Strona główna » Wakacyjne pozdrowienia wysyłaj z Pocztą Polską < powrót

Wakacyjne pozdrowienia wysyłaj z Pocztą Polską

Aktualność z dnia: 30.07.2020
Share on Facebook

300x300Wakacje to czas, kiedy chętnie dzielimy się wrażeniami z podróży i wysyłamy pozdrowienia do bliskich i znajomych. Klienci Poczty Polskiej mogą zrobić to w sposób tradycyjny odwiedzając dowolną placówkę pocztową albo skorzystać z możliwości nadania kartki przez Internet.

Poczta Polska na czas wakacji wzbogaciła w placówkach pocztowych ofertę kartek widokowych z myślą o wypoczywających w kurortach i miejscowościach atrakcyjnych turystycznie. Uruchomione zostały także sezonowe placówki pocztowe w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach. Do 31 października działać będzie agencja pocztowa w Sanoku, do 15 września we Włodawie, a utworzone placówki w Ustce, Rowach i Łazach będą obsługiwały naszych klientów do końca sierpnia, podobnie jak placówka sezonowa w Pogorzelicy.

By wysłać pozdrowienia z wakacji wystarczy wstąpić do najbliższej placówki pocztowej, wybrać kartkę i napisać kilka słów od siebie, zaadresować kartkę oraz nakleić znaczek i gotowe. Życzenia, po prawidłowym zaadresowaniu, trafią wprost do skrzynki najbliższych.

Kartę z wakacyjnymi pozdrowieniami można wysłać także online przy użyciu aplikacji mobilnej Envelo lub za pośrednictwem strony internetowej https://www.envelo.pl/e-kartka. To szybki sposób na wysłanie kartki pocztowej bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy, porę dnia czy obowiązującą walutę.

Neokartka to tradycyjna, drukowana widokówka, którą można wysłać z ekranu swojego tabletu lub telefonu komórkowego. Można dodać do niej własne zdjęcie lub wybrać gotowy obraz z galerii, wpisać pozdrowienia lub życzenia, opłacić online i gotowe. Cała operacja zajmuje kilka minut i jest tak prosta jak opublikowanie postu na popularnym portalu społecznościowym. Przewag personalizowanej kartki z fotografią całej rodziny nad zdjęciem zamieszczonym w Internecie jest wiele, a wśród nich możliwość utrwalenia wakacyjnych wspomnień na dłużej i przede wszystkim miłe zaskoczenie dla odbiorcy widokówki. Poczta Polska oferuję możliwość realizacji takiej kartki już za 4,99 zł.