Strona główna » Biznes » Wysyłka towarów < powrót

Wysyłka towarów

Twój Klient jest naszym Klientem. Wiemy, że przede wszystkim oczekuje on bezpiecznej i terminowej dostawy. Wiemy również, że jego oczekiwania co do czasu i miejsca w jakim odbierze przesyłkę są różne. Jako dostawca usług zapewniamy mu szereg rozwiązań, tak by w danym momencie skorzystał z tego, czego potrzebuje.

Skorzystaj z naszych usług kurierskich, paczkowych i logistycznych:

Kurier Pocztex – dostawa w standardzie od drzwi do drzwi, z gwarantowanym terminem doręczenia.

Usługa EMS – realizowana do ponad 170 krajów na całym świecie. Przesyłki nadasz w placówce pocztowej lub bezpośrednio u naszego kuriera.

Przesyłka Firmowa eCommerce – usługa realizowana w obrocie krajowym, przeznaczona dla podmiotów prowadzących sprzedaż wysyłkową.

Paczka Premium – przesyłka międzynarodowa o masie nawet do 30 kg z gwarancją bezpieczeństwa. Przesyłki te objęte są szczególnym monitoringiem przez operatorów pocztowych.

Krajowa Przesyłka Paletowa – umożliwia wysyłkę artykułów przemysłowych, przesyłką drobnicową, częściową lub całopojazdową.

Międzynarodowa Przesyłka Paletowa – umożliwia wysyłkę artykułów przemysłowych przesyłką drobnicową, częściową lub całopojazdową na terenie wybranych Państwa europejskich.

Chcesz ułatwić proces zwrotu towarów Twoim Klientom, a tym samym zyskać kontrolę nad przesyłkami zwrotnymi? Dowiedz się więcej o eZwrotach.

Dlaczego warto?

1. Pewność i szybkość doręczenia

Oferujemy różnorodne terminy doręczenia – do konkretnej godziny, tego samego dnia, następnego dnia bądź w innym dogodnym terminie. Ty wybierasz.

2. Wygoda nadawania i odbioru przesyłek

Zapewniamy rozbudowaną sieć punktów nadania i odbioru, tak by zawsze było blisko i wygodnie – znajdź najbliższą placówkę pocztową tutaj. Przesyłki dostarczamy wszędzie – do domu, do firmy oraz w opcji „Odbiór w PUNKCIE” – do naszych placówek lub do punktów partnerskich. Korzystając z niej, obniżysz koszt nadania.

Więcej o „Odbiór w PUNKCIE” tutaj.

3. Sprawne nadawanie przesyłek

Elektroniczny Nadawca (EN) to internetowa aplikacja usprawniająca proces nadawania przesyłek. Umożliwia m.in. generowanie dokumentów nadawczych, szybkie przygotowanie większej liczby przesyłek czy też import danych o przesyłkach z serwisów aukcyjnych. Więcej o aplikacji tutaj.

4. Śledzenie przesyłek on-line

Zawsze tam, gdzie masz dostęp do Internetu możesz sprawdzić aktualny status swojej przesyłki tutaj albo za pomocą aplikacji mobilnej Envelo.