Strona główna » Biznes » Korespondencja » Mailing < powrót

Mailing

Naszym Partnerom biznesowym, od mikroprzedsiębiorstw do największych koncernów, oferujemy szereg możliwości i udogodnień w zakresie dystrybucji korespondencji oraz materiałów reklamowych, ofert handlowych czy promocyjnych próbek towarów.

Mailing masowy umożliwia dotarcie z materiałem reklamowym do potencjalnych odbiorców bez posiadania bazy adresowej. Usługa polega na przyjęciu i doręczeniu druków do 500 g nieopatrzonych adresem do gospodarstw domowych albo przedsiębiorstw na terenie wskazanym przez nadawcę.

Mailing Profilowany to usługa póładresowa, polegająca na doręczeniu przesyłek z zawartością materiałów marketingowych i reklamowych do odbiorców sprofilowanych według ustalonych kryteriów socjodemograficznych. Dzięki czemu umożliwia dotarcie do nowej, potencjalnej grupy odbiorców bez konieczności przetwarzania danych osobowych.

Mailing Targetowany jest usługą, dzięki której można nadać już 30 przesyłek z zawartością materiałów marketingowych i reklamowych przeznaczonych do doręczenia do wybranych adresatów na terenie całego kraju. To doskonały sposób realizacji wysyłki materiałów reklamowych i promocyjnych do odbiorców z bazy adresowej Klientów.