Strona główna » Konkurs na kartkę z okazji „Dnia Życzliwości i Pozdrowień” < powrót

Konkurs na kartkę z okazji „Dnia Życzliwości i Pozdrowień”

Aktualność z dnia: 01.04.2014
Share on Facebook

Trplakat konkursuwa konkurs na projekt kartki pocztowej, która zostanie wydana z okazji „Dnia Żfundacjayczliwości i Pozdrowień”.  Jego Organizatorami są Poczta Polska i Fundacja Pocztowy Dar, a mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne w wieku 10-16 lat. Partnerami akcji są Envelo.pl oraz Fundacja Integracja.

Celem konkursu jest promowanie twórczości dzieci i młodzieży oraz aktywizacja środowisk osób niepełnosprawnych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.
Projekt wpisuje się w cykl działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzonych przez Pocztę Polską i Fundację Pocztowy Dar.

 Zadaniem uczestników konkursu plastycznego jest przygotowanie pracy, która promuje „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Dzieła mogą być wykonane dowolną techniką – liczy się pomysł i kreatywne podejście do tematu. Konkurs rozpoczął się 26 marca i będzie trwał do 18 maja  2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone 9 czerwca, czyli w Dzień Przyjaciela. Regulamin konkursu  i formularz zgłoszeniowy znajdują się pod tymi linkami:

Konkurs na projekt kartki pocztowej _regulamin

Regulamin konkursu_ Formularz