Strona główna » Multipaczka – nowa oferta w oparciu o maile i SMSy < powrót

Multipaczka – nowa oferta w oparciu o maile i SMSy

Aktualność z dnia: 24.05.2013
Share on Facebook

Sprawne i szybkie nadanie przesyłki dzięki internetowej aplikacji i mobilne powiadomienia o doręczeniu – to tylko niektóre elementy naszej nowej oferty paczkowej. Od 27 maja będą Państwo mogli korzystać z Multipaczki, która łączy zalety pięciu dotychczasowych produktów. Będzie prościej i co do zasady taniej.

 

Multipaczka to rozwiązanie, które łączy pięć dotychczasowych ofert – Przesyłkę pobraniową, Paczkę pocztową PLUS, E-przesyłkę, Przesyłkę Gabarytową oraz Przesyłkę na warunkach szczególnych. W ramach oferty realizowane są przesyłki z zadeklarowaną wartością w określonym gabarycie i maksymalnej masie do 30 kg. Multipaczki można nadać w opakowaniu własnym lub w jednym z pięciu rodzajów EKO opakowań dedykowanych usłudze. Klienci biznesowi, korzystający dotychczas z usług, które skupiają się w Multipaczce, na nowe warunki przejdą od początku nowego roku. 

 

 

Szybciej

Nowy produkt znacząco ułatwia proces nadawania oraz obsługi. Aplikacja Elektroniczny Nadawca umożliwia przygotowanie przesyłki w domu lub w biurze – samodzielnie możemy wydrukować etykiety adresowe, budować bazę odbiorców, a informację o potwierdzeniu nadania otrzymamy na  skrzynkę mailową. Osoby korzystające z usług pocztowych w sposób tradycyjny otrzymują natomiast jeden blankiet, na którym znajduje się pełen zakres oferty. Tym samym nie muszą tracić czasu na zastanawianie się, którą ofertę usługową wybrać, ponieważ mają jedną przejrzystą usługę wraz z usługami dodatkowymi do wyboru. Znacznym ułatwieniem dla Państwa jest również ograniczenie formalności. Miejsce kilku obszernych regulaminów i cenników opisujących każdą z konsolidowanych usług paczkowych zastąpią czytelne regulacje związane z jedną usługą Multipaczka.

Tradycyjne awizo zostanie uzupełnione komunikacją sms’ową oraz mail. Korzystając z usługi Multipaczka otrzymacie Państwo powiadomienie o statusie realizacji usługi na każdym z jej etapów. Zakomunikowane zostanie nadejście przesyłki, realizacja usługi, a także awizacje. By skorzystać z tej możliwości, należy podać dane kontaktowe adresata oraz wykupić usługę dodatkową potwierdzenie doręczenia albo zwrotu.

Taniej

Oferta Multipaczka oznacza też niższe koszty. Biorąc pod uwagę przeciętne ceny usług, które łączy Multipaczka, wyraźnie widać, że w większości przypadków oferta będzie korzystniejsza cenowo dla klienta. Wysokość opłaty za przesyłkę zależy od masy przesyłki oraz wybranych opcji i usług dodatkowych. Cenę można dodatkowo obniżyć, nadając towar w jednym z pięciu ekologicznych opakowań albo wybierając opcje „odbiór w punkcie”, czyli w wybranej placówce pocztowej.

Lepiej

Każda z przesyłek traktowana będzie jako wartościowa z zadeklarowaną wartością 100 zł, bądź wyższą jeżeli złożą Państwo taką deklarację. Kolejnym atutem jest dodatkowe ubezpieczenie, którego najniższy próg opłaty wynosi 0,50 zł., dla przesyłki o wartości do 500 zł. Ubezpieczenie przesyłki o wartości do 20 000 zł kosztuje 2,20 zł. Nadawca za niewielką opłatę otrzymuje wysokie bezpieczeństwo powierzonych przesyłek.

Korzyści:

  • łatwiejsze przygotowanie przesyłek do nadania za pomocą aplikacji internetowej  Elektroniczny Nadawca
  • minimum formalności – jedna usługa – wiele możliwości
  • nowoczesna usługa, wykorzystująca technikę mobilną – powiadomienie sms-em lub e-mailem o nadejściu przesyłki
  • śledzenie etapu opracowywania i przebiegu przesyłki na stronie internetowej www.sledzenie.poczta-polska.pl
  • odpowiedzialność finansowa Poczty za nadanie
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia przesyłki
  • usługa realizowana bez zawierania pisemnej umowy
  • możliwość nadania przesyłki w opakowaniu własnym Klienta oraz nakładu Poczty Polskiej
  • traktowanie  wszystkich przesyłek jako wartościowe
  • usługi dodatkowe (m.in. pobranie, sprawdzenie zawartości, gwarantowany termin doręczenia)

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i cennikiem usługi : 

Regulamin_MULTIPACZKA 

Cennik MULTIPACZKA