Strona główna » Kupuj kody paysafecard w placówkach Poczty Polskiej i wygrywaj nagrody < powrót

Kupuj kody paysafecard w placówkach Poczty Polskiej i wygrywaj nagrody

Aktualność z dnia: 09.04.2018
Share on Facebook

DES-6418_Polnische_Post_Memory_Promotion_Assets_PP_300x300Od 9 kwietnia do 8 maja 2018 r. trwa promocja „Paysafecard Memory”, w której za zakup kodu paysafecard o dowolnej wartości w placówkach Poczty Polskiej można wygrać nagrody rzeczowe.

W ramach promocji „Paysafecard Memory” można wygrać jeden z trzech Smartfonów Samsung Galaxy S9 oraz jeden ze 155 kodów paysafecard o wartości 20 zł każdy.

Wystarczy w okresie promocji kupić kod paysafecard o dowolnej wartości w jednej z placówek Poczty Polskiej, a następnie odwiedzić stronę konkursową i zagrać w grę paysafecard Memory  (każda osoba ma trzy próby zagrania a najszybszy wynik zostanie uwzględniony w konkursie). Następnie należy wypełnić formularz konkursowy, podać nr seryjny zakupionego kodu, odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zaakceptować regulamin konkursu. Dana osoba może wziąć udział w konkursie podając więcej niż jeden numer seryjny kodu paysafecard, jednak jest uprawniona tylko do wygrania jednej nagrody.

W konkursie wygrywają osoby, które w najkrótszym czasie zakończą grę Memory i poprawnie udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Zwycięzcy o wygranej w konkursie oraz o rodzaju nagrody zostaną poinformowani w wiadomości e-mail na adres podany w formularzu konkursowym do 21 maja 2018 r.

Organizatorem promocji „Paysafecard Memory” jest firma Prepaid Services Company Limited.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są tutaj.

paysafecard, to światowy lider w zakresie środków płatniczych prepaid online. paysafecard sprzedawany jest w postaci wydruków z terminala POS, na którym znajduje się unikalny 16-cyfrowy kod PIN. Taki kod umożliwia dokonywanie płatności w tysiącach sklepów internetowych z różnych branż – bez konieczności posiadania konta bankowego lub karty kredytowej.

Jak to działa?

  • Klient kupuje wydruk paysafecard o określonym nominale (20, 30, 50, 100 lub 300 PLN).
  • Klient wybiera formę płatności „paysafecard”.
  • W okienku płatności wystarczy wpisać 16-cyfrowy kod PIN z kuponu – gotowe!

Niewykorzystana reszta pozostaje na kuponie aż do wyczerpania środków.
Dzięki paysafecard płatności są realizowane bezpośrednio, natychmiastowo, a przede wszystkim bezpiecznie. paysafecard jest dostępne w 45 krajach oraz w ponad 600 000 punktach sprzedaży, w tym także w ponad 4 600 placówkach pocztowych.