Strona główna » Paczka UKRAINA PLUS – usługa z dużym potencjałem < powrót

Paczka UKRAINA PLUS – usługa z dużym potencjałem

Aktualność z dnia: 08.04.2019
Share on Facebook

970x300-paczka-ukrainaPoczta Polska odnotowuje systematyczny wzrost wolumenów nadawanych przesyłek w usłudze Paczka UKRAINA PLUS skierowanej do największej grupy cudzoziemców przebywających w Polsce. Według szacunków w 2019 roku liczba obywateli Ukrainy pracujących w Polsce może przekroczyć 3 miliony.

Od czasu uruchomienia usługi Poczta Polska ciągle dostosowuje usługę do oczekiwań Klientów. W maju 2017 r. wprowadzono interaktywne rozwiązanie, które umożliwia nadawcom przygotowywanie nalepki adresowej bez wychodzenia z domu. Dzięki formularzowi, który dostępny jest na stronie Poczty Polskiej pod adresem http:/paczkaukrainaplus.poczta-polska.pl możliwe jest wydrukowanie i wypełnienie etykiety adresowej. Rozwiązanie zapewnia nie tylko wygodę, ale i przyspieszenie procesu nadawania paczki. Formularz jest dostępny w trzech wersjach językowych, co z pewnością przełamuje barierę językową obywateli Ukrainy. W październiku 2018 r. został zmodyfikowany cennik i regulamin usługi, który przekształcił usługę paczkową w kurierską i dodał już do atrakcyjnej oferty zalety usług kurierskich.

Paczka UKRAINA PLUS to alternatywna usługa dla wszystkich klientów, którzy chcą wysłać przesyłkę za wschodnią granicę. Atutem oferty jest nie tylko cena,  lecz także wysoka jakość realizacji polegająca na skutecznym i terminowym doręczeniu paczek na terytorium Ukrainy wprost do rąk adresata. W ramach usługi można nadawać paczki o maksymalnej masie 20 kg, a wartość przesyłanych rzeczy nie może być większa niż 400,00 zł. Gwarancja terminu doręczenia paczek w każdym miejscu na terytorium Ukrainy, z wyłączeniem Krymu i Sewastopola, oraz miejscowości w wykazie zamieszczonym na stronie, to ogromna zaleta tej usługi. Zawartość przesyłki może stanowić zarówno odzież jak i żywność, tak jak w przypadku każdej paczki pocztowej wysyłanej poza terytorium Polski.