Strona główna » Niezapomniane świąteczne prezenty od Poczty Polskiej < powrót

Niezapomniane świąteczne prezenty od Poczty Polskiej

Aktualność z dnia: 07.11.2018
Share on Facebook

LIST_OD_MIKOLAJA_2018_Strona PP_300x300_OKPoczta Polska, tak jak w poprzednich latach, oferuje wiele personalizowanych produktów, które mogą się doskonale sprawdzić jako mikołajkowe i bożonarodzeniowe niespodzianki.

Personalizowane produkty mikołajowe można kupić na stronie internetowej www.mojabajka.poczta-polska.pl albo w placówce pocztowej. W tegorocznej edycji świątecznych prezentów znajdują się:

  • książeczki personalizowane dla dziewczynek i chłopców,
  • personalizowane wideo dla bliskiej osoby, jednego lub kilkorga dzieci,
  • personalizowany list od św. Mikołaja w opcji GOLD.

Personalizowana książeczka od Świętego Mikołaja

Książeczka od św. Mikołaja to spersonalizowana bajka, gdzie bohaterem jest dziecko i w której dziecko spotyka się bezpośrednio ze Świętym Mikołajem. Wizerunek dziecka znajduje się na okładce książeczki oraz na 3 stronach wewnątrz, a Mikołaj zwraca się do dziecka  po imieniu. Książeczka jest wykonana z błyszczącego papieru w miękkiej oprawie, a na pierwszych stronach znajduje się osobisty list od Mikołaja do dziecka. Książeczka dedykowana jest jednej osobie: dziewczynce lub chłopcu. Cena książeczki to 39 zł. Wysyłka książeczki jest darmowa. Książeczkę można zamawiać do 8 grudnia. Dostarczy ją listonosz rejestrowaną przesyłką Poczty Polskiej  pod adres wskazany w zamówieniu.

List od Świętego Mikołaja

List od św. Mikołaja to magiczny spersonalizowany prezent dla dziecka lub osoby dla której został zamówiony. List wydrukowany jest na ozdobnym papierze, posiada oryginalną grafikę oraz złotą ręcznie odciskaną pieczęć Świętego Mikołaja. List posiada dodatki w postaci: Dyplomu dla Grzecznego Dziecka, naklejką na drzwi oraz pocztówką od Elfa. Całość zapakowana jest w ozdobną czerwoną kopertę. Co ważne treść listu skierowana od Świętego Mikołaja do dziecka może zostać w pełni spersonalizowana przez zamawiającego. Listy można zamawiać do 10 grudnia, które dostarczy listonosz przesyłką nierejestrowaną priorytetową wprost do skrzynki oddawczej obdarowanego dziecka. Cena listu to 22 zł

Personalizowane wideo

Święty Mikołaj z chęcią przemówi do pociechy lub bliskiej osoby. W prosty sposób można stworzyć doskonały prezent dla kogoś bliskiego, a personalizowany film z wizerunkiem osoby obdarowanej może na trwałe zapaść w pamięci. Film może być skierowany do dziecka, grupy dzieci bądź bliskiej osoby. Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu oraz eksponuje zdjęcia jego oraz jego najbliższych i miejsca zamieszkania. Cena wideo: 22,50 zł dla jednego dziecka, 30 zł dla kilkoro dzieci, 15 zł dla osoby bliskiej. Personalizowane wideo można zamawiać do 24 grudnia. Link do pobrania filmu zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w zamówieniu w przeciągu 1 dnia roboczego od dokonania personalizacji wideo.

Szczegółowe informacje o produktach, cenach, terminach realizacji i sposobie personalizacji dostępne są u pracowników placówek pocztowych oraz na stronie www.mojabajka.poczta-polska.pl.