Strona główna » Finanse » Przekazy i usługi płatnicze » Doładowania energetyczne < powrót

Doładowania energetyczne

 

 

 

 

Serwis Zapłać on-line za kod doładowania przedpłaconego licznika energii – to prosty, szybki i wygodny sposób, aby dokonać zapłaty on-line za  kod doładowania przedpłaconego licznika energii. Poprzez  dedykowany serwis płatności możesz dokonać z każdego miejsca i o dowolnej porze, za pomocą urządzenia z dostępem do Internetu.

W ramach współpracy Poczty Polskiej S.A. z firmą Autopay S.A. . możesz skorzystać z usługi internetowej: zapłać on-line za kod doładowania przedpłaconego  licznika energii za pośrednictwem serwisu Zapłać on-line za kod doładowania przedpłaconego licznika energii*. Na stronie można zapłacić online za  kod doładowania przedpłaconych liczników energii, które dają możliwość ciągłej kontroli zużycia prądu i zakupu energii w dowolnym czasie. Po wprowadzeniu numeru swojego licznika na formularzu na stronie www możesz zakupić online jednostki energii, a tym samym doładować licznik energii elektrycznej. Na wskazany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zrealizowania płatności i kod doładowania.

Kody doładowania przedpłaconych liczników energii dostępne są dla następujących dostawców energii:

  • E.ON
  • Tauron
  • Energa
  • Enea
  • PGE

Jak zapłacić za kod doładowania przedpłaconego licznika energetycznego:

Wystarczy wejść na dedykowaną stronę, podać nr licznika oraz dokonać płatności online

 

 

 

 

Jaka jest wysokość opłaty?

Wysokość opłaty pobieranej przez Blue Media S.A. wynosi 3,00 zł.

 

 

Dlaczego warto:

Wygoda

Wymagane dane to numer licznika i deklarowana kwota zakupu. Po numerze licznika system rozpoznaje z jakim operatorem energii ma do czynienia, nie musisz nic wybierać ani zaznaczać.

Pewność

Na wskazany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zrealizowania płatności i kod doładowania.

Szybkość

Szybki termin realizacji płatności, zgodnie z terminami wskazanymi w regulaminie świadczenia usługi, który dostępny jest tutaj

Metody płatności

Do opłacenia kodu doładowania masz 30 najpopularniejszych metod płatności elektronicznych m.in Blik, karty Visa lub Mastercard, mTransfer, płacę z iPKO, czy za pomocą bankowości internetowej.

 


*Wpłaty za doładowanie licznika energetycznego online obsługiwane są przez Autopay  Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320590, NIP 585-13-51-185, Regon 191781561, o kapitale zakładowym w wysokości 2 205 500 PLN (w całości opłaconym), nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych pod numerem IP17/2013. Autopay S.A. zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa realizowanych transakcji.