Strona główna » Nieruchomości< powrót

Nieruchomości

Share on FacebookShare on Google+

Wyszukiwanie ofert

Lista ofert

* cena ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Lp.Zdjęcia obiektuInformacjeCena wywoławczaTermin licytacjiPrzewidywana cena*Przewidywany miesiąc licytacji
15775
Warszawa, ul. Chmielna
Gmina:
Powiat:
Województwo: mazowieckie

Stolica Polski to jedno z najszybciej rozwijające miast w Europie Środkowej dlatego już dziś skorzystaj z oferty Poczty Polskiej na zakup 1 ha gruntu w centrum Warszawy. Doskonałe położenie, duży teren o regularnym kształcie, idealne połączenia komunikacyjne, prestiż to tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej działki. Jeżeli szukasz miejsca na siedzibę firmy lub chcesz wybudować biurowiec pod wynajem powierzchni, to trudno obecnie o lepszą ofertę. Sprawdź możliwości inwestycyjne tego terenu, zapoznaj się z przejrzystą dokumentacją i umów na wizję lokalną. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:www.poczta-polska.pl/nieruchomoscichmielna

15767
Jamielnik
Gmina: Nowe Miasto Lubawskie
Powiat: nowomiejski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 30,40 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 206 obszaru 1400 m2, położonego w miejscowości Jamielnik, gminie Nowe Miasto Lubawskie, powiecie nowomiejskim. Do lokalu użytkowego przynależą usytuowane w tymże budynku dwa pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej 10,09 m2 oraz w budynku gospodarczym trzy pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej 17,07 m2 wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 446/1000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Budynek znajduje się przy lokalnej szosie przechodzącej przez wieś, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Przedmiotowa działka gruntowa znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Nowego Miasta Lubawskiego działka znajduje się na terenach w strefie C – strefa zabudowana.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

22 000,00 zł grudzień
15595
Mańki
Gmina:
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 35,32 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 72/1 obszaru 488 m2, położonego w miejscowości Mańki, gminie Olsztynek, powiecie olsztyńskim. Do lokalu użytkowego przynależy usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie o powierzchni użytkowej 18,59 m2 wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 452/1000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Budynek znajduje się przy lokalnej szosie przechodzącej przez wieś, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Olsztynek przedmiotowe działki położone są w obszarze zainwestowania oznaczonym symbolem MU stanowiącym tereny zabudowy mieszkalno – usługowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

24 000,00 zł grudzień
15520
Radomno
Gmina: Nowe Miasto Lubawskie
Powiat: nowomiejski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 35,23 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 136 obszaru 700 m2, położonego w miejscowości Radomno, gminie Nowe Miasto Lubawskie, powiecie nowomiejskim. Do lokalu użytkowego przynależy usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie o powierzchni użytkowej 11,78m2 wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 4701/16526 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Nieruchomość położona jest obok lokalnej trasy asfaltowej prowadzącej przez wieś (nowy Dwór Bratiański-Iława), ok. 10 km do miasta Iława. W bliskim sąsiedztwie znajduje się jezioro Radomno. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mazanowie, tereny na której znajduje się przedmiotowa nieruchomość oznaczone są na mapie jako zwarta zabudowa.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

25 000,00 zł grudzień
15506
Lipowiec
Gmina: Szczytno
Powiat: szczycieński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 47,63 m2, położony na parterze i poddaszu budynku. Do lokalu przynależą dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym o powierzchni 56,42 m2 i 19,21 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Lipowiec nr 58, gminie Szczytno, powiecie szczycieńskim, województwo warmińsko-mazurskie. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,1810 ha., przynależny do lokalu udział wynosi 12233/20034 części w nieruchomości wspólnej. Działka nr 67/2 nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość znajduje się na istniejącym obszarze rozwoju zabudowy miejscowości Lipowiec. Budynek mieszkalny parterowy z częściowym poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.. Lokal wyposażony w instalację: elektryczną, wodociągową zasilaną z sieci gminnej i kanalizacyjną z odprowadzeniem do szamba, ogrzewanie elektryczne. Dojazd do nieruchomości korzystny, drogą asfaltową . Miejscowość znajduje się w odległości około 15 km od siedziby gminy i miasta powiatowego Szczytno.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

32 000,00 zł grudzień
15490
Czarna Górna - dz. nr 123/3
Gmina: Czarna
Powiat: bieszczadzki
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 123/3 o powierzchni 0,1184 ha, położona w miejscowości Czarna Górna, gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Dla przedmiotowej nieruchomości nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Czarna zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy w Czarnej dnia 24.04.2001r Nr XV/123/01 w/w działka znajduje się w obszarze preferowanej zabudowy. Obie działki mają kształt nieregularny zbliżony do trapezu oraz uzbrojenie są w energię elektryczną. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 896. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy zieleni i zabudowania placówki Poczty Polskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi pas drogowy drogi wojewódzkiej. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miejscowości w rejonie skoncentrowanych usług administracyjnych, kulturalnych i handlowych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł listopad
15450
Czarna Górna - dz. nr 123/1
Gmina: Czarna
Powiat: bieszczadzki
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr 123/1 o powierzchni 0,0965 ha, położona w miejscowości Czarna Górna, gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Dla przedmiotowej nieruchomości nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Czarna zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy w Czarnej dnia 24.04.2001r Nr XV/123/01 ww działka znajduje się w obszarze preferowanej zabudowy. Obie działki mają kształt nieregularny zbliżony do trapezu oraz uzbrojenie są w energię elektryczną. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 896. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy zieleni i zabudowania placówki Poczty Polskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi pas drogowy drogi wojewódzkiej. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miejscowości w rejonie skoncentrowanych usług administracyjnych, kulturalnych i handlowych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

24 000,00 zł listopad
14692
Jedzbark
Gmina: Barczewo
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej składającej się z działki niezabudowanej nr 290/1 o pow. 100 m2 i zabudowanej nr 290/2 o pow. 1000 m2 wraz z posadowionym na niej budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 243 m2 , położonej w miejscowości Jedzbark nr 2, gminie Barczewo, powiecie olsztyńskim województwo warmińsko-mazurskie. Łączna powierzchnia działek gruntu, wynosi 0,1100 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość znajduje się na istniejących i projektowanych o dominującej funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem lokalizacji funkcji i usługowej. Budynek biurowy parterowy z częściowym poddaszem użytkowym, wolnostojący został wybudowany w technologii mieszanej (cegła, beton, bloczki gazobetonowe) w zabudowie wolnostojące. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt nieregularny, zbliżony do prostokątne, ukształtowanie terenu płaskie . Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wod-kan, oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości korzystny, nieruchomość położona przy drodze asfaltowej gminnej. Miejscowość znajduje się w odległości około 7 km od gminy Barczewo i około 23 km, do miasta powiatowego Olsztyn.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

177 000,00 zł grudzień
14666
Tursko - lokal mieszkalny
Gmina: Gołuchów
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 26,55 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalnego posadowionego na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 501 o powierzchni 755 m2 położonej w miejscowości Tursko nr 41, gminie Gołuchów, powiecie pleszewskim. Do lokalu przynależy udział wynoszący 2655/17351 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal posiada przyłącze do sieci energetycznej, wodociągowej. Ścieki odprowadzane do zbiornika bezodpływowego. Ogrzewanie w lokalu piecami węglowymi. Dojazd do budynku odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi usługami. Dalsze otoczenie nieruchomości stanowią tereny leśne oraz tereny użytkowe rolniczo.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł grudzień
14630
Gorzanów- lokal mieszkalny
Gmina: Bystrzyca Kłodzka
Powiat: klodzkim
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 10,33 m² usytuowany na poddaszu w budynku o charakterze mieszkalno – użytkowym, do którego przynależy 5 pomieszczeń w tymże budynku również zlokalizowanych na poddaszu budynku i związanych funkcjonalnie ze strukturą lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 21,27 m² tj. łazienka o pow. użytkowej 1,83 m², pomieszczenia gospodarcze o pow. użytkowej: 2,80 m²; 11,32 m²; 2,75 m² i 2,57 m² wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 1622/10000 części w nieruchomości wspólnej, w tym w prawie użytkowania wieczystego działki oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 853 obszaru 1 000 m² Lokal użytkowy wyposażony jest w instalacje: elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną – lokalne szambo bezodpływowe, ogrzewanie c.o. – z kotłowni lokalnej. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy wsi, z dogodnym dojazdem bezpośrednio z ulicy. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W pobliżu znajdują się podstawowe sklepy, kościół i szkoła. Wokół budynku teren zagospodarowany na zieleń przydomową i ogród warzywny. Działka jest ogrodzona.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

44 000,00 zł grudzień
14623
Gorzanów-lokal użytkowy
Gmina: Bystrzyca Kłodzka
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o łącznej pow. użytkowej 48,90 m2 usytuowany na parterze w budynku o charakterze mieszkalno – użytkowym , składający się z 5 pomieszczeń o pow. użytkowych: 3,80 m2, 17,96 m2, 1,47 m2, 22,54 m2, 3,13 m2, do którego przynależą pomieszczenia znajdujące się na parterze tego budynku (wc o pow. użytkowej 2,10 m2, pom. gosp. 1 o pow. 1,97 m2) oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym (pom. gosp. 2 o pow. użytkowej 6,08 m2, pom. gosp. 3 o pow. użytkowej 5,51 m2). Lokal użytkowy wyposażony jest w instalacje: elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną – lokalne szambo bezodpływowe, ogrzewanie c.o. – z kotłowni lokalnej. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy wsi, z dogodnym dojazdem bezpośrednio z ulicy. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W pobliżu znajdują się podstawowe sklepy, kościół i szkoła. Wokół budynku teren zagospodarowany na zieleń przydomową i ogród warzywny. Działka jest ogrodzona.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

64 000,00 zł grudzień
14615
Tłumaczów
Gmina: Radków
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Szukasz nieruchomości na domek wypoczynkowy, bazę wypadową na górskie wycieczki? Skorzystaj z naszej oferty sprzedaży nieruchomości w Tłumaczowie miejscowości położonej na pograniczu Gór Suchych i Obniżenia Ścinawki w Sudetach Środkowych przy granicy z Czechami skąd niedaleko do skalnego miasta (Teplice nad Metují-Adršpach). W miejscowości znajduje się między innymi barokowy Kościół pw. św. Piotra i Pawła, pochodzący z roku 1661oraz zespół dworski: dwór z pierwszego ćwierćwiecza XIX w., przebudowany pod koniec XIX w. oraz park z początku XIX w. Walory krajobrazowe miejscowości to m.in. rozległy widok z góry Gardzień zarówno na polską, jak i na czeską część Gór Stołowych. Niedaleko znajduje się Park Narodowy Gór Stołowych oraz barokowa bazylika Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Wambierzycach, ze znajdującą się w niej XIII-wieczną figurką Wambierzyckiej Królowej Rodzin oraz Kalwaria Wambierzycka. W pobliżu zlokalizowanych też szereg miejscowości uzdrowiskowych ziemi kłodzkiej, takich jak Polanica-Zdrój, Kudowa-Zdrój czy Duszniki-Zdrój. Nieruchomość w Tłumaczowie zabudowana jest budynkiem o charakterze mieszkalnym o powierzchni użytkowej 163,08 m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 73,69 m2 na czterech działkach geodezyjnych o łącznej pow. 2 166 m2. Nieruchomość położona jest pomiędzy drogą wojewódzką nr 385 a rzeką Ścinawką.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

125 000,00 zł grudzień
14604
Jędrychowo- działka niezabudowana
Gmina: Kisielice
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej, niezabudowanej składającej się z działek oznaczonych nr ew. 62/1 i 62/3 o łącznej powierzchni 1746m2 położonej w miejscowości Jędrychowo, gminie Kisielice, powiecie iławskim województwo warmińsko-mazurskie. Przeznaczenie działek według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy – zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka 62/1 pełni funkcję drogi dojazdowej do działki 62/3 i obie posiadają kształt zbliżony do prostokąt, ukształtowanie terenu płaskie . Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wod-kan oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości korzystny drogą krajową. Miejscowość znajduje się w odległości około 15 km od miejscowości powiatowej Iława i około 7 km od miejscowości gminnej Kisielice.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

19 000,00 zł grudzień
14600
Jedrychowo-lokal mieszkalny
Gmina: Kisielice
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny oznaczony nr 1 o pow. 25,30 m², składający się z 2 pomieszczeń usytuowanych na parterze budynku mieszkalno - usługowego oraz jednego pomieszczenia przynależnego o powierzchni 13,90 m² usytuowanego w budynku gospodarczym wraz z udziałem 25/100 części nieruchomości wspólnej które to budynki posadowione są na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 62/2, obszaru 1010,00 m2 oraz części udziału w prawie użytkowania wieczystego gruntu i częściach wspólnych budynków położonych w miejscowości Jędrychowo nr 47, gm. Kisielice, powiecie iławskim, woj. warmińsko – mazurskim. Przeznaczenie działki według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy – zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Budynek wyposażony jest w instalację energii elektrycznej, wodociągową, telefoniczną, wentylacyjną, piec c.o. Dojazd do nieruchomości korzystny drogą krajową. Miejscowość znajduje się w odległości około 15 km od miejscowości powiatowej Iława i około 7 km od miejscowości gminnej Kisielice.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

23 000,00 zł grudzień
14585
Stare Juchy
Gmina: Stare Juchy
Powiat: ełcki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,0452 ha, położonej w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kwiatowej, gminie Stare Juchy , powiecie ełckim, województwo warmińsko-mazurskie. użytek Bp . Działka ogrodzona z 3 stron, niezagospodarowana, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gruntowej utwardzonej. Warunki geotechniczne dobre. Teren płaski o kształcie pięciokąta zbliżona do kwadratu. Działka posiada dostęp do wodociągu gminnego, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci elektroenergetycznej, sieci telekomunikacyjnej. Według obowiązującego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Stare Juchy jest to obszar zlokalizowany w strefie polityki przestrzennej SI – tereny potencjalnego rozwoju w oparciu o funkcję turystyczną położone w ciągu jezior Jędzelewo, Rekonty, Ułówki, Laśmiady oraz Sawinda Mała i Wielka oraz w strefie rozwoju funkcji t1 – predysponowanej do funkcji rekreacyjnej. Do miasta powiatowego Ełk odległość wynosi około 23 km. Dojazd do miejscowości drogą wojewódzką nr 656 , PKP oraz PKS.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł październik
14574
Świerzno
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonego w ewidencji gruntu numerem 47/1 o powierzchni 0,0902ha , położonej w miejscowości Świerzno, gmina Świerzno. Działka stanowi nieruchomość niezabudowaną, o regularnym kształcie. Teren o konfiguracji płaskiej, nieutwardzony, niezabudowany, częściowo ogrodzony. Działka jest nieuzbrojona, w zasięgu działki znajdują się niepełne media: energia elektryczna i woda. Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie centralnej miejscowości Świerzno, bezpośrednio przy drodze prowadzącej przez Świerzno, o średnim natężeniu ruchu samochodowego – droga wojewódzka relacji Kamień Pomorski – Trzebiatów, Kamień Pomorski – Gryfice. Miejscowość Świerzno położona jest w północnej części woj. zachodniopomorskiego, w powiecie kamieńskim, w gminie Świerzno i jest siedzibą gminy Świerzno. Gmina Świerzno ma typowo rolniczy charakter, choć występują tu także tereny leśne. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi budynek byłej piekarni, zbiornik wodny, szkoła podstawowa i gimnazjum, przystanek PKS, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep spożywczy. W dalszej odległości zlokalizowany jest budynek Urzędu Gminy Świerzno, kościół, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z towarzyszącą zabudową zagrodową, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, posterunek policji oraz zespół pałacowo – parkowy. Miejscowość Świerzno jest bardzo atrakcyjna ze względu na swoje położenie około 10 km od Morza Bałtyckiego, czyli zaledwie kilka kilometrów od nadmorskich miejscowości Łukęcin i Pobierowo, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych. Wszystko to sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu. To właśnie ten klimat zalecany jest przez lekarzy przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, w szczególności u dzieci.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

42 000,00 zł17.10.2014
14470
Katowice, ul. Paderewskiego 33
Gmina: Katowice
Powiat: m. Katowice
Województwo: śląskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana siedmioma budynkami o ogólnej powierzchni użytkowej 1 155,34m2, położona jest w Katowicach przy ul. Paderewskiego 33. Opis budynków w załączonej prezentacji. Powierzchnia dwóch działek gruntowych na których posadowione są budynki wynoszą 2 124,00m2. Teren przedmiotowej nieruchomości objęty jest ustalenia MPZP, Zgodnie z uchwałą nr VII/95/07 z dnia 26.02.2007 r. teren oznaczony jest symbolem: 1 U – zabudowa usługowa użyteczności publicznej. Jako przeznaczenie uzupełniające: zieleń urządzona i obiekty małej architektury; sieci i urządzenia infrastruktury technicznej; ulice dojazdowe i wewnętrzne oraz miejsca parkingowe i garażowe dla obsługi terenów U. Na terenach o symbolu „1U” dopuszcza się lokalizację miejsc postojowych i lokalizację zabudowy mieszkaniowej średniowysokiej. Działka 5/1 o powierzchni 1891m2 o płaskim ukształtowaniu położona jest bezpośrednio przy drodze publicznej – ulicy Paderewskiego. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta częściowo jest ogrodzona. Działka posiada uzbrojenie: sieć energetyczną i wodno – kanalizacyjną z odprowadzeniem ścieków sanitarnych do szamba, kanalizację deszczową. Działka 27/1 o powierzchni 233m2 o płaskim ukształtowaniu przylega od wschodu do wyżej opisanej działki 5/1 i stanowi jej uzupełnienie. Kształt regularnego prostokąta w części zabudowana częścią budynku biurowego. Nieruchomość położona jest w południowo – wschodniej dzielnicy Katowic na skraju osiedla mieszkaniowego im. I. Paderewskiego. Osiedle ze względu na swoje położenie na skraju parku i kompleksu leśnego Muchowiec, w otoczeniu stawów doskonale skomunikowane z centrum miasta oraz z przebiegającą w sąsiedztwie autostradą A4 cieszy się dobra renomą wśród mieszkańców. Siedziby ma tu również wiele firm. Na osiedlu funkcjonuje jeden z ciekawszych pod względem architektonicznym budynek Biblioteki Śląskiej. Zlokalizowane są tu również centra handlowe, biura, szkoły i przedszkola oraz budynki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Nieruchomość sąsiaduje od wschodu z pawilonem handlowym „Biedronka”, od północy z budynkiem Uniwersytetu Ekonomicznego, w dalszej odległości z nowoczesnym biurowcem.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

1 796 000,00 zł24.09.2014
14454
Krzesk
Gmina:
Powiat: siedlecki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem wolnostojącym, murowanym, parterowym z częściowym podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej 88,92 m². Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Powierzchnia działki gruntu nr ewid.1273 na której posadowiony jest budynek wynosi 1.300 m². Na działce posadowiony jest blaszany garaż o pow. użytk. 32 m² nietrwale związany z gruntem, stanowiący odrębny od gruntu przedmiot własności Poczty Polskiej S.A. Grunt – prawo użytkowania wieczystego. Z uwagi na położenie nieruchomości w pobliżu trasy krajowej Nr 2 skomunikowanie z większymi ośrodkami miejskimi nie sprawia trudności. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Siedlcach, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Nr SI1S/00013907/2

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

114 000,00 zł grudzień
14443
Soczewka
Gmina: Nowy Duninów
Powiat:
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem murowanym, powierzchni zabudowy 74,0m² Nieruchomość położona jest w miejscowości Soczewka, gmina Nowy Duninów, województwo mazowieckie. Powierzchnia działki gruntu, na której posadowiony jest budynek wynosi 800 m². Zgodnie z MPZG nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Skomunikowanie z większymi ośrodkami miejskimi jest zapewnione przez komunikację kolejową, PKS oraz BUS. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Gostyninie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Nr PL1G/00023306/8

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

190 000,00 zł grudzień
14428
Ryczywół
Gmina: Kozienice
Powiat: kozieniecki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży prawo własności do lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 82,46 m², wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, wynoszącym 8246/479018 i takim samym udziałem we własności działek gruntu nr 2119/2, 2114/8, 2114/10. Lokal usytuowany jest na parterze budynku w miejscowości Ryczywół, gmina Kozienice, powiat kozieniecki. Skomunikowanie z większymi ośrodkami miejskimi jest zapewnione przez komunikację PKS oraz BUS. Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu drogi krajowej nr 79 Warszawa – Sandomierz – Bytom. Dla lokalu Sąd Rejonowy w Kozienicach, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Nr RA1K/00046022/2.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

55 500,00 zł grudzień
14406
Kamion
Gmina:
Powiat: żyrardowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem murowanym, dwukondygnacyjnym, wolnostojącym częściowo podpiwniczonym o łącznej powierzchni użytkowej 179,95m², stanowiącym odrębny od gruntu przedmiot własności. Powierzchnia działki nr ewid. 345 gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 800 m². Sąd Rejonowy w Żyrardowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę KW Nr PL1Z/00038370/1. Przez gminę przebiegają dwie linie kolejowe: warszawsko – wiedeńska ze stacja w Radziwiłłowie Mazowieckim i skierniewicko – brzeska ze stacją w Puszczy Mariańskiej oraz przystankami w Długokątach i Grabcach. Druga linia – obsługuje jedynie ruch towarowy. Przez gminę przebiega droga krajowa 719 Kamion – Żyrardów – Warszawa.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

151 000,00 zł grudzień
14399
Kałuszyn
Gmina:
Powiat: miński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,1169 ha, położonej w miejscowości Kałuszyn, powiecie mińskim. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod sport i rekreację. Nieruchomość posiada nieregularny kształt składający się z dwóch prostokątów. Mniejszy przylega do ul. Warszawskiej i stanowi dojazd do prostokąta większego, położonego na tyłach nieruchomości sąsiadującej, zabudowanej przez budynek PP S.A, w którym funkcjonuje UP. Teren ogrodzony. Przez Kałuszyn przebiega droga krajowa nr 2. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej stanowiącej odcinek trasy krajowej Warszawa – Terespol – Moskwa. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Mińsku, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Nr SI1M/00028037/5

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

65 000,00 zł grudzień
14397
Jedlnia
Gmina: Pionki
Powiat: radomski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 54,32 m², wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, wynoszącym 5432/41635 i takim samym udziałem we własności działki gruntu nr ewid. 397/4. Lokal usytuowany jest na parterze budynku handlowo – usługowego w miejscowości Jedlnia, gmina Pionki. W odległości ok. 160 m przebiega droga wojewódzka nr 737 Radom – Kozienice. Dla lokalu Sąd Rejonowy w Kozienicach, XIV Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pionkach prowadzi księgę wieczystą Nr RA2Z/00004986/0.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

