Strona główna » POCZTEX. 8 MARCA. KOBIETY WYRĘCZAMY – kampania reklamowa < powrót

POCZTEX. 8 MARCA. KOBIETY WYRĘCZAMY – kampania reklamowa

Aktualność z dnia: 02.03.2023

Poczta Polska realizuje kolejną kampanię promującą Pocztex. Tym razem składa ukłon wszystkim Paniom – małym i dużym. Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku usługi Pocztex, na którą zawsze można liczyć  i budowanie więzi z klientem. Kampania potrwa od 1 do 8 marca br.

Kampanię reklamową tworzą dwie sugestywne kreacje nawiązujące do święta kobiet. Zawarte w nich hasła reklamowe „8 marca Kobiety wyręczamy” i „ Zaufały Nam Kobiety małe i duże” są wyrazem szacunku i sympatii do wszystkich pań. Pocztex pragnie, żeby miały one przekonanie, że  mogą na niego liczyć i aby robiąc zakupy, czy wysyłając przesyłki, z przyjemnością wybierały pocztową usługę, jako idealną formę dostawy.

Projekty graficzne kampanii z okazji Dnia Kobiet to  ekspresyjna, wymowna grafika, utrzymana w czytelnej, prostej i emocjonalnej formie. Całość tworzy ciepły, przyciągający uwagę przekaz, zachęcający skorzystania z usługi Pocztex.

Reklama ukaże się na internetowych stronach głównych czołowych wydawców w Polsce tj. Wirtualna Polska, Polska Presse, Grupa ZPR, Interia, Grupa Infor,  a także w social mediach (Facebook, Instagram), na platformach sprzedażowych Allegro i OLX, a także w Google Ads Display i Serach w wyszukiwarce Google. Nośnikiem kampanii będzie również spektakularna, wielkoformatowa kurtyna LED – zlokalizowana przy pl. Unii Lubelskiej w Warszawie.

8_MARCA_BIURO_PRASOWE_1190x670_v1