Strona główna » Poczta Polska uruchomiła płatność online za mandaty karne < powrót

Poczta Polska uruchomiła płatność online za mandaty karne

Aktualność z dnia: 13.04.2018
Share on Facebook

1zp_300x300Z początkiem kwietnia 2018 r. Poczta Polska wprowadziła usługę finansową umożliwiającą płatność online za mandaty karne. Dzięki niej każda osoba, która otrzymała mandat karny od służb porządkowych, może go opłacić w zaledwie kilka minut, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy odwiedzić stronę poczta-polska.zaplacmandat.pl i podać kwotę, serię i numer mandatu oraz dane osobowe. Pozostałe pola, takie jak numer rachunku oraz odbiorca, uzupełnione zostaną automatycznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci opłacający mandat mają pewność, że nie popełnią żadnego błędu, a środki trafią na czas do właściwego urzędu skarbowego. Ponadto Klienci na wskazany w formularzu adres e-mail otrzymają potwierdzenie zrealizowania płatności. Serwis umożliwia opłacenie mandatu za pomocą 30 najpopularniejszych metod płatności elektronicznych, m.in.: Blik, karty Visa lub Mastercard, mTransfer, płacę z iPKO czy za pomocą bankowości internetowej.

Dzięki dedykowanemu serwisowi do płatności online, Klienci zyskują wygodne rozwiązanie, które znacząco ułatwia i przyśpiesza uregulowanie należności z tytułu mandatu karnego. Wpłaty można dokonać z każdego miejsca i o dowolnej porze, za pomocą urządzenia z dostępem do Internetu. To kolejna z usług Poczty Polskiej, która jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie Polaków na nowoczesne i bezpieczne rozwiązania płatnicze.

Serwis Zapłać mandat został uruchomiony przez Pocztę Polską we współpracy z Blue Media S.A., partnerem technologicznym posiadającym niemal 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla podmiotów z sektora bankowego i finansowego, gwarantującym wysokie bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.