48 600,00 zł grudzień
14307
Łapy - lokal mieszkalny i użytkowy
Gmina: Łapy
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

lokal użytkowy oznaczony nr 4 o powierzchni użytkowej 31,98 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalno–użytkowym piętrowym , podpiwniczonym, posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 1368/1 obszaru 548 m2 położonej w miejscowości Łapy , do którego przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 4,74 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 199/1000 oraz, lokal mieszkalny oznaczony nr 1 o powierzchni użytkowej 44,50 m2 usytuowany na piętrze w budynku mieszkalno–użytkowym, piętrowym , podpiwniczonym posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 1368/1 obszaru 548 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 241/1000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu nieruchomości oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali położone w miejscowości Łapy przy ul. Sikorskiego 46, gminie Łapy, pow. białostocki woj. Podlaskie. Budynek wielorodzinny wybudowany w technologii mieszanej. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna. Lokale wyposażone w instalację: elektryczną, c.o. wodociągową zasilaną z sieci gminnej i kanalizacyjną możliwość przyłączenia do sieci gazowej miejskiej. Dojazd do nieruchomości od ul. Krzywej. Budynek znajduje się w strefie śródmiejskiej w pobliżu dworca PKP ( linia Białystok-Warszawa) i dworca PKS. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części miasta i gminy Łapy, przedmiotowa działka leży na terenach pod zabudowę mieszkaniową mieszaną, z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i jednorodzinną oraz obiekty usługowe publiczne, komercyjne i zakłady drobnej wytwórczości, które nie zakłócą funkcji mieszkaniowych obszaru

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

101 000,00 zł wrzesień
14285
Łódź ul. Obywatelska
Gmina:
Powiat:
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej o łącznej powierzchni gruntu 20 437 m2 wraz z posadowionymi na niej budynkami: halą magazynową o pow. zabudowy 8 883 m. kw., budynkiem magazynowym o pow. 1 728,19 m kw., budynkiem o pow. 38,6 m. kw. oraz wiatą siatkowaną o pow. 389,7 m.kw.Nieruchomość znajduje się w strefie przemysłowo-usługowej Łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Teren działek ogrodzony i częściowo utwardzony. Działki posiadają pełne uzbrojenie w sieci infrastruktury technicznej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

listopad
14280
Szczechy Wielkie
Gmina: Pisz
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 77,2 m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 46,2m2 położonej w miejscowości Szczechy Wielkie, gminie Pisz, powiecie piskim województwo warmińsko-mazurskie. Powierzchnia działki gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,900 ha. Przeznaczenie działki według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego części wsi Szczechy Wielkie – teren usług z preferencją dla usług publicznych i z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej, teren stacji transformatorowej i teren publicznej drogi dojazdowe. Budynek eksploatacyjny parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, wolnostojący został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt nieregularny, zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie . Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wod-kan oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości korzystny drogą krajową nr 63. Miejscowość znajduje się w odległości około 6 km od miejscowości gminnej Orzysz.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

64 000,00 zł grudzień
14271
Suwałki
Gmina: Suwałki
Powiat: m. Suwałki
Województwo: podlaskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 11421/3 obszaru 7096 m2, wraz z posadowionymi, stanowiącymi odrębną nieruchomość: budynkiem biurowym nr adresowy 25C, o pow. użytkowej 385,50 m2, budynkiem biurowym nr adresowy 25D o pow. użytkowej 620,05 m2 wolnostojące, niepodpiwniczone, parterowe, wykonane w technologii drewnianej , budynku garażowego murowanego, parterowego, 7-stanowiskowego o pow. użytkowej 119,70 m2 , budynku gospodarczego murowanego o pow. użytkowej 98,10 m2, budynku warsztatowego dwukondygnacyjnego , murowanego o pow. użytkowej 358,59 m2 , położonej w miejscowości Suwałki ul. Kościuszki 25, gminie Suwałki, powiecie m. Suwałki, województwie podlaskim. Odległość do centrum wynosi około 500 m. Wzdłuż ulicy Kościuszki znajduje się zwarta zabudowa mieszkalno-usługowa. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od węzła komunikacyjnego drogi powiatowej E663, E665, i krajowej 8, uzbrojona w sieć elektroenergetyczną, wod-kan i ciepłowniczą , płaska, częściowo ogrodzona. Dla działki będzie ustanowiona odpłatna służebność gruntowa przechodu i przejazdu na czas określony istniejącym ciągiem pieszo-jezdnym przez działkę nr 11421/4. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Suwałk ograniczonym ulicami T. Kościuszki, A. Mickiewicza oraz rzeką Czarną Hańczą w Suwałkach działka nr 11421/3 położona jest na obszarze oznaczonym symbolami: - 12 ZP, KD – obszar przestrzeni publicznej, o szerokości w liniach rozgraniczających 25,0 – 90,0 oraz 30 Ea – teren urządzeń elektroenergetycznych (o łącznej powierzchni 4350 m2), - 9KD – teren pod pas drogi publicznej, o szerokości w liniach rozgraniczających 12 – 18 m (powierzchnia 475 m2), - 27 MN,U – obszar zwartej zabudowy śródmiejskiej mieszkalno-usługowej (powierzchnia 2271 m2).

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

220 000,00 zł wrzesień
14259
Swarożyn - lokal mieszkalny
Gmina: Tczew
Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 69,90 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 210/2 obszaru 751 m2, położonej w miejscowości Swarożyn, gminie Tczew, powiecie tczewskim. Do lokalu mieszkalnego przynależą usytuowane w tymże budynku dwa pomieszczenia piwniczne o łącznej powierzchni użytkowej 18,30 m2 oraz trzy pomieszczenia gospodarcze usytuowane w budynku gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 13,14 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,3953 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się trzech pokoi, korytarza, łazienki z wc, kuchni. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, telefoniczna. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ulicy Kolejowej poprzez działkę 210/1. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej 22. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu komunikacji zbiorowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

71 000,00 zł grudzień
14247
Szymankowo - lokale użytkowe
Gmina: Lichnowy
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest: • lokal użytkowy nr 2 o powierzchni użytkowej 43,65 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego, do którego przynależą usytuowane w tymże budynku dwa pomieszczenia piwniczne o łącznej powierzchni użytkowej 7,55 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,31964 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego ewidencyjnie, jako działka numer 75/1, obszaru 1025m2, położona w miejscowości Szymankowo oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z trzech pomieszczeń użytkowych, wiatrołapu, wc. Instalacja znajdująca się w lokalu to instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja telefoniczna. • lokal użytkowy nr 3 o powierzchni użytkowej 43,65 m2 usytuowany na poddaszu budynku mieszkalno-użytkowego, do którego przynależą usytuowane w tymże budynku pomieszczenie strychowe o powierzchni użytkowej 1,41 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,40061 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego ewidencyjnie, jako działka numer 75/1, obszaru 1025m2, położona w miejscowości Szymankowo oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń użytkowych, korytarza oraz klatki schodowej. Instalacja znajdująca się w lokalu to instalacja telefoniczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację PKS, PKP. W pobliżu nieruchomości znajdują się: działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz wielorodzinne.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

105 000,00 zł grudzień
14239
Szymankowo
Gmina: Lichnowy
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,2728 ha, położona w miejscowości Szymankowo, gminie Lichnowy, powiecie malborskim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Lichnowy (który utracił ważność 01.01.2003 roku) teren określony był jako „tereny wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej”. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość leży w granicach terenów pod nazwą: „obszary docelowo zabudowane i zainwestowane, w tym: nowe większe tereny inwestycyjne o wiodącej funkcji mieszkaniowej”. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej, wodociągowo-kanalizacyjnej. Dojazd do nieruchomości możliwy będzie po ustanowieniu prawa służebności gruntowej – przejścia i przejazdu przez działkę sąsiednią. Głównej poprzez działkę 103/4 stanowiącą drogę. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi gminnej łączącej ja z drogą krajową Nr oraz położona jest przy trasie linii kolejowej Tczew-Malbork.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

70 000,00 zł grudzień
14214
Popów ul. W.S. Reymonta 119
Gmina: Popów
Powiat: kłobucki
Województwo: śląskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem niemieszkalnym o powierzchni użytkowej 155m2, położona jest w miejscowości Popów, gminie Popów, powiecie kłobuckim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,0510 ha. Przedmiotowy obszar nie podlega ustaleniom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania nieruchomość położona jest w strefie mieszkalnictwa. Dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej. Rodzaj zabudowy: wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła i pustaki. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz budynki gospodarcze. W sąsiedztwie położone są także obiekty handlowe oraz działki niezabudowane. Działka posiada kształt nieregularny zbliżony do trapeza. w kształcie prostokąta. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej (elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna). Wjazd i wyjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Reymonta. Nieruchomość jest ogrodzona Sprzedaż nieruchomości nastąpi z najmem zwrotnym gdzie Poczta Polska S.A. zostanie najemcą pomieszczeń w budynku o powierzchni użytkowej 47,72m2.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

178 000,00 zł wrzesień
14209
Sosnowiec ul. Kilińskiego 30 - garaż
Gmina: Sosnowiec
Powiat: sosnowiecki
Województwo: śląskie

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do garażu nr 1 o powierzchni użytkowej 15,80m2 usytuowany w części podziemnej budynku mieszkalnego. Właścicielem garażu jest Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Garaż wyposażony jest w instalację elektryczną i wentylacji mechanicznej. Wjazd do garażu drogą utwardzona trylinką. Dla garażu nie jest prowadzona księga wieczysta. Budynek w którym znajduje się garaż położony jest na obrzeżach centrum miast Sosnowca. Otoczenie budynku stanowi zabudowa obiektów mieszkalnych wielorodzinnych. Dzielnica położona jest przy głównej drodze dojazdowej prowadzącej z drogi krajowej S1 relacji Katowice-Warszawa do centrum miasta. W pobliżu obiekty handlowe, bank, szkoły, ośrodek zdrowia, dworzec PKP.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

22 000,00 zł wrzesień
14202
Izbicko, ul. Gogolińska 6
Gmina: Izbicko
Powiat: strzelecki
Województwo: opolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 2 o powierzchni użytkowej 74,23m2 usytuowany na parterze budynku biurowego posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 986 obszaru 0,1243 ha. Lokal położony jest w miejscowości Izbicko, gmina Izbicko, powiat strzelecki. Do lokalu użytkowego przynależą pomieszczenia piwniczne w budynku biurowym o pow. użytkowej 3,63m2 oraz pomieszczenie garażowe i gospodarcze w budynku niemieszkalnym o pow. użytkowej 15,78m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 5625/10000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z 11 pomieszczeń: przedsionek, pomieszczenie użytkowe x 2, magazyn x 2, holl, pomieszczenie socjalne, korytarz, umywalnia, wc, prysznic. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, telefoniczną, cieplną.. Dla lokalu nie jest prowadzona księga wieczysta. Budynek w którym zlokalizowany jest lokal użytkowy położony jest w strefie centralnej wsi Izbicko. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna i grunty orne. Sprzedaż lokalu użytkowego nastąpi z najmem zwrotnym gdzie Poczta Polska S.A. zostanie najemcą pomieszczeń w budynku biurowym o powierzchni użytkowej 36,08m2.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

107 000,00 zł wrzesień
14193
Katowice, ul. Pocztowa 9
Gmina: m. Katowice
Powiat: m. Katowice
Województwo: śląskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami: biurowym o powierzchni użytkowej 5944,95m2 i niemieszkalnym o powierzchni użytkowej 59,69m2, położona jest w mieście Katowice ul. Pocztowa 9. Powierzchnia działki gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,2309 ha. Dla terenu na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się na obszarze centralnego ośrodka usługowego. Śródmieście – obszar przestrzeni publicznych głównych. Nieruchomość znajduje się w gminnej ewidencji zabytków prowadzonej przez Biuro Konserwatora Zabytków Urzędu Miasta Katowice. Pięciokondygnacyjny podpiwniczony budynek biurowy z poddaszem użytkowym pochodzi z przełomu XIX i XX wieku, murowany z cegły ceramicznej. Budynek niemieszkalny to budynek murowany, jednokondygnacyjny. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Katowic, w odległości 150 m od rynku. Od północy działka graniczy z nieruchomością zabudowana obiektami Urzędu Miejskiego, od zachodu z terenem użytkowanym jako parking, od południa do nieruchomości przylega ulica Dworcowa, od strony wschodniej-frontowej biegnie ulica Pocztowa, wzdłuż której dominuje zabudowa zwarta – budynki 4 i 5 kondygnacyjne wykorzystywane jako pomieszczenia biurowe, m. In. Urzędu Miejskiego i Prokuratury z usługami i handlem w parterze. Działka posiada kształt pięcioboku i położona jest przy zbiegu ulic Pocztowej i Dworcowej. Teren działki jest zabudowany w 80% . Pozostała część niezabudowana stanowi podwórze na zapleczu nieruchomości wykorzystywane w części jako parking dla kilku samochodów osobowych. W przyległych ulicach dostępne jest uzbrojenie: gazowe, wodne, kanalizacyjne, teletechniczne oraz co. Obiekty wyposażone w instalacje: energetyczną, wodną, kanalizacyjną, gazową i teletehniczną. System centralnego ogrzewania – własna kotłownia olejowo –gazowa Sprzedaż nieruchomości nastąpi z najmem zwrotnym gdzie Poczta Polska S.A. zostanie najemcą pomieszczeń w budynku o powierzchni użytkowej 251m2.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

październik
14114
Sucha Rzeczka
Gmina: Płaska
Powiat: augustowski
Województwo: podlaskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 128,59 m2, oraz budynkiem gospodarczym, położona jest w miejscowości Sucha Rzeczka, gminie Płaska, powiecie augustowskim, województwie podlaskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,2300 ha. Sucha Rzeczka jest miejscowością turystyczną położoną nad Jeziorem Serwy. Odległość do Augustowa wynosi ok. 17 km. We wsi znajdują się zajazdy, hotele, agroturystyka. Budynek znajduje się przy lokalnej szosie przechodzącej przez wieś, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Serwy. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Płaska działka nr 19 położona jest w obszarze 4U – tereny istniejącej poczty częściowo położony w strefie ochronnej jeziora Serwy do adaptacji z możliwością remontu i modernizacji łącznie ze zmianą funkcji na turystyczną, bez prawa rozbudowy w stronę jeziora.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

262 000,00 zł listopad
14086
Nowa Wieś
Gmina: Purda
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem biurowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 107,71 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 25,77 m2 , położona jest w miejscowości Nowa Wieś, gminie Purda, powiecie olsztyńskim województwo warmińsko-mazurskie. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,1700 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość znajduje się na terenie osadniczym o wiodącej funkcji mieszkaniowej. Budynek biurowo-mieszkalny parterowy z częściowym poddaszem użytkowym, wolnostojący , wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej przed 1939 r. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt prostokąta o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie . Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wod-kan bezodpływowa, oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości możliwy jest drogą gminną asfaltową. Miejscowość znajduje się w odległości około 2 km od drogi powiatowej nr 598 w pobliżu jeziora Kosno. Odległość do gminy Purda około 10 km, do miasta powiatowego Olsztyn ok. 18 km . We wsi znajduje się sklep ogólnospożywczy oraz przystanek PKS .

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

257 000,00 zł grudzień
14082
Kraków, os. Mistrzejowice 9
Gmina: m. Kraków
Powiat: m. Kraków
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy powierzchni użytkowej 274,37 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, posadowionym na działce, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 309/12 obszaru 0,3636 ha położonego na os. Mistrzejowice 9 w Krakowie, dzielnica Nowa Huta. Wraz z tym lokalem związany jest udział wynoszący 841/10000 części we współużytkowaniu wieczystym działki nr 309/1 wraz z takim samym udziałem w częściach wspólnych budynku oraz innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli wydzielonych lokali. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, wentylacyjną. Dostęp do lokalu możliwy jest z poziomu gruntu. Lokal składa się z następujących pomieszczeń; hol klienta, sala operacyjna, wiatrołap, pokój naczelnika, rozdzielnia, szatnia, dwa korytarze, dwa pomieszczenia wc, dwa magazyny, pokój socjalny, kasa, schowek kasowy, pokój doręczycieli. Łącznię 16 pomieszczeń. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią zabudowy mieszkaniowe wielorodzinne wysokie oraz usługowe. Rejon w którym znajduję się przedmiotowy lokal jest dobrze usytuowany pod względem dostępu do placówek handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej, szkół i przedszkoli. W niedalekiej odległości jest całodobowa apteka, market Polo-Market oraz szpital Rydygier.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

977 000,00 zł grudzień
14073
Czerwonka
Gmina: Biskupiec
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-użytkowym o powierzchni użytkowej 297,12 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 36,28m2, położona w miejscowości Czerwonka, gminie Biskupiec, powiecie olsztyńskim, województwie warmińsko-mazurskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,0719 ha. Brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Biskupiec przedmiotowa działka nr 63/3 znajduje się na terenie określonym jako kolej PKP tereny zamknięte. Budynek mieszkalno-użytkowy jest 2 kondygnacyjny z poddaszem częściowo użytkowym, częściowo podpiwniczony, 3-wejścia (dwa do części usługowego i jedno wspólne prowadzące do klatki schodowej), wybudowany w 1901r. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki wielorodzinne, lokale usługowe (sklep usytuowany w budynku PKP) oraz budynek użyteczności publicznej – stacja PKP.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

262 000,00 zł grudzień
14064
Tajęcina
Gmina: Trzebowniska
Powiat: rzeszowski
Województwo: podkarpackie

Szukasz dogodnego miejsca pod magazyn lub fabrykę? Chcesz wysyłać produkty na całą Polskę i świat i zależy Ci na dobrym połączeniu drogowym i lotniczym? Poczta Polska SA oferuje atrakcyjne działki położone w rejonie strefy ekonomicznej EURO – PARK Mielec, Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego „Aeropolis” i portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Ponad 4,5 hektara czeka na nowego właściciela i nową inwestycję. Dostęp do mediów takich jak: energia elektryczna, wodociągi, kanalizacja, a także dogodne drogi dojazdowe, czytelnie ukształtowany obszar funkcjonalny oraz uchwalony plan miejscowy zagospodarowania przestrzennego pozwolą na natychmiastowe rozpoczęcie inwestycji! Nie zwlekaj rozpocznij inwestycję i dołącz do ponad 100 firm, które z powodzeniem rozwijają się w strefie ekonomicznej EURO – PARK Mielec.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

4 500 000,00 zł
14058
Swarożyn - lokal użytkowy
Gmina: Tczew
Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 56,57 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 210/2 obszaru 751 m2, położonej w miejscowości Swarożyn, gminie Tczew, powiecie tczewskim. Do lokalu użytkowego przynależą trzy pomieszczenia gospodarcze usytuowane w budynku gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 19,39 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,2963 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się trzech pomieszczeń użytkowych, korytarza, wc. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, telefoniczna. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ulicy Kolejowej poprzez działkę 210/1. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej 22. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu komunikacji zbiorowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

40 000,00 zł grudzień
14048
Swarożyn - działka niezabudowana
Gmina: Tczew
Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni 0,2682 ha, położona w miejscowości Swarożyn, gminie Tczew, powiecie tczewskim. Dla nieruchomości brak miejscowego planu. W obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Tczew działka położona jest na terenach przewidzianych pod zabudowę usługowo-mieszkaniową z preferencją dla zabudowy mieszkaniowej, istniejąca lokalizacja obiektu użyteczności publicznej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa wiejska, grunty rolne oraz tereny kolejowe. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie ternu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Działka nie jest ogrodzona Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci wodociągowej, energetycznej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ulicy Kolejowej poprzez działkę 210/1. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej 22. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu komunikacji zbiorowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

87 000,00 zł grudzień
14035
Inowrocław
Gmina: Inowroclaw
Powiat: inowroclawski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny powierzchni użytkowej 36,79 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym położonym przy ulicy Poznańskiej 368 w miejscowości Inowrocław. Budynek mieszkalny posadowiony jest na gruncie oznaczonym w ewidencji gruntów jako działka 5/2 o powierzchni 0,1128 ha., położony jest w miejscowości Inowrocław przy ulicy Poznańskiej 368 gminie Inowrocław, powiecie inowrocławskim., wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 3679/26362 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz toalety. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacji elektryczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, komunikację kolejową), PKS. W pobliżu nieruchomości znajduje się zabudowa biurowa, przemysłowa i magazynowa.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

45 000,00 zł grudzień
14027
Gościszewo
Gmina: Sztum
Powiat: sztumski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy powierzchni użytkowej 39,89 m2 , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 148/1 obszaru 1300 m2, położonego jest w miejscowości Gościszewo, gminie Sztum, powiecie sztumskim. Do lokalu użytkowego przynależą pomieszczenia gospodarcze usytuowane w budynku gospodarczym o łącznej powierzchni 29,24 m2 wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,4245 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z trzech pomieszczeń użytkowych korytarza i toalety. Instalacje znajdujące się w lokalu to, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacji elektryczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację PKS. W pobliżu nieruchomości znajdują się sklep szkoła podstawowa, jednostka straży pożarnej, mały lokalny browar.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

26 000,00 zł grudzień
14023
Pobłocie
Gmina: Główczyce
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,3200 ha, położona jest w miejscowości Pobłocie, gminie Główczyce, powiecie słupskim. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Główczyce nieruchomość znajduje się na terenach rolnych położonych w niewydzielonych częściach rejonie koncentracji zabudowy i zagospodarowania. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowo usługowa. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy drogą asfaltową . Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi powiatowej Nr 213 W pobliżu znajduje zabudowa zagrodowa i tereny rolne.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

20 000,00 zł22.10.2014
13999
Wyczechy
Gmina: Czarne
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami: handlowo-usługowym o powierzchni użytkowej 91,74 m2 oraz innym niemieszkalnym o powierzchni użytkowej 37,60 m2, położona w miejscowości Wyczechy, gminie Czarne, powiecie człuchowskim. Dla przedmiotowej działki brak jest aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Termin ważności miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Czarne upłynął z dniem 31.12.2003r. Wykazana działka w opracowanym „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Czarne”, uchwalonego uchwałą Nr XLVII/297/10 Rady Miejskiej w Czarnem z dnia 27 października 2010 roku została oznaczona jako obszary zabudowy w zwartych zespołach wiejskich. Budynki są budynkami parterowymi z poddaszem częściowo użytkowym, zostały wybudowany około 1935 roku. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna oraz działki niezabudowane. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie ternu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźb. Nieruchomość posiada dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz telefonicznej. Nieruchomość położona jest przy drodze wojewódzkiej Nr 201 około 26 km od miasta Szczecinek oraz około 27 km od miasta Człuchów.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

156 000,00 zł listopad
13984
Rakowiec
Gmina: Kwidzyn
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy powierzchni użytkowej 66,92 m2 , usytuowany na parterze budynku użytkowo-mieszkalnego posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 294 obszaru 0,1700 ha, położonego jest w miejscowości Rakowiec ul. Kwidzyńska 21, gminie Kwidzyn, powiecie kwidzyńskim, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,4433 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z sześciu pomieszczeń gospodarczych oraz dwóch pomieszczeń strychowych. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacji elektryczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, komunikację kolejową), PKS. W pobliżu nieruchomości znajduje się zabudowa jednorodzinna.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

