Fragment dłoni, piszących na laptopie

eNadawca

Czym jest Elektroniczny Nadawca?

Elektroniczny Nadawca (EN) to internetowa aplikacja, która powstała z myślą, aby usprawnić proces nadawania przesyłek pocztowych krajowych (Pocztex, Pocztex PROCEDURA, Paczka Pocztowa, przesyłka polecona, przesyłka nierejestrowana, przesyłka wartościowa, przesyłka marketingowa, przesyłka paletowa) i zagranicznych (EMS, paczki zagranicznej, przesyłka zagraniczna polecona, przesyłka zagraniczna zwykła, Global Expres).

EN to nowoczesna aplikacja, która umożliwia:

  • elektroniczny proces przygotowywania przesyłek,
  • generowanie dokumentów nadawczych (Książka Nadawcza, zestawienie ilościowe oraz zestawienie dla usługi Poczta Firmowa),
  • tworzenie książki adresowej – łatwe zarządzanie własną bazą odbiorców (adresatów),
  • dostęp do pełnej dokumentacji związanej z obsługą przesyłek,
  • proste przygotowanie raportów xls i PDF,
  • elektroniczną komunikację: klient – opiekun handlowy,
  • elektroniczne potwierdzenie książki nadawczej,
  • import danych o przesyłkach: z serwisu allegro.pl (Allegro SMART), z aplikacji klienckich (WebApi lub xml zgodny z wymaganiami Poczty Polskiej S.A.), z plików xls, możliwości korzystania z aplikacji i platform sprzedażowych oraz licznych aplikacji integrujących systemy klienckie z Elektronicznym Nadawcą,
  • oszczędność kosztów związanych z obsługą przesyłek.

To nie koniec możliwości EN – aplikacja dokonuje automatycznego przekazywania i odbierania danych z informacjami o nadawanych przesyłkach, komunikując się bezpośrednio z  placówką pocztową określoną w umowie.  Wszystkie przesyłki przygotowane za pomocą systemu można śledzić z jej panelu lub generować przez zbiorczy raport w formacie xls.

Jak rozpocząć? / User manual

Jeżeli jesteś zainteresowany użytkowaniem niniejszej aplikacji prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Nie masz konta? Wyślij formularz. Po jego wypełnieniu otrzymasz e-mailem login i hasło umożliwiające zalogowanie się do aplikacji. Dla ułatwienia zamieszczamy:

Możesz również zintegrować swój system z naszym systemem. Sprawdź tutaj w jaki sposób możesz to zrobić.

Dłoń z długopisem wskazująca na transparentny ekran.

Dopasujemy ofertę do Twojego biznesu

Wypełnij formularz