Strona główna » Wyślij życzenia z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości < powrót

Wyślij życzenia z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Aktualność z dnia: 06.11.2018
Share on Facebook

Kartka 11 Listpada_1Poczta Polska Usługi Cyfrowe z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowała specjalne kartki patriotyczne, by Polacy mogli okazać dumę i radość z życia w wolnej ojczyźnie.

Wystarczy wejść na stronę www.envelo.pl/e-kartka, wybrać jedną z przygotowanych kartek  albo skorzystać ze specjalnego szablonu i jako grafiki kartki użyć własnego zdjęcia, np. z obchodów święta niepodległości. Następnie wystarczy napisać kilka słów od siebie i podać dane adresata, a na koniec przejść intuicyjny i prosty proces zakupowy.

Zamówiona kartka jest drukowana, pakowana do koperty i dostarczana pod wskazany w zamówieniu adres. Warto pamiętać, że można ją wysłać z każdego miejsca przy użyciu aplikacji mobilnej lub korzystając z urządzeń stacjonarnych.

Setna rocznica odzyskania niepodległości to wyjątkowe wydarzenie, dlatego też cena kartki elektronicznej będzie w tym roku wyjątkowa niska. Wpisując kod 0000358608X8JF1 w pole KOD PROMOCYJNY Klienci otrzymają 19,18% zniżki na zakup kartki ekonomicznej (rabat nie obowiązuje w aplikacji mobilnej Envelo).