58 000,00 zł grudzień
13955
Dębowa Góra
Gmina: Skierniewice
Powiat: skierniewicki
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży lokal użytkowy (niemieszkalny) o powierzchni użytkowej 79,30 m² wraz z ułamkowym udziałem 10/55 części, w części budynku i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali oraz takim samym udziałem w prawie wieczystego użytkowania działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 99/11 w obrębie 5 Dębowa Góra, o pow. 0,1725 ha, zlokalizowany w miejscowości Dębowa Góra 43 A , gmina Skierniewice, powiat skierniewicki, województwo łódzkie. Lokal usytuowany jest na parterze dwukondygnacyjnego budynku, wykonanego w technologii tradycyjnej – murowanej. Lokal wyposażony jest w instalację wodno-kanalizacyjną, instalacji elektryczną oraz telefoniczną. W bliskim sąsiedztwie znajdują się skrzyżowania drogi powiatowej Skierniewice – Głuchów i drogi gminnej Dębowa Góra – Dąbrowice. W sąsiedztwie znajdują się zabudowania mieszkaniowe i usługowo – handlowe. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Przed budynkiem parking, wyłożony kostką brukową. Uwaga: część pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 30,65 m² oddana jest w najem, generując stały przychód.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

125 000,00 zł wrzesień
13942
Chełm, ul. I Armii Wojska Polskiego 41 B
Gmina: Maisto Chełm
Powiat: Chełm
Województwo: lubelskie

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 229,05 m2, usytuowanego na I piętrze (ostatniej kondygnacji) budynku usługowo – handlowego, posadowionego na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 357/42 obszaru 5779 m2, położonej w miejscowości Chełm, w województwie lubelskim. Lokal podzielony jest funkcjonalnie na dwie części (część I składa się z 7 pomieszczeń i korytarza, część II składa się z 6 pomieszczeń i korytarza). Obie części posiadają oddzielne pomieszczenia sanitarne. Do lokalu (poszczególnych jego części) prowadzą dwa wejścia od strony ulicy I Armii Wojska Polskiego. Dostępność z antresoli skomunikowanej zewnętrznymi schodami. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna (ciepła woda użytkowa uzyskiwana za pomocą przepływowych ogrzewaczy elektrycznych), instalacja gazowa, instalacja teletechniczna, instalacja centralnego ogrzewania. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską: przystanek MPK położony w odległości ok. 150 m, przystanek PKS w odległości ok. 200 oraz stacja PKP w odległości ok. 500 m od nieruchomości. W pobliżu nieruchomości znajdują się: Sąd Rejonowy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Urząd Pocztowy, Inspektorat ZUS oraz liczne obiekty handlowe.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

467 000,00 zł30.09.2014
13903
Lipnica
Gmina: Lipnica
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,0418 ha położonej w miejscowości Lipnica, gmina Lipnica, powiecie bytowskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Lipnica nieruchomość znajduje się na terenach budowlanych. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią: od wschodu i zachodu droga asfaltowa (ul. Słomińskiego i ul. Strażacka), od północy i południa działki zabudowane budynkami mieszkalnymi, usługowymi i gospodarczymi. Działka posiada kształt prostokąta, częściowo ogrodzona, uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie. Działka porośnięta roślinnością trawiastą, płaska z niewielkim przewyższeniem wzdłuż południowej granicy działki. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Dojazd możliwy jest od ulicy ul. Słomińskiego i ul. Strażackiej. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi powiatowej 212( Chojnice-Bytów). Skomunikowanie z większymi ośrodkami miejskimi zapewnia transport autobusowy PKS. Teren wokół nieruchomości jest atrakcyjny ze względu na występujące w pobliżu trzy jeziora: j. Głęboczek i j. Lipinek i największe j. Kiedrowickie. W pobliżu nieruchomości znajduje się posterunek Policji, Straży Pożarnej oraz Urząd Gminy.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

8 000,00 zł wrzesień
13890
Gdańsk, ul. Wydmy 4
Gmina: Gdańsk
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami: domu wypoczynkowego o powierzchni użytkowej 1506,77 m2, gospodarczym o powierzchni użytkowej 181,65 m2, gospodarczo-użytkowym o powierzchni użytkowej 235,36 m2, kotłowni o powierzchni użytkowej 67,70 m2 i kawiarni o powierzchni użytkowej 273,02 m2. Działka gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,8761 ha, położona w Gdańsku, gmina Gdańsk, powiecie gdańskim. Działka przeznaczona w planie miejscowym pod zabudowę usługową z zielenią towarzyszącą  na co najmniej 70% powierzchni działki  tereny zieleni urządzonej takiej jak: parki, ogrody, zieleń towarzysząca obiektom budowlanym, zieleńce, arboreta, alpinaria, grodziska, kurhany, zabytkowe fortyfikacje. Dopuszczalne funkcje to: usługi: gastronomii, handlu o powierzchni sprzedaży do 400m2, oświaty i szkolnictwa, ochrony zdrowia i pomocy społecznej, administracji, kultury, sportu i rekreacji, obsługi ruchu turystycznego; budynki zamieszkania zbiorowego; mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą; parkingi i garaże w obiektach usługowych. Wszystkie budynki wybudowano w latach 60-tych ubiegłego stulecia w technologii tradycyjnej murowanej. Działka posiada kształt wielokąta, na działce znajdują się zakrzaczenia oraz rosną pojedyncze drzewa, ukształtowanie terenu płaskie, teren nieruchomości oświetlony, ogrodzony siatką stalową, częściowo utwardzony. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – lokalnej o nawierzchni utwardzonej. Bardzo dobrą dostępność komunikacyjną nieruchomości zapewnia bliskość szlaków komunikacyjnych - krajowej drogi S7. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską – pętla tramwajowa linii nr 8 w bezpośrednim sąsiedztwie. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi teren plaży miejskiej Stogi, parkingu, pętli tramwajowej oraz innych ośrodków wypoczynkowych. Teren wokół stanowi las nadmorski z pasmem wydm, znajdują się w nim dwa jeziora: Pusty Staw i Jezioro Bursztynowe. Nieruchomość znajduje się 200 m od plaży nad Zatoką Gdańską.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

1 100 000,00 zł wrzesień
13649
Elbląg
Gmina: Elbląg
Powiat: m. Elbląg
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania działek gruntu , oznaczonych w ewidencji gruntów jako działka niezabudowana nr 40/4, obszaru 4866 m2, oraz działka zabudowana nr 40/6 , obszaru 8510 m2, wraz posadowionym na niej, stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem portierni, stacji paliw i budynkiem hydroforni o łącznej powierzchni użytkowej 57,80 m2 położonej w miejscowości Elbląg przy ul. Skrzydlatej 13C, gmina Elbląg, pow. m. Elbląg , woj. warmińsko-mazurskie , oznaczone w RG jako użytek B ( budowlane ), z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Teren jest uzbrojony w sieć elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacyjną i c.o. Działki nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, nieruchomość znajduje się na terenie kompleksów oznaczonym jako Z1-ZPULI - usługowo-produkcyjno-handlowych oraz terenie lotniska wielofunkcyjnego. Nieruchomość znajduje się na południowych peryferiach miasta. Odległość do centrum wynosi ok. 2 km. , w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 22. Dojazd do działki prowadzi ulicą Skrzydlatą.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

659 000,00 zł grudzień
12815
Gnojno
Gmina: Gnojno
Powiat: Busko-Zdrój
Województwo: świętokrzyskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem administracyjnym o powierzchni użytkowej 181,50 m2 oraz gospodarczym o powierzchni użytkowej 24,90 m2, położona w miejscowości Gnojno, gminie Gnojno, powiecie Buskim, województwie świętokrzyskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,1899 ha. Dla nieruchomości brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z istniejącym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Gnojno uchwalonego Uchwałą Nr XXI/110/05 Rady Gminy z dnia 30 marca 2005 r. działka nr: 724/2 położona się na: terenach usług oraz terenach dolin rzecznych współtworzących podstawę systemu ekologicznego. Jednokondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, wolnostojący budynek administracyjny został wybudowany w technologii tradycyjnej oddany do użytku w 1900 roku. Budynek gospodarczy to budynek parterowy niepodpiwniczony, murowany, w zabudowie wolnostojącej, wykonany w technologii tradycyjnej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w najbliższej okolicy znajdują się również drobne punkty handlowo – usługowe. Działka posiada kształt regularny zbliżony do prostokąta. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie z własnej kotłowni olejowej. Dojazd do nieruchomości możliwy jest bezpośrednio z drogi wojewódzkiej Nr 76. Nieruchomość znajduje się w odległości jedynie 25 km od miejscowości uzdrowiskowej Busko Zdrój.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

192 000,00 zł listopad
12804
Drohiczyn
Gmina: Drohiczyn
Powiat: siemiatycki
Województwo: podlaskie

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem eksploatacyjnym, w dobrym stanie technicznym o pow. użytkowej 110,24 m2, z możliwością przekształcenia na cele mieszkalne, wraz z prawem wieczystego użytkowania działki gruntu o pow. 760 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum historycznego miasta Drohiczyn, pięknie położonego na Wysoczyźnie Drohiczyńskiej nad rzeką Bug. Ze względu na malownicze położenie miasteczka, jest ono znaną miejscowością turystyczną i letniskową. Miejscowość znajduje się przy drodze krajowej nr 62 (Siemiatycze – Strzelno). Odległość do Siemiatycz wynosi ok. 18 km. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy działki położone są na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i mieszkaniowo-usługowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

171 000,00 zł22.10.2014
12779
Wierzchucino
Gmina: Krokowa
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Nieruchomość położona około 3 km od Morza Bałtyckiego, w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego, w cichej, spokojnej, przepięknej okolicy. Dzięki nabyciu właśnie tej nieruchomości spełni się Twoje marzenie o posiadaniu nieruchomości w „raju”, który każdego lata przyciąga tysiące turystów z Polski i ze świata. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 28 obszaru 600 m2, wraz z posadowionym na niej, stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 106,86 m2 położonej w miejscowości Wierzchucino, przy ulicy Antoniego Abrahama 42 w gminie Krokowa. Gmina Krokowa jest gminą rolniczo-turystyczną. Obszar gminy charakteryzuje się zróżnicowanymi walorami środowiska przyrodniczego. Znajduje się tu 10 rezerwatów przyrody, 2 obszary chronionego krajobrazu i 57 pomników przyrody. Lasy zajmują w gminie 32 % powierzchni. Wierzchucino to wieś kaszubska, w której znajduje się wiele ciekawych miejsc, zabytków i rezerwatów przyrody, stoją dwa kościoły. Jest też stary młyn wodny na rzece Bychowska Struga, w którym teraz mieści się restauracja. Wędrując wiejskimi ścieżkami można trafić także do zabytkowego folwarku i byłego niemieckiego ośrodka przygotowań olimpijskich z lat 30 – tych minionego wieku. We wsi można też oglądać domy murowano-szachulcowe z początku XX wieku. Na uwagę zasługują także Wierzchucińskie Błota, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na jego terenie znajduje się rezerwat przyrody Długosz Królewski.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

202 000,00 zł listopad
12770
Henryków - lokal mieszkalny
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Pragniesz zamieszkać w ciekawej miejscowości? Skorzystaj z propozycji Poczty Polskiej S.A., która oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3  w miejscowości  Henryków, gminie Ziębice. Lokal o powierzchni użytkowej 48,84 m2  położony jest na poddaszu w budynku mieszkalnym. Lokal wyposażony jest w instalację c.o., elektryczną, wodociągową i kanalizację. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze w budynku gospodarczym. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 395 z której w odległości  niespełna 40 km jest zjazd na autostradę A4.Miejscowość oddalona jest o 54 kilometry od Wrocławia, 16 km od Strzelina i 8 km od Ziębic. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajduje się wiele obiektów niezbędnych do funkcjonowania tj. bank, ośrodek zdrowia, apteka oraz sklepy i punkty handlowe, restauracja.Wielką atrakcję miejscowości jest duży pocysterski zespół klasztorny, w którym działa oddział Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, Dom Opieki Społecznej, Katolickie Liceum Ogólnokształcące oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

44 000,00 zł09.10.2014
12645
Dobrzyków
Gmina:
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 182/1 obszaru 1.000 m², wraz z posadowionym na niej, budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 119,1m² stanowiącym odrębne prawo własności. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, c. o z kotłowni olejowej, kanalizację. Wodociąg gminny. Zgodnie z MPZG nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem do usług Mn/U. Skomunikowanie z większymi ośrodkami miejskimi jest zapewnione przez komunikację PKS oraz BUS. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy prowadzi księgę wieczystą Nr PL1G/00003623/0

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

250 000,00 zł grudzień
12631
Giżycko
Gmina: Giżycko
Powiat: giżycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego, niezabudowanej działki przeznaczonej pod inwestycję, o powierzchni   335 m² położonej w miejscowości Giżycko przy ul. Łąkowej 1, gmina Giżycko w odległości około 500 m od centrum miasta i drogi wojewódzkiej nr 59,  oraz 1 km od  jeziora Mamry i Kisajno, z bezpośrednim dostępem do drogi  o nawierzchni asfaltowej oraz  infrastruktury miejskiej : energia elektryczna , gaz , woda, kanalizacja.  Dojazd środkami komunikacji miejskiej. Działka nie ogrodzona. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Giżycko  przedmiotowa działka znajduje się na terenie 71U – tereny przeznaczone na cele zabudowy usług nieuciążliwych i handlu.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

18 000,00 zł
12530
Goryń
Gmina: Kisielice
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 2423m² , rodzaj użytku R położonej w miejscowości Goryń, gmina Kisielice. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na północnym skraju wsi  w pobliżu  jeziora Goryńskiego i Dłużek,  w odległości około 7 km od drogi wojewódzkiej nr 16 i gminy Kisielice. Miasto powiatowe Iława, położone jest w odległości  28 km. Działka z bezpośrednim dojazdem do nieruchomości drogą o nawierzchni żwirowej. Nie ogrodzona. Nieruchomość ma kształt regularny, o dość dużym skłonie w kierunku północnym. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kisielice,  przedmiotowa działka znajduje się na terenie T7 – tereny rolne.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

13 000,00 zł
12516
Garki
Gmina: Odolanów
Powiat: ostrowski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2.600 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym zlokalizowana w m. Garki w gminie Odolanów. Gmina i miasto Odolanów to kopalnie gazu zlokalizowane m.in. w Garkach, to stabilny rynek pracy, to atrakcyjne pod względem turystycznym i krajoznawczym miejsce. Na tym terenie funkcjonuje wiele przedsiębiorstw o międzynarodowej renomie. Głównym motorem napędzającym rozwój gminy jest oddział Polskiego Górnictwa i Gazownictwa. Gmina i Miasto Odolanów to istotny punkt na mapie turystycznej z uwagi na atrakcyjne położenie w Obszarze Specjalnej Ochrony NATURA 2000, Parku Krajobrazowym „Dolina Baryczy”, na Obszarach Chronionego Krajobrazu: Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska, Dąbrowy Krotoszyńskie, Baszków, Rochy.

43 000,00 zł wrzesień
12451
Sokolniki Las
Gmina: Ozorków
Powiat: zgierski
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu łącznego obszaru 1438 m², położonego w miejscowości Sokolniki Las, ul. Ozorkowska 14a, gminie Ozorków wraz posadowionymi na nim, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami i urządzeniami: usługowym o powierzchni użytkowej 65,79 m², letniskowym nr 1 o powierzchni użytkowej 40,15m², letniskowym nr 2 o powierzchni użytkowej 13,12 m², letniskowym nr 3 o powierzchni użytkowej 40,15 m², letniskowym nr 4 o powierzchni użytkowej 20,24 m². Budynek usługowy, parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym wybudowany został w latach 60 tych XX wieku, w technice tradycyjnej z cegły, natomiast parterowe domki letniskowe w technologii drewnianej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenach zabudowy usługowej. Działka o rzucie w planie w kształcie nieregularnym wpisanym w trapez prostokątny, o ukształtowaniu płaskim, w części porośnięta jest sosnami. Do nieruchomości doprowadzone są przyłącza elektryczne, wodociągowe i telefoniczne oraz posadowione są dwa szamba. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej – asfaltobetonowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz letniskowa. Miejscowość ulokowana jest na 600 ha obszarze leśnym, tworzącym niepowtarzalne warunki zdrowotne. Sieć dróg lokalnych, bliskie sąsiedztwo drogi krajowej nr 1 i węzła drogowego Słowik – autostrady A2 zapewnia doskonałe skomunikowanie miejscowości.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

177 000,00 zł wrzesień
12444
Chałupki ul. Powstańców Śląskich 26
Gmina: Krzyżanowice
Powiat: raciborski
Województwo: śląskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 278,96m2, położona jest w miejscowości Chałupki ul. Powstańców Śląskich 26, gminie Krzyżanowice, powiecie raciborskim . Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,0582 ha. Zgodnie z miejscowym planem przedmiotowa nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową, techniczną i rzemieślniczą. Działka znajduje się na terenie strefy „B” – pośredniej ochrony konserwatorskiej. Trzykondygnacyjny podpiwniczony budynek mieszkalny został wybudowany w technologii tradycyjnej oddany do użytku w 1905 r. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystanie materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa, jedno i wielorodzinna oraz magazynowo – usługowa. Działka posiada kształt zbliżony do regularnego prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ulicy Powstańców Śląskich prowadzącej z centrum miejscowości do dworca PKP. Nieruchomość położona jest w otoczeniu dworca PKP, gdzie aktualnie mieszczą się siedziby i przedstawicielstwa spółek kolejowych. Chałupki to przyjazna wieś przed którą rozciąga się szeroka perspektywa z racji swojego granicznego położenia.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

323 000,00 zł26.09.2014
12437
Lubicz Dolny
Gmina: Lubicz
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni 0,2161 ha, położona w miejscowości Lubicz Dolny przy ulicy Mostowej, gminie Lubicz, powiecie toruńskim. Działka przeznaczona w miejscowym planie, pod zieleń parkową. Sąsiedztwo nieruchomości stanową działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz punkty handlowo-usługowe. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie ternu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Działka nie jest ogrodzona Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci wodociągowej, energetycznej oraz kanalizacyjnej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ulicy Mostowej. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej Nr 10, drogi ekspresowej NR S10, drogi krajowej Nr 80 oraz droga wojewódzka Nr 552. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu miejskiej komunikacji zbiorowej. W pobliżu nieruchomości przepływa rzeka Drwęca.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

15 000,00 zł22.09.2014
12430
Lubicz Dolny - lokal użytkowy
Gmina: Lubicz
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 4 o powierzchni użytkowej 135,47 m2usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 157/2 obszaru 2177 m2, położonej w miejscowości Lubicz Dolny przy ulicy Mostowej 1, gminie Lubicz, powiecie toruńskim. Do lokalu użytkowego nr 4 przynależy usytuowane w budynku gospodarczym nr 2: pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 15,59 m, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,4076 części. w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu  oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z dziewięciu pomieszczeń użytkowych, wiatrołapu, łazienki z wc. Instalacja znajdująca się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja telefoniczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, PKS.  W pobliżu nieruchomości znajdują się: działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz punkty handlowo-usługowe.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

248 000,00 zł22.09.2014
12413
Lubicz Dolny - lokal mieszkalny
Gmina: Lubicz
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 40,09 m2usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 157/2 obszaru 2177 m2, położonej w miejscowości Lubicz Dolny przy ulicy Mostowej 1, gminie Lubicz, powiecie toruńskim. Do lokalu mieszkalnego nr 2 przynależy usytuowane w budynku gospodarczym nr 1: pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 12,73 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,1425 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju, łazienki z wc. Instalacja znajdująca się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, PKS. W pobliżu nieruchomości znajdują się: działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz punkty handlowo-usługowe.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

120 000,00 zł22.09.2014
12405
Rozgarty
Gmina:
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,1452 ha, położona w miejscowości Rozgarty, gminie Zławieś Wielka, powiecie toruńskim.  Działka przeznaczona jest w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, przeznaczenie dopuszczalne: usługi nieuciążliwe, tzn. takie, których uciążliwość zamykać się będzie w obrębie własnej działki. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Działka nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi. Na rzecz każdoczesnego właściciela bądź użytkownika wieczystego nieruchomości przysługuje ustanowiona na czas nieoznaczony, nieodpłatna służebność gruntowa drogi koniecznej, polegająca na prawie przejścia i przejazdu, przy czym zakres wykonywania tej służebności ograniczony jest do pasa gruntu           o szerokości 5 m z istniejącego zjazdu z drogi publicznej na działce nr 97/3.  Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 80.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

134 470,00 zł02.10.2014
12124
Gorlice
Gmina: Gorlice
Powiat: gorlicki
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy powierzchni użytkowej 119,31 m2, usytuowany na piętrze budynku usługowo-handlowego, posadowionym na działce, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 2936/2 obszaru 0,3822ha położonego w miejscowości Gorlice, gminie Gorlice, powiecie gorlickim. Wraz z tym lokalem związany jest udział wynoszący 11931/207229 części w prawie własności ww. działki oraz w częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną. Dostęp do lokalu możliwy jest z poziomu gruntu od strony zachodniej budynku za pośrednictwem balkonu. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal to budynek typu pawilon, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony murowany z elementów prefabrykowanych, w kształcie czworokąta z wewnętrznym podwórzem. Lokal składa się z: sali obsługi, pomieszczenia biurowego, magazynu, komunikacji, pomieszczenia socjalnego, przedsionka, pokoju biurowego, wc, sanitariatu, magazynku oraz dwóch kabin. Dojazd do nieruchomości możliwy jest od ul. Krakowskiej poprzeczną utwardzoną drogą gruntową. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 977 łączącej Tarnów z Gorlicami i Słowacją. Budynek z przedmiotowym lokalem znajduje się na terenie osiedla mieszkaniowego zbudowanego w latach siedemdziesiątych w odległości 700m od centrum miasta.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

112 000,00 zł wrzesień
12117
Ląd
Gmina: Lądek
Powiat: słupecki
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 900 m2 zabudowanej budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 89,93 m2 położonej w miejscowości Ląd, gminie Lądek powiecie słupeckim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Lądek przedmiotowa działka znajduje się na terenie oznaczonym jako obszar zabudowany do adaptacji. Parterowy, nie podpiwniczony budynek biurowy, w zabudowie zwartej został wybudowany w technologii tradycyjnej w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi świetlica wiejska. Nieruchomość położona w pobliżu zespołu dworsko – parkowego, niedaleko znajduje się zabytkowy zespół klasztorny, dawny klasztor cystersów. Działka posiada wydłużony kształt zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do infrastruktury technicznej: sieć elektryczna, sieć wodociągowa, linia telefoniczna. Nieruchomość położona jest w pobliżu głównej ulicy wiejskiej, przy utwardzonej zatoczce z przystankiem autobusowym. Regularne przewozy z Lądu do Lądka są realizowane przez PKS w Koninie SA. Przejazd z Lądku do Lądu trwa średnio ok. 2 minut. PKS w Koninie realizuje również przewozy bezpośrednio z Lądu do miasta powiatowego Słupca, przejazd trwa średnio 20 minut Miejscowość Ląd położona jest nad rzeką Wartą. Na terenie gminy istnieją dwie przeprawy promowe (przez Wartę) w sezonie żeglugowym. W miejscowości Lądek (siedziba gminy) znajduje się PPO (punkt poboru opłat) na autostradzie A2. Ląd jest siedzibą Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezjańskiego, leży na trasie szlaku cysterskiego. Co roku odbywa się tam Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej.

