Strona główna » Wiosenna promocja – obniżamy cenę za przekazy pieniężne na Ukrainę < powrót

Wiosenna promocja – obniżamy cenę za przekazy pieniężne na Ukrainę

Aktualność z dnia: 08.04.2021
Share on Facebook

RIA na wwwZ uwagi na rosnące zainteresowanie naszych Klientów wysyłką gotówki na Ukrainę, RIA we współpracy z Pocztą Polską przygotowała atrakcyjną ofertę specjalną dla wszystkich zlecających przekazanie gotówki do odbiorców na Ukrainę. Do 30 kwietnia 2021 r. obowiązuje promocyjna cena na przekazy pieniężne nadawane na Ukrainę. Niezależnie od przekazywanej wartości przesyłanych pieniędzy (maksymalna wartość transakcji 25 000 zł) można nadać przekaz pieniężny za jedyne 10,00 zł.

Zagraniczny Przekaz Pieniężny RIA to usługa polegająca na przesłaniu kwoty pieniężnej w obrocie zagranicznym. W ramach tej usługi można zarówno nadawać, jak i wypłacać środki pieniężne, do/z 160 krajów z całego Świata. Wyszukiwarka dostępnych placówek, w których Klienci mogą nadać bądź odebrać gotówkę jest dostępna tutaj. Co ważne przekazane pieniądze za granicę mogą być wypłacane w euro, w dolarach amerykańskich albo w walucie obowiązującej w kraju wypłaty zgodnie z wyborem nadawcy przekazu. Wypłata przekazów pieniężnych RIA  w placówkach Poczty Polskiej jest dokonywana w polskich złotych.

By zlecić Zagraniczny Przekaz Pieniężny RIA, wystarczy udać się do najbliższej placówki pocztowej, zlecić dyspozycję Zagranicznego Transferu Gotówkowego RIA, przekazać stosowną kwotę pieniędzy i uiścić opłatę za usługę. Dzięki błyskawicznej realizacji tej usługi (do 15 minut) przesłaną kwotę pieniędzy będzie mógł odebrać adresat w jednym z 160 dostępnych krajów na Świecie.

                                                                                                                                Poczta Polska realizuje tą usługę, jako agent operatora transferów pieniężnych RIA Payment Institution.