Strona główna » Odbieraj przesyłki w sklepach Żabka, a otrzymasz czekoladę Milka < powrót

Odbieraj przesyłki w sklepach Żabka, a otrzymasz czekoladę Milka

Aktualność z dnia: 04.12.2019
Share on Facebook

BN_2Na kupujących na Allegro, którzy od 4 do 26 grudnia 2019 r. wybiorą jako punkt odbioru przesyłki dowolny sklep Żabka, dostępny w sieci click&collect Poczty Polskiej, czeka niespodzianka w postaci kuponu na odbiór darmowej czekolady Milka.

Kupon promocyjny zostanie wysłany na wskazany e-mail użytkownika Allegro. Kupony można zrealizować w sklepach Żabka do 31 grudnia br. Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są tutaj.

Dokonując zakupu na Allegro, po wyborze formy dostawy Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch, kupujący zyskują możliwość odbioru przesyłki z wybranego sklepu Żabka. Tym samym otrzymują możliwość samodzielnego wyboru miejsca i czasu odbioru przesyłki, a dzięki doskonałym lokalizacjom, mogą w ciągu kilku minut dotrzeć do punktu i cieszyć się zakupami.

Po dostarczeniu przesyłki do wybranego sklepu, odbiorca otrzyma powiadomienie SMS-em lub e-mailem z numerem paczki oraz adresem i kodem odbioru. Przesyłki można odbierać w godzinach otwarcia sklepów Żabka w okresie 7 dni od dnia otrzymania powiadomienia.

Użytkownicy Allegro dokonując zakupu on-line mogą odebrać przesyłkę z najdogodniejszego dla siebie punktu znajdującego się w sieci click&collect Poczty Polskiej. W ramach swojej sieci Punktów Odbioru Poczta Polska udostępnia klientom blisko 5 800 sklepów Żabka, które odwiedza codziennie 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów w Polsce mieszka nie dalej niż 300 m od najbliższej Żabki.