Strona główna » Ruszył program dla Sprzedających na Allegro < powrót

Ruszył program dla Sprzedających na Allegro

Aktualność z dnia: 28.09.2022

Poczta Polska rozpoczyna program promocyjny dla Sprzedających na głównej platformie allegro.pl  „Dodaj metody dostawy od Poczty Polskiej – otrzymaj bonusy Allegro Ads i Monety” oraz Sprzedających na Allegro Lokalnie „Realizuj dostawy z Pocztą Polską i zgarnij Monety”.

Promocja na głównej platformie dedykowana jest Sprzedającym, którzy na dzień 23 września 2022 r. korzystają z Usługi Allegro Ads, posiadają minimum 300 aktywnych ofert i żadna z nich nie miała dostępnych premiowanych metod dostawy oraz w trakcie trwania promocji udostępnią co najmniej jedną z metod dostaw usługą kurierską Pocztex – dostawa pod adres lub odbiór w punkcie.

Sprzedający, którzy spełnią powyższe warunki promocji otrzymają Bonus Allegro Ads w wysokości 200 zł do wykorzystania na Usługę Allegro Ads typu „Oferty Sponsorowane” albo „Ads Express” oraz Bonus Monetowy w wysokości 50 Monet do wykorzystania na Allegro.pl.

Promocja dedykowana Sprzedającym na Allegro Lokalnie, jest skierowana do tych, którzy w okresie trwania promocji udostępnią co najmniej jedną z metod dostaw usługą kurierską Pocztex – dostawa pod adres, odbiór w punkcie lub dostawa do automatu paczkowego. Sprzedający otrzymuje Monety Allegro za określone aktywności:

  • 3 Monety – za skuteczne zawarcie i realizację transakcji przy użyciu Metody  Kurier lub Odbiór w Punkcie po raz pierwszy w Okresie Trwania Promocji,
  • 5 Monet – za skuteczne zawarcie i realizację transakcji przy użyciu Metody Kurier lub Odbiór w Punkcie po raz drugi w Okresie Trwania Promocji,
  • 4 Monety – za skuteczne zawarcie i realizację transakcji przy użyciu Metody Automat Paczkowy po raz pierwszy w Okresie Trwania Promocji,
  • 6 Monet – za skuteczne zawarcie i realizację transakcji przy użyciu Metody Automat Paczkowy po raz drugi w Okresie Trwania Promocji.

Działania będą wspierane przez również Allegro dodatkowymi działaniami komunikacyjnymi. Promocja trwa do 20 października 2022 r.

Szczegóły promocji można znaleźć pod adresem https://allegro.pl/kampania/poczta-polska.