Strona główna » Paczki gabarytowe już internetowe! < powrót

Paczki gabarytowe już internetowe!

Aktualność z dnia: 28.06.2012

Można już zamawiać opakowania do Przesyłek Gabarytowych na stronie Poczty Polskiej. Nowa usługa wpłynie na skrócenie czasu przygotowania paczki do wysyłki.

Teraz bez wychodzenia z domu można przygotować paczkę, którą szybko nadamy w placówce pocztowej. Przesyłka Gabarytowa skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Główną zaletą usługi jest stała opłata za przesyłkę ograniczona tylko wielkością opakowania i wagą do 20 kg. Kupując opakowanie nabywamy jednocześnie usługę, z której możemy skorzystać w dogodnym dla siebie momencie i w dowolnej placówce pocztowej. Przesyłka może być nadana, tylko i wyłącznie w obrocie krajowym, jako ekonomiczna lub priorytetowa. Istnieje również możliwość nadania jej za pobraniem, sprawdzenia jej zawartości przez odbiorcę, a także śledzenie jej statusu na www.poczta-polska.pl.

W kwietniu tego roku liczba punktów sprzedaży ekologicznych opakowań do Przesyłki Gabarytowej zwiększyła się do prawie 5 tys placówek. Forma sprzedaży elektronicznej znacząco rozszerza możliwość zakupu opakowań. Pudełka dostępne są obecnie w 4 rozmiarach, za które zapłacimy od 13.50 zł do 20.00 zł*. Oferta sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej będzie sukcesywnie rozszerzana o koperty i inne artykuły listowne.

Zamówienia na opakowania można składać na stronie: http://filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_pl

*cena za przesyłkę ekonomiczną – usługa wraz z opakowaniem