Strona główna » Poczta Polska i RIA Payment Institution rozdają prezenty < powrót

Poczta Polska i RIA Payment Institution rozdają prezenty

Aktualność z dnia: 26.11.2020
Share on Facebook

logoRIAPoczta Polska przy współpracy z RIA Payment Institution przygotowała specjalną ofertę dla Klientów. Od dzisiaj każdy Klient nadający przekaz RIA w wybranej placówce pocztowej otrzyma jeden z dwóch gadżetów do wyboru, tj. maseczkę ochronną wielorazowego użytku albo ekologiczną torbę.

Zagraniczny Przekaz Pieniężny RIA to usługa polegająca na przesłaniu kwoty pieniężnej w obrocie zagranicznym. W ramach tej usługi można zarówno nadawać, jak i wypłacać środki pieniężne, do/z 160 krajów z całego Świata. Wyszukiwarka dostępnych placówek, w których Klienci mogą nadać bądź odebrać gotówkę jest dostępna tutaj. Co ważne przekazane pieniądze za granicę mogą być wypłacane w euro, w dolarach amerykańskich albo w walucie obowiązującej w kraju wypłaty zgodnie z wyborem nadawcy przekazu. Wypłata przekazów pieniężnych RIA  w placówkach Poczty Polskiej jest dokonywana w polskich złotych.

By zlecić Zagraniczny Przekaz Pieniężny RIA, wystarczy udać się do najbliższej placówki pocztowej, zlecić dyspozycję Zagranicznego Transferu Gotówkowego RIA, przekazać stosowną kwotę pieniędzy i uiścić opłatę za usługę. Dzięki błyskawicznej realizacji tej usługi (do 15 minut) przesłaną kwotę pieniędzy będzie mógł odebrać adresat w jednym z 160 dostępnych krajów na Świecie.

Wysokość opłaty za nadanie przekazu RIA uzależniona jest od kraju przeznaczenia i wartości przesyłanych pieniędzy. Ceny za usługę zaczynają się już od 14,00 zł. Szczegółowe ceny dostępne są w cenniku.

Obniżka opłat za przekazy na Ukrainę

Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszych Klientów wysyłką gotówki na Ukrainę, RIA we współpracy z Pocztą Polską obniżyła opłaty pobierane od Klientów za zlecenie przekazania gotówki do odbiorców na Ukrainę. Do 31 grudnia 2020 r. obowiązuje promocyjna cena na przekazy pieniężne nadawane na Ukrainę. Niezależnie od przekazywanej wartości przesyłanych pieniędzy (maksymalna wartość transakcji 25 000 zł) można nadać przekaz pieniężny za jedyne 10,00 zł.

Poczta Polska realizuje tą usługę, jako agent operatora transferów pieniężnych RIA Payment Institution,. Firma RIA Payment Institution, jest głównym organizatorem akcji promocyjnej w sieci placówek pocztowych.

Co ważne akcja wydawania prezentów odbywa się w wybranych placówkach pocztowych, których lista dostępna jest tutaj. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.