Strona główna » Poczta Polska doręcza pod adres już za 9,90 zł w ofercie Allegro SMART! < powrót

Poczta Polska doręcza pod adres już za 9,90 zł w ofercie Allegro SMART!

Aktualność z dnia: 28.11.2019
Share on Facebook

logo-300x116Dla wszystkich sprzedających w ramach Allegro SMART! Poczta Polska przygotowała specjalną ofertę wysyłki przesyłek kurierskich – Pocztex Kurier 48 za jedyne 9,90 zł za sztukę.

Allegro wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, od 25 listopada br. rozszerzyło program Allegro Smart! o możliwość doręczenia przesyłek kurierem pod wskazany w zamówieniu adres.

Poczta Polska oferuje gotowe rozwiązanie dla sprzedających na platformie klientów biznesowych dając możliwość nadawania przesyłek kurierskich w ramach usługi Pocztex Kurier 48 w cenie 9,90 zł brutto. Klienci mogą skorzystać z oferty bez konieczności negocjowania warunków cenowych oraz określania gwarantowanej liczby wysyłanych paczek w ciągu miesiąca czy w skali roku. Wystarczy jedynie podpisać z nami umowę na świadczenie usług kurierskich. Zaoferowana przez Pocztę Polską specjalna cena pozwala sprzedającym na wystawianie ofert w ramach programu Allegro SMART! bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kupujący dzięki programowi Allegro SMART! zyskują bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 100 zł przy wyborze doręczenia przez kuriera. W przypadku odbioru przesyłek w jednym z ponad 12 000 punktów odbioru Poczty Polskiej, kupujący mogą korzystać z bezpłatnej dostawy już przy zamówieniu od 40 zł. W sieć punktów odbioru Poczty Polskiej wchodzą m.in.: placówki pocztowe, sklepy Żabka, stacje paliw Orlen, kioski Ruch-u oraz automaty w wybranych placówkach pocztowych i marketach Biedronka. Kluczem do sukcesu są dobre lokalizacje oraz szybka i wygodna dostawa, która  dla klientów jest coraz ważniejszym czynnikiem, od którego uzależniają swoje decyzje zakupowe  w sieci. Odbiór w PUNKCIE to wygodna usługa umożliwiająca odebranie przesyłki w wybranym przez siebie miejscu i o dogodnej porze. To klient decyduje o trybie odbioru przesyłki: za pośrednictwem kuriera bądź wybierając dostawę do punktu czynnego 24h lub działającego do późnych godzin wieczornych 7 dni w tygodniu.

Program Allegro Smart! z Kurierem to również ukłon w kierunku Sprzedających na platformie, którzy do tej pory nie mogli oznaczać swoich ofert ikoną Smart! ze względu parametry przesyłek. Dostawa kurierem pod adres z możliwością wysyłki towaru do 30 kg i o większych wymiarach niż obowiązujące przy dostawie do punktu, pozwoli im zyskać dodatkową grupę odbiorców swoich produktów.

Poczta Polska w ramach oferty Allegro SMART! oferuje także darmowe zwroty. Kupujący mogą dokonać zwrotu w jednej z ponad 4 300 placówek pocztowych (z wyłączeniem agencji). Oferta dotyczy zwrotu przesyłek otrzymanych wszystkimi metodami kurierskimi za wyjątkiem metod InPost.