzy

Share on FacebookShare on Google+
Share on FacebookShare on Google+

Masz sklep na platformie iStore.pl lub MaxShop.pl? Wypełnij poniższy formularz. Pracownik Poczty skontaktuje się z Tobą oferując atrakcyjne warunki na przesyłki nadawane elektronicznie, tylko dla klientów iStore.pl i MaxShop.pl.

Nie współpracujesz jeszcze z iStore.pl lub MaxShop.pl? Zobacz atrakcyjne warunki oferty Poczty dla klientów platform sklepowych w zakładce „Platforma iStore.pl” lub „Oprogramowanie sklepu MaxShop.pl” i wybierz najlepszą dla siebie ofertę.Dane kontaktowe
Temat *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy / instytucji *
NIP *
Ulica i numer domu *
Nr lokalu
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *
Kod promocyjny
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. Nr 144 poz. 1204.). *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji usługi lub odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami). *
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Share on FacebookShare on Google+

Tłumaczenia na Poczcie

Tłumaczenia na Poczcie  – od 1 września br. Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ArcusLink jako Partner Poczty Polskiej dostarcza specjalistyczne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dostępne w sprzedaży w wybranych placówkach na terenie całego kraju, z wysyłką listem poleconym lub kurierem Pocztex 24h na wskazany adres.

Tłumaczenia na Poczcie przybliżą Ci świat, pomogą w aplikacji na studia zagranicą, umożliwią uzyskanie niezbędnych zezwoleń, pozwoleń na pracę, pozwolą zarejestrować firmę z zagranicznym wspólnikiem, umożliwią pracę za granicą, pozwolą na rozliczenie i uzyskanie w Narodowym Funduszu Zdrowia zwrotu kosztów leczenia za granicą jak również umożliwią otrzymanie promesy na zwrot kosztów planowanego leczenia. Przetłumaczymy także dokumenty samochodowe potrzebne do rejestracji samochodów kupionych za granicą oraz akty notarialne.

Skorzystaj z Tłumaczenia na Poczcie, ponieważ dzięki naszej usłudze:

 • OSZCZĘDZISZ CZAS  – nie musisz szukać odpowiedniego tłumacza bo wykonanie tłumaczenia przysięgłego (lub innego specjalistycznego tłumaczenia pisemnego) jest już dostępne w Twojej najbliższej placówce Poczty Polskiej SA ze Strefą Finansową PSF;
 • ZLECISZ WYKONANIE TŁUMACZENIA KAŻDEGO RODZAJU DOKUMENTÓW NA WIĘKSZOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH  –  dostarczymy Ci, m.in. akty urodzenia, świadectwa pracy, CV, dokumenty samochodowe, faktury zakupowe, dokumenty firmowe, dokumenty założycielskie KRS, instrukcje obsługi, umowy, akty notarialne, dokumenty medyczne, powypadkowe, ubezpieczeniowe i inne;
 • MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE –zapewniamy poufność tłumaczonych dokumentów 

 

TU ZNAJDZIESZ NAJBLIŻSZĄ PLACÓWKĘ POCZTOWĄ ,  w której zlecisz  wykonanie usługi  Tłumaczenia na Poczcie.

DZIAŁ OBSŁUGITŁUMACZENIA NA POCZCIE:  +48667610045, +48422440014, POCZTA@ARCUSLINK.PL

Zapraszamy do najbliższych placówek pocztowych, w których dostępna jest usługa 

TŁUMACZENIA NA POCZCIE

Share on FacebookShare on Google+

eizbaIzba Gospodarki Elektronicznej to inicjatywa szerokiego grona podmiotów działających na rynku internetowym w sektorze e-handlu. Jej celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną, m.in. przez identyfikację jego potrzeb, edukację i wymianę know-how oraz skuteczne reprezentowanie wspólnych interesów branży wobec różnych instytucji i organizacji.

W powstanie e-Izby zaangażowały się podmioty, które głęboko wierzą, że wykorzystanie innowacji technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), w szczególności Internetu, najskuteczniej przyczyni się do dynamicznego rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki w różnych jej branżach.

Poczta Polska w 2014 roku dołączyła do grona podmiotów stowarzyszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Jako aktywny członek angażujemy się w inicjatywy popularyzujące rozwój gospodarki elektronicznej organizowane przez e-Izbę, oraz zapewniamy wsparcie przy wspólnej realizacji celów kluczowych dla rozbudowy rynku internetowego w Polsce.

Wśród członków e-Izby są firmy specjalizujące się w różnych gałęziach branży eCommerce:

 • platformy eCommerce
 • sprzedawcy detaliczni
 • sklepy online
 • dostawcy e-usług
  – płatności online
  – treści cyfrowych
  – usług i rozwiązań IT dla eCommerce

 

Share on FacebookShare on Google+

 

istore

iStore.pl

Należąca do Grupy Allegro, najstarsza platforma sklepowa w Polsce. Doceniło ją ponad 3000 przedsiębiorców. Z systemu iStore.pl korzystają takie znane marki, jak Bank Zachodni WBK czy Bialcon. Platforma działa w bezpiecznym systemie abonamentowym, wybierając oprogramowanie sklepowe oferowane przez iStore.pl, możesz liczyć na bezpłatny hosting w nowoczesnej serwerowni, z której korzystają największe serwisy w Polsce.

Co wyróżnia iStore.pl?

 • Atrakcyjna szata graficzna
 • Sklepy w technologii Responsive Web Design
 • Integracja z oprogramowaniem zewnętrznym, np. integracja z Allegro, integracja z WF-Mag, czy hurtowniami internetowymi
 • Integracja z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej od 19,99 zł rocznie
 • Otwarte WebAPI bez żadnych dodatkowych kosztów
 • Integracja z systemem płatności elektronicznych już od 1,9%
 • Korzystna oferta na usługi Poczty Polskiej (Pocztex Ekspres 24 już od 11,50zł netto)
 • I wiele więcej…

Sklep zintegrowany z Pocztą
iStore.pl jako pierwsza na rynku platforma sklepowa rozpoczęła współpracę z Pocztą Polską w zakresie elektronicznego nadawania przesyłek. Dzięki temu klienci iStore.pl mogą cieszyć się nie tylko preferencyjnym czasem zawierania umów z Pocztą (maks. 5 dni roboczych), ale i atrakcyjnymi cenami przesyłek nadawanych elektronicznie poprzez serwis Elektroniczny Nadawca czy przez integrator iStore.pl z Elektronicznym Nadawcą.

 

Ceny usług Poczty dla klientów iStore, nadających przesyłki poprzez serwis Elektroniczny Nadawca czy przez integrator iStore.pl z Elektronicznym Nadawcą:

PocztaPolska_iStoreWażne! Ceny są niezależne od liczby przesyłek wysłanych w miesiącu.
 
Jak skorzystać z atrakcyjnej oferty Poczty?

Aby skorzystać z atrakcyjnych cen na przesyłki, załóż sklep iStore.pl i rozpocznij komercyjną sprzedaż on-line. Wypełnij formularz w zakładce „formularz zgłoszeniowy”. Pracownik Poczty skontaktuje się z Tobą oferując atrakcyjne warunki na przesyłki nadawane elektronicznie:

istore_plPytania? Uwagi?
Wszystkie pytania dotyczące usług Poczty kierować należy na adres: uslugi.pocztowe@poczta-polska.pl. Zapytania dotyczące rozwiązania sklepowego iStore.pl obsługuje Centrum Obsługi Użytkownika iStore: istore@istore.pl.