Strona główna » Oferta promocyjna < powrót

Oferta promocyjna

Aktualność z dnia: 01.06.2023

25% rabatu na Międzynarodową Przesyłkę Paletową na kierunku Polska – Niemcy w eksporcie i imporcie

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę promocyjną na transport palet eksportowanych i importowanych do/z Niemiec. Jeśli szukasz atrakcyjnych stawek na doręczenie i odbiór przesyłek paletowych, szybkiej realizacji i kompleksowej obsługi, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  1. Promocyjne stawki na przewóz palet. W ramach naszej aktualnej promocji oferujemy atrakcyjne ceny na przewóz palet na trasach: Polska – Niemcy, Niemcy – Polska.            
    Na hasło „Niemcy” otrzymasz 25% rabatu.

2. Krótki czas realizacji dostaw. Dzięki bezpośredniemu połączeniu, zapewniamy szybkie i terminowe dostawy.

3. Kompleksowa obsługa. Bez względu na to, czy potrzebujesz transportu w eksporcie czy imporcie, zajmiemy się Twoim zleceniem. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie przewozu.

4. Wszechstronne możliwości współpracy. Oferujemy elastyczne warunki współpracy. Możemy realizować pojedyncze zlecenia transportowe lub zawrzeć długoterminową umowę, którą dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb.

5. Dedykowany opiekun. W trosce o zadowolenie i pełną satysfakcję z naszych usług, zapewniamy wsparcie dedykowanego opiekuna. Będzie on dostępny na każdym etapie realizacji Twojego zlecenia, gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać ewentualne problemy.

Promocja trwa od 1 czerwca 2023 do końca września!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę.