Strona główna » Partnerzy< powrót

Partnerzy

Share on FacebookShare on Google+
Share on FacebookShare on Google+

Tłumaczenia na Poczcie

Tłumaczenia na Poczcie  – od 1 września br. Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ArcusLink jako Partner Poczty Polskiej dostarcza specjalistyczne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dostępne w sprzedaży w wybranych placówkach na terenie całego kraju, z wysyłką listem poleconym lub kurierem Pocztex 24h na wskazany adres.

Tłumaczenia na Poczcie przybliżą Ci świat, pomogą w aplikacji na studia zagranicą, umożliwią uzyskanie niezbędnych zezwoleń, pozwoleń na pracę, pozwolą zarejestrować firmę z zagranicznym wspólnikiem, umożliwią pracę za granicą, pozwolą na rozliczenie i uzyskanie w Narodowym Funduszu Zdrowia zwrotu kosztów leczenia za granicą jak również umożliwią otrzymanie promesy na zwrot kosztów planowanego leczenia. Przetłumaczymy także dokumenty samochodowe potrzebne do rejestracji samochodów kupionych za granicą oraz akty notarialne.

Skorzystaj z Tłumaczenia na Poczcie, ponieważ dzięki naszej usłudze:

 • OSZCZĘDZISZ CZAS  – nie musisz szukać odpowiedniego tłumacza bo wykonanie tłumaczenia przysięgłego (lub innego specjalistycznego tłumaczenia pisemnego) jest już dostępne w Twojej najbliższej placówce Poczty Polskiej SA ze Strefą Finansową PSF;
 • ZLECISZ WYKONANIE TŁUMACZENIA KAŻDEGO RODZAJU DOKUMENTÓW NA WIĘKSZOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH  –  dostarczymy Ci, m.in. akty urodzenia, świadectwa pracy, CV, dokumenty samochodowe, faktury zakupowe, dokumenty firmowe, dokumenty założycielskie KRS, instrukcje obsługi, umowy, akty notarialne, dokumenty medyczne, powypadkowe, ubezpieczeniowe i inne;
 • MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE –zapewniamy poufność tłumaczonych dokumentów 

 

TU ZNAJDZIESZ NAJBLIŻSZĄ PLACÓWKĘ POCZTOWĄ ,  w której zlecisz  wykonanie usługi  Tłumaczenia na Poczcie.

DZIAŁ OBSŁUGITŁUMACZENIA NA POCZCIE:  +48667610045, +48422440014, POCZTA@ARCUSLINK.PL

Zapraszamy do najbliższych placówek pocztowych, w których dostępna jest usługa 

TŁUMACZENIA NA POCZCIE

Share on FacebookShare on Google+

eizbaIzba Gospodarki Elektronicznej to inicjatywa szerokiego grona podmiotów działających na rynku internetowym w sektorze e-handlu. Jej celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną, m.in. przez identyfikację jego potrzeb, edukację i wymianę know-how oraz skuteczne reprezentowanie wspólnych interesów branży wobec różnych instytucji i organizacji.

W powstanie e-Izby zaangażowały się podmioty, które głęboko wierzą, że wykorzystanie innowacji technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), w szczególności Internetu, najskuteczniej przyczyni się do dynamicznego rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki w różnych jej branżach.

Poczta Polska w 2014 roku dołączyła do grona podmiotów stowarzyszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Jako aktywny członek angażujemy się w inicjatywy popularyzujące rozwój gospodarki elektronicznej organizowane przez e-Izbę, oraz zapewniamy wsparcie przy wspólnej realizacji celów kluczowych dla rozbudowy rynku internetowego w Polsce.

Wśród członków e-Izby są firmy specjalizujące się w różnych gałęziach branży eCommerce:

 • platformy eCommerce
 • sprzedawcy detaliczni
 • sklepy online
 • dostawcy e-usług
  – płatności online
  – treści cyfrowych
  – usług i rozwiązań IT dla eCommerce