Strona główna » Możesz stworzyć własną kartkę < powrót

Możesz stworzyć własną kartkę

Aktualność z dnia: 31.07.2012
Share on Facebook

Czy wykonanie projektu kartki pocztowej jest trudne? Przekonają się o tym wszyscy, którzy wezmą udział w nowym konkursie Poczty Polskiej pt.: „Jestem kibicem”. Grafika, która zajmie I miejsce, obok nagród rzeczowych, pojawi się w planie emisji kartek na 2013 rok.

Szukamy najlepszych pomysłów, które mogłyby ozdobić kartkę pocztową z nadrukowanym znaczkiem.

Rozgrywki sportowe, tenis, szachy, mecze siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej – kto wygra, kto będzie „numerem jeden”? Zawodnicy rywalizują ze sobą, osiągają co raz to lepsze wyniki, jednak nie mieliby tyle przyjemności ze swoich sukcesów, gdyby nie my KIBICE. Zajmujemy miejsca na widowni lub przed telewizorem w domu lub pubie. Śledzimy wyniki i trzymamy kciuki za naszych faworytów. Takim sytuacjom towarzyszą różne emocje. Odśpiewanie hymnu, owacje na stojąco i okrzyki radości – to dla wielu z nas podniosłe i niezapomniane chwile.

Dlatego stawiamy wyzwanie dla osób, które w graficznej formie potrafią przenieść to wszystko na papier.

Ale uwaga – nie mamy na myśli zwykłego rysunku

Zatem jeśli pomysłów w głowie bez liku i odrobina chęci w połączeniu z umiejętnościami graficznymi gdzieś w Was drzemią?

ZAPRASZAMY

Autorzy pierwszych III najciekawszych projektów, otrzymają min. oficjalną emisję znaczków pocztowych wydanych z okazji mistrzostw.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia.

Projekty prosimy nadsyłać listownie na adres:
Centrala Poczty Polskiej S.A.
Biuro Public Relations
ul. Rakowiecka 26
00-946 Warszawa.
z dopiskiem „Jestem kibicem”