Strona główna » Personalizowane prezenty – na Mikołajki i pod choinkę < powrót

Personalizowane prezenty – na Mikołajki i pod choinkę

Aktualność z dnia: 24.11.2021
Share on Facebook

600x300 personalizowane prezentyJuż za chwilę Mikołajki, wstęp do Świąt Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami i jak co roku, pojawia się ten sam dylemat – jaki prezent podarować najbliższym?  Jeśli nie wiecie, co kupić, podpowiadamy, by zajrzeć na naszą stronę, gdzie możecie się przekonać, że spersonalizowane prezenty dostępne w ofercie Poczty Polskiej mogą być świetnym wyborem.

Personalizowane produkty mikołajowe można kupić na stronie internetowej prezenty.poczta-polska.pl albo w placówce pocztowej. W tegorocznej edycji świątecznych prezentów znajdują się:

  • personalizowane filmy dla jednego lub kilkorga dzieci,
  • personalizowany list od św. Mikołaja w wersji GOLD.

List od Świętego Mikołaja

List od św. Mikołaja to magiczny spersonalizowany prezent dla dziecka lub osoby dorosłej dla której został zamówiony. List wydrukowany jest na ozdobnym papierze, posiada oryginalną grafikę oraz złotą, ręcznie odciskaną pieczęć Świętego Mikołaja. Do listu dołączamy imienny Dyplom dla Grzecznego Dziecka, naklejkę oraz pocztówkę od Elfa. Całość zapakowana jest w ozdobną świąteczną kopertę. Co ważne treść listu skierowana od Świętego Mikołaja może zostać w pełni spersonalizowana przez zamawiającego. Listy zostaną dostarczone przesyłką nierejestrowaną priorytetową wprost do skrzynki oddawczej obdarowanej osoby. Cena listu jest najniższa na rynku – 18 zł.

Personalizowany film

Spraw by sam Święty Mikołaj przemówił do Twojej pociechy. W prosty sposób można stworzyć doskonały prezent dla kogoś bliskiego, a personalizowany film z wizerunkiem Twoich dzieci może na trwałe zapaść im w pamięci. Film może być skierowany do jednego lub kilkorga dzieci. Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu, eksponuje zdjęcia jego oraz jego najbliższych i miejsca zamieszkania. Dzięki temu Twoja wiadomość będzie unikalna i niepowtarzalna. Cena wideo: 18,00 zł dla jednego dziecka lub 28,00 zł dla kilkorga dzieci. Personalizowane wideo można zamawiać do 23 grudnia. Link do pobrania filmu w wersji FULL HD zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w zamówieniu, już w ciągu 6 godzin od dokonania personalizacji.

Szczegółowe informacje o produktach, cenach, terminach realizacji i sposobie personalizacji dostępne są u pracowników placówek pocztowych oraz na stronie prezenty.poczta-polska.pl.