Strona główna » Paczki i listy » Wysyłka » Paczki< powrót

Paczki

Share on FacebookShare on Google+

grafika - paczkiPoczta Polska daje Ci niemal nieograniczone możliwości w zakresie wysyłania przesyłek. Określ swoje potrzeby i wybierz usługę najlepszą dla Ciebie. Wystarczy wskazać termin doręczenia i wielkość przesyłki. Każdą z usług możesz dowolnie modyfikować dzięki niestandardowym rozwiązaniom dodatkowym.

Poznaj zasady nadawania:

Chcemy, podobnie jak Ty, aby przesyłka docierała jak najszybciej do odbiorcy. Przesyłki doręczamy w standardzie od poniedziałku do piątku. Jeśli nadasz ją do godziny 15:00, będziemy mogli ją doręczyć w gwarantowanym terminie (nawet już jutro – sprawdź szczegóły w zakładce Terminy w opisach poszczególnych usług). Jeśli jest już po 15:00, znajdź placówkę przyjazną eCommerce – skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Nie wiesz, jak przygotować swoją paczkę? Sprawdź w przewodniku!

Wybierz przesyłkę dla siebie:

PACZKA24 – przesyłka, która na terenie większych miast dotrze do adresata już w następnym dniu od nadania. W mniejszych miastach masz gwarancję, że dotrze w ciągu dwóch dni.

PACZKA48 – tradycyjna paczka pocztowa wzbogacona o liczne możliwości opcji dodatkowych (m.in. odbiór w punkcie, ubezpieczenie, potwierdzenie odbioru czy dokumenty zwrotne). W ramach tej usługi nadasz paczki do 20 kg, na terenie całego kraju. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka zostanie doręczona w ciągu dwóch dni od nadania.

Paczka MINI – przesyłka o zasięgu ogólnopolskim, w cenie usługi  wliczone jest opakowanie firmowe, które zmieści  drobne przedmioty o wadze do 2 kg. Wiemy, jak cenne bywają takie drobiazgi, dlatego każdą Paczkę MINI traktujemy jako wartościową do 100 zł, możesz ją także dodatkowo ubezpieczyć do wartości 500 zł.

Paczka pocztowa – paczka do 10 kg z możliwością zadeklarowania wartości, dotrze do adresata  już następnego dnia, jeśli nadasz ją jako paczkę priorytetową, lub w ciągu trzech dni roboczych, jeśli nadasz ją jako paczkę ekonomiczną.

Masz również opcję szybkich przesyłek kurierskich, szczegóły oferty znajdziesz na www.pocztex.pl.

Pamiętaj, że możesz sprawdzić status każdej przesyłki.  Skorzystaj z naszego systemu śledzenia.

Jeśli chcesz zwrócić towar zakupiony w Internecie dajemy Ci narzędzie, które w tym pomoże. Dowiedz się więcej o eZwrotach.

300 300