Strona główna » Biznes » Usługi pocztowe online < powrót

Usługi pocztowe online

Share on FacebookShare on Google+

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biznesu realizowane przez platformę Envelo. Specjalizujemy się w optymalizacji procesu wysyłki, redukowaniu kosztów obsługi korespondencji i tworzeniu rozwiązań niestandardowych.

Wspieramy rozwój e-commerce

Dzięki neopaczce oszczędzisz czas spędzany do tej pory na przygotowaniu wysyłki paczek. Wystarczy odprawić paczki przez platformę Envelo, opłacić je i przekazać pracownikowi Poczty Polskiej.

Obsługujemy korespondencję masową

Do obsługi dużych wolumenów przygotowaliśmy neolist masowy – idealny dla listów, które nie wymagają własnoręcznego podpisu. Neoznaczek pomoże szybko opłacić tradycyjne listy, wystarczy wybrać odpowiedni nominał, opłacić i wydrukować bez wychodzenia z biura.

Budujemy zaangażowany marketing

Neolist i neokartka to idealne narzędzia marketingowe w czasach masowej wysyłki e-maili reklamowych. Wykorzystaj je, aby stworzyć niezapomniane kampanie marketingowe i zbudować więź z klientem.

Optymalizujemy wysyłkę faktur

Neofaktura to wygodne narzędzie do obsługi wysyłki faktur – nie przejmuj się wydrukiem i wysyłką. Umożliwiamy też dystrybucję tanich i ekologicznych faktur elektronicznych.

Tworzymy rozwiązania szyte na miarę

Wiemy, jak ważna dla dużych instytucji jest optymalizacja procesu wysyłki i redukcja kosztów. Aby sprostać tym potrzebom tworzymy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Zaufały nam m.in. Polska Grupa Energetyczna oraz Polskie Koleje Państwowe.

envelo