Strona główna » Promocja dla Ambasadorek AVON < powrót

Promocja dla Ambasadorek AVON

Aktualność z dnia: 07.11.2019
Share on Facebook

Projekt bez tytułu (35)Ambasadorki Piękna firmy Avon, które złożą zamówienie do odbioru w sklepach Żabka od 6 do 19 listopada br., będą mogły skorzystać z promocji na zakup napoju Foodini za 1 zł. Na początku września 2019 r. Avon udostępnił możliwość odbioru zamówień w kolejnych punktach sieci click&collect Poczty Polskiej. 

Każde zamówienie złożone w okresie trwania promocji z odbiorem w wybranym sklepie Żabka, będzie premiowane kodem zniżkowym na zakup napoju Foodini, który Ambasadorka otrzyma w wiadomości e-mail. Kod upoważnia do zakupu jednego napoju w promocyjnej cenie i może zostać wykorzystany do końca listopada 2019 r. Kampania ma na celu zachęcenie Ambasadorek do skorzystania z nowych, wygodnych punktów odbioru zamówień, czyli sieci blisko 6000 sklepów Żabka w całej Polsce. Biorąc pod uwagę dogodne lokalizacje, Ambasadorki mogą znaleźć najbliższy sklep już w odległości niecałych 300 m od miejsca zamieszkania.

Organizatorem promocji jest Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz do pobrania na stronie internetowej www.avon.pl w Klubie Avon.

Do sieci Odbiór w Punkcie, tworzonej przez placówki Poczty Polskiej, sklepy Żabka, stacje PKN Orlen oraz kioski i saloniki prasowe RUCH, dołączyły automaty paczkowe w placówkach pocztowych i Biedronkach. Poczta dysponuje obecnie największą siecią click&collect, która umożliwia dogodny odbiór paczek w 12 tys. lokalizacji, a popularność tej formy odbioru stale rośnie.

Wśród głównych zalet usługi Odbiór w Punkcie klienci Poczty Polskiej cenią sobie bliskość lokalizacji, wysoką skuteczność doręczeń (przesyłki czekają na odbiór minimum 7 dni bez dodatkowych opłat) i elastyczne godziny odbioru (możliwość odbioru  przesyłki w późnych godzinach wieczornych, a także w weekendy), możliwość odbioru za pomocą unikalnego kodu.

Obecnie co czwarta przesyłka jest obierana w jednym z punktów sieci Poczty Polskiej, a popularność tej formy dostawy stale rośnie. Ponad połowa z nich odbierana jest w placówkach pocztowych, pozostałe w punktach partnerskich. Spośród wszystkich 12 tys. lokalizacji 6 tys. to sklepy Żabka. Szczegółowa mapa punktów odbioru znajduje się na stronie odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl.