Strona główna » Ośrodki wypoczynkowe Poczty Polskiej znów działają < powrót

Ośrodki wypoczynkowe Poczty Polskiej znów działają

Aktualność z dnia: 18.06.2020
Share on Facebook

Na-urlop-do-Mauritiusa-i-Dabu.-Osrodki-wypoczynkowe-PP-znow-dzialajaZgodnie z nowymi regulacjami, związanymi z epidemią koronawirusa, od 15 czerwca br. możemy już skorzystać z oferty hoteli. Dotyczy to także ośrodków wypoczynkowych Poczty Polskiej – „Dąb” w Ustroniu-Jaszowcu oraz „Mauritius” w Szklarskiej Porębie. Zapraszamy do nich wszystkich.

Ośrodek Szkoleniowo Wczasowy „Dąb”

W zależności od potrzeb gości, OSW „Dąb” oferuje standardowe pokoje 1,2 lub 3 oraz 2,3 lub 4-osobowe pokoje typu studio (pomieszczenie z częścią sypialną, które posiada część dzienną). W każdym z wariantów jest to pokój z łazienką i TV oraz dostępem do Internetu (Wi-Fi). W niektórych pokojach do dyspozycji gości są także balkony. W ramach wyżywienia ośrodek oferuje śniadania, a dla zainteresowanych jest możliwość skorzystania z cateringu zgodnie z ofertą przedstawioną w recepcji Ośrodka.

W ośrodku znajduje się bilard. Można będzie z niego skorzystać od 15 czerwca br., z zachowaniem zasad sanitarnych. Do OSW „Dąb” można także przyjechać ze zwierzętami domowymi (12 zł za dobę).

Ośrodek położony jest w pięknej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. W pobliżu wyciąg krzesełkowy na Czantorię, możliwość wyjazdu samochodem na Równicę. Od 6 czerwca rusza także letni tor saneczkowy.

W czasie wypoczynku w Jaszowcu zazwyczaj można skorzystać także z szerokiej oferty wycieczek (Cieszyn i Czeski Cieszyn, Wiedeń, Morawski Kras i Ołomuniec, Pszczyna, Szczyrk i Sanktuarium na Górce, Zameczek Prezydencki w Wiśle, Wadowice) organizowanych przez okoliczne biura podróży. Przed wyjazdem warto dowiedzieć się, jak to będzie wyglądać w tym roku. Na pewno najbezpieczniej będzie można dotrzeć tam własnym transportem.

Więcej informacji o ośrodku „Dąb” znajduje się na stronie www.wypoczynek.poczta-polska.pl.

Dodatkowych informacji w sprawie pobytu w OSW ”Dąb” udziela recepcja ośrodka:

Ośrodek Wypoczynkowy „Mauritius”

„Mauritius” w Szklarskiej  Porębie oferuje pokoje 1,2,3 lub 4 osobowe z łazienkami oraz pokoje poza standardem. Są to pokoje: 1 pokój dwuosobowy z łazienką na korytarzu oraz 2 pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką na korytarzu. W zależności od wielkości pokoju oraz długości pobytu, w sezonie wysokim doba dla jednej osoby to koszt od 65 zł (pokój poza standardem, min.2 doby) do 99 zł (pokój 1-osobowy, 1 doba).

W każdym z wariantów jest TV oraz dostępem do Internetu (Wi-Fi). Ośrodek oferuje pełne wyżywienie. Można w nim zamówić śniadanie (wliczone w cenę noclegu), obiad/obiadokolację lub kolację, albo każdy z tych posiłków. Można także wynająć pokój bez wyżywienia. Dzieciom w wieku  od 4 do 10 lat podawana jest połowa porcji posiłków za 50% ceny. Dzieci do 4 lat, niekorzystające z wyżywienia i osobnego miejsca do spania nie płacą za pobyt.

Atrakcje dodatkowe w „Mauritiusie” to: bilard i dart, ping-pong, gry towarzyskie, pokój zabaw dla dzieci, kawiarnia – drink bar, zielony teren rekreacyjny do leżakowania, gier i zabaw, słoneczny taras, miejsce na ognisko, dwa parkingi.

Ośrodek znajduje się w centrum Szklarskiej Poręby, w odległości 200 metrów od stacji kolejowej oraz 600 metrów od dworca autobusowego. Okolica „Mauritiusa” ośrodka zapewnia doskonałe warunki uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Więcej informacji o ośrodku Mauritius znajduje się tutaj.

Dodatkowych informacji w sprawie pobytu w „Mauritiusie” udziela recepcja ośrodka: