Strona główna » Znaczki, listy i kartki od dziś przez Internet! < powrót

Znaczki, listy i kartki od dziś przez Internet!

Aktualność z dnia: 29.10.2013
Share on FacebookShare on Google+

Od dziś w Internecie można kupić i wydrukować znaczki pocztowe, wysłać listy lub kartki, które w papierowej formie dostarczy listonosz. Jest to możliwe dzięki naszej nowej platformie internetowej, działającej pod marką Envelo. To narzędzie, które pozwala na korzystanie z usług pocztowych w każdym miejscu i o każdej porze.

Envelo – z każdego miejsca i o każdej porze
Envelo to internetowa platforma pocztowa służąca do kompleksowego i bezpiecznego wysyłania korespondencji elektronicznej. Od dziś dostępne są na niej pierwsze najpopularniejsze produkty: neoznaczek, neolist i neokartka.

Neoznaczek, czyli znaczek pocztowy drukowany z komputera i zabezpieczony kodem. Po zakupie on-line można wydrukować go na kartce papieru, etykiecie samoprzylepnej lub bezpośrednio na kopercie. Znaczek można pobrać ze strony www lub otrzymać w postaci załącznika do e-maila.

 

Neolist to odpowiednik tradycyjnego listu, ale przygotowany na Envelo i wysłany przez Internet. Wystarczy wpisać treść listu lub dołączyć plik PDF, dodać dane odbiorcy i wybrać standard ekonomiczny lub priorytetowy. Listonosz dostarczy neolist bezpośrednio do skrzynki pocztowej wskazanej osoby, firmy lub urzędu.

Neokartka to drukowana kartka pocztowa dostarczana w Polsce i do każdego miejsca na świecie w tradycyjnej formie. Neokartka jest też dostępna dzięki darmowej aplikacji na smartfony. Dzięki neokartce można wysłać samodzielnie wykonaną fotografię lub skorzystać z galerii zdjęć, dostępnej zarówno na platformie Envelo.pl jak i za pomocą aplikacji.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych nowych usług i odwiedzania platformy Envelo.