99 000,00 zł wrzesień
11989
Wielgus
Gmina: Kazimierza Wielka
Powiat: kazimierski
Województwo: świętokrzyskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem administracyjnym o powierzchni użytkowej 184,19 m2 oraz gospodarczym o powierzchni użytkowej 22,14 m2, położona w miejscowości Wielgus, gminie Kazimierza Wielka, powiecie Kazimierskim, województwie świętokrzyskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,0900 ha. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kazimierza Wielka zatwierdzonego uchwałą Nr XIX/135/2000 Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej z dnia 28 września 2000 roku działka nr 17 położona jest na terenie usług podstawowych istniejących. Budynek administracyjny to obiekt parterowy niepodpiwniczony, murowany, wykonany w technologii tradycyjnej. Budynek gospodarczy to budynek parterowy niepodpiwniczony, murowany, w zabudowie wolnostojącej, wykonany w technologii tradycyjnej z cegły. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi Wielgus, bezpośrednio przy skrzyżowaniu dróg powiatowych. Kształt działki foremny, zbliżony do prostokąta przylegający do dróg od strony wschodniej oraz południowej. Obszar działki ogrodzony, korzystnie zagospodarowany – budynki usytuowane w granicach działki, co pozwala na urządzenie wewnętrznego parkingu lub ogrodu. Teren płaski, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W sąsiedztwie przy drogach znajduje się zabudowa mieszkaniowa oraz zagrodowa; teren ogrodzony ogrodzeniem z siatki stalowej. Nieruchomość uzbrojona w sieć wodociągową, sieć kanalizacyjną z odprowadzeniem szamba, energię elektryczną w tym siłę, CO z własnej kotłowni. Nieruchomość znajduje się w odległości jedynie 5 km od miasta powiatowego Kazimierza Wielka, 40 km od Krakowa i 72 km od Kielc.

143 000,00 zł październik
11922
Niegowić
Gmina: Gdów
Powiat: wielicki
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana  budynkiem usługowym (byłego urzędu pocztowego) o powierzchni użytkowej 141,50 m2, położona w miejscowości  Niegowić,  gminie Gdów, powiecie wielickim. Powierzchnia działki  gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 300 m2 i oznaczona jest w ewidencji gruntów jako działka nr 294/5. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest w terenach usług łączności oznaczonych symbolem UŁ. Parterowy, wolnostojący budynek o konstrukcji drewnianej na podmurówce ceglanej, kryty dachówką ceramiczną. Wykonany w stylu dawnego wiejskiego dworku z zadaszoną werandą wspartą na drewnianych kolumnach. Przed budynkiem znajduje się utwardzony parking na 4 samochody. Działka posiada kształt regularnym zbliżonym do prostokąta, przylegająca do drogi asfaltowej o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej, sieć wodna z ujęcia lokalnego oraz kanalizację sanitarną (zbiornik bezodpływowy). Ujęcie wody oraz zbiornik fekalny (szambo) znajduje się na działce sąsiedniej nie będącej w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej . Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do nieruchomości możliwy jest przez drogę powiatową oraz drogi gminne po których kursują autobusy komunikacji państwowej jak i prywatnej (busy). Czas dojazdu samochodem do centrum Gdowa to 10 minut, zaś dojazd do centrum Krakowa to 40 minut W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, kościół, sklep, przystanek bus.  

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

188 000,00 zł wrzesień
11900
Łęg Probostwo
Gmina: Drobin
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S. A oferuje do sprzedaży nieruchomość zabudowaną w miejscowości Łęg Probostwo. Na działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 42 (pow.1700 m²) posadowione są budynki: eksploatacyjny nr 1 (pow. użytk. 101,50 m²), gospodarczy nr 2 z kotłownią olejową (pow. użytk. 56,00 m²), gospodarczy nr 3 (pow. użytk 120,00 m²), gospodarczy nr 4 (pow. użytk 132,00 m²). Znakomita lokalizacja na działalność handlowo – usługową. Dobry dojazd - droga powiatowa nr 167 oraz drogi gminne nr 18, 20, 25 są dodatkowym atutem.

198 784,00 zł wrzesień
11239
Rybotycze
Gmina: Fredropol
Powiat: przemyski
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym murowanym o powierzchni użytkowej 106,17 m2, położona w miejscowości Rybotycze gminie Fredropol, powiecie przemyskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 1.100 m2 i oznaczone w ewidencji gruntu jako działki nr 244/2 i 243/2. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Fredropol obszar przedmiotowej nieruchomość opisano jako tereny wskazane do zabudowy osiedleńczej. Do budynku podłączona jest instalacja elektryczna i wodociągowa ze studni za pomocą hydroforu. Na działce znajduje się szambo szczelne. Budynek ogrzewany jest piecami kaflowymi. Działka jest płaska, ogrodzona i ma kształt regularny. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi w obszarze zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

102 000,00 zł29.09.2014
11232
Jędrychowo - lokal użytkowy
Gmina: Kisielice
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy oznaczony nr 3 pow. 34,20 m², składający się z 5 pomieszczeń usytuowanych na parterze budynku mieszkalno - usługowego oraz jednego pomieszczenia przynależnego o powierzchni 13,60 m² usytuowanego w budynku gospodarczym wraz z udziałem 31/100 części nieruchomości wspólnej które to budynki posadowione są na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 62/2, obszaru 1010,00 m2 oraz części udziału w prawie użytkowania wieczystego gruntu i częściach wspólnych budynków położonych w miejscowości Jędrychowo nr 47, gm. Kisielice, powiecie iławskim, woj. warmińsko – mazurskim Przeznaczenie działki według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy – zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Budynek wyposażony jest w instalację energii elektrycznej, wodociągową, telefoniczną, wentylacyjną, piec c.o. Dojazd do nieruchomości korzystny drogą krajową. Miejscowość znajduje się w odległości około 15 km od miejscowości powiatowej Iława i około 7 km od miejscowości gminnej Kisielice.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

32 000,00 zł grudzień
11219
Brzoza
Gmina: Nowa Wieś Wielka
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,1815 ha, położona w miejscowości Brzoza, gminie Nowa Wieś Wielka, powiecie bydgoskim. Dla działki brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Nowa Wieś Wielka, uchwalonym uchwałą NR XLI/418/10 Rady Gminy Nowa Wieś Wielka z dnia 5 października 2010 roku działka została oznaczona jako tereny zainwestowane z przewagą funkcji mieszkalnictwo, mieszkalnictwo z usługami. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury technicznej: elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy z drogi krajowej nr 25.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

140 450,00 zł13.10.2014
10105
Bukowa Śląska
Gmina: Namysłów
Powiat: namysłowski
Województwo: opolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 50,70m2 usytuowany na parterze w części środkowej budynku handlowo-usługowego z niezależnym samodzielnym wejściem od ulicy, posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 200 obszaru 0,1600 ha. Lokal położony jest w miejscowości Bukowa Śląska, gmina Namysłów, powiat namysłowski. Lokal nie posiada pomieszczeń przynależnych. Z lokalem związany jest udział wynoszący 1885/10000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynku i urządzeń. W ramach udziału we współwłasności części wspólnych budynku właścicielowi lokalu przysługuje korzystanie w połowie z piwnicy o pow. użytkowej 15m2 położonej w tym budynku. Lokal składa się z sali operacyjnej, zaplecza biurowego, magazyny, łazienki z wc. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie elektryczne podłogowe. Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta KW nr OP1U/00059391/5 Budynek w którym zlokalizowany jest lokal niemieszkalny położony jest przy drodze głównej Namysłów- Kępno biegnącej przez wieś. W otoczeniu nieruchomości znajdują się posesje z zabudową zagrodową.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

47 000,00 zł30.09.2014
9860
Wołkowyja
Gmina: Solina
Powiat: leski
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem eksploatacyjno-mieszkalnym o powierzchni użytkowej 364 m2, położona w miejscowości Wołkowyja, gminie Solina powiecie leskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 2.002 m2. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Solina, zatwierdzonego uchwałą Rady Gminy Solina Nr XIV/267/2000 z dnia 12 grudnia 2000r., działki przedmiotowej nieruchomości położone są w terenach oznaczonych symbolami IV „obszary inst. zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności zabudowy (z usługami, rzemiosłem itp. dopuszczalnymi w danej strefie ochrony)”. Budynek wolnostojący, parterowym z użytkowym poddaszem ogrodzony jest elementami stalowymi na betonowej podmurówce. Przy budynku znajduje się parking wykonany z kostki betonowej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowy usługowe i tereny rekreacyjne. Nieruchomości graniczy od strony południowo - wschodniej z drogą wojewódzką nr 894 zaś od strony północno-zachodniej sąsiedztwo stanowią lasy, Jezioro Solińskie oraz inne działki. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci wodociągowej, elektroenergetycznej, kanalizacyjnej i c.o. z własnej kotłowni gazowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w środkowej części miejscowości przy ulicy Bieszczadzkiej 7 przy drodze krajowej nr 9. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 894, po której kursują autobusy komunikacji państwowej jak i prywatnej (busy).

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

444 000,00 zł23.10.2014
9676
Rawicz-Sarnowa ul. Kolejowa
Gmina: Rawicz
Powiat: rawicki
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 52,28 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 417/1 o powierzchni 539 m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Rawicz-Sarnowa przy ul. Kolejowej 50, w gminie Rawicz w powiecie rawickim. Do lokalu przynależą: usytuowane w budynku mieszkalnym: w piwnicy – pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 22,80 m² oraz usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 7,40 m², wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,347 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Lokal składa się z czterech pomieszczeń (wejście, poczekalnia, wc oraz sala operacyjna). Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal posiada przyłącze do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Dojazd do budynku odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej. Istnieje możliwość przekształcenia oferowanego do sprzedaży lokalu usługowego w lokal mieszkalny.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

64 000,00 zł sierpień
9564
Robakowo
Gmina: Kórnik
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami: biurowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 134,00 m2 oraz gospodarczym o powierzchni użytkowej 27,04 m2 położonej w miejscowości Robakowo przy ul. Kórnickiej 7, gminie Kórnik, powiecie poznańskim. Powierzchnia działki gruntu, na której posadowione są budynki to 2.400 m2. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kórnik przedmiotowa działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem MN, U i przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę usługową. Parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony budynek biurowo – mieszkalny, wolnostojący został wybudowany w technologii tradycyjnej na początku XX wieku. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, grunty użytkowane rolniczo, tereny leśne. Działka posiada kształt nieregularnego czworokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Budynek posiada przyłącza do sieci energetycznej, wodociągowej i gazowej. Ścieki odprowadzane do szamba. Teren działki jest ogrodzony płotem z siatki drucianej. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Kórnicką o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi ekspresowej S11 (za osłoną akustyczną). Robakowo jest miejscowością o charakterze podmiejskim, oddaloną od miasta Poznań o kilka kilometrów. Podmiejski charakter Robakowa powoduje, że miejscowość ta stanowi zaplecze mieszkalne miasta. Nieruchomość położona jest w odległości 16 km na południowy - wschód od centrum Poznania i 10 km od jego granicy. We wsi znajduje się gimnazjum, sklepy spożywcze, kościół, przystanki komunikacji podmiejskiej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

219 000,00 zł październik
9459
Bydgoszcz Al. Jana Pawła II
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: m. Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Doskonale położona nieruchomość inwestycyjna przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Bydgoszczy przy Al. Jana Pawła II.Nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 24 978 m2 wraz z budynkami: budynkiem biurowo-warsztatowym o powierzchni użytkowej 3631 m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 40 m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 311 m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 126 m2, budynkiem portierni o powierzchni użytkowej 42m2 oraz budynkiem stacji paliw o powierzchni użytkowej 29 m2   

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

wrzesień
8645
Olsztyn ul. Limanowskiego
Gmina: Olsztyn
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Oferowana nieruchomość położona jest na obrzeżu strefy śródmiejskiej miasta Olsztyn, bardzo dogodnie skomunikowanej z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami. Obszar, na którym znajduje się sprzedawana nieruchomość charakteryzuje się zabudową mieszkaniową. Jest to teren znajdujący się na terenie Zatorza - jednej z najstarszych dzielnic Olsztyna.Sprzedawany grunt jest w pełni uzbrojony w instalacje elektryczną wodociągową, kanalizacyjną, c.o. i telefoniczną i z powodzeniem może być przeznaczony na prowadzenie działalności usługowej, produkcyjnej, siedzibę firmy, magazynowej, parking, itp.  

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

890 000,00 zł
8483
Przeworsk
Gmina: Przeworsk
Powiat: przeworski
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana  budynkiem usługowym murowanym, wolnostojącym dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 399 m2, wraz z przebudowanym garażem oraz wiatą blaszaną nie związaną trwale z gruntem. Nieruchomość położona jest w miejscowości Przeworsk, ul. Lubomirskich 16, gminie Przeworsk, powiecie przeworskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi  790 m2 i oznaczona jest w ewidencji gruntów jako działka nr 443/2. Dodatkowo budynek wyposażony jest w dźwig towarowy i rampę załadunkowo-rozładunkową. Nad rampa zadaszenie z blachy trapezowej na konstrukcji stalowej. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe. Nieruchomość jest ogrodzona elementami stalowymi na betonowej podmurówce. Wewnątrz nieruchomości znajduje się plac manewrowy (parking) utwardzony kostką betonową.Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przedmiotowa nieruchomość leży w obszarze zabudowanym z przewagą zabudowy mieszkaniowej.Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa oraz stacja kolejowa. Nieruchomość przylega do pasa drogowego ulicy Lubomirskich. Nieruchomość  graniczy od strony  południowej, północnej i zachodniej z terenami należącymi do PKP od strony wschodniej z pasem drogowym  drogi powiatowej Przeworsk – Sieniawa.Działka posiada kształt regularny, zwarty, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej , kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej.Dojazd do nieruchomości jest bardzo dobry drogą wojewódzką nr 835 ulicami Tysiąclecia i Gorliczyńską. Ponadto przez miasto przebiega droga międzynarodowa E-40 (Calais – Lwów) wraz z drogą krajową nr 4 (Jędrzychowice – Korczowa).  Na terenie Przeworska znajduje się rejon inwestycyjny Podstrefy Nowa Dęba Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

477 000,00 zł
8134
Sędzisław - lokal mieszkalny nr 5
Gmina: Marciszów
Powiat: kamiennogórski
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,40 m² składający się z dwóch pokoi i kuchni. Lokal usytuowany na II piętrze, wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe. Gmina posiada drogowe i kolejowe połączenie z Jelenią Górą, Wałbrzychem i Wrocławiem. Stacje kolejowe zlokalizowane są w Marciszowie (siedziba gminy) i Sędzisławiu.   W odległości około 2 kilometrów od Sędzisławia przebiega droga krajowa nr 5, która w nieodległej Lubawce łączy Polskę z Czechami.    

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł09.10.2014
8131
Sędzisław - lokal mieszkalny nr 1
Gmina: Marciszów
Powiat: kamiennogórski
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,00 m² składający się z kuchni i pokoju. Lokal usytuowany jest na parterze. Gmina posiada drogowe i kolejowe połączenie z Jelenią Górą, Wałbrzychem i Wrocławiem. Stacje kolejowe zlokalizowane są w Marciszowie (siedziba gminy) i Sędzisławiu.  W odległości około 2 kilometrów od Sędzisławia przebiega droga krajowa nr 5, która w nieodległej Lubawce łączy Polskę z Czechami.  

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

23 000,00 zł09.10.2014
8018
Łódź ul. Rudzka
Gmina: M. Łódź
Powiat:
Województwo: łódzkie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży  nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Łódź ul. Rudzka, w skład której wchodzi prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 1176 m2. Na nieruchomości posadowiony jest budynek usługowy o  powierzchni użytkowej 92,0 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w obszarze obrzeżowym miasta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, ul. Rudzkiej. Dojazd do nieruchomości nieskomplikowany, przystanki komunikacji miejskiej  w bezpośrednim sąsiedztwie. Ponadto dobre skomunikowanie z nieruchomością, w odległości ok. 1,700 m droga krajowa nr 14 oraz około 3.000 m droga krajowa nr 1. W najbliższej okolicy znajduje się sieć sklepów, kościół, tereny rekreacyjne oraz duża ilość zieleni.   

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

165 000,00 zł grudzień
8011
Radom ul. Tybla
Gmina: M. Radom
Powiat:
Województwo: mazowieckie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu położonej w Radomiu przy ul. Tybla 8, położonej na obszarze zabytkowego zespołu urbanistyczno – architektonicznego miasta Radomia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta oraz przeznaczenie - umożliwiają różne formy inwestowania.  

7951
Sątoczno
Gmina: Korsze
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 45,92 m2 położony w miejscowości Sątoczno, w powiecie kętrzyńskim, w gminie Korsze przy ujściu rzeki Sajny do rzeki Guber. Sątoczno należy do najstarszych miejscowości w powiecie kętrzyńskim. Region Warmii i Mazur wyróżnia się w skali kraju różnorodnością i bogactwem środowiska przyrodniczego. Region dysponuje dobrze rozwiniętą siecią wód  powierzchniowych, na którą składają się liczne jeziora, oczka wodne, rzeki, kanały oraz część Zalewu Wiślanego. Wysokie walory  przyrodniczo- krajobrazowe umożliwiają rozwój różnych form rekreacji i lecznictwa uzdrowiskowego, przemysłu czystych technologii oraz rolnictwa wytwarzającego produkty najwyższej jakości. 

7942
Jegłownik
Gmina: Gronowo Elbląskie
Powiat: elbląski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Atrakcyjna nieruchomość na działalność usługową! Oferowana nieruchomość położona jest w centrum wsi Jegłownik, przy skrzyżowaniu ul. Malborskiej i ul. Szkolnej. Budynek usytuowany jest przy drodze krajowej nr 22, na trasie Sztum – Elbląg często uczęszczanej przez turystów, w odległości ok. 9 km. od Elbląga. Zgodnie z obowiązującym MPZP działka, na której położona jest nieruchomość przeznaczona jest pod działalność usługową. Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 69,84 m2 wraz z powierzchnia przynależną, usytuowany na parterze w budynku mieszkalno – usługowym posadowionym na działce nr 386 obszaru 1038m2 będącej w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A. do dnia 5 grudnia 2089r.

61 000,00 zł grudzień
7891
Trzebiechów
Gmina: Trzebiechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1.375 m2 położonej w miejscowości Trzebiechów przy ul. Leśnej, gminie Trzebiechów, powiecie zielonogórskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Trzebiechów przedmiotowa działka znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i siedliskowej, obiekt poczty oraz tereny niezabudowane. Po przeciwnej stronie ulicy Leśnej znajduje się obiekt gastronomiczny – Karczma pod Koziorożcami. Działka jest niezabudowana, nie ogrodzona i nie użytkowana, posiada regularny kształt czworokąta, teren płaski, korzystny do zabudowy. Nieruchomość położona jest na terenie uzbrojonym w sieć energetyczną i wodociągową. Dostęp do działki dobry, z głównej drogi o nawierzchni utwardzonej (ul. 3 Maja) poprzez gruntową ulicę Leśną. Z miastem powiatowym Zielona Góra oddalonym o ok. 36 km Trzebiechów jest połączony trasą S3 (droga ekspresowa do Sulechowa) oraz drogą wojewódzką 278 (z Sulechowa do Trzebiechowa), przejazd samochodem zajmuje ok. 30 minut. Alternatywną trasą są drogi powiatowe 279 do Sulechowa i dalej 278 do Trzebiechowa, przejazd samochodem zajmuje ok. 40 minut. Regularne przewozy z Trzebiechowa do większej miejscowości gminnej Sulechów (gmina miejsko – wiejska) są realizowane przez PKS Zielona Góra oraz ASTOR przewóz pasażerski, przejazd trwa średnio ok. 15 minut. Trzebiechów jest miejscowością o przeciętnym stopniu urbanizacji, co powoduje, że oferowana do sprzedaży nieruchomość jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość przyrody. Trzebiechów posiada doskonałe warunki dla rozwoju turystyki. Wielką atrakcję miejscowości stanowią zabytki architektury w tym m. in. park krajobrazowy istniejący od 1670 roku.

