Strona główna » Black Friday w Poczcie Polskiej < powrót

Black Friday w Poczcie Polskiej

Aktualność z dnia: 23.11.2018
Share on Facebook

black_300x300_bez_cta23 listopada br. Poczta Polska przygotowała dla swoich Klientów atrakcyjne rabaty. Obniżono ceny wybranych niezapomnianych świątecznych prezentów od Świętego Mikołaja oraz ustalono promocyjne ceny produktów w internetowym eSklepie.

W ramach oferty niezapomnianych świątecznych prezentów od Świętego Mikołaja, Poczta Polska  przygotowała obniżki cenowe wybranych upominków sięgające nawet 35%. W skład oferty wchodzą książeczki personalizowane, filmy i personalizowany list od Świętego Mikołaja w opcji GOLD. Specjalną mikołajową ofertę produktową w promocyjnych cenach można zakupić w placówkach własnych Poczty Polskiej oraz na stronie https://mojabajka.poczta-polska.pl/.

Oferta produktów internetowego eSklepu to wszystko co potrzebne do zapakowania paczki i listu. 23 listopada w cenach promocyjnych sięgających 20%, można kupić wybrane koperty bąbelkowe w obniżonych cenach. Szczegóły oferty dostępne są tutaj. Sklep oferuje także pudełka z wytrzymałej tektury, taśmy pakowe, koperty tradycyjne, folie stretch, papierowe torebki i artykuły biurowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie esklep.poczta-polska.pl.

Oferta promocyjna Black Friday dostępna jest wyłącznie 23 listopada 2018 r. do godz. 23:59, a w przypadku placówek pocztowych do czasu ich zamknięcia.