Strona główna » Pocztówkę ze smartfona dostarczy listonosz < powrót

Pocztówkę ze smartfona dostarczy listonosz

Aktualność z dnia: 10.07.2013
Share on FacebookShare on Google+

Od dziś startuje nowa usługa, dzięki której można wysłać samodzielnie wykonane zdjęcia jako kartki pocztowe. Fotografia zrobiona smartfonem za pomocą aplikacji stanie się elektroniczną pocztówką, którą w tradycyjnej papierowej formie dostarczy listonosz.  

Za pomocą aplikacji mobilnej szybko prześlemy zdjęcie ze smartfona. Oprogramowanie pozwala na kompozycję i dopasowanie zdjęcia oraz dodanie krótkiego tekstu na awersie kartki. Można także skorzystać z proponowanej galerii wzorów. Dodatkowo, dzięki lokalizacji GPS, przekażemy informację z jakiego miejsca kartka została wysłana. Mobilną neokartkę można również zaadresować do wielu odbiorców z książki adresowej.

Skomponowana i opłacona kartka np. sms-em lub poprzez płatność SkyCash (4,99 PLN) zostanie wydrukowana w dużym formacie (połowa kartki A4) i dostarczy ją listonosz Poczty Polskiej. Aplikacja neokartka jest do pobrania za darmo ze sklepu Google Play z urządzenia mobilnego działającego w systemie Android.

Razem z usługą, na stronie wakacje.pl, rusza konkurs, w którym autorzy najwyżej ocenionych mobilnych pocztówek będą mogli wygrać nagrody o wartości ponad 30 tysięcy złotych. Konkurs potrwa do  31 sierpnia 2013 r.

 

Aplikacja dla smarftona:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ppuc.envelo