Strona główna » Personalizowane produkty świąteczne zamówisz bez wychodzenia z domu < powrót

Personalizowane produkty świąteczne zamówisz bez wychodzenia z domu

Aktualność z dnia: 18.11.2020
Share on Facebook

baner_mikolaj_300x300_2020List albo książeczka od św. Mikołaja, a może film, w którym święty mówi wprost do Twojego dziecka? Poczta Polska uruchomiła sprzedaż świątecznej oferty personalizowanych produktów dla dzieci i dorosłych. Zamówienie można składać już od początku listopada w dowolnej placówce pocztowej* oraz przez Internet, dzięki czemu bez wychodzenia z domu Klienci mogą skorzystać z nietypowego sposobu obdarowania bliskich niezapomnianym upominkiem.

Poczta Polska oferuje personalizowane produkty, które sprawdzą się jako mikołajkowe i bożonarodzeniowe niespodzianki. W tegorocznej edycji świątecznych prezentów znajdują się:

  • książeczki personalizowane, w których głównymi bohaterami są Wasze pociechy,
  • personalizowane wideo dla bliskiej osoby, jednego lub kilkorga dzieci,
  • personalizowany list od św. Mikołaja w opcji GOLD.

By skorzystać z oferty wystarczy dokonać zamówienia na wybrane produkty w placówce pocztowej albo na stronie https://prezenty.poczta-polska.pl/. Po dokonaniu płatności Klient na wskazany w zamówieniu adres e-mail oraz nr telefonu otrzyma kody uprawniające do darmowej personalizacji wybranego produktu na stronie Partnera Poczty Polskiej. Po zakończeniu procesu personalizacji wybranych produktów zamówienie zostanie zrealizowane i dostarczone do wskazanej osoby w trakcie personalizacji produktu.

Personalizowana książeczka od Świętego Mikołaja

Książeczka od św. Mikołaja to spersonalizowana bajka, gdzie bohaterem jest dziecko, w której spotyka się bezpośrednio ze Świętym Mikołajem. Zdjęcie dziecka znajduje się na okładce i 10 stronach książeczki. Jego imię jest w treści bajki, a Mikołaj zwraca się do niego osobiście. Nowością w obecnej edycji książeczek personalizowanych jest twarda oprawa książeczki, wykonanie ręczne i 20 stron pięknych ilustracji. Do przygotowania książki potrzebne jest jedno zdjęcie dziecka w formie cyfrowej oraz jego imię. Cena książeczki to 49 zł. Co ważne wysyłka książeczki jest darmowa. Zamówienia realizowane są w ciągu 10 dni roboczych od dnia dokonania personalizacji książeczki na stronie https://mojabajka.pl/. Książeczki doręczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką rejestrowaną na adres wskazany w trakcie personalizacji produktu.

List od Świętego Mikołaja

List od św. Mikołaja to magiczny spersonalizowany prezent dla dziecka lub osoby dla której został zamówiony. List wydrukowany jest na ozdobnym papierze, posiada oryginalną grafikę oraz złotą ręcznie odciskaną pieczęć Świętego Mikołaja. List posiada dodatki w postaci: Dyplomu Grzecznego Dziecka, naklejki na drzwi oraz pocztówki od Elfa. Całość zapakowana jest w ozdobną czerwoną kopertę. Co ważne treść listu skierowana od Świętego Mikołaja do dziecka może zostać w pełni spersonalizowana przez zamawiającego. Do przygotowania listu potrzebne będzie imię dziecka oraz adres jego zamieszkania. Zamówienia realizowane są w ciągu 9 dni roboczych od dnia dokonania personalizacji produktu na stronie https://www.elfi.pl/pocztapolska.html. List zostanie doręczony za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką nierejestrowaną priorytetową na adres wskazany w trakcie personalizacji produktu.

Personalizowane wideo

Święty Mikołaj z chęcią przemówi do pociechy lub bliskiej osoby. W prosty sposób można stworzyć doskonały prezent dla kogoś bliskiego, a personalizowany film z wizerunkiem osoby obdarowanej może na trwałe zapaść w pamięci. Film może być skierowany do dziecka, grupy dzieci bądź bliskiej osoby. Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu oraz eksponuje zdjęcia jego oraz jego najbliższych i miejsca zamieszkania. Cena wideo: 29,99 zł dla jednego dziecka, 39,99 zł dla kilkoro dzieci, 19,99 zł dla osoby bliskiej. Personalizacji filmu można dokonać na stronie https://www.elfi.pl/pocztapolska.html.  Link do pobrania filmu zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w zamówieniu w ciągu 6 godzin od dokonania personalizacji.

Szczegółowe informacje o produktach, cenach, terminach realizacji i sposobie personalizacji dostępne są u pracowników placówek pocztowych oraz na stronie https://prezenty.poczta-polska.pl/.

 

*z wyłączeniem agencji pocztowych