Strona główna » Niezapomniane świąteczne prezenty od Poczty Polskiej < powrót

Niezapomniane świąteczne prezenty od Poczty Polskiej

Aktualność z dnia: 09.11.2017
Share on FacebookShare on Google+

300x300_IIIŚwięta Bożego Narodzenia za pasem, a brakuje Ci pomysłów na świąteczne prezenty? Poczta Polska, tak jak w poprzednich latach, oferuje wiele personalizowanych produktów, które mogą się doskonale sprawdzić jako mikołajkowe i bożonarodzeniowe niespodzianki.

Personalizowane produkty mikołajowe można kupić na stronie internetowej mojabajka.poczta-polska.pl albo w placówce pocztowej. W tegorocznej edycji świątecznych prezentów znajdują się:

  • książeczki personalizowane dla dziewczynek i chłopców,
  • personalizowane wideo dla bliskiej osoby, jednego lub kilkorga dzieci,
  • personalizowany list od św. Mikołaja w opcji GOLD,
  • tradycyjny list Fiński.

Personalizowana książeczka od Świętego Mikołaja

Zapewne każde dziecko marzy, aby spotkać się bezpośrednio ze Świętym Mikołajem i  być bohaterem  świątecznej opowieści. Wizerunek dziecka znajduje się na okładce książeczki oraz na 3 stronach wewnątrz, a Mikołaj zwraca się do dziecka  po imieniu. Książeczka jest wykonana z błyszczącego papieru w miękkiej oprawie, a na pierwszych stronach znajduje się osobisty list od Mikołaja do dziecka. Książeczka dedykowana jest jednej osobie: dziewczynce lub chłopcu. Książeczkę można zamawiać do 8 grudnia.  Dostarczy ją listonosz rejestrowaną przesyłką Poczty Polskiej  pod adres wskazany w zamówieniu.

List od Świętego Mikołaja

List GOLD składa się z listu, imiennego certyfikatu grzeczności, naklejki oraz pocztówki z wizerunkiem świętego Mikołaja. Co ważne treść listu skierowana od Świętego Mikołaja do dziecka może zostać w pełni spersonalizowana przez zamawiającego.

List Fiński w polskiej wersji językowej zawiera także kartkę pocztową do pokolorowania i personalizowany certyfikat grzeczności. Wysłany zostanie z Rovaniemi w Finlandii bezpośrednio do wybranego dziecka. Będzie zapakowany w odświętną kopertę, którą ozdobi wyjątkowy bożonarodzeniowy fiński znaczek i datownik Głównego Urzędu Pocztowego Świętego Mikołaja.

Listy można zamawiać do 10 grudnia, które dostarczy listonosz przesyłką nierejestrowaną wprost do skrzynki oddawczej obdarowanego dziecka.

Personalizowane wideo

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie minę dziecka, gdy ujrzy siebie na ekranie telewizora bądź komputera? Święty Mikołaj z chęcią przemówi do pociechy lub bliskiej osoby. W prosty sposób można stworzyć doskonały prezent dla kogoś bliskiego, a personalizowany film z wizerunkiem osoby obdarowanej może na trwałe zapaść w pamięci. Personalizowane wideo można zamawiać do 24 grudnia. Link do pobrania filmu zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w zamówieniu w przeciągu 1 godziny od dokonania personalizacji wideo.

Szczegółowe informacje o produktach, cenach, terminach realizacji i sposobie personalizacji dostępne są u pracowników placówek pocztowych oraz na stronie mojabajka.poczta-polska.pl.