Strona główna » Zyskuj kupując na Allegro i odbierając w sklepach Żabka < powrót

Zyskuj kupując na Allegro i odbierając w sklepach Żabka

Aktualność z dnia: 26.09.2019
Share on Facebook

MKT-5633-300x300Kupujący na Allegro, którzy do 8 października 2019 r. odbiorą paczkę w dowolnie wybranym sklepie Żabka dostępnym w sieci click&collect Poczty Polskiej mogą zyskać promocyjne Monety Allegro.  

W trakcie trwania promocji, za zamówienia za minimum 20 zł, można zgarnąć aż 7 monet:

  • 4 Monety za pierwsze zamówienie do sklepu Żabka,
  • 3 Monety za drugie zamówienie do sklepu Żabka.

Monety Allegro pozwalają zaoszczędzić przy kolejnych zakupach na platformie. 1 Moneta pozwala zaoszczędzić 1 zł i jest ważna 1 rok. Przy jednej płatności można wykorzystać od 10 do 100 Monet. Uzbierane Monety można wymieniać na kupony promocyjne Allegro, które można wykorzystać jednorazowo w ramach zakupów dokonywanych na platformie na kwotę równą bądź wyższą niż 40 zł, przy czym kwota ta liczona jest od ceny Towaru, wskazanej przez sprzedającego w parametrach oferty i nie obejmuje ona kosztów dostawy.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie Klienci, którzy w okresie od 11.09.2018 r. do 10.09.2019 r. nie korzystali z opcji dostawy do sklepów Żabka. Promocja trwa do 8 października 2019 r. do godz. 23:59 bądź do wyczerpania zapasów Monet.

Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są tutaj.

Poczta Polska posiada obecnie największą sieć ponad 11 700 Punktów Odbioru w Polsce, w tym placówki i automaty pocztowe, sklepy Żabka, stacje paliw ORLEN oraz kioski RUCH. Użytkownicy Allegro dokonując zakupu on-line mogą odebrać przesyłkę z najdogodniejszego dla siebie punktu znajdującego się w sieci click&collect Poczty Polskiej. W ramach swojej sieci Punktów Odbioru Poczta Polska udostępnia klientom blisko  5 800 sklepów Żabka, które odwiedza codziennie 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów w Polsce mieszka nie dalej niż 300 m od najbliższej Żabki.