Strona główna » Weź udział w konkursie Poczty Polskiej i zostań autorem znaczka pocztowego < powrót

Weź udział w konkursie Poczty Polskiej i zostań autorem znaczka pocztowego

Aktualność z dnia: 28.04.2021
Share on Facebook

moj znaczek_chess_300x300_malyWszystkich pasjonatów szachów oraz projektowania graficznego zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Pocztę Polską – Partnera Generalnego Mistrzostw Polski w Szachach.

Mistrzostwa Polski w Szachach rozgrywane będą od 28 kwietnia do 8 maja br. w Bydgoszczy pod honorowym patronatem Mateusza Morawieckiego, prezesa Rady Ministrów. Podczas zmagań sportowych najlepszych szachistów wyłonieni zostaną nie tylko mistrz i mistrzyni Polski w szachach, ale także kadra narodowa i reprezentanci Polski na przyszłe zawody międzynarodowe.

Jako Partner Generalny Mistrzostw Polski w Szachach , podobnie jak wielu naszych klientów, uwielbiamy emocje towarzyszące szachom i dlatego będziemy wspierać szachistów oraz podejmować działania promujące tę królewską grę.

Mistrzostwa są też tematem zorganizowanego przy tej okazji konkursu na projekt grafiki spersonalizowanego znaku opłaty pocztowej. Ma on być dedykowany nie tylko mistrzostwom, ale także samym szachom.

Pokaż nam swój talent i zostań autorem wdrożonego do produkcji znaku opłaty pocztowej! Taka szansa tylko do 5 maja. Wyłonione w drodze konkursu trzy najlepsze prace zostaną wykorzystane do wydrukowania przez Pocztę Polską arkuszy w usłudze MójZNACZEK. Zwycięskie prace zostaną ogłoszone 8 maja 2021 r., a ich autorzy otrzymają od Poczty Polskiej zaprojektowane przez siebie znaczki bezpłatnie. Dodatkowo Polski Związek Szachowy ufunduje zwycięzcy nagrodę niespodziankę.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy stworzyć projekt graficzny znaczka z motywem przewodnim nawiązującym do mistrzostw oraz gry w szachy, następnie przesłać projekt znaczka w pliku graficznym *jpg. minimum 300 DPI na adres email: konkursy@poczta-polska.pl.

Na prace konkursowe czekamy do  5 maja 2021, do godz. 12:00.

Zachęcamy do udziału i do zapoznania się z regulaminem konkursu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Szczegółowe informacje o usłudze MójZNACZEK można znaleźć na stronie filatelistycznego sklepu internetowego