Strona główna » Wygodne zakupy w Decathlon – bezpieczny odbiór w punktach Poczty Polskiej < powrót

Wygodne zakupy w Decathlon – bezpieczny odbiór w punktach Poczty Polskiej

Aktualność z dnia: 18.11.2020
Share on Facebook

punktyDecathlon to sieć sklepów ze sprzętem sportowym, prowadząca sprzedaż nie tylko stacjonarnie, ale również online. Teraz Klienci dokonujący zakupów na stronie www.decathlon.pl mogą się cieszyć jeszcze bardziej komfortowymi i bezpiecznymi zakupami, a odebrać  w najdogodniejszym dla siebie punkcie.

Klienci robiąc zakupy online na www.decathlon.pl mogą wybrać jako metodę dostawy Odbiór w Punkcie Poczty Polskiej. Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, klient otrzymuje sms lub e-mail z potwierdzeniem, a następnie udaje się do wybranego przez siebie punktu lub automatu pocztowego, gdzie za pomocą specjalnego kodu odbiera przesyłkę. W międzyczasie przesyłkę można śledzić tutaj.

Poczta Polska dysponuje największą w kraju siecią click&collect. W sieci Odbiór w Punkcie jest już ponad 13 000 lokalizacji, w których klienci szybko, wygodnie a przede wszystkim bezpiecznie mogą odebrać swoje przesyłki. Oprócz własnych placówek pocztowych sieć tworzą  sklepy Żabka, stacje PKN Orlen oraz kioski i saloniki prasowe RUCH, a także automaty paczkowe. W przypadku tej ostatniej opcji, można je znaleźć w sklepach Biedronki, Lewiatana oraz w wybranych placówkach pocztowych.

Szczegółowa lista punktów odbioru znajduje się na stronie odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl.