Strona główna » Paczki i listy » Przesyłki zagraniczne < powrót

Przesyłki zagraniczne

Poczta Polska działa na całym globie, codziennie dostarczając przesyłki w najdalsze zakątki świata. Paczki, przesyłki kurierskie z Pocztą Polską zawsze dotrą na czas, dokładnie tam, dokąd je zaadresowałeś. Skorzystaj z dodatkowych rozwiązań, które ułatwiają planowanie wysyłki i dostawy, takie jak dodatkowe ubezpieczenie, czy opcja monitoringu online ich statusu.

Usługa EMS realizowana do ponad 170 krajów na całym świecie. Przesyłki nadasz w placówce pocztowej lub bezpośrednio u naszego kuriera.

Paczka Pocztowa do 20 kg, z możliwością zadeklarowania wartości, w wydaniu zagranicznym.

Paczka UKRAINA PLUS to gwarantowane terminy doręczeń dla paczek nadanych do Ukrainy w atrakcyjnych cenach.


Ważne informacje

  • Materiały zabronione w przesyłkach zagranicznych
    Z uwagi na to, że przesyłki zagraniczne transportowane są drogą powietrzną należy zweryfikować czy przesyłana zawartość jest dopuszczona w tego rodzaju transporcie. Wykaz materiałów zabronionych znajduje się poniżej, należy kliknąć w baner.

     

    Ponadto obowiązuje zakaz wysyłania zawartości:


  • Realizacja przesyłek zagranicznych

w związku z przywracaniem transportu lotniczego Poczta Polska rozszerza przyjęcia przesyłek do innych krajów. Aktualne informacje o możliwościach wysyłki przesyłek zagranicznych dostępne są tutaj.


  • Przewóz produktów pochodzenia zwierzęcego do Unii Europejskiej

z uwagi na ryzyko wprowadzenia chorób zwierzęcych na teren Unii Europejskiej (UE), obowiązują surowe prawne ograniczenia i procedury dotyczące przewozu niektórych produktów pochodzenia zwierzęcego (w tym żywności) . Szczegółowe zasady dotyczące przewozu produktów pochodzenia zwierzęcego do UE dostępne są tutaj.