Strona główna » Back to school – promocja sprzedażowa dla klientów Poczty Polskiej < powrót

Back to school – promocja sprzedażowa dla klientów Poczty Polskiej

Aktualność z dnia: 14.09.2022

Już ponad 400 firm bierze udział w akcji sprzedażowej „Back to school”, skierowanej do sklepów sektora e-commerce, prowadzących sprzedaż towarów i akcesoriów szkolnych dla dzieci i młodzieży. Akcja, która wiąże się z atrakcyjną ceną dostaw Pocztex jest prowadzona od lipca i ze względu na duże zainteresowanie klientów, została wydłużona do końca października br.

Promocyjna oferta cenowa na dostawę kurierską Pocztex obowiązuje od 31 października br. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, aby z niej skorzystać jest promocja dostaw kurierskich realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej na stronach sklepu internetowego.

Przesyłki Pocztex można zamawiać do domu oraz do punktów odbioru znajdujących się w: placówkach pocztowych, sklepach – Żabka, Biedronka, Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum, kioskach i salonikach prasowych RUCH oraz w automatach paczkowych. W ramach promocji, ceny na przesyłki kurierskie zaczynają się już od 7,20 zł (dostawa do punktów odbioru).

Sklepy, które chcą dołączyć do akcji „Back to school” przesyłać zgłoszenia wysyłając maila na adres backtoschool@poczta-polska.pl  lub kontaktując się z infolinią pod nr tel. 438 420 600.

Pełna lista sklepów, które już przystąpiły do akcji dostępna na stronie internetowej https://www.pocztex.pl/backtoschool-partnerzy.