Strona główna » Paczki i listy » Wysyłka » Paczki< powrót

Paczki

Share on FacebookShare on Google+

Usługi v4.

Poczta Polska daje Ci niemal nieograniczone możliwości w zakresie wysyłania przesyłek.  Określ swoje potrzeby i wybierz usługę najlepszą dla Ciebie. Wystarczy wskazać termin doręczenia i wielkość przesyłki. Każdą z usług możesz dowolnie modyfikować dzięki niestandardowym rozwiązaniom dodatkowym.

Rodzaje paczek:

Paczka Ekstra 24 – wybierz, jeśli zależy Ci na gwarantowanym terminie doręczenia przesyłki do adresata już następnego dnia po godzinie 16. Przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany adres podczas jednej z dwóch prób doręczenia.

Paczka24 – przesyłka, która na terenie większych miast dotrze do adresata już w następnym dniu od nadania. W mniejszych miastach masz gwarancję, że dotrze po dwóch dniach.

Paczka48 – tradycyjna paczka pocztowa wzbogacona o liczne możliwości opcji dodatkowych (m.in. odbiór w punkcie, ubezpieczenie). W ramach tej usługi możesz nadać paczki do 30 kg, na terenie całego kraju, w gwarantowanym terminie doręczenia do dwóch dni od nadania.

Paczka pocztowa – paczka do 10 kg z możliwością zadeklarowania wartości, dotrze do adresata  już następnego dnia, jeśli nadasz ją jako paczkę priorytetową, lub w ciągu trzech dni roboczych, jeśli nadasz ją jako paczkę ekonomiczną.

Masz również opcję szybkich przesyłek kurierskich, szczegóły oferty znajdziesz tutaj: www.pocztex.pl

Pamiętaj, że możesz sprawdzić status każdej przesyłki nadanej w usłudze Pocztex. Skorzystaj z aplikacji.