Strona główna » MójZNACZEK – znaczek okazjonalny < powrót

MójZNACZEK – znaczek okazjonalny

MójZNACZEK informacje o usłudze 03.06.2015_3

Zaprojektuj swój znaczek od początku do końca, wybierając napis, zdjęcie, rysunek czy logo firmy. Możesz go dowolnie wykorzystać – MójZNACZEK – znaczek okazjonalny służy do potwierdzenia opłacenia usługi pocztowej, dlatego wyślesz z nim zarówno korespondencję firmową jak i zaproszenie na ślub lub inną ważną uroczystość.

Zalety usługi:

– prosty i łatwy sposób na indywidualny znak opłaty pocztowej;

– możliwość personalizacji nadawanych przesyłek pocztowych;

– MójZNACZEK – znaczek okazjonalny to oryginalny sposób na reklamę własnej marki, oferowanych produktów i usług;

– szeroki dostęp do usługi – sieć placówek pocztowych, Internet, służby sprzedaży dedykowane klientom biznesowym i instytucjonalnym;

– cena uzależniona od wolumenu.

Możliwości wykorzystania arkuszy MójZNACZEK – znaczek okazjonalny jest wiele np.:

– reklama firmy;

– jubileusz;

– zaproszenie na uroczystość/event;

– reklama dla samorządów terytorialnych/reklama regionu;

– reklama produktu/usługi;

– ślub;

– pierwsza komunia święta;

– urodziny/imieniny;

– dzień babci/dzień dziadka.

Arkusze MójZNACZEK – znaczek okazjonalny wysyłane są bezpłatnie przesyłkami Poczty Polskiej, które są wydawane w placówce pocztowej po uprzednim doręczeniu zawiadomienia o nadejściu przesyłki pocztowej.

Minimalną jednostką sprzedaży jest 1 arkusz zawierający 9 zadrukowanych wzorców znaków opłaty pocztowej. Wartość nominalna jednego znaku opłaty pocztowej odpowiada opłacie za przesyłkę listową nierejestrowaną ekonomiczną w obrocie krajowym format S do 500 g. Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od wolumenu i wynosi od 10 do 15 dni roboczych, liczonych od dnia otrzymania potwierdzenia wpłaty i przyjęcia do realizacji projektu nadruku spełniającego wymogi formalne i prawne określone w Regulaminie usługi.

Usługę można zamówić przez:
formularz składając go w dowolnej placówce pocztowej lub wysyłając go na adres: Sekcja Obsługi Zamówień w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2 20-900 Lublin,
–  stronę internetową filatelistyka.poczta-polska.pl.