Strona główna » Poczta Polska ze specjalną świąteczna ofertą w placówkach i eSklepie < powrót

Poczta Polska ze specjalną świąteczna ofertą w placówkach i eSklepie

Aktualność z dnia: 03.12.2018
Share on Facebook

_DSC0564Gry, zabawki, książki, portfele, świąteczne słodycze – to tylko część produktów z szerokiej świątecznej oferty Poczty Polskiej. Na stronie eSklepu oraz w pocztowych placówkach można także kupić kartony, papier do pakowania, torebki i pudełka prezentowe.

Poczta Polska konsekwentnie realizuje swoją politykę handlową wzbogacając ofertę w placówkach pocztowych o towary sezonowe i rozszerzając asortyment dla sklepów eCommerce w swoim eSklepie https://esklep.poczta-polska.pl.

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy w placówkach pocztowych bogatą ofertę produktów w różnych grupach asortymentowych, dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Oferowane produkty mogą być doskonałym prezentem mikołajkowym lub świątecznym. Upominki można zapakować w kolorowy papier świąteczny lub torebki i pudełka prezentowe, które firma oferuje w różnych rozmiarach i kolorystyce. Wśród gadżetów świątecznych znajdują się lampki choinkowe, łańcuchy i latarenki LED, różnego rodzaju ozdoby świąteczne, świece oraz obrusy i serwetki z dekoracjami bożonarodzeniowymi.

Dla dzieci przygotowano duży wybór gier i zabawek oraz pięknie ilustrowanych książek. Oferta bożonarodzeniowa to również czekoladki i cukierki w opakowaniach z motywami świątecznymi, a także figurki (aniołki i mikołaje) czekoladowe. Znakomitym upominkiem dla dorosłych mogą być portfele oraz książki o różnorodnej tematyce. W sprzedaży dostępna jest również szeroka gama kartek i karnetów świątecznych, które podtrzymują tradycję wysyłania świątecznych życzeń bliskim.

Okres przedświąteczny to wyzwanie dla branży eCommerce. Poczta oferuje w swoim eSklepie wszystko, co może się przydać do pakowania przesyłek, opakowania o różnorodnych, także nietypowych kształtach i w wielu rozmiarach. W ofercie są także koperty, kartony i taśmy ze świątecznymi motywami.

Z najnowszą ofertą bożonarodzeniową można zapoznać się na stronie https://esklep.poczta-polska.pl.