33 000,00 zł wrzesień
7724
Chełm ul. A. Mickiewicza
Gmina: Miasto Chełm
Powiat: chełmski
Województwo: lubelskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość budynkowa, tj. własność trzech jednokondygnacyjnych budynków: administracyjnego, garażowego oraz stacji obsługi pojazdów o łącznej powierzchni użytkowej 796,80 m2 oraz prawo użytkowania wieczystego gruntu, na którym budynki te zostały posadowione. Powierzchnia działki gruntu, na której wzniesiono ww. budynki, wynosi 0,1855 ha. Zgodnie z miejscowym planem przedmiotowa nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, usługi nieuciążliwe i przylega do terenu komunikacyjnego. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, budynki oddane do użytku w 1970 r., wykorzystane materiały do budowy: cegła, beton komórkowy. Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, miejskiej sieci ciepłowniczej. Obszar działki ogrodzony, korzystnie zagospodarowany – budynki usytuowane w granicach działki, co pozwala na urządzenie dużego wewnętrznego parkingu. Ukształtowanie terenu płaskie, bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ulicy Adama Mickiewicza. Nieruchomość położona w charakterystycznej lokalizacji - w pobliżu ścisłego centrum miasta Chełm, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, obiektów handlowych, administracyjnych (Urząd Miasta Chełm, Urząd Skarbowy w Chełmie) i bankowych.

grudzień
7201
Szwarcenowo
Gmina: Biskupiec
Powiat: nowomiejski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska S.A. oferuje sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej na terenie, którego krajobraz tworzą przede wszystkim lasy i jeziora. Jeżeli planujesz zmianę miejsca zamieszkania to ta oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 166/1 obszaru 2558 m2, położonej w miejscowości Szwarcenowo, gmina Biskupiec, powiat nowomiejski, województwo warmińsko-mazurskie, objętej księgą wieczystą KW Nr EL1N/00018101/9 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Iławie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim.Szwarcenowo – wieś położona w gminie Biskupiec, nad jeziorem Szwarcenowskim. Gmina Biskupiec jest gminą typowo wiejską o charakterze rolniczo - przemysłowym. Miejscowe rolnictwo nastawione jest na uprawę zbóż i roślin okopowych. Krajobraz gminy Biskupiec tworzą przede wszystkim lasy i jeziora. Lasy zajmują 6311 ha powierzchni gminy, w tym 5776 ha to lasy państwowe, 528 ha prywatne a 7 ha komunalne. W całości lasy stanowią 26 % powierzchni gminy. Jeziora: Głowińskie, Osetno, Trupel, Płociczno, Płociczenko, Wielkie Partęczyny oraz Łąkotek stanowią podstawową formę wypoczynku zarówno dla tutejszej społeczności jak i przybyłych turystów. Przez teren gminy przepływają rzeki: Gać, Osa, Młynówka i Struga Laki. Kolejnym atutem gminy Biskupiec są rezerwaty przyrody, pomniki przyrody, parki podworskie i krajobrazowe. Stan środowiska jest bardzo dobry o czym świadczy fakt, iż cały obszar gminy został włączony w granice „Zielonych Płuc Polskich”.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

34 690,00 zł październik
7176
Kielce ul. Krakowska 256
Gmina: Kielce
Powiat: m. Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 100,00m2 i gospodarczym o powierzchni użytkowej 24,00m2, położona w Kielcach, obręb 20, przy ul. Krakowskiej 256, gmina Kielce, powiat M.Kielce, woj. Świętokrzyskie. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,0725 ha. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kielce (Uchwała Rady Miejskiej w Kielcach Nr 580/2000 z dnia 26 października 2000r) działka położona jest na obszarze oznaczonym jako: Tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności o określonej wysokości z usługami podstawowymi istniejące/rozwojowe. Budynek administracyjny położony w południowej części działki to obiekt parterowy niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej o konstrukcji murowanej, strych nieużytkowy. Rodzaj zabudowy: wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła pełna ceramiczna na zaprawie cem-wap, przekazany do użytkowania w 1975 r. Budynek gospodarczy z 1980r. o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, ze stropodachem płaskim, wolnostojący, położony w północno-wschodniej granicy działki; wyposażenie budynku w instalacje – instalacja elektryczna. Kształt działki foremny, zbliżony do prostokąta o geometrii korzystnej do zagospodarowania; teren o niewielkim spadku w kierunku północnym. Teren w całości ogrodzony, uzbrojony w następujące media: wodociąg, kanalizację, energię elektryczną, telekomunikację, CO z kotłowni własnej usytuowanej w piwnicy na gaz sieciowy. Nieruchomość położona jest w peryferyjnej części miasta, około 5 km na południowy zachód od centrum Kielc, w kompleksie terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; dogodny, bezpośredni dojazd do nieruchomości odbywa się z ul.Kadena.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

211 000,00 zł23.10.2014
7133
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/6 o powierzchni 518 m2 z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł grudzień
7127
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/5 o powierzchni 528 m2 z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł grudzień
7121
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/4 o powierzchni 533 m2 z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł grudzień
7115
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/3 o powierzchni 538m2z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł grudzień
7107
Gostyń
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem: 50/2 o powierzchni 567m2z udziałem w wysokości 1/5 w działce nr 50/7 stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową, położonej w miejscowości Gostyń, gmina Świerzno. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w drugiej linii od ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze zabudowy letniskowej-rekreacyjnej oraz mieszkaniowej bądź produkcji rolnej nieuciążliwej. Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km). Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

13 000,00 zł grudzień
7037
Brójce
Gmina: Trzciel
Powiat: międzyrzecki
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 136,11 m2, położonej w miejscowości Brójce przy Placu Wiosny Ludów 26, gminie Trzciel, powiecie międzyrzeckim. Powierzchnia działki gruntu, na której posadowiony jest budynek wynosi 152 m2. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Trzciel przedmiotowa nieruchomość oznaczona jest symbolem MN, co oznacza „tereny zainwestowania o przewadze funkcji mieszkaniowej, zabudowa nie rozproszona”. Parterowy, częściowo podpiwniczony budynek biurowy w zabudowie zwartej został wybudowany w technologii tradycyjnej na początku XX wieku. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa usługowa. Działka posiada regularny kształt czworokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Budynek posiada przyłącza do sieci energetycznej, wodociągowej i telefonicznej, ścieki odprowadzane są do zbiornika bezodpływowego (szambo). Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Świerczewskiego o nawierzchni utwardzonej. We wsi znajdują się dwa hotele z restauracjami, bank, stacja benzynowa, ośrodek zdrowia, szkoła z halą sportową, liczne sklepy i mała gastronomia. Brojce leżą w granicach obszaru chronionego Dolina Leniwej Obry zgłoszonego w ramach programu Natura 2000. Warto wybrać się do rezerwatu "Czarna Droga" w pobliżu Brójec, by zobaczyć pierwotny las liściasty z dębami sięgającymi 27 m wysokości. Obwód pnia przekracza 7 m. W rezerwacie rośnie też stuletni las bukowy z rzadką lilią złotogłów. Jednym z zabytków Brójec jest pierwotna zabudowa miejska z rynkiem, datowana na XVIII/XIX wiek, przy ul. Poznańskiej, Świerczewskiego, 1 Maja, Placu Wiosny Ludów. Oferowana do sprzedaży nieruchomość jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość przyrody.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

69 000,00 zł listopad
7031
Drawski Młyn
Gmina: Drawsko
Powiat: czarnkowsko - trzcianecki
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 71,60 m2 położonej w miejscowości Drawski Młyn przy ul. Dworcowej 9, gminie Drawsko, powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Powierzchnia działki gruntu, na której posadowiony jest budynek to 195 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Drawsko przedmiotowa działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem MN i przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Parterowy, z poddaszem użytkowym, nie podpiwniczony budynek biurowy, w zabudowie bliźniaczej został wybudowany w technologii tradycyjnej na początku XX wieku. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej (budynki mieszkalne jednorodzinne) tereny kolejowe oraz produkcyjne. Działka posiada kształt regularny zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do infrastruktury technicznej: siec energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gruntową częściowo utwardzona kamieniem. Z miejscowości Drawski Młyn zapewnione są przewozy kolejowe w kierunku Krzyża Wlkp., Szczecina, Poznania, Leszna. Regularne połączenia autobusowe z Drawskiem, Krzyżem Wlkp., Czarnkowem zapewnia PKS Wałcz Gmina Drawsko ma dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Połączenia krajowe umożliwia droga wojewódzka nr 181 Drezdenko – Czarnków oraz droga nr 133 i nr 135. Stacja PKP w Krzyżu Wlkp. (w odległości 3 km od Drawska) oraz stacja PKP w Drawskim Młynie dają możliwość połączenia z Piłą, Bydgoszczą, Gorzowem Wlkp., Poznaniem, Szczecinem, Warszawą a także Berlinem.

88 000,00 zł wrzesień
7025
Leszno Górne
Gmina: Szprotawa
Powiat: żagański
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 992 m2 położonej w miejscowości Leszno Górne przy ul. Bolesławieckiej, gminie Szprotawa, powiecie żagańskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szprotawa przedmiotowa działka znajduje się na terenie o funkcji mieszkaniowej (zabudowa zagrodowa/jednorodzinna). Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, zabudowa siedliskowa oraz tereny niezabudowane. Dominuje zabudowa z okresu przedwojennego. Działka posiada kształt regularnego czworokąta, ukształtowanie terenu płaskie, korzystne do zabudowy. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Działka jest ogrodzona ogrodzeniem z siatki w ramach stalowych. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Bolesławiecką (główna ulica przelotowa przez miejscowość) o nawierzchni utwardzonej. Ulica Bolesławiecka posiada urządzone ciągi piesze oraz oświetlenie. W Lesznie Górnym funkcjonują Lubuskie Zakłady Garbarskie i Bank Spółdzielczy. We wsi znajduje się stacja kolejowa Leszno Górne oraz szkoła podstawowa.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

12 000,00 zł listopad
7013
Leszno Górne
Gmina: Szprotawa
Powiat: żagański
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami: usługowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 244,01 m2 oraz gospodarczym o powierzchni użytkowej 17,61 m2 położonej w miejscowości Leszno Górne przy ul. Bolesławieckiej 23, gminie Szprotawa, powiecie żagańskim. Powierzchnia działki gruntu, na której posadowione są budynki wynosi 878 m2. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szprotawa przedmiotowa działka znajduje się na terenie o funkcji mieszkaniowej (zabudowa zagrodowa/jednorodzinna). Parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony budynek usługowo – mieszkalny, wolnostojący został wybudowany w technologii tradycyjnej na początku XX wieku. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, zabudowa siedliskowa oraz tereny niezabudowane. Dominuje zabudowa z okresu przedwojennego. Działka posiada kształt regularnego czworokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Budynek posiada przyłącza do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Bolesławiecką (główna ulica przelotowa przez miejscowość) o nawierzchni utwardzonej. Ulica Bolesławiecka posiada urządzone ciągi piesze oraz oświetlenie. W Lesznie Górnym funkcjonują Lubuskie Zakłady Garbarskie i Bank Spółdzielczy. We wsi znajduje się stacja kolejowa Leszno Górne oraz szkoła podstawowa.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

91 000,00 zł listopad
7005
Gostyń - lokal użytkowy
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego nr 2 o powierzchni użytkowej 42,78m2, usytuowanego na parterze budynku mieszkalno-użytkowego, do którego przynależy usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 0,81m2,  położonego w miejscowości Gostyń nr 52, gmina Świerzno. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 1355/10000 części we współużytkowaniu wieczystym działki gruntu oznaczonej numerem 49/6 obszaru 961m2 oraz w częściach wspólnych  budynków i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, grzewczą – piec kaflowy, wodną i kanalizacyjną (podłączona do sieci lokalnej).Działka nr 49/6 posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta, zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym, w którym zlokalizowane są dwa lokale: mieszkalny i użytkowy (własność Poczty Polskiej) i cztery lokale stanowiące własność Gminy Świerzno, oraz trzema budynkami gospodarczymi (jeden własność Poczty, dwa własność gminy).Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w pobliżu ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności nieuciążliwych usług, bądź z przeznaczeniem na mieszkanie.Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km).Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł grudzień
6999
Gostyń - lokal mieszkalny
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni użytkowej 54,99m2, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-użytkowego, do którego przynależą: usytuowane w tymże budynku pomieszczenie piwniczne o powierzchni użytkowej 4,29m2 oraz usytuowane w budynku gospodarczym pomieszczenie o powierzchni użytkowej 16,20m2,  położonego w miejscowości Gostyń nr 52, gmina Świerzno. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 2347/10000 części we współużytkowaniu wieczystym działki gruntu oznaczonej numerem 49/6 obszaru 961m2 oraz w częściach wspólnych  budynków i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Lokal wyposażony jest  w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną (podłączona do sieci lokalnej) i grzewczą – piece kaflowe.Działka nr 49/6 posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta, zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym, w którym zlokalizowane są dwa lokale: mieszkalny i użytkowy (własność Poczty Polskiej) i cztery lokale stanowiące własność Gminy Świerzno, oraz trzema budynkami gospodarczymi (jeden własność Poczty, dwa własność gminy).Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Gostyń, w pobliżu ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne, sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, agencja pocztowa (u sołtysa) oraz tereny rolne. W dalszej odległości usytuowane są zabudowania zagrodowe oraz tereny rolne i leśne. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności nieuciążliwych usług, bądź z przeznaczeniem na mieszkanie.Atrakcyjność nieruchomości stanowi jej położenie, bowiem Gostyń znajduje się w niedalekiej odległości od miejscowości nadmorskich Łukęcin (7km), Pobierowo i Dziwnówek (do 10km).Bliskość Morza Bałtyckiego, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu ze względu na klimat zalecany przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, tak u dzieci jak i osób dorosłych. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

45 000,00 zł grudzień
6871
Zawada
Gmina: Zielona Góra
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1.920 m2 położonej w miejscowości Zawada przy ul. Zielonogórskiej, gminie Zielona Góra, powiecie zielonogórskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Zielona Góra przedmiotowa działka znajduje się na terenie o funkcji mieszkaniowo – usługowej z przewagą zabudowy jednorodzinnej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, zabudowa zagrodowa, pawilon handlowy i kościół oraz tereny leśne i grunty wykorzystywane rolniczo. Dominuje zabudowa z okresu przedwojennego uzupełniona obiektami z ostatnich 10 lat. Działka posiada kształt o dość regularnych granicach z przewężeniem stanowiącym dojazd. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej i gazowej. Możliwość podłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej inwestor (Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o.) planuje zapewnić w drugiej połowie 2015 roku. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona, od strony południowo – zachodniej granica przebiega wzdłuż granicy lasu. Działka o pewnej deniwelacji terenu, do 2 m. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Zielonogórską (główna ulica przelotowa przez miejscowość) o nawierzchni utwardzonej. Miejscowość Zawada położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Zielona Góra. Dzielnica Chynów i tereny leśne oddzielają miasto od zabudowań wsi Zawada. Podmiejski charakter tej miejscowości powoduje, że stanowi ona zaplecze mieszkalne miasta Zielona Góra. Dojazd samochodem do centrum miasta Zielonej Góry nie przekracza 20 minut.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

71 000,00 zł listopad
6841
Grabowno Wielkie - dz. nr 322/5
Gmina: Twardogóra
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania gruntu niezabudowanego o obszarze 760 m². Teren działki ogrodzony w części płytami żelbetowych prefabrykowanymi o wysokości1 metra a w części siatką, z  bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość zagospodarowana zielenią ozdobną i oczkiem wodnym. Otoczenie stanowi zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Grabowno Wielkie położona jest wśród lasów sosnowych. W pobliżu znajduje się rezerwat – torfowisko i zabytkowy park. Tereny sprzyjające osiedlaniu ze względu na cisze, niedużą  odległość od miasta Wrocławia i dobre połączenia komunikacyjne z pobliskimi miejscowościami. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

14 000,00 zł wrzesień
6834
Grabowno Wielkie- dz. nr 322/7
Gmina: Twardogóra
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania gruntu niezabudowanego o obszarze 1656 m². Teren działki ogrodzony płytami żelbetowych prefabrykowanymi o wysokości1 metra z  bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej. Nieruchomość porośnięta trawą i chwastami oraz pojedynczymi drzewami owocowymi bez wartości użytkowej. Otoczenie stanowi zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Grabowno Wielkie położona jest wśród lasów sosnowych. W pobliżu znajduje się rezerwat – torfowisko i zabytkowy park. Tereny sprzyjające osiedlaniu ze względu na cisze, niedużą  odległość od miasta Wrocławia i dobre połączenia komunikacyjne z pobliskimi miejscowościami.   

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

38 000,00 zł wrzesień
6771
Użranki
Gmina: Mrągowo
Powiat: mrągowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Nieruchomość położona jest w centralnej części Warmii i Mazur w miejscowości Użranki, w otoczeniu lasów i 7 jezior. Najbliższe jezioro jest w już w odległości 3 km. Miejscowość położona ok. 11 km. od turystycznego miasta Mrągowo. Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy oznaczony nr 5 o powierzchni użytkowej 39,05 m2 wraz z powierzchnia przynależną, usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-usługowym, posadowionym na działce gruntu nr 83/1 obszaru 1312 m2 będącej w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A do dnia 5 grudnia 2089r., w miejscowości Użranki nr 14, gminie Mrągowo.

44 000,00 zł22.10.2014
6776
Słonecznik
Gmina: Morąg
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Nieruchomość położona jest w centrum wsi Słonecznik przy głównej drodze. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa zagrodowa mieszkaniowa wolnostojąca, typowa dla wsi Słonecznik. Odległość do Morągu wynosi około 13 km. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych, jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze  mieszkaniowym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka o numerze 179 obszaru 500 m2, położona w miejscowości Słonecznik nr 44, gminie Morąg, powiecie ostródzkim, woj. warmińsko-mazurskim, wraz posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami: mieszkalno – usługowym o powierzchni użytkowej 94,21 m2, gospodarczym o powierzchni użytkowej 30,27 m2

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

88 800,00 zł22.10.2014
6791
Karwica
Gmina: Ruciane-Nida
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży są dwa lokale: lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 50,90 m2 i lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 74,11 m2 mieszczące się w budynku mieszkalno-usługowym posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 84 obszaru 2600 m2 położonej w miejscowości Karwica nr 31, gminie Ruciane Nida. Jeżeli poszukujesz ciszy i spokoju i jesteś amatorem aktywnego wypoczynku, to właśnie znalazłeś odpowiednią nieruchomość! Oferowana nieruchomość położona jest w centralnej części Warmii i Mazur, której wyjątkowa malowniczość stała się miejscem wymarzonego wypoczynku dla wielu turystów odwiedzających te strony.

156 000,00 zł22.10.2014
6749
Ujeździec Wielki
Gmina: Trzebnica
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze  budynku mieszkalno-usługowego  o pow. użytkowej 31,89 m² wraz z pomieszczeniami przynależnymi  o pow. użytkowej 20,46 m².   Dojazd do nieruchomości bezpośredni  z drogi wiejskiej utwardzonej asfaltem. Nieruchomość położona w centrum wsi z dobrym dostępem do infrastruktury. Ujeździec Wielki jest wsią oddaloną od Trzebnicy o 12 km, a o 1 km od parku krajobrazowego "DOLINA BARYCZY„.  

6594
Chełmce - lokal mieszkalny
Gmina: Kruszwica
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni użytkowej 43,61 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalno-użytkowym, posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 401 obszaru 1500 m2, położonym w miejscowości Chełmce nr 104, gminie Kruszwica, powiecie inowrocławskim. Do lokalu mieszkalnego przynależy usytuowany w tymże budynku strych nieużytkowy o powierzchni 29,35 m2, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,5511 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, wiatrołapu, schowka. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna. Dostępność form transportu publicznego PKS. W pobliżu znajdują się działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz punkty handlowo-usługowe.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

43 000,00 zł10.10.2014
5915
Giętkie
Gmina: Biała Piska
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,8000 ha, położona jest w miejscowości Giętkie, gminie Biała Piska, powiecie piskim, województwo warmińsko-mazurskie. Działka nie ogrodzona i niezagospodarowana, posiada kształt wielokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej gruntowej nieutwardzonej. Warunki geotechniczne utrudnione . Teren płaski, podmokły – działka oznaczona w RG jako N ( nieużytek) – struktura użytków określona została jako słaba. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego część działki gruntu 312/9 położona jest na obszarze oznaczonym jako: - 5D 10/1x5/ - projektowana droga do wsi Ruda o szerokości pasa drogowego 10 m i jezdni 3 m. - 12 UTS – w legendzie rysunku planu i w tekście planu brak jest opisu do symbolu 12 UTS Pozostała część działki nie ma oznaczenia w planie ( na załączniku graficznym w/w planu – 11 UTS). Przedmiotowa nieruchomość położona bezpośrednio nad jeziorem Roś w odległości ok. 2 km od skoncentrowanej zabudowy wsi Giętkie, oraz 10 km od gminy Biała Piska i ok. 15 km od miasta powiatowego Pisz. Dojazd PKS ze wsi Giętkie.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

70 000,00 zł grudzień
5908
Szklarska Poręba
Gmina: Szklarska Poręba M.
Powiat: jeleniogórski
Województwo: dolnośląskie

Doskonała oferta inwestycyjna - Twoim źródłem dochodu! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkami wypoczynkowymi,  położona w cichym i spokojnym miejscu Szklarskiej Poręby, w urokliwej lokalizacji z dostępem do  lasu, i  z widokiem na góry.  Niezwykłe krajobrazy oraz klimat stroniący od miejskiego zgiełku sprawiają, że w Szklarskiej Porębie zjawiają się turyści z całej Europy. Szklarska Poręba, zwana jest „Perłą Karkonoszy”, położona  w południowo-zachodniej Polsce, u zbiegu granic Polski i Czech,  jest największym ośrodkiem sportów zimowych w polskich Sudetach. Karkonosze to również region o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze turystycznej.   

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

1 564 000,00 zł grudzień
5880
Łasko
Gmina: Bierzwnik
Powiat: choszczeński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 110 o powierzchni 6400 m2 wraz z posadowionym na niej budynkiem wolnostojącym o funkcji biurowo - mieszkalnej o powierzchni użytkowej 236,6 m2 w miejscowości Łasko nr 40, gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW nr SZ1C/00007337/7 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych. Miejscowość Łasko położona jest w odległości 9 km na północny wschód od siedziby gminy Bierzwnik, nad Jeziorem Okrągłym oraz ok. 400 m na wschód od jeziora Przytoczno, na którego półwyspie znajduje się rezerwat porzyrody Łasko.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

236 000,00 zł październik
5810
Świerzno
Gmina: Świerzno
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego nr 2 o powierzchni użytkowej 151,53m2, usytuowanego na parterze budynku nr 22, do którego przynależą: usytuowane w tymże budynku pomieszczenia piwniczne: nr 01/6 i nr 01/13 o łącznej powierzchni użytkowej 61,55m2, położonego w miejscowości Świerzno, gmina Świerzno. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 168/1000 części w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem 181/3 obszaru 2999m2 oraz w częściach wspólnych budynku nr 22 i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, grzewczą, wodno-kanalizacyjną. Budynek , w którym usytuowana jest przedmiotowa nieruchomość, zlokalizowany jest w centralnej części wsi przy drodze relacji Kamień Pomorski – Gryfice, Kamień Pomorski – Trzebiatów. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi budynek byłej piekarni, zbiornik wodny, szkoła podstawowa i gimnazjum, przystanek PKS, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep spożywczy. W dalszej odległości zlokalizowany jest budynek Urzędu Gminy Świerzno, kościół, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z towarzyszącą zabudową zagrodową, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, posterunek policji oraz zespół pałacowo – parkowy. Miejscowość Świerzno jest bardzo atrakcyjna ze względu na swoje położenie około 10 km od Morza Bałtyckiego, czyli zaledwie kilka kilometrów od nadmorskich miejscowości Łukęcin i Pobierowo, gdzie jest czyste powietrze i dookoła dużo lasów sosnowych. Wszystko to sprzyja fantastycznemu wypoczynkowi i służy zdrowiu. To właśnie ten klimat zalecany jest przez lekarzy przy leczeniu schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, w szczególności u dzieci.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

241 000,00 zł grudzień
5653
Rokitki
Gmina: Chojnów
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o obszarze 430 m²  kształtem zbliżona do trapezu, ogrodzona siatką od frontu z bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej. Otoczenie stanowi zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Rokitki położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. Teren bazuje na zbiornikach wodnych po wyrobiskach żwiru, w których istnieje możliwość wędkowania. Turystów przyciągają miedzy innymi wody I klasy czystości i zbliżony do morskiego mikroklimat o dużej zawartości jodu. 

5646
Rokitki - lokal mieszkalny
Gmina: Chojnów
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 80,81 m² z przynależnym pomieszczeniem w.c. o powierzchni 0,40 m² znajdujący się w budynku o numerze porządkowym 21, posadowionym na działce będącej w użytkowaniu wieczystym o obszarze 844 m². Lokal usytuowany na pierwszym piętrze składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju i spiżarni. Wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewany piecami kaflowymi. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej utwardzonej  asfaltem. Wieś Rokitki posiada dobrą infrastrukturę do uprawiania czynnego wypoczynku. 

5639
Rokitki - lokal użytkowy
Gmina: Chojnów
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 45,83 m² składający się z trzech pomieszczeń użytkowych, korytarza i w.c. z przynależnymi  pomieszczeniami o łącznej powierzchni 25,67 m²  znajdującymi się w budynku o numerze porządkowym 21 i z przynależnym budynkiem gospodarczym o powierzchni 22,32 m². Budynki posadowione są na działce będącej w użytkowaniu wieczystym o obszarze 844 m². Lokal usytuowany na parterze,  wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie etażowe. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej utwardzonej  asfaltem. Atrakcyjne położenie, warunki klimatyczne, baza gastronomiczna i wypoczynkowa, w okresie letnim przyciągają  wielu turystów dając możliwość różnorakiej działalności gospodarczej. 

