Strona główna » Obniżamy ceny dla Paczki+ < powrót

Obniżamy ceny dla Paczki+

Aktualność z dnia: 01.09.2020
Share on Facebook

PACZKA_PLUS_ENKI_300x300_STRONA_PPPoczta Polska przygotowała niższe ceny dla Paczki+. Od 1 września do końca grudnia 2020 r. wszyscy, którzy nadadzą Paczkę+ przy wykorzystaniu aplikacji elektronicznej mogą liczyć na dodatkowy rabat.

Paczka+ to oferta, dla osób które cenią sobie pewność doręczenia oraz swobodę w wyborze opcji dodatkowych. Podstawowa wersja przesyłki zapewnia klientom gwarancję terminu doręczenia czy możliwość nadania paczki do jednej spośród 12,8 tys. lokalizacji w największej w Polsce sieci click&collect.

Możliwość nadania usługi Paczka+ w promocyjnej cenie dedykowana jest klientom przekazującym elektronicznie dane o przesyłce za pomocą serwisu Nadaj Przesyłkę lub Elektroniczny Nadawca. Obniżone zostały ceny Paczki+ w trzech najpopularniejszych przedziałach wagowych. Opłaty zaczynają się już od 8,99 zł, wszystkie promocyjne stawki prezentujemy poniżej:

tabela_promocjaPaczka

 

Aplikacje dostępne na stronie Poczty Polskiej pozwalają na wprowadzenie danych niezbędnych do wysyłki, wycenę przesyłki i wydrukowanie etykiety adresowej. Nadanie tak przygotowanej przesyłki w placówce pocztowej jest bardzo proste. Sprowadza się jedynie do przekazania paczki pracownikowi, który odczyta kod przesyłki i bez dodatkowych formalności czy ręcznego wypisywania formularzy potwierdzi wysyłkę oraz przyjmie opłatę za przesyłkę. Skorzystanie z aplikacji pozwala skrócić czas wizyty na poczcie, a dodatkowym bonusem dla klienta jest niższa cena za przesyłkę.