Strona główna » Wyślij tradycyjne życzenia świąteczne używając aplikacji mobilnej Envelo < powrót

Wyślij tradycyjne życzenia świąteczne używając aplikacji mobilnej Envelo

Aktualność z dnia: 06.12.2017
Share on FacebookShare on Google+

kartka_2Wysyłając świąteczne życzenia i prezenty chcemy, żeby niosły radość i były symbolem naszej obecności przy świątecznym stole. Ważne, żeby dotarły przed pierwszą gwiazdką! Jedną z możliwości terminowego doręczenia jest wysyłanie kartek pocztowych z aplikacji mobilnej Envelo.

W okresie przedświątecznym, wszyscy mamy więcej zajęć, a lista zakupów jest dłuższa niż kiedykolwiek. Niewielu z nas znajduje w tym okresie jeszcze chwilę czasu na napisanie i wysłanie tradycyjnej kartki świątecznej. Dlatego polecamy wysyłanie kartek pocztowych wprost z telefonu – z aplikacji mobilnej Envelo.

Aplikacja pozwala użytkownikom na przygotowanie kartki pocztowej z własnym zdjęciem lub wybranie gotowego, eleganckiego wzoru z galerii. Kartka trafia do odbiorcy jako prawdziwa, drukowana, zakopertowana pocztówka, doręczona przez listonosza Poczty Polskiej.

W ten sposób kartkę pocztową można przygotować w kilka minut w dowolnym miejscu – stojąc w kolejce, jadąc autobusem czy nawet oglądając ulubiony program w TV.

W ten oto sposób, szybko, wygodnie i bez straty czasu zrealizujesz jeden z punktów na przedświątecznej liście zadań!