5093
Ińsko ul. Orzechowa
Gmina: Ińsko
Powiat: stargardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 481 o powierzchni 14621m2, wraz z posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość pięcioma budynkami wczasowymi oraz budynkiem kawiarni z salami konferencyjnymi, budynkiem hotelowym ze stołówką i zapleczem kuchennym oraz budynkami trafostacji, hydroforni i wiatą. Nieruchomość stanowi współwłasność Poczty Polskiej S.A. – udział 52% i TP Edukacja i Wypoczynek – udział 48%. Nieruchomość położona jest w miejscowości Ińsko nad jeziorem Ińsko w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego. Atutem wpływającym na atrakcyjność nieruchomości jest czystość wód jeziora o głębokości dochodzącej do 40m – raj do nurkowania oraz swobodnych kąpieli. Jeśli chcesz zjeść smaczną rybę taką jak np. sieję i sielawę, które są rzadkością i nie występują na innych terenach Polski, to właśnie Ińsko Ci to zapewni, gdyż tylko Jezioro Ińsko obfituje w te gatunki ryb. W najbliższym otoczeniu znajdują się ośrodki wypoczynkowe. Ińsko znajduje się w odległości około 80 km od Szczecina i około 40 km od Stargardu Szczecińskiego. Dojazd do nieruchomości zapewnia droga asfaltowa przylegająca bezpośrednio do nieruchomości. Wyposażenie: instalacja elektryczna i odgromowa, miejska instalacja wodna i sanitarna oraz dodatkowo na działce znajduje się studnia, stanowiąca własne ujęcie wody (hydrofor), ogrzewanie centralne z własnej kotłowni na paliwo płynne. Teren nieruchomości ogrodzony, drogi wewnętrzne z kostki „Polbruk” oraz z płyt betonowych, częściowo nawierzchnia utwardzona. Nieruchomość posiada oświetlenie wewnętrzne. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla miasta Ińsko obręb I i obręb II nieruchomość położona jest na terenie objętym zapisem: 13Ut - „Teren zabudowy usługowej turystyki (ośrodki wypoczynkowe)”, 14E – „Teren infrastruktury technicznej (elektroenergetyka)”, 15K – „Teren infrastruktury technicznej (kanalizacja, przepompownia)”, 5aKDW – „Teren ulic wewnętrznych”.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

1 290 000,00 zł grudzień
4809
Brody
Gmina: Brody
Powiat: starachowicki
Województwo: świętokrzyskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony w miejscowości Brody przy ul. Stanisława Staszica, o powierzchni użytkowej 183,00 m2, położony na wysokim parterze budynku wzniesionego na działkach o łącznej powierzchni 0,2895 ha, oraz związany z tym lokalem udział wynoszący 1830/15525 w częściach wspólnych budynku oraz we współużytkowaniu wieczystym gruntu.Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal będący przedmiotem sprzedaży położony  jest w centrum miejscowości Brody wśród zabudowy usługowej i mieszkaniowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy Brody. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni asfaltowej z oświetlonej drogi publicznej. 

4653
Wierzchowo- działka zabudowana
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 435/3 o powierzchni 0,0164 ha wraz ze stanowiącym odrębną nieruchomość znajdującym się na niej budynkiem o funkcji użytkowej o powierzchni użytkowej 137,9 m2 w miejscowości Wierzchowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW Nr KO1I / 00020585 / 2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Szczecinku V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

82 300,00 zł listopad
4651
Szymbark
Gmina: Stężyca
Powiat: kartuski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami mieszkalnym o powierzchni użytkowej 199,70 m2 oraz gospodarczym o powierzchni użytkowej 39,90 m2, położona jest w miejscowości Szymbark, gminie Stężyca, powiecie kartuskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,2700 ha. Zgodnie z miejscowym planem przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie obszarów zabudowy usługowej, usługi telekomunikacyjne - południowa część działki, tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej - północna część działki. Północna niezabudowana część nieruchomości znajduje się na terenie stanowiska archeologicznego. Centralna i południowa część nieruchomości znajduje się z strefie ochrony konserwatorskiej historycznego zespołu ruralistycznego. Trzykondygnacyjny, wolnostojący budynek mieszkalny został wybudowany w technologii tradycyjnej oddany do użytku w 1910 roku. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, teren o lekkim nachyleniu w kierunku wschodnim, ogrodzony częściowo siatką stalową. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości możliwy jest od ul. Sportowej drogą asfaltową . Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 20 oraz centrum wsi Szymbark. W najbliższej okolicy znajduje się sieć sklepów, kościół, tereny rekreacyjne oraz duża ilość zieleni.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

327 000,00 zł10.09.2014
4649
Tursko-lokal użytkowy
Gmina: Gołuchów
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 20,36 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalnego posadowionego na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 501 o powierzchni 755 m2 położonej w miejscowości Tursko nr 41, gminie Gołuchów, powiecie pleszewskim. Do lokalu przynależą dwa pomieszczenia magazynowe o łącznej powierzchni użytkowej 30,02 m2 znajdujące się na poddaszu budynku mieszkalnego, jedno pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 10,04 m2 znajdujące się w budynku gospodarczym, budynek garażowy o powierzchni użytkowej 20,53 m2 oraz udział wynoszący 8095/17351 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal posiada przyłącze do sieci energetycznej, wodociągowej. Ścieki odprowadzane do zbiornika bezodpływowego. Ogrzewanie w lokalu piecami węglowymi. Dojazd do budynku odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi usługami. Dalsze otoczenie nieruchomości stanowią tereny leśne oraz tereny użytkowe rolniczo.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

30 000,00 zł grudzień
4645
Stradomia Wierzchnia
Gmina: Syców
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości , położonej w miejscowości Stradomia Wierzchnia Nr 78, gmina Syców, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie oznaczonej geodezyjnie numerem 228 o powierzchni 600 m², wraz z prawem własności budynków, posadowionych na tymże gruncie, mieszkalnego o powierzchni użytkowej 235,69 m² i gospodarczego o powierzchni użytkowej 40,38 m². Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności z usługami towarzyszącymi. Ogrzewanie budynku centralne piecem żeliwnym, na paliwo stałe , zlokalizowanym w piwnicy budynku. W budynku w części pomieszczeń występują również piece kaflowe jako dodatkowe źródła ogrzewania. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi oświetlonej, utwardzonej asfaltem. Działka, ogrodzona siatką metalową. W miejscowości znajduje się pałac z XVIII wieku z parkiem krajobrazowym, szkoła, kościół, sklep spożywczy, Ochotnicza Straż Pożarna, tartak oraz zakład produkcji mebli. Rozwój wsi następuje w kierunku rozwoju założeń ekologicznych, z silnie utrzymywaną tradycją regionalną. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się ośrodek wypoczynkowy z domkami letniskowymi. Wieś jest dobrym miejscem do spokojnego zamieszkania, z jednoczesnym dostępem do okolicznych miast Oleśnicy i Kępna Miejscowość Stradomia Wierzchnia leży na szlaku komunikacyjnym Wrocław - Oleśnica - Kępno.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

237 000,00 zł październik
4640
Sikórz
Gmina: Brudzeń Duży
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 141 obszaru 700 m², wraz z posadowionymi na niej, stanowiącymi odrębną nieruchomość budynkami: budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 135,74 m², budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 33,33 m², położonej w miejscowości Sikórz, gminie Brudzeń Duży. Znakomita lokalizacja na działalność handlowo – usługową. Dobry dojazd - drogą wojewódzką Nr 559 łącząca Płock z Lipnem oraz drogą wojewódzką Nr 540 do Bielska są dodatkowym atutem. Na terenie gminy Brudzeń Duży funkcjonują placówki oświatowe, działa przedszkole samorządowe oraz ośrodek zdrowia.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

225 000,00 zł22.10.2014
4638
Rogajny
Gmina: Pasłęk
Powiat: elbląski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 0,800 ha położonej w miejscowości Rogajny, gm. Pasłęk, wraz z posadowionym na niej stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni zabudowy 112,29 m2. Gmina Pasłęk położona jest głównie na Równinie Warmińskiej i Pojezierzu Iławskim. Znaczącym walorem krajoznawczym gminy jest Kanał Elbląsko-Ostródzki będący unikatowym w skali światowej zabytkiem techniki. Na terenie gminy dobrze jest rozwinięta sieć komunikacyjna. Przez gminę Pasłęk przebiega linia kolejowa w kierunku Elbląga i Olsztyna. Połączenie z poszczególnymi miejscowościami zapewnia PKS.

4636
Przelewice
Gmina: Przelewice
Powiat: pyrzycki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 159 o powierzchni 4815 m2 wraz z posadowionym na niej budynkiem wolnostojącym o funkcji mieszkalno - użytkowej o powierzchni użytkowej 185,5 m2 oraz trzema budykami gospodarczymi nr 1 o powierzchni użytkowej 18,5 m2, nr 2 o powierzchni użytkowej 11,9 m2 oraz nr 3 o powierzchni użytkowej 5,1 m2 w miejscowości Przelewice nr 83, gmina Przelewice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW nr SZ2T/00010652/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

286 000,00 zł październik
4632
Pieranie
Gmina: Dąbrowa Biskupia
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,1000 ha, położona jest w miejscowości Pieranie gminie Dąbrowa Biskupia, powiecie inowrocławskim. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest w obszarze: jednostka strukturalna „A” z dominującą funkcją leśną. Obszar funkcjonalno-przestrzenny IV - obszar działalności inwestycyjnej – tereny zainwestowane z dopuszczeniem rehabilitacji i modernizacji zabudowy. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz pola uprawy rolnej. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu oraz sieci telefonicznej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy drogą asfaltową. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 252.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

18 500,00 zł sierpień
4627
Parsów
Gmina: Bielice
Powiat: pyrzycki
Województwo: zachodniopomorskie

Jeśli szukasz niedrogiego przestronnego mieszkania w zacisznej miejscowości, to lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 117,43 m2 dwupoziomowy będzie korzystną ofertą. Lokal usytuowany jest na parterze i wysokim poddaszu budynku mieszkalno – użytkowego, do którego przynależą: trzy pomieszczenia piwniczne o powierzchni użytkowej 6,15 m2, 6,90 m2 i 6,80 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalno użytkowym wraz ze związanym z tym lokalem udziałem w wysokości 0,39 w częściach wspólnych budynków i w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów numerem 368/4 o powierzchni 896 m2 w miejscowości Parsów 27, gmina Bielice, powiat pyrzycki. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW Nr SZ2T / 00010651 / 1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach. Standard wykończenia: do remontu.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

45 000,00 zł listopad
4625
Parchów
Gmina: Chocianów
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 33,30 m² składającego się z dwóch pomieszczeń i w.c.,usytuowanego na parterze w budynku administracyjno-mieszkalnym, do którego przynależy budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej125,22 m² wraz z udziałem wynoszącym 6010/10000 części w nieruchomości wspólnej orazw prawie użytkowania wieczystego działki nr 587/2 o powierzchni 11917 m² położonej w miejscowości Parchów nr 38, gmina Chocianów.

4623
Parchów
Gmina: Chocianów
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 1279 m², położonej w miejscowości Parchów, gminie Chocianów. Działka jest niezabudowana, częściowo ogrodzona o kształcie wydłużonego prostokąta usytuowana na płaskim terenie.

4617
Nożyno
Gmina: Czarna Dąbrówka
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,4200 ha, położona w miejscowości Nożyno, gminie Czarna Dąbrówka, powiecie bytowskim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego obrębu Nożyno wprowadzonego uchwałą Rady Gminy Czarna Dąbrówka NT XXXIII/280/06 z dnia 27 kwietnia 2006 roku działka 77/2 posiada oznaczenie-043MN-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w części 041 Z tereny zieleni. Działka znajduje się na terenie otuliny Parku Krajobrazowego Dolina Słupi, zasięg stref bezpośredniego zagrożenia powodziowego. Sąsiedztwo nieruchomości stanową działki niezabudowane, działki zabudowane w tym zabudowa mieszkaniowo-usługowa, zabudowa jednorodzinna oraz umiejscowiony jest przystanek autobusowy. Działka posiada kształt wielokąta. Nieruchomość ma dostęp do podstawowej infrastruktury technicznej: sieci wodociągowej, energetycznej oraz kanalizacyjnej. Dogodny dojazd do nieruchomości z drogi wojewódzkiej Nr 212. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu komunikacji zbiorowej PKS. W pobliżu znajduje się Jezioro Trzebież (Nożyńskie).

95 000,00 zł grudzień
4606
Kosierz
Gmina: Dąbie
Powiat: krośnieński
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 837 m2 położonej w miejscowości Kosierz gminie Dąbie, powiecie krośnieńskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Dąbie przedmiotowa działka znajduje się na terenie istniejącej zabudowy zagrodowej i mieszkaniowo – usługowej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej. Działka posiada kształt w miarę regularny zbliżony do prostokąta, granica na niewielkim odcinku przebiega wzdłuż ściany budynku gospodarczego położonego na sąsiedniej działce. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej i wodociągowej. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. Dojazd do nieruchomości z drogi o nawierzchni nieutwardzonej. Wieś Kosierz jest położona w odległości 7 km od miejscowości Dąbie w kierunku południowo – wschodnim, przy drodze na Nowogród Bobrzański. Przez Kosierz przebiega droga wojewódzka nr 288. Dojazd do Zielonej Góry jest realizowany przez PKS Zielona Góra w dni nauki szkolnej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

9 000,00 zł listopad
4604
Korzeńsko
Gmina: Żmigród
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 1800 m² położonej w miejscowości Korzeńsko przy ul. Kolejowej, gminie Żmigród, wraz z posadowionym na niej budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 94,12 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 28,90 m². Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części wsi w pasie zwartej zabudowy o charakterze mieszkalnousługowym. Dojazd do nieruchomości bezpośredni z drogi wiejskiej utwardzonej asfaltem. Miejscowość Korzeńsko leży w pobliżu szlaku komunikacyjnego Wrocław-Poznań, w dolinie rzeki Orla.   

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

78 000,00 zł grudzień
4599
Kolonia Promna
Gmina: Promna
Powiat: białobrzeski
Województwo: mazowieckie

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 78,39 m², usytuowany na poddaszu budynku wielofunkcyjnego, z własnością, którego związany jest udział wynoszący 7839/150905 części w prawie własności działki oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 198/8 obszaru 2500 m² oraz w częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, objętej księgą wieczystą KW Nr RA2G/00016241/7, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Białobrzegach. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal usytuowany jest w dobrej lokalizacji przy trasie Białobrzegi – Warka w bliskiej odległości od przystanku PKS oraz obiektów handlowych. Otoczenie stanowią budynki mieszkalne i usługowe. Dojazd do budynku dobry drogą asfaltową.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

109 700,00 zł04.09.2014
4593
Kije - lokal użytkowy
Gmina: Sulechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 55,27 m2 usytuowany na parterze budynku eksploatacyjnego posadowionego na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 193 o powierzchni 374 m2 położonej w miejscowości Kije 155, gminie Sulechów, powiecie zielonogórskim. Do lokalu przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni użytkowej 8,75 m2 oraz udział wynoszący 0,3497 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal posiada przyłącze do sieci energetycznej i wodociągowej. Ogrzewanie w lokalu elektryczne. Ścieki odprowadzane do zbiornika bezodpływowego. Dojazd do budynku odbywa się drogą o nawierzchni asfaltowej z urządzonymi ciągami pieszymi. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa zagrodowa. Nieruchomość zlokalizowana jest ok. 1,5 km na północny zachód od Sulechowa (siedziba gminy) i ok. 26 km na wschód od Zielonej Góry (siedziba powiatu).

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

44 000,00 zł grudzień
4591
Jordanowo
Gmina: Świebodzin
Powiat: świebodziński
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 86,19 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego posadowionego na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 194 o powierzchni 400 m2 położonej w miejscowości Jordanowo 92, gminie Świebodzin, powiecie świebodzińskim. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni użytkowej 11,40 m2 oraz udział wynoszący 9759/32368 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal posiada przyłącze do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Ogrzewanie w lokalu piecami węglowymi. Dojazd do budynku odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi usługami. W miejscowości Jordanowo w 2013 roku został oddany do użytkowania węzeł Jordanowo. Węzeł ten ma szczególne znaczenie dla układu komunikacyjnego województwa lubuskiego, ponieważ łączy dwa główne szlaki drogowe: drogę ekspresową S3 (północ – południe) i autostradę A2 (wschód – zachód).

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

101 000,00 zł grudzień
4589
Debrzno
Gmina: Debrzno
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 332/3 o pow. 0,1370 ha położonej w m. Debrzno. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Debrzno działka nr 332/4 znajduje się w obszarach oznaczonych symbolem UP o treści: „tereny usług publicznych”. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ul.Miłej, drogą asfaltową . Debrzno położone jest na Pojezierzu Krajeńskim, zwanym Wysoczyzną Krajeńską, rozciągającą się pomiędzy dolinami rzeki Brdy i Gwdy, a dochodzącą na południu do doliny Noteci, przy szlaku komunikacyjnym Człuchów - Złotów. Debrzno jest małym, malowniczym miasteczkiem położonym wśród czystych lasów i jezior – Jezioro Żuczek i Staw Miejski – co czyni je idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

57 900,00 zł19.08.2014
4586
Debrzno
Gmina: Debrzno
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 332/4 o pow. 0,2677 ha położonej w m. Debrzno. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Debrzno działka nr 332/4 znajduje się w obszarach oznaczonych symbolem UP o treści: „tereny usług publicznych”. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ul. Plac Pocztowy, drogą asfaltową . Debrzno położone jest na Pojezierzu Krajeńskim, zwanym Wysoczyzną Krajeńską, rozciągającą się pomiędzy dolinami rzeki Brdy i Gwdy, a dochodzącą na południu do doliny Noteci, przy szlaku komunikacyjnym Człuchów-Złotów. Debrzno jest małym, malowniczym miasteczkiem położonym wśród czystych lasów i jezior – Jezioro Żuczek i Staw Miejski - co czyni je idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

205 600,00 zł19.08.2014
4583
Damnica
Gmina: Damnica
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o pow. 0,1634 ha położonej w miejscowości Damnica, pow. słupski, woj. pomorskie. Gmina Damnica położona jest w północno-zachodniej części województwa pomorskiego, we wschodniej części powiatu słupskiego, w pobliżu miasta Słupsk - zachodnia granica gminy przebiega zaledwie 3 km od wschodniej granicy miasta oraz stosunkowo niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego - północne fragmenty gminy w linii prostej są oddalone o około 18 km od brzegu morskiego.

4581
Cigacice
Gmina: Sulechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1.856 m2 położonej w miejscowości Cigacice przy Placu Roli-Żymierskiego, gminie Sulechów, powiecie zielonogórskim. Działka przeznaczona w miejscowym planie pod tereny zieleni urządzonej. Nieruchomość położona jest w proponowanej strefie ochrony konserwatorskiej „B”. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny usług komercyjnych. Działka posiada kształt o dość regularnych granicach z przewężeniem stanowiącym dojazd. Nieruchomość posiada dostęp do pełnej infrastruktury tj.: sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona od strony wschodniej. Teren działki zróżnicowany wysokościowo. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej. Cigacice stanowią specyficzną osadę wiejską położoną nad Odrą o dużym zróżnicowaniu wysokościowym, z portem rzecznym o największym rocznym przeładunku w województwie lubuskim oraz stosunkowo dużej koncentracji usług na tle pozostałych wsi gminy Sulechów. Charakter wsi, jej stan zagospodarowania oraz otoczenia jest w dużej mierze zdeterminowany przez rzekę stanowiącą w niektórych sytuacjach barierę przestrzenną a w innych element rozwoju miejscowości. W Cigacicach jako jednych z nielicznych miejscowości obszaru wiejskiego gminy Sulechów powstają nowe zespoły zabudowy jednorodzinnej oraz tereny usług komercyjnych. W strukturze przestrzennej Cigacic dużą powierzchnię zajmuje zakład produkcji wełny mineralnej „Rockwoool”.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

17 000,00 zł listopad
4579
Borek Strzeliński
Gmina: Borów
Powiat: strzeliński
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w miejscowości Borek Strzeliński ul. Szkolna, gmina Borów, województwo dolnośląskie, składający się z sześciu pomieszczeń o łącznej pow. użytkowej 63,36 m2 oraz trzech pomieszczeń przynależnych w budynku gospodarczym o łącznej pow. 30,42 m2.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

54 700,00 zł październik
4576
Bobowo
Gmina: Bobowo
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni 0,1666 ha, położona w miejscowości Bobowo, gminie Bobowo, powiecie starogardzkim. Dla nieruchomości brak jest miejscowego planu. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Bobowo, zatwierdzonym Uchwałą nr XIII/18/2000 Rady Gminy Bobowo z dnia 13.06.2000 roku działka posiada oznaczenie 19 UŁ – teren usługowy – poczta. Sąsiedztwo nieruchomości stanową budynki jednorodzinne, grunty rolne, obiekty użyteczności publicznej (stadion) oraz punkty usługowo-handlowe. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie ternu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do podstawowej infrastruktury technicznej: sieci wodociągowej, energetycznej oraz kanalizacyjnej. Dojazd do nieruchomości możliwy przez działkę 222/8 z ulicy gdańskiej. Nieruchomość położona jest Działka leży w drugiej linii zabudowy ulicy Gdańskiej stanowiącej główną arterię wsi (droga wojewódzka nr 222) prowadzącą w kierunku wylotu na Starogard Gdański – Skórcz. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu komunikacji zbiorowej PKS.

75 000,00 zł
4537
Tuszyn
Gmina: Tuszyn
Powiat: łódzki wschodni
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni 521 m2 położonej w miejscowości Tuszyn. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta, ogrodzona częściowo z płyt betonowych prefabrykowanych, częściowo siatką stalową na słupkach stalowych, brama wjazdowa stalowa.  Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, ul. Rzgowskiej, która jest drogą urządzoną, z chodnikami i oświetleniem, o nawierzchni asfaltowej. Dojazd do nieruchomości nieskomplikowany, dobre skomunikowanie z nieruchomością, w odległości ok. 600 m od drogi krajowej nr 1. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

37 000,00 zł sierpień
4066
Biała Nyska
Gmina: Nysa
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 29,58m2 usytuowany na parterze w części frontowej budynku mieszkalnego, z niezależnym samodzielnym wejściem od ulicy, posadowionym na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 39/2 obszaru 0,0500 ha. Lokal położony jest w miejscowości Biała Nyska, gmina Nysa, powiat nyski. Lokal nie posiada pomieszczeń przynależnych. Z lokalem związany jest udział wynoszący 228/1000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z sali operacyjnej, pokoju socjalno – biurowego, kasy i wc. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, telefoniczną, ogrzewanie elektryczne. Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta KW nr OP1N/00045547/7. Budynek w którym zlokalizowany jest lokal niemieszkalny położony jest przy drodze głównej biegnącej przez wieś. W otoczeniu nieruchomości znajdują się posesje z zabudowa mieszkaniową i gospodarczą.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

31 000,00 zł29.09.2014
4065
Starzyno - lokal użytkowy
Gmina: Puck
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 2 o powierzchni użytkowej 32,76 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, posadowionego na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 41/14 obszaru 0,0567 ha, położonej w miejscowości Starzyno, gminie Puck, powiecie puckim. Do lokalu użytkowego przynależy usytuowane na poddaszu tego budynku pomieszczenie   pomocnicze o powierzchni użytkowej 7,18m2, wraz  ze  związanym   z  tym   lokalem  udziałem  wynoszącym 0,3465 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu nieruchomości oraz części budynków i urządzeń.Lokal składa się z przedsionka, hollu, pomieszczenia użytkowego, pomieszczenia pomocniczego, wc. Instalacja znajdująca się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja telefoniczna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, PKS.  W pobliżu nieruchomości znajdują się: działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz punkty handlowo-usługowe.      

