Strona główna » Od dziś w naszej ofercie elektroniczne awizo i potwierdzenie doręczenia < powrót

Od dziś w naszej ofercie elektroniczne awizo i potwierdzenie doręczenia

Aktualność z dnia: 19.09.2013
Share on Facebook

Elektroniczne awizo, czyli informacja o przesyłce  poleconej oczekującej na odebranie oraz elektroniczna informacja o doręczeniu przesyłki to najnowsze zmiany w naszej ofercie.  Powiadomienie o przesyłce wyślemy smsem albo mailem.

Oferujemy dwie wersje awizo. Obok tradycyjnego papierowego powiadomienia dostarczanego przez listonosza, udostępniamy bezpłatne awizo elektroniczne – eINFO: awizo. Jeżeli listonosz nie będzie mógł doręczyć listu lub paczki wyślemy do adresata wiadomość z informacją o numerze przesyłki oraz adresem placówki, w której można ją odebrać.

Pełna kontrola nad korespondencją
Aby skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy złożyć w placówce pocztowej pisemną dyspozycję do otrzymywania elektronicznych powiadomień, a adresat wybiera jedną formę powiadamiania: sms albo e-mail. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy dłużej w pracy lub poza miejscem zamieszkania.

Wysłany = doręczony
Nasi Klienci indywidualni nadając list polecony mogą także skorzystać z elektronicznego potwierdzenia doręczenia albo zwrotu.  Wystarczy wpisać numer telefonu komórkowego albo adres e-mail na dowodzie nadania. Informacja o statusie przesyłki zostanie wysłana na podany numer telefonu albo maila w momencie jej odebrania lub ewentualnego zwrotu.

Obie funkcjonalności są pierwszymi z rodziny eINFO, która umożliwi pozyskiwanie informacji związanej z przesyłkami pocztowymi drogą elektroniczną.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty! Wystarczy wypełnić formularz i złożyć go w placówce pocztowej – WYPEŁNIJ FORMULARZ