Strona główna » Poczta Pełna Korzyści w wakacyjnych kurortach < powrót

Poczta Pełna Korzyści w wakacyjnych kurortach

Aktualność z dnia: 03.08.2017
Share on FacebookShare on Google+

Nad polskim morzem, w górach i na Mazurach, czyli tam, gdzie Polacy najchętniej spędzają wakacje – Bank Pocztowy wraz z Pocztą Polską przez cały sierpień promować będą swoje Programy, pozwalające na zyskanie nawet 600 zł rocznie.

Poczta Pełna Korzyści – pod takim hasłem w 21 polskich kurortach turystycznych rozpoczęła się promocja Programów, dzięki którym Klienci Banku Pocztowego i Poczty Polskiej mogą uzyskać rocznie nawet 600 zł. Na uzyskanie 5% zwrotu za płatności dokonane kartą do konta w wybranej kategorii – zdrowie, kultura, sport i rekreacja (do 240 zł/rocznie) pozwala Program „Same Korzyści”. Tymczasem w Programie „Pocztowe Korzyści” premiowane są płatności kartą dokonane na poczcie (do 360 zł/rocznie).

– W przygotowanych przez nas wakacyjnych, specjalnych strefach nie zabraknie promocji, konkursów i innych atrakcji. Naszym celem jest przy tej okazji promowanie produktów Banku Pocztowego oraz szerzej – Grupy Poczty Polskiej oraz Programów, dzięki którym Klienci mogą zyskać nawet 600 zł rocznie – mówi Beata Dawidziuk, Dyrektor Departamentu Marketingu i Public Relations Banku Pocztowego.

W 7 lokalizacjach, w miejscach szczególnie uczęszczanych przez turystów, jak plaże, molo, czy miejskie deptaki, staną specjalne strefy promocyjne Grupy Poczty Polskiej z licznymi konkursami i atrakcjami dla odwiedzających. W 14 innych kurortach nad morzem, na Mazurach i w górach, odbędą się jednodniowe promocje, w trakcie których hostessy z oznakowanymi plecakami i flagami będą rozdawać specjalnie przygotowane na tę okazję ulotki w formie pocztówki, zachęcając do wizyty w najbliższym urzędzie pocztowym lub Mikrooddziale Banku. Tu, za założenie konta Klient otrzyma torbę na zakupy oraz darmową pocztówkę ze swoim zdjęciem, którą może wysłać rodzinie i znajomym.

Inne atrakcje to m.in. konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji, kąciki dla dzieci z kredkami i kolorowankami, a dla dorosłych kubiki do ładowania telefonów – by wakacyjnego wypoczynku nie zakłócała myśl o rozładowanym telefonie.

Z oferty Poczta Pełna Korzyści skorzystać można w ponad 4,6 tys. placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej na terenie całego kraju.

BP_mapa_4 - finał