Przekaz pieniężny RIA na Ukrainę za 0 zł

Przekaz pieniężny RIA na Ukrainę za 0 zł

Przekaz-pieniezny-RIA-na-Ukraine-za-0-zlW ramach wsparcia dla obywateli Ukrainy, RIA Money Transfer  oraz  Poczta Polska przygotowały preferencyjne warunki realizacji przekazu pieniężnego do Ukrainy. Niezależnie od przekazywanej wartości przesyłanych pieniędzy do 15 maja 2022 r. każdy transfer gotówkowy będzie zwolniony z opłaty manipulacyjnej.

Zagraniczny Przekaz Pieniężny – RIA to usługa realizowana w trybie online polegająca na przesłaniu kwoty pieniężnej w obrocie zagranicznym. W ramach tej usługi można zarówno nadawać, jak i wypłacać środki pieniężne.  Co ważne przekazane pieniądze za granicę mogą być wypłacane w euro, w dolarach amerykańskich albo w walucie obowiązującej w kraju wypłaty zgodnie z wyborem nadawcy przekazu. Wypłata przekazów pieniężnych RIA  w placówkach Poczty Polskiej jest dokonywana w polskich złotych.

By zlecić Zagraniczny Przekaz Pieniężny RIA, wystarczy udać się do najbliższej placówki pocztowej, zlecić dyspozycję Zagranicznego Transferu Gotówkowego RIA i przekazać stosowną kwotę pieniędzy.

Poczta Polska realizuje usługę, jako agent operatora transferów pieniężnych. Partnerem biznesowym w realizacji tej usługi w placówkach własnych Poczty Polskiej jest firma RIA Payment Institution.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć tutaj.