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

62 000,00 zł lipiec
4064
Starzyno
Gmina: Puck
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni 0,1333 ha, na której znajduje się kanalizacja sanitarna lokalna w postaci bezodpływowego zbiornika na nieczystości płynne (szambo), położona w miejscowości Starzyno przy ulicy Żarnowieckiej, gminie Puck, powiecie puckim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej. Sąsiedztwo nieruchomości stanową działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz punkty handlowo-usługowe. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie ternu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci wodociągowej, energetycznej oraz kanalizacyjnej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ulicy Żarnowieckiej. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 213. Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu miejskiej komunikacji zbiorowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

53 000,00 zł lipiec
1814
Wrocław ul. Kolejowa
Gmina: Wrocław
Powiat: miasto Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanych nieruchomości o łącznej powierzchni 30 655 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa usługowa oraz obiekty użyteczności publicznej –szkoły. Dojazd do nieruchomości od ul. Kolejowej bezpośrednio z ul. Grabiszyńskiej-jednej z głównych ulic Wrocławia oraz od ul. Prostej. Teren działek ogrodzony i utwardzony w części kostką kamienną granitową, w części asfaltem i betonem. Działki posiadają pełne uzbrojenie w sieci infrastruktury technicznej.  

1807
Kłodawa
Gmina: Kłodawa
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o numerze ewidencyjnym 453/3 i powierzchni 4.709 m2 zabudowanej trzema budynkami (handlowo – usługowym o powierzchni użytkowej 51,23 m2 wraz z gospodarczym o powierzchni użytkowej 119,79 m2 stanowiącymi jedną bryłę o łącznej powierzchni użytkowej 171,02 m2 oraz gospodarczym – budynek stodoły - o powierzchni użytkowej 50,00 m2) wraz z udziałem ½ części w działce nr 453/2 o powierzchni 128 m2 stanowiącej drogę wewnętrzną (dojazdową). Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa przy ul. Gorzowskiej 43, gmina Kłodawa, powiat gorzowski, województwo lubuskie Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta KW nr GW1G/00014708/8. Uzbrojenie: instalacja elektryczna (wodociągowa, kanalizacyjna w zasięgu). Dojazd do nieruchomości ulicą Gorzowską o dość dużym natężeniu ruchu. Sąsiedztwo korzystne, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz jeziora Kłodawskiego. Większość działki nie jest zabudowana, rosną pojedyncze drzewa. Działka przylega do linii brzegowej jeziora. Teren, na którym znajduje się działka nie jest objęty obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłodawa zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy Kłodawa nr XLVIII/362/10 z dnia 30.07.2010 r. nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym jako obszar w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej, turystycznej oraz zieleni.

1800
Niedźwiednik - lokal użytkowy
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 46,30 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego do którego przynależą pomieszczenia znajdujące się w w/w budynku o łącznej powierzchni użytkowej 24,74 m² oraz budynek gospodarczy o pow. użytkowej 8,76 m2. Nieruchomość znajduje się na skraju wsi, z dogodnym dojazdem bezpośrednio z ulicy. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Wieś Niedźwiednik położona jest w pięknym, malowniczym i urozmaiconym terenie Przedgórza Sudeckiego, którą cechuje dobre położenie geograficzne w sąsiedztwie aktywnych społecznie i gospodarczo miast oraz sąsiednich gmin oraz położenie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 385.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

50 000,00 zł listopad
1793
Niedźwiednik - dzialka niezabudowana
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 1200 m² położonej w miejscowości Niedźwiednik, gmina Ziębice. Działka położona na terenie płaskim. Kształt zbliżony do trójkąta. Działka nie użytkowana, porośnięta trawą, nie ogrodzona. Dojazd bezpośredni od strony ulicy.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

25 000,00 zł listopad
1772
Wilczogóra
Gmina: Wilczyn
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1.500 m2 położonej w miejscowości Wilczogóra, gminie Wilczyn, powiecie konińskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Wilczyn przedmiotowa działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem „U” i przeznaczonym do realizacji celów publicznych i usług. W sąsiedztwie działki znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i punkty handlowo – usługowe. Po przeciwnej stronie drogi znajduje się placówka Banku Spółdzielczego w Koninie. Od strony północnej i wschodniej przedmiotowa działka graniczy z nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi. Od strony południowej i od strony zachodniej graniczy z drogą. Działka jest niezabudowana, nie ogrodzona i nie użytkowana, posiada nieregularny kształt trapezu. Nieruchomość położona jest na terenie uzbrojonym w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną i telekomunikacyjną. Dostęp do działki drogą o nawierzchni asfaltowej. Do miasta powiatowego Konin z Wilczogóry jest ok. 35 km. Przewozy z miejscowości Wilczogóra do Wilczyna i Konina są realizowane przez PKS Konin. Gmina Wilczyn, a zwłaszcza zachodnia jej część, to tereny atrakcyjne turystycznie z nieskażonym środowiskiem naturalnym. Na obszarze gminy znajduje się kilka akwenów, których wody zaliczane są do pierwszej klasy czystości. Jeziora Wilczyńskie, Kownackie i Suszewskie stanowią wspaniałą bazę dla rozwoju turystyki i wypoczynku. Nad nimi zlokalizowane są liczne ośrodki wypoczynkowe, trzy pola biwakowe, kąpieliska otwarte (sezonowe), znakowane szlaki turystyki pieszej i jedno gospodarstwo agroturystyczne.

35 000,00 zł wrzesień
1765
Trzebień
Gmina: Bolesławiec
Powiat: Bolesławiec
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska S.A. oferuje do sprzedaży ciekawą nieruchomość w miejscowości Trzebień ul. Bolesławiecka 17. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem o charakterze mieszkalno – użytkowym i budynkiem gospodarczym. Miejscowość położona jest nad rzeką Bóbr przy drodze wojewódzkiej nr 297 (Jelenia Góra – Zielona Góra) ze zjazdem na autostradę A4 w odległości ok. 5 kilometrów. Trzebień położony jest w Borach Dolnośląskich, które obfitują w różnorodne runo leśne a szczególnie w grzyby. We wsi Trzebień funkcjonuje szkoła podstawowa, 2 przedszkola, ośrodek zdrowia,  sklepy spożywcze, filia banku oraz działa kilka zakładów pracy.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

198 000,00 zł02.09.2014
1744
Liniewo
Gmina: Liniewo
Powiat: kościerski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 49,26 m2, położona w miejscowości Liniewo, gminie Liniewo, powiecie kościerski. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,2239 ha. Zgodnie z zaświadczeniem dla nieruchomości brak jest aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. W planie miejscowym zagospodarowania przestrzennego gminy Liniewo ważnym do 31.12.2002 roku nieruchomość przeznaczona była na cele adaptacji urzędu pocztowo-telekomunikacyjnego z możliwością rozbudowy w istniejących granicach lokalizacji – oznaczenie 80UŁ. Zapisy powyższe nie są sprzeczne z aktualnym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Liniewo. Jednokondygnacyjny, wolnostojący budynek gospodarczy został wybudowany w technologii tradycyjnej około 1890 roku. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o charakterze willowym oraz z zabudowa mieszkalno-usługowa. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość posiada częściowe uzbrojenie w sieć infrastruktury technicznej: sieć wodociągowa, energetyczna oraz kanalizacyjna wiejska przebiegają przy granicy nieruchomości. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ulicy Dworcowej. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 224. W pobliżu znajdują się dwa jeziora.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

88 074,00 zł10.10.2014
1737
Grabowno Wielkie - lokal użytkowy
Gmina: Twardogóra
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o powierzchni użytkowej 35,5 m² składający się z trzech pomieszczeń użytkowych, korytarza i w.c. z przynależnymi   siedmioma pomieszczeniami o łącznej powierzchni 35,36 m² znajdującymi się w budynku gospodarczym. Budynki posadowione są na działce będącej w użytkowaniu wieczystym o obszarze 1210 m². Lokal usytuowany na parterze,  wyposażony w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie wspólne z lokalem mieszkalnym nr 2. Atrakcyjne położenie wsi wśród lasów sosnowych obfitujących w jagody i grzyby, pobliski rezerwat- torfowisko o powierzchni4,2 ha i park zabytkowy o powierzchni5,4 ha a także warunki klimatyczne,  przyciągają  wielu turystów dając możliwość różnorakiej działalności gospodarczej. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

340 000,00 zł wrzesień
1730
Wicimice
Gmina: Płoty
Powiat: gryficki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 52,27 m2 znajdujący się na parterze budynku mieszkalno – użytkowego wraz z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 72,80 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego zagrodowego.Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1716
Bińcze
Gmina: Czarne
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o pow. 0,4340 ha położonej w miejscowości Bińcze. Gmina Czarne to gmina miejsko-wiejska położona w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego, w powiecie człuchowskim. Miasto i Gmina Czarne położone są peryferyjnie w zachodniej części powiatu człuchowskiego zajmującego południowo – zachodnią część województwa pomorskiego nad rzeką Czernicą, na skraju doliny zachodniopomorskiej przy zbiegu trzech województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego przy linii kolejowej Szczecinek-Chojnice. Przebiegające przez tereny szlaki komunikacyjne mają charakter regionalny i lokalny (trasy dróg wojewódzkich nr 201 Gwda-Barkowo i nr 202 Czarne-Rzeczenica). Od trasy dróg nr 22 Tczew-Kaliningrad miasto dzieli jedynie 16 km. Czyste wody rzek i jezior, niesamowicie kolorowe lasy pełne grzybów są to walory, które charakteryzują teren na którym znajduje się oferowana do sprzedaży przez Pocztę Polską S.A. nieruchomość. Na terenie tym panują idealne warunki do rozwoju sportu, rekreacji i wypoczynku, doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Jest to również raj dla wędkarzy i myśliwych. Nabywając nieruchomość spełnisz swoje marzenie i staniesz się właścicielem nieruchomości dzięki posiadaniu, której zamieszkasz w cichej, malowniczej okolicy lub rozpoczniesz działalność pozarolniczą jaką jest turystyka wiejska.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

62 500,00 zł19.08.2014
1709
Przeróśl
Gmina:
Powiat: suwalski
Województwo: podlaskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości  gruntowej, zabudowanej  budynkiem usługowo-mieszkalnym  o powierzchni użytkowej 90,00 m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej  30,86 m2 położonej  w miejscowości Przerośl,  gminie Przerośl , powiecie suwalskim województwo podlaskie. Powierzchnia działki  gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,0683 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Według obowiązującego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Przerośl nieruchomość znajduje się w strefie A1- strefa rozwoju miejscowości gminnej Przerośl - tereny predysponowane do lokalizacji inwestycji w zakresie administracji lokalnej, biznesu, informacji, oświaty i kultury, usług dla mieszkańców, usług dla rolnictwa, turystyki (hotel) oraz mieszkalnictwa. W pobliżu jezioro Krzywólka i Kościelne.Budynek eksploatacyjny  parterowy z  poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony, został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.  Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie rodzaj użytku Bi. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wod-kan oraz sieci telefonicznej , położona w odległości  ok. 25 km na północny zachód od Suwałk,              ok.   10 km na północny zachód od drogi wojewódzkiej  652 łączącej Suwałki i Kowale Oleckie. Dojazd do miejscowości możliwy komunikacją PKS

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

114 000,00 zł październik
1667
Jadowniki
Gmina: Brzesko
Powiat: brzeski
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu położonego w miejscowości Jadowniki przy ul. Wincentego Witosa 5a. Oferowany lokal nr 1 ma powierzchnie użytkową 152,90 m2 oraz usytuowany jest na parterze budynku biurowego, do którego przynależą usytuowane w piwnicy tego budynku pomieszczenia przynależne: o łącznej powierzchni użytkowej 85,60 m2.Nieruchomość zlokalizowana jest w zasięgu miejskiej komunikacji zbiorowej: busowej oraz wzdłuż drogi krajowej E4 w relacji wschód-zachód. Teren usytuowany w rejonie niewielkiej koncentracji obiektów użytkowych – w tym  usługowych i handlowych oraz budownictwa jednorodzinnego.

249 000,00 zł sierpień
1660
Czarna Dąbrówka
Gmina: Czarna Dąbrówka
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,2301 ha, położona jest w miejscowości Czarna Dąbrówka, gmina Czarna Dąbrówka, powiecie bytowskim. Działka przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę usługową. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu oraz sieci telefonicznej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy od ul. Przemysłowej drogą asfaltową. Nieruchomość położona jest w pobliżu skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 211 i 212. W pobliżu znajduje kościół, Ochotnicza Straż Pożarna.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

109 300,00 zł19.08.2014
1646
Marwałd
Gmina: Dąbrówno
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr ew. 242/1 w obrębie 0012 Marwałd, o powierzchni 1547m², oraz lokalu użytkowego oznaczonego Nr 1 o pow. 79,05m², składającego się z 7 pomieszczeń usytuowanych na parterze i piętrze budynku mieszkalno - użytkowego oraz dwóch pomieszczeń przynależnych o powierzchni 13,9m² usytuowanego w budynku gospodarczym. Z lokalem wiąże się udział 36/100 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej nr ew. 242/2 z obrębu 0012 Marwałd, o powierzchni 1048m², na której posadowione są budynki stanowiące przedmiot odrębnej nieruchomości, tj. mieszkalno – użytkowy i gospodarczy, Nieruchomość położona w miejscowości Marwałd, gminie Dąbrówno , powiecie ostródzkim, województwo warmińsko-mazurskie. Działki nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie z przeznaczeniem w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dąbrówno, działki oznaczone nr ew. 242/1 i 242/3 o łącznej powierzchni 0,2595 ha. , rodzaj użytku Bi położone są na terenach zabudowanych wskazane do przekształceń i uzupełnień zabudowy oraz tereny projektowane pod zabudowę – funkcje mieszkaniowe i działalności gospodarczej – rolniczej i nierolniczej. Nieruchomość położona w centrum miejscowości Marwałd bezpośrednio przy drodze powiatowej 537. Miejscowość znajduje się w odległości około 9 km od miejscowości gminnej Dąbrówno i około 26 km od miasta powiatowego Ostróda. W miejscowości dominuje zabudowa mieszkalno – gospodarcza, znajduje się również niewielki sklep ogólnospożywczy, przystanek PKS.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

94 500,00 zł grudzień
1639
Jarnołtówek
Gmina: Głuchołazy
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana trzema budynkami: handlowo-usługowym o pow. użytkowej 151,33m2, innym niemieszkalnym o pow. użytkowej 20,38m2 i 24,19m2, położona jest w miejscowości Jarnołtówek nr 98, gminie Głuchołazy, powiecie nyskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,0500ha. Zgodnie z miejscowym planem przedmiotowa nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usług łączności z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jako uzupełniającej. Budynek główny objęty jest ochrona konserwatorską. Dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony budynek handlowo-usługowy został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, oddany do użytku w 1920 r. Rodzaj zabudowy budynków wolnostojący. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią posesje z zabudową mieszkaniowa jednorodzinną, zagrodową i usługową. Działka posiada kształt nieregularny, ukształtowanie terenu płaskie. Nieruchomość wyposażona jest w sieć wodno-kanalizacyjną sanitarną, telekomunikacyjną i elektryczną. Nieruchomość zlokalizowana jest w ciągu zabudowy mieszkaniowej, w środku wsi, przy drodze o nawierzchni bitumicznej w kierunku Głuchołazy-Czechy. Nieruchomość jest ogrodzona, dojście do budynku utwardzone kostką brukową. Jarnołtówek to urocza miejscowość wypoczynkowa położona w dolinie Złotego Potoku. Piękna przyroda, liczne szlaki turystyczne, bliskość przejść granicznych to uroki wsi.Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

204 000,00 zł25.09.2014
1632
Suchy Dąb
Gmina: Suchy Dąb
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, spokojnej okolicy? Marzysz o życiu w wolniejszym tempie w zintegrowanym środowisku?Poczta Polska S.A. dla Ciebie przygotowała ofertę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu o pow. 0,1300 ha położonej w miejscowości Suchy Dąb, wraz z prawem odrębnej własności budynków: mieszkalno-usługowego o powierzchni użytkowej 113,99 m2 oraz gospodarczego o powierzchni 40,32 m2.Gmina Suchy Dąb to gmina położona na Żuławach Gdańskich pomiędzy Trójmiastem a Tczewem (Gdańsk-23km, Tczew-17km), w pobliżu dróg nr 1 i nr 7 oraz szlaku kolejowego Północ-Południe, w zasięgu Obszaru Chronionego Krajobrazu „Żuławy Gdańskie”. 

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

152 335,00 zł30.09.2014
1625
Sochaczew
Gmina: Sochaczew
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 8 na III piętrze budynku mieszkalnego w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 22 wraz z pomieszczeniem przynależnym usytuowanym w piwnicy o powierzchni użytkowej 4,49 m², oraz ze związanym z lokalem udziałem wynoszącym 5281/39079 części w nieruchomości wspólnej - która stanowi prawo użytkowania wieczystego działki nr 1101/1 o pow.185 m². Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW Nr PL10/00014971/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, V Wydział Ksiąg Wieczystych. W skład lokalu mieszkalnego nr 8 o łącznej powierzchni 48,32 m² wchodzą: pokój 10,58 m², pokój 20,94 m², łazienka 2,50 m², kuchnia 8,80 m², przedpokój 5,50 m² . Dogodny dojazd do nieruchomości oraz bardzo dobra dostępność komunikacyjna są dodatkowym atutem.

138 700,00 zł wrzesień
1618
Miłoradz
Gmina: Miłoradz
Powiat: malborski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 0,2199 ha, położona w miejscowości Miłoradz, gminie Miłoradz, powiecie malborskim wraz z udziałem 0,7887 części w prawie użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego ewidencyjnie nr 103/4. Dla działki brak jest obowiązującego planu miejscowego Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Miłoradz przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie opisanym jako teren zabudowy mieszkaniowej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej, wodociągowo-kanalizacyjnej. Dogodny dojazd do nieruchomości możliwy jest od ulicy Głównej poprzez działkę 103/4 stanowiącą drogę. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej 22.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

58 230,00 zł30.09.2014
1604
Mielec
Gmina: Mielec
Powiat: mielecki
Województwo: podkarpackie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy powierzchni użytkowej 113,78 m2, usytuowany na parterze budynku wielofunkcyjnego jednopiętrowego, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 1042 obszaru 834 m2, położonego w miejscowości Mielec, gminie Mielec, powiecie mieleckim wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 114/626 części w części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności gruntu. Lokal składa się z 10 pomieszczeń z czego główne pomieszczenie ma 45,97 m2 i mieści się bezpośrednio od strony ulicy Rzochowskiej. Pozostałe pomieszczenia to: zaplecze sanitarne korytarz/hol) oraz pomieszczenia usługowo-biurowe. Do lokalu prowadzą dwa odrębne wejścia z podestów, do których prowadzą schody zewnętrzne- od strony ul. Rzochowskiej. Również od ul. Rzochowskiej lokal posiada duże okna typu witryny. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacji elektryczna, instalacja gazowa oraz kanalizacja sanitarna. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, komunikację kolejową, PKS. Dojazd do nieruchomości w kierunku Dębicy przebiega ulicami Wojskową, a następnie ulicą Rzochowską. W pobliżu nieruchomości znajdują się: domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej oraz rynek zagospodarowany zielenią. Nieruchomość przylega do pasa drogowego ulicy Rzochowskiej i oddalona jest ok. 170 m od drogi powiatowej nr 985.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

120 000,00 zł16.10.2014
1562
Kozłów
Gmina: Kozłów
Powiat: miechowski
Województwo: małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem eksploatacyjnym o powierzchni użytkowej 133 m2, położona w miejscowości Kozłów, gminie Kozłów, powiecie miechowskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 789 m2 i oznaczona jest w ewidencji gruntów jako działka numer 929/2. Na terenie gminy Kozłów nie obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. O przeznaczeniu działki decyduje wypis z ewidencji gruntu zgodnie z którym działka położona jest w terenach obszarów koncentracji zabudowy wielofunkcyjnej, w tym drobnych usług. Działka figuruje w rejestrze ewidencji gruntów pod pozycją rejestrową G.8. Wolnostojący budynek który był adaptowany z budynku mieszkalnego na budynek administracyjno – usługowy, częściowo podpiwniczony został wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z pustaków i cegły, pokryty papą, strop i fundamenty żelbetowe. Budynek jest ocieplony, okna i drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne stalowe. Nieruchomość wyposażona jest w instalacje elektryczną, wodną z sieci wiejskiej, kanalizacyjną (szambo), c.o. (piec gazowy). Całość ogrodzona jest siatką ogrodzeniową. W budynku na parterze znajduje się : dwa pomieszczenia usługowe , korytarz oraz pomieszczenie sanitarne. Na I piętrze znajdują się trzy pomieszczenia usługowe oraz korytarz i pomieszczenie sanitarne. W piwnicy znajduje się dwa pomieszczenia piwniczne- gospodarcze. Działka posiada kształt regularnym zbliżonym do prostokąta teren jest lekko pochyły lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie. Nieruchomość leży w otoczeniu nieruchomości wykorzystywanych na cele mieszkaniowe (zabudowa jednorodzinna), zaś od strony wschodniej znajduje się linia kolejowa wraz z peronami. Dojazd do nieruchomości możliwy jest bezpośrednio z drogi o nawierzchni asfaltowej.

101 000,00 zł październik
1555
Siedlęcin
Gmina: Jeżów Sudecki
Powiat: jeleniogórski
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości o pow. 3 500 m2 położonej w miejscowości Siedlęcin, gmina Jeżów Sudecki. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - asfaltowej. Siedlęcin to wieś założona na przełomie XIII i XIV wieku, położona w odległości ok. 5 km od Jeleniej Góry między sztucznym jeziorem Modrym a Wrzeszczyńskim.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

26 000,00 zł grudzień
1548
Niemysłów
Gmina: Poddębice
Powiat: poddębicki
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użyt. 212,10 m² usytuowany w budynku położonym w miejscowości Niemysłów, gm. Poddębice, powiecie poddębickim, woj. łódzkim. 

