Strona główna » Biznes » Wysyłka towarów < powrót

Wysyłka towarów

Share on Facebook

Twój Klient jest naszym Klientem. Wiemy, że przede wszystkim oczekuje on bezpiecznej i terminowej dostawy. Wiemy również, że jego oczekiwania co do czasu i miejsca w jakim odbierze przesyłkę są różne. Jako dostawca usług zapewniamy mu szereg rozwiązań, tak by w danym momencie skorzystał z tego czego potrzebuje.

Skorzystaj z naszych usług kurierskich, paczkowych i logistycznych:

Kurier Pocztex – dostawa w standardzie od drzwi do drzwi, z gwarantowanym terminem doręczenia. Możesz wybrać spośród dostępnych serwisów: Ekspres24, Kurier48, Kurier bezpośredni, Krajowy i Miejski.

PACZKA24 – dotrze do adresata w terminie do dwóch dni roboczych na terenie większych miast, w terminie do trzech dni roboczych w mniejszych  miejscowościach.

PACZKA48 – Twoja przesyłka zostanie doręczona w terminie do trzech dni od nadania.

Krajowa Przesyłka Paletowa – umożliwia wysyłkę artykułów przemysłowych, przesyłką drobnicową, częściową lub całopojazdową.

Masz sklep internetowy? Rozwijasz swój biznes? A może dopiero zaczynasz prowadzić sprzedaż w sieci?  Zobacz, co możemy Ci zaoferować. Wejdź na stronę ecommerce.poczta-polska.pl

Chcesz ułatwić proces zwrotu towarów Twoim Klientom, a tym samym zyskać kontrolę nad przesyłkami zwrotnymi? Dowiedz się więcej o eZwrotach.