Strona główna » Finanse » Kantor online < powrót

Kantor online

Share on Facebook

Oferta Poczty Polskiej  S.A. to również możliwość wymiany walut w kantorze internetowym*.

RKantor Baner www 300x300

W ramach współpracy z BNP Paribas Solutions Sp. z o.o. Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z usługi internetowej wymiany walut za pośrednictwem serwisu Rkantor.com.

Bez wychodzenia z domu, Klienci Poczty Polskiej mają do dyspozycji 19 walut, zarówno z podstawowego katalogu walut, tj.:

 • euro (EUR),
 • dolar amerykański (USD),
 • funt szterling (GBP),
 • frank szwajcarski (CHF),

jak również tych mniej popularnych:

 • korona czeska (CZK),
 • korona duńska (DKK),
 • forint (Węgry) (HUF),
 • korona norweska (NOK),
 • rubel rosyjski (RUB),
 • korona szwedzka (SEK),
 • jen japoński (JPY).

W celu dokonywania transakcji wymiany walut należy przejść proces rejestracji, w którym to ustalone zostaną m.in. dane logowania do panelu walutowego. Po wykonaniu tej czynności, uzyskujemy dostęp do osobistego panelu walutowego, w którym rejestrowane są wszystkie transakcje zakupu oraz sprzedaży waluty. Istnieje możliwość zarówno wymiany bezpośredniej online, jak również wypłaty zakupionej waluty w bankomacie. Wszystkie te czynności wykonamy szybko i sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

 

Dlaczego warto?

Korzystne kursy

Zawsze atrakcyjne kursy. Możliwość skorzystania z promocyjnych kursów wymiany walut.

Odroczona wpłata środków

W kantorze online  możliwa jest wymiana waluty z odroczoną wpłatą, czyli wymiana po kursie obowiązującym w momencie zawierania transakcji, na którą środki można dosłać w ciągu dwóch dni roboczych. Dzięki temu  wymiana odbywa się po najkorzystniejszym dla Klienta kursie, nawet w sytuacji, kiedy nie ma on w danej chwili środków w portfelu.

Darmowe i szybkie przelewy

Dostawca usługi umożliwia darmowe przelewy walutowe i w złotówkach do 13 banków współpracujących. Dodatkowym atutem jest szybki czas księgowania tych przelewów – nawet w 15 minut.

Darmowy alert kursowy

Dzięki niemu Klienci natychmiast otrzymają powiadomienie SMS o tym, że dana waluta osiągnęła pożądany przez nich kurs. Alert ten można ustawić w kilka sekund w panelu klienta – wystarczy, że podasz parę walutową i interesujący Cię poziom kursu.

Gwarancja i pewność

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, zawsze jasne zasady i pewność kursów stosowanych przy transakcji.

 

Jak wymienić walutę?

Wystarczy wejść tutaj, dokonać rejestracji i wymienić walutę.

By móc dokonywać wymiany walut w kantorze internetowym należy zarejestrować się w serwisie, co zajmuje dosłownie chwilę. Kolejne operacje przeprowadza się po zalogowaniu do własnego profilu.

WYMIENIAJ WALUTĘ ONLINE

 

*Usługę wymiany walut świadczy BNP Paribas Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 00-844 ul. Grzybowska 78 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000515965, o kapitale w wysokości 2 550 000,00 PLN.