Strona główna » Zwiększamy liczbę kurierów i pracowników sortowni. Na kandydatów czeka prawie pół tysiąca miejsc pracy < powrót

Zwiększamy liczbę kurierów i pracowników sortowni. Na kandydatów czeka prawie pół tysiąca miejsc pracy

Aktualność z dnia: 23.09.2021

POcztex rekrutacjaW związku z intensywnym rozwojem sektora e-commerce i wprowadzaniem nowego standardu usługi Pocztex, Poczta Polska rekrutuje nowych pracowników do sortowni na terenie całego kraju. Na kandydatów czeka blisko 500 stabilnych miejsc pracy, zarówno w ramach umów etatowych, jak i umów zlecenia.  

Poczta Polska aktywnie rozwija obsługę rosnącego wolumenu przesyłek KEP (przesyłki kurierskie, ekspresowe, paczkowe), realizowanych na rzecz rozwijającego się rynku e-commerce. Spółka przykłada szczególną wagę do kwestii stałego podnoszenia jakości świadczonych usług i systematycznej poprawy terminowości dystrybucji przesyłek.

Jednym z elementów, które bezpośrednio przyczynią się do zmiany jakościowej w zakresie oferowanych przez Spółkę usług kurierskich, jest wprowadzenie nowych standardów w usłudze Pocztex i bezpośrednio z nią powiązanych nowych sieci połączeń.

Spółka aktywnie poszukuje pracowników do sortowni oraz kierowców z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów do 3,5t w takich miejscach jak: Szczecin, Koszalin, Niepołomice, Lublin, Łódź, Pruszcz Gdański, Kielce, Olsztyn, Ostrołęka, Białystok, Katowice, Wrocław, Siedlce, Ciechanów, Lisi Ogon i Zabrze.

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniającym ok. 80 tys. pracowników. Spółka jest jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, o największej w kraju sieci obejmującej 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Ponadto Spółka wraz z partnerami, udostępnia obecnie ponad 16 tys. punktów odbioru przesyłek w ramach sieci „Odbiór w Punkcie”, w których klienci komfortowo mogą odebrać i nadać przesyłki, w dogodnej lokalizacji, nie tylko na terenie dużych miast i aglomeracji, ale także w mniejszych miejscowościach.

Aktualne oferty pracy mozna znaleźć tutaj .