176 000,00 zł sierpień
1527
Lelice
Gmina: Gozdowo
Powiat: sierpecki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży nieruchomość zabudowaną w miejscowości. Na działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 65/3 ( pow.1.300 m²) posadowione są budynki: eksploatacyjny o powierzchni użytkowej 91,60 m² oraz gospodarczy o powierzchni użytkowej 61,80 m². Znakomita lokalizacja na działalność handlowo – usługową. Dobry dojazd -droga wojewódzka 560, łatwy dojazd do Płocka są dodatkowym atutem. Na terenie gminy Gozdowo funkcjonują placówki oświatowe, działa przedszkole samorządowe oraz Klub Dziecięcy „Kubusiowy Raj”

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

187 855,00 zł wrzesień
1506
Żarki Letnisko
Gmina: Poraj
Powiat: myszkowski
Województwo: śląskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami niemieszkalnymi o powierzchni użytkowej 362,62m2 i 14,20m2, położona jest w miejscowości Żarki Letnisko ul. Grunwaldzka 25, gminie Poraj, powiecie myszkowskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowione są budynki wynosi 0,4068 ha. Zgodnie z miejscowym planem przedmiotowa nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (przeznaczenie podstawowe). Działka położona jest w strefie pośredniej ochrony konserwatorskiej – B1 – układ przestrzenny sołectwa Zarki Letnisko oraz przy granicy strefy wokół obiektu chronionego. Dwukondygnacyjny podpiwniczony budynek główny z poddaszem nieużytkowym został wybudowany w technologii tradycyjnej, oddany do użytku w latach 50 ubiegłego stulecia. Rodzaj zabudowy: wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła i kamień łamany. Drugi budynek to parterowy niepodpiwniczony , wolnostojący budynek gospodarczy wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz od strony południowej tereny PKP. Działka posiada kształt regularny w kształcie prostokąta. Powierzchnia działki równa, płaska. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej (elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa). Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość położona jest w północnej części miejscowości na pięknie zalesionej lasem sosnowym działce. Miejscowość posiada bardzo dobre połączenie kolejowe i drogowe z Częstochową i Katowicami. Bliższych informacji można uzyskać pod telefonem: 32 2532349

501 000,00 zł wrzesień
1492
Sadkowo - lokal użytkowy nr 1
Gmina: Tychowo
Powiat: białogardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 29,06 m2 zlokalizowany na parterze w budynku wraz z pomieszczeniem przynależnym znajdującym się w budynku gospodarczym  o powierzchni 31,56 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi Sadkowo. Odległość od gminy Tychowo ok. 5 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane budynkami budownictwa jednorodzinnego i zagrodowego.

1471
Legnica
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Legnicy przy ul. Poznańskiej, o łącznej powierzchni 11655 m2. Nieruchomość składa się z dwóch niezabudowanych działek oraz działki zabudowanej halą magazynowo-produkcyjną z częścią biurowo-socjalną. Łączna powierzchni użytkowa hali wynosi 1717,20 m². Teren jest częściowo ogrodzony. Nieruchomość zlokalizowana jest ok. 50 m od ulicy Poznańskiej. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Legnica położona jest w południowo-zachodniej części Niziny Śląskiej. Odległości do dużych ośrodków miejskich nie przekraczają 100 km. Przez Legnicę wiodą ważne szlaki kolejowe i drogowe łączące ją z Wschodem i Zachodem Europy. Jest centrum gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym regionu, siedzibą władz powiatu.

1457
Kołczewo
Gmina: Wolin
Powiat: kamieński
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest Prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 434/2 o powierzchni 1601m2, położonej w miejscowości Kołczewo, ul. Pocztowa 6, gmina Wolin, powiat kamieński, województwo zachodniopomorskie, wraz z posadowionymi na gruncie budynkami: budynkiem użytkowym o pow. użytkowej 286,60m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej 21,60m2. Nieruchomość Kołczewo znajduje się na terenie gminy Wolin, która położona jest w północno-zachodniej części powiatu kamieńskiego, województwa zachodniopomorskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 100m od drogi asfaltowej prowadzącej z Kołczewa do Wolina. Miejscowość Kołczewo położona jest w pasie nadmorskim, na trasie Międzyzdroje – Międzywodzie, w pobliżu miejscowości Wisełka. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane budynkami mieszkalnymi i gospodarczymi. Od strony północnej budynku znajduje się park oraz budynki wielorodzinne, po stronie południowej – ogrody przydomowe, łąki i jezioro Kołczewo oraz w pobliżu jezioro Koprowo i jezioro Recze. W miejscowości Kołczewo znajduje się pole golfowe – Amber Baltic Golf Club, które sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i zachęca do skorzystania z nauki w gry w golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dojazd do nieruchomości drogą lokalną o nawierzchni utwardzonej asfaltowej. Do nieruchomość doprowadzone są następujące media: energia elektryczna, ogrzewanie elektryczne (tylko parter), woda i kanalizacja (szambo).

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

244 000,00 zł grudzień
1436
Krzemieniewo
Gmina: Krzemieniewo
Powiat: leszczyński
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 976 m2 położonej w miejscowości Krzemieniewo przy ul. Spółdzielczej, gminie Krzemieniewo, powiecie leszczyńskim. Działka przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniową. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z towarzyszącą zabudową gospodarczą oraz grunty użytkowane rolniczo. Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta. Teren działki jest płaski, korzystny do zabudowy. Nieruchomość położona jest na terenie uzbrojonym w sieć energetyczną i wodociągową. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Spółdzielczą o nawierzchni utwardzonej. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 12 łączącej Leszno z Kaliszem i przecinającej drogę krajową nr 5 łączącą Poznań z Wrocławiem.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

36 000,00 zł listopad
1429
Piła ul. Wawelska
Gmina: Piła
Powiat: pilski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna  zlokalizowana  na obrzeżach miasta Piły  przy ulicy Wawelskiej  w rejonie przemysłowo - usługowym (w sąsiedztwie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej). Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych, jest to dobra lokalizacja dla działalności o charakterze przemysłowym, magazynowym i usługowym.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

1 956 000,00 zł wrzesień
1422
Przytocko
Gmina: Kępice
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 145,8 m2, położona jest w miejscowości Przytock,o gminie Kępice, powiecie słupskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,0713 ha. Zgodnie z zapisami w „Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kępice” przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze przeznaczonym pod mieszkalnictwo jednorodzinne, mieszkalnictwo zagrodowe, obszar preferowany do adaptacji i uzupełnienia istniejącego zagospodarowania. Dwukondygnacyjny, wolnostojący budynek mieszkalny został wybudowany w technologii tradycyjnej oddany do użytku w 1903 roku. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Nieruchomość położona jest w pobliżu dróg powiatowych Nr 206 i 208.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

145 217,00 zł06.10.2014
1401
Iwiec
Gmina: Cekcyn
Powiat: tucholski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 177,22 m2,oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 39,64 m2, położona jest w miejscowości Iwiec, gminie Cekcyn, powiecie tucholskim. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,1440 ha. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Cekcyn przedmiotowa nieruchomość położona jest w obszarze: „obszar VIII – rolniczo-osadniczy obejmujący sołectwa Iwiec i cz. sołectwa Wysoka. Na obszarze tym występuje teren rolniczej przestrzeni produkcyjnej B o niskim potencjale produkcyjnym. Sieć osiedleńczą na tym obszarze tworzą wieś Iwiec i Wysoka, gdzie wyznaczono potencjalne tereny rozwojowe głównie dla budownictwa mieszkaniowego i usługowego. Obszar leży w Śliwickim obszarze Chronionego Krajobrazu. Budynek biurowo-mieszkalny- parterowy z użytkowym poddaszem, wolnostojący budynki biurowo- mieszkalny i gospodarczy zostały wybudowane w technologii tradycyjnej, oddane do użytku w 1992 roku. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i siedliskowa. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości możliwy jest drogą asfaltową Cekcyn-Wełpin. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi Cekcyn – Wierzchucin. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, obiekty usługowe oraz tereny upraw rolnych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

221 000,00 zł sierpień
1394
Stary Chwalim
Gmina: Barwice
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy powierzchni użytkowej 52,48 m2 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego wraz z dwoma pomieszczeniami przynależnymi (piwnice) o łącznej powierzchni 11,41 m2, położony w miejscowości Stary Chwalim, gmina Barwice. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze głównej asfaltowej prowadzącej przez wieś w otoczeniu zabudowy typu wiejskiego.

1351
Wierzchowo - działka niezabudowana
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów numerem 435/6 o powierzchni 0,3449 ha w miejscowości Wierzchowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki.Działka oznaczonej jest w ewidencji gruntów następującymi symbolami: RIVa – 0,1866 ha, PsIV – 0,0330 ha, Lz-RIVa – 0,0249 ha, N – 0,1004 haKształt działki nieregularny. Teren działki o zmiennym ukształtowaniu, zróżnicowany. Działka niezabudowana, niezagospodarowana, nieuzbrojona, porośnięta roślinnością łąkową oraz kilkuletnim samosiewem drzew. W zasięgu znajdują się następujące media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek, zatwierdzonym Uchwałą nr VIII/53/2007 Rady Gminy Szczecinek z dnia 27.04.2007 r. działka 435/6 obręb Wierzchowo znajduje się na terenie oznaczonym symbolem MNU-3, i KL-2, i ma w tym planie następujące przeznaczenie: MNU-3 – tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej; KL-2 – drogi publiczne klasy drogi lokalnej o szerokości 14 m dla odcinków nowoprojektowanych lub modernizowanych. Działka leży w strefie B ochrony konserwatorskiej oraz w obszarze chronionego krajobrazu „Jeziora Szczecineckie” oraz z obszarze NATURA 2000. Część działki leży w strefie E ochrony ekspozycji.Dostęp do działki z bocznej drogi utwardzonej prowadzącej przez wieś.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

51 500,00 zł listopad
1344
Sadkowo - lokal użytkowy nr 2
Gmina: Tychowo
Powiat: białogardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. użytkowej 23,51 m2 zlokalizowany na poddaszu w budynku na wraz z pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 7,04 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części wsi Sadkowo. Odległość od gminy Tychowo ok. 5 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane budynkami budownictwa jednorodzinnego i zagrodowego. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1330
Barcin ul. Świetego Wojciecha 7
Gmina: Barcin
Powiat: żniński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy powierzchni użytkowej 52, 7 m2 m2 , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, posadowionym na działce, oznaczonej numerem ewidencyjnym 75 obszaru 75 1460 m2, położonego jest w miejscowości Barcin, gminie Barcin, powiecie żnińskim. Do lokalu użytkowego przynależą usytuowane w budynku gospodarczym: pomieszczenie gospodarcze o powierzchni: nr 3.01 o powierzchni użytkowej 9,8 m2, nr 3.02 o powierzchni użytkowej 16,6 m2, nr 3.03 o powierzchni użytkowej 9,7 m2, nr 3.04 o powierzchni użytkowej 16,3 m2, nr 3.05 o powierzchni użytkowej 5,1 m2 oraz strych nieużytkowy nr 3.06 o powierzchni użytkowej 55,6 m2 wraz ze związanym z tym lokalem udziałem wynoszącym 0,3346 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynków i urządzeń. Lokal składa się z dwóch pokoi, WC, korytarza. Instalacje znajdujące się w lokalu to instalacja grzewcza, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacji elektryczna, instalacja telefoniczna. Lokal doskonale widoczny z bezpośrednim wejściem od ulicy. Ze względu na charakter sąsiedztwa oraz bliskość tras komunikacyjnych jest to dobra lokalizacja dla działalności nieuciążliwych usług, przedstawicielstwa instytucji finansowych i inne. Dostępność form transportu publicznego przez komunikację miejską, komunikację kolejową), PKS. W pobliżu nieruchomości znajdują się: szkoła podstawowa, urząd miejski.

143 000,00 zł wrzesień
1295
Podwiesk
Gmina: Chełmno
Powiat: chełmiński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, malowniczo położonej miejscowości?Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki numer: 180/1 oraz 180/3 łącznego obszaru 1340 m2, położonej w miejscowości Podwiesk, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko - pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr TO1C/00016512/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Chełmie V Wydział Ksiąg Wieczystych.Chełmno znajduje się w środkowej części województwa kujawsko – pomorskiego. Obszar gminy rozciąga się wzdłuż prawego brzegu Wisły. Pod względem administracyjnym Gmina Chełmno graniczy: od południa z Gminą Unisław, od wschodu z Gminami Kijewo Królewskie i Stolno, od północy z Gminą Grudziądz, a od zachodu i północnego zachodu z Miastem i Gminą Świecie. Granice gminy od wschodu prowadzone są w sposób sztuczny, a granice zachodnia i północno – zachodnia wykorzystują naturalną barierę rzeki Wisły. Siedziba władz gminnych znajduje się w mieście Chełmno, które również jest siedzibą samorządu miasta Chełmna oraz powiatu chełmińskiego.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

28 750,00 zł październik
1288
Skandawa
Gmina: Barciany
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Lokal użytkowy oznaczony nr 1 o powierzchni użytkowej 52,11 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalno–usługowym, posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym działce gruntu nr 211/2 obszaru 1350 m2 położonej w miejscowości Skandawa nr 13, gminie Barciany. Jest to mała miejscowość położona przy lokalnej drodze. Odległość do gminy Barciany wynosi ok. 12 km, od miasta powiatowego Kętrzyn 30 km. Działka gruntu na której posadowiony jest budynek, znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach koncentracji funkcji mieszkaniowej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

34 900,00 zł27.08.2014
1281
Sokołowice
Gmina: Oleśnica
Powiat: oleśnicki
Województwo: dolnośląskie

Prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki  o powierzchni 14 837 m2. Działka sklasyfikowana jako grunty orne w klasie IV b i trwałe użytki zielone w klasie IV bonitacji gleb. Grunt użytkowany jako łąka. W części która sąsiaduje z działką zabudowaną budynkiem usługowo-mieszkalnym, działka ogrodzona jest siatką mocowaną do słupków żelbetonowych osadzonych w gruncie. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową, na krótkim odcinku z drogi wiejskiej utwardzonej asfaltem, bez utwardzonych ciągów dla pieszych, oświetloną. Działka gruntu posiada dostęp do podstawowego uzbrojenia w sieci infrastruktury technicznej ( posiada możliwość włączenia do sieci wodociągowej, energetycznej i telefonicznej) Miejscowość Sokołowice posiada duże możliwości rozwoju budownictwa jednorodzinnego, położona w nieodległym sąsiedztwie miasteczka Oleśnica na trasie Oleśnica – Wrocław. Okolice Sokołowic posiadają wysokie walory przyrodnicze, ciągnące się pasma lasów i pięknych łąk.

1274
Bobrowniki
Gmina: Grabów nad Prosną
Powiat: ostrzeszowski
Województwo: wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 2.857 m2 położonej w miejscowości Bobrowniki, gminie Grabów nad Prosną, powiecie ostrzeszowskim. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Grabów nad Prosną przedmiotowa działka znajduje się na terenie zabudowy ekstensywnej i letniskowej. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny zabudowane budynkami jednorodzinnymi, zabudowa zagrodowa o małej intensywności zabudowy oraz tereny niezabudowane, użytkowane rolniczo. Działka o kształcie nieregularnego trapezu węższym z boków przylegająca do drogi, a pozostałymi bokami przylega do nieruchomości sąsiednich. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej i telefonicznej. Teren nieruchomości płaski, korzystny do zabudowy. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej asfaltem, o bardzo małym natężeniu ruchu kołowego, ulica ta jest oświetlona. Centrum Grabowa znajduje się w odległości około 13 km od Bobrownik a miasto powiatowe Ostrzeszów oddalone jest o około 17 km.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

15 000,00 zł grudzień
1260
Łódź ul. Pabianicka 138
Gmina: Łódź Miasto
Powiat: miasto Łódź
Województwo: łódzkie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana obejmująca prawo użytkowania wieczystego działek oznaczonych w ewidencji gruntów nr 121/1, 121/2 i 121/3 w obrębie ewidencyjnym G24 łącznego obszaru 886 m³ wraz z posadowionym na niej parterowym budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 91 m³. Nieruchomość wyposażona jest w następująca infrastrukturę: wodociągową (sieciową) kanalizacyjną (sieciową), elektryczną, telefoniczną, c.o (lokalne) Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej czynszowej oraz zabudowy handlowej i usługowej. Dostępność do punktów handlowych, usługowych, użyteczności publicznej oraz komunikacji publicznej bardzo dobra. W niedalekiej odległości ulokowane są centra handlowe oraz port lotniczy. W okolicy występuje dużo zieleni oraz tereny rekreacyjne ze zbiornikami wodnymi Stawy Stefańskiego. Lokalizacja nieruchomości stwarza doskonałe warunki do utworzenia zabudowy mieszkaniowej bądź usługowo – handlowej.[gallery ids="14979,14980"]

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

356 000,00 zł wrzesień
1253
Wierzbięcin
Gmina: Nowogard
Powiat: goleniowski
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr 1 o pow. użytkowej 38,32 m2 wraz z dwoma pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 11,02 m2 , znajdującymi się w budynku biurowo-mieszkalnym: piwnice nr 01/1 i 01/2 oraz znajdującymi się w budynku gospodarczym dwoma pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 89,58 m2, znajdującymi się w budynku gospodarczym. Sprzedaż lokalu nastąpi wraz z udziałem wynoszącym 0,704 w częściach wspólnych budynków i w prawie użytkowania wieczystego działek gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów nr 54/2 o powierzchni 0,0163 ha i nr 56 o powierzchni 0,0212 ha. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną (szambo bezodpływowe), telefoniczną, odgromową, ogrzewanie piecowe. Nieruchomość położona jest w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego zagrodowego. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej. Przetarg odbędzie się w formie publicznej licytacji.

1246
Żółtnica
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 40,99 m2 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego w miejscowości Żółtnica, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, telefoniczną, ogrzewanie dawniej elektryczne (obecnie lokal nie ogrzewany). Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze utwardzonej prowadzącej przez wieś w otoczeniu zabudowy typu wiejskiego.

1239
Gorawino
Gmina: Rymań
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy  o powierzchni użytkowej 67,55 m2 wraz z dwoma pomieszczeniami przynależnymi o powierzchni 8,46 m2, znajdującymi się w budynku gospodarczym. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną (szambo bezodpływowe), telefoniczną , ogrzewanie piecowe. Nieruchomość położona jest w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego zagrodowego. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1232
Przeradź
Gmina: Grzmiąca
Powiat: Szczecinek
Województwo: zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,1810 ha. Działka położona jest na terenie płaskim. Kształt działki regularny w formie prostokąta. Dotychczas działka była użytkowana jako ogród przydomowy. Dostęp komunikacyjny z drogi asfaltowej.

1218
Stare Kiełbonki
Gmina: Piecki
Powiat: mrągowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy oznaczony nr 2 o powierzchni użytkowej 40,34 m2 usytuowany na parterze w budynku biurowo-mieszkalnym, podpiwniczonym , posadowionym na będącej w użytkowaniu wieczystym nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 345/1 obszaru 798 m2 położonej w miejscowości Stare Kiełbonki nr 37, gminie Piecki, do którego przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 41,62 m2. Jest to mała miejscowość położona przy drodze krajowej 58 i 59. Odległość do gminy Piecki wynosi ok. 8 km, od miasta powiatowego Mrągowo 28 km , w pobliżu jezioro Mokre ok. 2 km. Działka gruntu na której posadowiony jest budynek, znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się na terenach mieszkalno –usługowych i rekreacyjnych.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

27 000,00 zł27.08.2014
1211
Radziądz
Gmina: Żmigród
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o powierzchni 1407 m². Teren działki w kształcie prostokąta, od frontu ogrodzony siatką metalową, jeden bok ogrodzony ogrodzeniem z prefabrykatów betonowych. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi utwardzonej asfaltem. Sąsiedztwo stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej. W pobliżu przystanek autobusowy. Miejscowość Radziądz leży w pobliżu szlaku komunikacyjnego Wrocław - Poznań.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

27 000,00 zł lipiec
1204
Samborowo
Gmina: Ostróda
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 44,00m², zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalno – usługowym, do którego przynależą pomieszczenia o łącznej pow. użytk. 18,1m². Kształt działki nieregularny, o niewielkim spadku w kierunku południowym. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie piecami kaflowymi. Nieruchomość zlokalizowana jest w na północnym skraju wsi, przy drodze krajowej Olsztyn-Grudziądz i linii kolejowej Ostróda – Iława, odległość od Ostródy 11km, Samborowo ze względu na swoje atrakcyjne położenie i dogodne połączenia komunikacyjne zatraca cechy tradycyjnej osady wiejskiej.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

31 000,00 zł grudzień
1197
Faryny
Gmina: Rozogi
Powiat: szczycieński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem eksploatacyjnym piętrowym, podpiwniczonym w części z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 225,72 m2, położona jest w miejscowości Faryny, gminie Rozogi, powiecie szczycieńskim województwo warmińsko-mazurskie. Powierzchnia działki gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 0,468 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość znajduje się na innych terenach zabudowanych. Budynek biurowy parterowy z poddaszem użytkowym, wolnostojący został wybudowany w technologii tradycyjnej. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła, bloczki gazobetonowe. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie . Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wod-kan, gazowej, oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości korzystny drogą gminną asfaltową. Miejscowość znajduje się w odległości około 5 km od miejscowości gminnej Rozogi i około 33 km od miasta powiatowego Szczytno.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

182 300,00 zł27.08.2014
1183
Gilów
Gmina: Niemcza
Powiat: dzierżoniowski
Województwo: dolnośląskie

Pragniesz ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta? Poczta Polska oferuje do sprzedania ciekawą działkę niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Gilów, gminie Niemcza. Działka o powierzchni 2 660 m2. Teren działki płaski, kształt zbliżony do trapezu. Działka jest porośnięta trawą, ogrodzona. Dojazd drogą nieutwardzoną. Działka nie jest uzbrojona, ale zlokalizowana w zasięgu sieci wodociągowej, położona w zurbanizowanej części wsi Gilów, w rejonie zabudowany mieszkaniowo – zagrodowej. Odległość wsi od siedziby gminy w Niemczy wynosi 6 km a od siedziby powiatu w Dzierżoniowie 8 km.

Plik z informacją szczegółową oferta: pobierz.

48 000,00 zł09.10.2014
1169
Maksymilianowo
Gmina: Osielsko
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Chcesz zamieszkać w najdynamiczniejszej gminie w Polsce? Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki nr 16/2 oraz nr 16/3 łącznego obszaru 1771 m2, położonej w miejscowości Maksymilianowo, gmina Osielsko, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr BY1B/00030635/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg  Wieczystych wraz z udziałem w wysokości 72/100 części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 16/4 obszaru 160 m2, położonej w miejscowości Maksymilianowo, gmina Osielsko, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie, objętej księgą wieczystą KW Nr BY1B/00197139/7 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg  Wieczystych.Maksymilianowo – wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Wieś liczy ponad 1400 mieszkańców i jest ważnym węzłem kolejowym. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, punkt apteczny, 5 sklepów. Gmina Osielsko położona jest na skraju Wysoczyzny Świeckiej, pomiędzy rzekami Wisłą i Brdą i okala miasto Bydgoszcz od strony północnej. Od północnego zachodu graniczy z gminą Koronowo, od północnego wschodu z gminą Dobrcz, od południa z Bydgoszczą i od zachodu – na odcinku około 1,5 km - z gminą Sicienko. Gmina ma dogodne połączenia drogowe i kolejowe. Przebiegają tutaj linie kolejowe do Gdańska i Gdyni, droga krajowa nr 5 Bydgoszcz – Gdańsk, a także drogi wojewódzkie i powiatowe.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość jest położona w obszarze oznaczonym A9M opisanym następująco: teren mieszkalnictwa.

123 163,00 zł październik